GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszego Chłopcy :*

30.09.2009
15:39
[1]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Najlepszego Chłopcy :*

Z okazji Dnia Chłopaka chciałam wam życzyć wszystkiego najsłodszego i spełnienia najskrytszych marzeń :* :)


Najlepszego Chłopcy :* - nutkaaa
30.09.2009
15:39
smile
[2]

.Eric Cartman. [ Generaďż˝ ]

30.09.2009
15:39
[3]

gnoll [ Legend ]

Pierwszy podziękuje :*

.Eric - Damn You !!!

30.09.2009
15:40
smile
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dzięki :)

PS. - trzeba bylo dać jakąś prawdziwą sztunię, a nie flanelcię :)

30.09.2009
15:40
smile
[5]

Yoda [ Pretorianin ]

Dzięki.

30.09.2009
15:41
[6]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Leszku nie znam się na męskich gustach :P

30.09.2009
15:41
[7]

żbike [ Generaďż˝ ]

Dzięki

30.09.2009
15:41
smile
[8]

Paul12 [ Buja ]

nutkaaa - zmieniłaś kolor włosów? ;)

30.09.2009
15:41
smile
[9]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Dzięki.

30.09.2009
15:42
smile
[10]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Dzięki!

Czemu ona jest ubrana:)

30.09.2009
15:43
smile
[11]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Bedankt :)

30.09.2009
15:44
[12]

mikAS :) [ Senator ]

o :) dzięki czuję się doceniony :) bo nikt w naszej klasie nie pamiętał o nas : ludzi bez których ludzkość by wyginęła , o widzicie dziewczyny , jaką ciężką robotę odwalają męszczyzni w waszym życiu ? Bez nas was by nie było :)



PS ; Pizdane dla żartu

ps2 : ta exxxtra laska to ty nutka ; ) ?


ps 3; widzę że nuutka z mojego pięknego (zazwyczaj ) miasta :)

30.09.2009
15:44
smile
[13]

bezlerg66 [ Senator ]

Dziękuję :*

30.09.2009
15:45
[14]

ElNinho [ STROH 80 ]

dzięks :)

30.09.2009
15:46
smile
[15]

Materdea [ El-Presidente ]

Aż się zarumieniłem ;). Dziękuję :*.

30.09.2009
15:46
smile
[16]

szymonmac [ Legend ]

Dzięki.

30.09.2009
15:46
smile
[17]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

Dzięki :)

30.09.2009
15:47
[18]

FunMen [ FunMan forever ]

Dziękuje :*

30.09.2009
15:48
[19]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Nie spodziewałem się! Dziękuję!

30.09.2009
15:50
[20]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Dziękuje!:*

Pamiętajcie drogie panie, że my Was też kochamy xD

30.09.2009
15:52
smile
[21]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Dziękuję :)

30.09.2009
15:53
smile
[22]

Pit17 [ Dolotek ]

Dzięki Nutka :*

30.09.2009
15:53
[23]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

THX ;P

30.09.2009
15:54
smile
[24]

karolzzr [ Gunner ]

thx :)

30.09.2009
15:55
[25]

mikAS :) [ Senator ]

też wrzucę jakąś ładną laskę :) tak na prezent


Najlepszego Chłopcy :* - mikAS :)
30.09.2009
15:56
[26]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Jest coś takiego jak Dzień Chłopaka? W życiu zetknąłem się tylko z Dniem Kobiet, ale i tak dzięki :P

30.09.2009
15:56
smile
[27]

Fokus25 [ Buff plz ]

Dzięki :]

30.09.2009
15:57
[28]

szymon_majewski [ Legend ]

Mnie nikt w sumie dzis nie zlozyl ... Dobre i to ...

30.09.2009
15:59
[29]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

dzięki


Najlepszego Chłopcy :* - janek09091
30.09.2009
16:01
[30]

mikAS :) [ Senator ]

Nuutka , zarzuć własne zdjęcie ;)

30.09.2009
16:02
smile
[31]

Langert [ Generaďż˝ ]

dzięki

30.09.2009
16:03
smile
[32]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Dziękuję :).

30.09.2009
16:04
smile
[33]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

To dzisiaj?! dziemkuje:*

30.09.2009
16:05
[34]

raziel88ck [ Legend ]

Dzięki, dziś się przypadkowo o tym dowiedziałem.

30.09.2009
16:07
[35]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie wiem, czemu, ale co roku to nibyświęto wywołuje u mnie nei mniejsze zaskoczenie niż wyniki reprezentacji Polski w piłkę nożną :P

Nie mniej jednak dziękuję :)

30.09.2009
16:07
smile
[36]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Dzięki


Najlepszego Chłopcy :* - boskijaro
30.09.2009
16:08
[37]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Nie podlizuj mi się.

30.09.2009
16:09
smile
[38]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

dzieki dzieki :D

30.09.2009
16:10
smile
[39]

Fett [ Avatar ]

łiiiii ^^

30.09.2009
16:11
smile
[40]

Moshimo [ FullMetal ]

Dzieki :)

U mnie praktycznie wszystkie dziewoje zapomnialy. No coz.. ;p

30.09.2009
16:12
smile
[41]

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]

A dzięki

30.09.2009
16:13
smile
[42]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Dzięki. :)

30.09.2009
16:15
smile
[43]

Azerko [ Alone in the wild ]

thx

30.09.2009
16:20
smile
[44]

SVath [ Pretorianin ]

Dzięki i pozdrawiam :*
Właśnie się dowiedziałem ze dzisiaj jest nasz dzień LOL. To się może napijemy jakiegoś "bezalkocholowego" piwa za nasze zdrowie ? :D

30.09.2009
16:22
smile
[45]

bezlerg66 [ Senator ]

[44] siuśków nie piję :P

30.09.2009
16:25
smile
[46]

sylwek94 [ Centurion ]

:)

30.09.2009
16:26
[47]

mikAS :) [ Senator ]

[44] rodziców nie ma ( mama z siorą w senatorium :P a tata w pracy ) więc , nasze zdrowie ( szuka otwieracza do warki , albo klucza )

30.09.2009
16:27
smile
[48]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

wielkie dzięki ;) pierwsza dziś osoba od której to słyszę ;p

30.09.2009
16:29
smile
[49]

palpe [ Generaďż˝ ]

dzięki

30.09.2009
16:30
smile
[50]

Mały eS [ Death from Above! ]

[1]

Dzięki. =D

30.09.2009
16:32
[51]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Paul -> pofarbowałam, zapuściłam i schudłam 15kg :P:P:P
mikAS -> nie trzeba daleko szukać, żeby zobaczyć zdjęcie ;)

A wieczorem wypiję sobie drinka jeszcze za Wasze zdrowie :) Póki co jeszcze muszę się w kilka miejsc ruszyć ;]

30.09.2009
16:35
smile
[52]

kęsik [ Legend ]

Dzięki.

30.09.2009
16:36
[53]

bezlerg66 [ Senator ]

Barman! Martini dla tej Pani!


Najlepszego Chłopcy :* - bezlerg66
30.09.2009
16:36
smile
[54]

kong123 [ Legend ]

I ja też się przyłączę - nutkaaa dziękuję Ci za życzenia.

30.09.2009
16:38
[55]

SnT [ U R ]

Łoooo :) Dziekuję !!

30.09.2009
16:38
smile
[56]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Wielkie dzięki.

30.09.2009
16:39
smile
[57]

Łysy Samson [ Bass operator ]

Dzięki, to dla mnie naprawdę dużo znaczy.

30.09.2009
16:40
smile
[58]

Broken_Heart [ Konsul ]

Dzieki.

30.09.2009
16:42
smile
[59]

SULIK [ olewam zasady ]

nutkaaa - jesli nie znasz gustow panow dotyczacych kobiet, zawsze zostaja trunki, ktore to kazdy przyjmnie szybko i sprawnie przelewem - zachwile przesle Ci adres gdzie wyslac paczke "zwynosciowa" w plynie z okazji tego wpanialego dnia :)

w ostatecznosci moga byc skarpetki, krawat badz bokserki ;)

30.09.2009
16:44
smile
[60]

Michael_999 [ Kill with skill ]

Dziękować :D

30.09.2009
16:45
[61]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

SULIK preferuję przekaz i odbiór osobisty ;]

30.09.2009
16:45
[62]

PatriciusG [ Legend ]

Dziękuję za życzonka ;*


To co panowie? Świętujemy!
Lodówka piwa dla wszystkich!


Najlepszego Chłopcy :* - PatriciusG
30.09.2009
16:46
[63]

mikAS :) [ Senator ]

spełnienia najskrytszych marzeń :* :)

ojjj chciałbym , może na 8 marca ? ( na dzień kobiet czy jakoś tak :))


editL Pat.. .nieźle.

30.09.2009
16:47
smile
[64]

d'Artois [ Beaumont-le-Roger ]

Dziękuję Bardzo :)

30.09.2009
16:49
[65]

Vasili [ Centurion ]

Nawet nie wiedziałem xD
ale dzięki

30.09.2009
16:51
[66]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Dzieki, ale ta laska jest chuda.

30.09.2009
16:53
smile
[67]

leszo [ Legend ]

od zakończenia liceum zdażyłem zapomniec o czyms takim

30.09.2009
16:57
smile
[68]

Hitmanio [ Legend ]

Dzięki nutkaaa :*

30.09.2009
16:59
[69]

vien [ Evocati ]

święto stworzone z litości dla... ekm... facetów... którym było przykro, że takowego nie mają...
nie dziękuje, nie obchodze

ale reszcie też moge życzyć wszystkiego naj...

30.09.2009
16:59
smile
[70]

ON Line [ 7 ]

a dzieki dzieki ;* xD

30.09.2009
16:59
[71]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Dziękować :)

30.09.2009
17:00
smile
[72]

Armorgedon12 [ 43 ]

Dziękujemy dziękujemy :))))

30.09.2009
17:01
[73]

al asaid [ Konsul ]

Dzięki :) Przynajmniej ktoś pamięta

30.09.2009
17:02
[74]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Dziękuję! :)

30.09.2009
17:02
[75]

Aegrus [ Konsul ]

Dzięki nutka ;) :*
Ale pewnie swoim zdjęciem byś trafiła w większość męskich gustów :D

30.09.2009
17:03
smile
[76]

Eddy.adam [ Konsul ]

Dziękuję ślicznie

30.09.2009
17:05
[77]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Najlepszego.


Najlepszego Chłopcy :* - wydolny_pławikonik
30.09.2009
17:06
smile
[78]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Dziękować:)

30.09.2009
17:09
[79]

_zielak_ [ Thief ]

Dziękuje!

30.09.2009
17:12
[80]

Adamzzz [ Konsul ]

Dzięki wielkie, dziewczyny z mojej klasy nie zapomniały o nas i każdy dostał nussbeissera :).

30.09.2009
17:14
[81]

mackof [ Prypiat ]

DZIĘKUJE ŚLICZNIE

30.09.2009
17:17
[82]

promyczek303 [ sunshine ]

O, w tym roku spóźniłam się z wątkiem. Ale widzę Basia nadrobiła :)

Wszystkiego, wszystkiego najlepszego kochani :*
Przede wszystkim dużo zdrówka, bo to chyba najważniejsze. A potem już po kolei: wymarzonych dziewczyn, posłusznych żon, grzecznych córek itp itd. :)


aha - no i zdjęcie musi być jakiegoś ciałka. Proszę :) i nie wybrzydzać :P


Najlepszego Chłopcy :* - promyczek303
30.09.2009
17:17
[83]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Dzieki :*

nutka -> Wystarczyło swoje zdjęcie wstawić ;)

30.09.2009
17:18
smile
[84]

Tomal_P [ Legend ]

Dzięki.

30.09.2009
17:19
[85]

mikAS :) [ Senator ]

Gorillaz 2-

łap jej fotko

https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=428

30.09.2009
17:19
smile
[86]

BuBaZ [ szary user ]

dzięki :)

30.09.2009
17:20
smile
[87]

Materdea [ El-Presidente ]

promyczek303 -> Aż się czerwony zrobiłem ;). Dzienkuję.

30.09.2009
17:20
[88]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

mikAS -> Nie tak dosłownie ;p Tyle ile Basia już zdjęć wstawiła to ...

30.09.2009
17:21
smile
[89]

Niko Bellic [ Konsul ]

dziękuję.

30.09.2009
17:23
[90]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Dziękuję dziewczyny :) Jesteście Kochane :*

30.09.2009
17:24
[91]

bartoniu [ Konsul ]

Dziękóweczka fajnie widzieć, że dziś dzień chłopaka :)

30.09.2009
17:29
smile
[92]

Gmp3 [ Chuck ]

Dzięki.

30.09.2009
17:34
[93]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

THX

30.09.2009
17:36
smile
[94]

Raduś [ Legionista ]

dzięki:)

30.09.2009
17:45
[95]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Dzięki

30.09.2009
17:46
[96]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Dzięki.

spoiler start
Zapomniałem że to dzisiaj
spoiler stop

30.09.2009
17:49
smile
[97]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Dzięki ;)

30.09.2009
17:53
[98]

mikAS :) [ Senator ]

jeszcze jedno ciałko : )


Najlepszego Chłopcy :* - mikAS :)
30.09.2009
17:55
smile
[99]

Selman [ Legend ]

ja jestem mężczyzną

30.09.2009
17:59
[100]

ilikekomputergames [ Konsul ]

bardzo dziękuję

30.09.2009
18:01
[101]

rog1234 [ Gold Cobra ]

To dzisiaj? A... to dzięki :)

30.09.2009
18:02
[102]

Mofis [ Ale urwal! ]

Dzienqje =*
promyczek ~ urocze photo ;)

30.09.2009
18:04
[103]

SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]

Dziękuje Bardzo

30.09.2009
18:15
[104]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Dziękuję ;*

30.09.2009
18:18
smile
[105]

not-so-easy [ Senator ]

[82] Silikony i blondi :/

30.09.2009
18:24
smile
[106]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Dzięki wielkie xD

30.09.2009
18:28
smile
[107]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Dziękuje

30.09.2009
18:29
[108]

mikAS :) [ Senator ]

not so easy - mi tam się podoba a co do silikonów , przecież ma małe


Najlepszego Chłopcy :* - mikAS :)
30.09.2009
18:32
smile
[109]

malyb89 [ Spectre ]

Łysy Samson -> o co chodzi?

Dzięki :* :) Choćnie wiem co to za święto-wymysł ;p

30.09.2009
18:32
smile
[110]

Edrien [ Pretorianin ]

Dzięki wam Dziewczyny

30.09.2009
18:33
[111]

HoMeR [ Man with dragonov ]

te... bo sie nam tu pokaz erotycznych slajdów robi :D

30.09.2009
18:50
[112]

mikAS :) [ Senator ]

hehe nuutka mieszka w komornikach ( https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9539881&N=1) , a ja p sąsiedzku w Luboniu :)

30.09.2009
18:53
smile
[113]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Dziękuję i ja :)

30.09.2009
18:54
[114]

bisfhcrew [ Bis ]

Miło :)

30.09.2009
18:55
[115]

gtowiec [ Kanapka ]

dzięki

30.09.2009
18:59
smile
[116]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

Bardzo miło z Waszej strony. Dziękuję w imieniu swoim i innych chłopaków :)

30.09.2009
19:00
smile
[117]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Dziękuję :)

30.09.2009
19:08
smile
[118]

faner [ Druid Ewenement ]

thx ;) nutkaaa

30.09.2009
19:08
smile
[119]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

nutkaaa --> to zdjecie co dodalas to oczywiscie Twoje ? :D

i oczywiscie zdjecie ;p


Najlepszego Chłopcy :* - danco2000
30.09.2009
19:23
[120]

doniu21 [ Pretorianin ]

Dzięki !

30.09.2009
19:23
smile
[121]

bartek_94 [ Junior ]

dzieki ;)

30.09.2009
19:24
[122]

domin12 [ We Made It ]

Dzieki:));**

30.09.2009
19:32
smile
[123]

|RESPECT| [ Konsul ]

Dzięki że mi uświadomiłaś że istnieje taki dzień :D

I jeszcze raz dzięki za życzenia :)

30.09.2009
19:33
smile
[124]

NeroTFP [ Senator ]

Dzięki. Szczerze nawet nie pamiętałem, że dziś taki dzień.

30.09.2009
19:39
[125]

zoloman [ Legend ]

Dzięki:)

30.09.2009
19:40
[126]

Krol Pawel [ Among the net ]

Dzieki :P

30.09.2009
19:41
smile
[127]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

A teraz gra dla chłopców:)

30.09.2009
19:44
[128]

LU2864J [ Konsul ]

Podziękował ;]

30.09.2009
19:47
smile
[129]

Bercik K. [ Konsul ]

Dzięki :)

30.09.2009
19:51
[130]

rogalinho [ Senator ]

Dziękuję bardzo:)

30.09.2009
19:51
smile
[131]

chop [ smiech to zdrowie ]

Dziękujem:D

30.09.2009
19:58
[132]

dVk. [ me gusta ]

dzieki

30.09.2009
20:00
smile
[133]

bartushan [ zjem Twój mózg ]

Również dziękuje :*

30.09.2009
20:02
smile
[134]

kluha666 [ Legend ]

Dziękówa ;D

30.09.2009
20:06
[135]

Gierofan [ Generaďż˝ ]

Dzięki :)

30.09.2009
20:21
smile
[136]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dziękuję dziewuszki ;)

30.09.2009
20:26
smile
[137]

kosik007 [ FreeLancer ]

Dzięki. Wiedziałem, że o czymś dzisiaj zapomniałem.

30.09.2009
20:29
[138]

Dupek. [ Pretorianin ]

Dziewczyny się postarały, zobaczymy jak będzie z nami. W każdym razie, DZIĘKUJE :*.

spoiler start
A własnie, kiedy jest dzień kobiet?;|
spoiler stop

30.09.2009
20:31
smile
[139]

Retox128 [ Konsul ]

Dzięki.

30.09.2009
20:32
smile
[140]

Lojal [ Konsul ]

Wielkie dzięki

30.09.2009
21:52
smile
[141]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Dziękówka

30.09.2009
22:18
[142]

LU2864J [ Konsul ]

Dupek. 8 Marzec ;)

30.09.2009
22:48
smile
[143]

Majszell [ Pretorianin ]

jeszcze nie jest za późno ! ;)


Wszystkiego dobrego chłopaki ! ...życzę wam tego, czego wy sobie życzycie :P

30.09.2009
23:07
smile
[144]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Dziękuję za życzonka dziewczyny:)

30.09.2009
23:08
smile
[145]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Dzięki

30.09.2009
23:53
smile
[146]

Piotrzlo [ Junior ]

Dzięki

01.10.2009
00:02
smile
[147]

delstar [ Generaďż˝ ]

Dzieki dla wszystkich dziewczyn z tego watku :) A dla facetow za niezle fotki

01.10.2009
00:18
smile
[148]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Srac na ten dzien chlopaka ;p

01.10.2009
00:28
smile
[149]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Dziękuję bardzo.

01.10.2009
00:33
smile
[150]

ARECZKI [ Konsul ]

Dzięki;

01.10.2009
00:39
[151]

Kozi89 [ Legend ]

Za życzenia dziękuję, za zdjęcie nie bardzo... Niby co mam z nim zrobić?

01.10.2009
07:27
[152]

mikAS :) [ Senator ]

zdjęcie możesz sobie ... obrudzić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.