nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Najlepszego Chłopcy :*
Z okazji Dnia Chłopaka chciałam wam życzyć wszystkiego najsłodszego i spełnienia najskrytszych marzeń :* :)

.Eric Cartman. [ Generaďż˝ ]
gnoll [ Legend ]
Pierwszy podziękuje :*
.Eric - Damn You !!!

legrooch [ MPO Squad Member ]
Dzięki :)
PS. - trzeba bylo dać jakąś prawdziwą sztunię, a nie flanelcię :)

Yoda [ Pretorianin ]
Dzięki.
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Leszku nie znam się na męskich gustach :P
żbike [ Generaďż˝ ]
Dzięki

Paul12 [ Buja ]
nutkaaa - zmieniłaś kolor włosów? ;)

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Dzięki.

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Dzięki!
Czemu ona jest ubrana:)

DJ Pinata [ Subterranean ]
Bedankt :)
mikAS :) [ Senator ]
o :) dzięki czuję się doceniony :) bo nikt w naszej klasie nie pamiętał o nas : ludzi bez których ludzkość by wyginęła , o widzicie dziewczyny , jaką ciężką robotę odwalają męszczyzni w waszym życiu ? Bez nas was by nie było :)
PS ; Pizdane dla żartu
ps2 : ta exxxtra laska to ty nutka ; ) ?
ps 3; widzę że nuutka z mojego pięknego (zazwyczaj ) miasta :)

bezlerg66 [ Senator ]
Dziękuję :*
ElNinho [ STROH 80 ]
dzięks :)

Materdea [ El-Presidente ]
Aż się zarumieniłem ;). Dziękuję :*.

szymonmac [ Legend ]
Dzięki.

Patryx0 [ Goalie 71 ]
Dzięki :)
FunMen [ FunMan forever ]
Dziękuje :*
GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]
Nie spodziewałem się! Dziękuję!
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Dziękuje!:*
Pamiętajcie drogie panie, że my Was też kochamy xD

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Dziękuję :)

Pit17 [ Dolotek ]
Dzięki Nutka :*
ma_ko [ Fanboy Sony ]
THX ;P

karolzzr [ Gunner ]
thx :)
Lethos. [ Generaďż˝ ]
Jest coś takiego jak Dzień Chłopaka? W życiu zetknąłem się tylko z Dniem Kobiet, ale i tak dzięki :P

Fokus25 [ Buff plz ]
Dzięki :]
szymon_majewski [ Legend ]
Mnie nikt w sumie dzis nie zlozyl ... Dobre i to ...
mikAS :) [ Senator ]
Nuutka , zarzuć własne zdjęcie ;)

Langert [ Generaďż˝ ]
dzięki

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Dziękuję :).

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
To dzisiaj?! dziemkuje:*
raziel88ck [ Legend ]
Dzięki, dziś się przypadkowo o tym dowiedziałem.
K4B4N0s [ Filthy One ]
Nie wiem, czemu, ale co roku to nibyświęto wywołuje u mnie nei mniejsze zaskoczenie niż wyniki reprezentacji Polski w piłkę nożną :P
Nie mniej jednak dziękuję :)
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Nie podlizuj mi się.

danco2000 [ Generaďż˝ ]
dzieki dzieki :D

Fett [ Avatar ]
łiiiii ^^

Moshimo [ FullMetal ]
Dzieki :)
U mnie praktycznie wszystkie dziewoje zapomnialy. No coz.. ;p

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]
A dzięki

Jim Raynor [ ciasteck ]
Dzięki. :)

Azerko [ Alone in the wild ]
thx

SVath [ Pretorianin ]
Dzięki i pozdrawiam :*
Właśnie się dowiedziałem ze dzisiaj jest nasz dzień LOL. To się może napijemy jakiegoś "bezalkocholowego" piwa za nasze zdrowie ? :D

bezlerg66 [ Senator ]
[44] siuśków nie piję :P

sylwek94 [ Centurion ]
:)
mikAS :) [ Senator ]
[44] rodziców nie ma ( mama z siorą w senatorium :P a tata w pracy ) więc , nasze zdrowie ( szuka otwieracza do warki , albo klucza )

Grievous27 [ Generaďż˝ ]
wielkie dzięki ;) pierwsza dziś osoba od której to słyszę ;p

palpe [ Generaďż˝ ]
dzięki

Mały eS [ Death from Above! ]
[1]
Dzięki. =D
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Paul -> pofarbowałam, zapuściłam i schudłam 15kg :P:P:P
mikAS -> nie trzeba daleko szukać, żeby zobaczyć zdjęcie ;)
A wieczorem wypiję sobie drinka jeszcze za Wasze zdrowie :) Póki co jeszcze muszę się w kilka miejsc ruszyć ;]

kęsik [ Legend ]
Dzięki.

kong123 [ Legend ]
I ja też się przyłączę - nutkaaa dziękuję Ci za życzenia.
SnT [ U R ]
Łoooo :) Dziekuję !!

dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Wielkie dzięki.

Łysy Samson [ Bass operator ]
Dzięki, to dla mnie naprawdę dużo znaczy.

Broken_Heart [ Konsul ]
Dzieki.

SULIK [ olewam zasady ]
nutkaaa - jesli nie znasz gustow panow dotyczacych kobiet, zawsze zostaja trunki, ktore to kazdy przyjmnie szybko i sprawnie przelewem - zachwile przesle Ci adres gdzie wyslac paczke "zwynosciowa" w plynie z okazji tego wpanialego dnia :)
w ostatecznosci moga byc skarpetki, krawat badz bokserki ;)

Michael_999 [ Kill with skill ]
Dziękować :D
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
SULIK preferuję przekaz i odbiór osobisty ;]
PatriciusG [ Legend ]
Dziękuję za życzonka ;*
To co panowie? Świętujemy!
Lodówka piwa dla wszystkich!
mikAS :) [ Senator ]
spełnienia najskrytszych marzeń :* :)
ojjj chciałbym , może na 8 marca ? ( na dzień kobiet czy jakoś tak :))
editL Pat.. .nieźle.

d'Artois [ Beaumont-le-Roger ]
Dziękuję Bardzo :)
Vasili [ Centurion ]
Nawet nie wiedziałem xD
ale dzięki
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Dzieki, ale ta laska jest chuda.

leszo [ Legend ]
od zakończenia liceum zdażyłem zapomniec o czyms takim

Hitmanio [ Legend ]
Dzięki nutkaaa :*
vien [ Evocati ]
święto stworzone z litości dla... ekm... facetów... którym było przykro, że takowego nie mają...
nie dziękuje, nie obchodze
ale reszcie też moge życzyć wszystkiego naj...

ON Line [ 7 ]
a dzieki dzieki ;* xD
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Dziękować :)

Armorgedon12 [ 43 ]
Dziękujemy dziękujemy :))))
al asaid [ Konsul ]
Dzięki :) Przynajmniej ktoś pamięta
Serek55 [ Sercio Polski ]
Dziękuję! :)
Aegrus [ Konsul ]
Dzięki nutka ;) :*
Ale pewnie swoim zdjęciem byś trafiła w większość męskich gustów :D

Eddy.adam [ Konsul ]
Dziękuję ślicznie

fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Dziękować:)
_zielak_ [ Thief ]
Dziękuje!
Adamzzz [ Konsul ]
Dzięki wielkie, dziewczyny z mojej klasy nie zapomniały o nas i każdy dostał nussbeissera :).
mackof [ Prypiat ]
DZIĘKUJE ŚLICZNIE
promyczek303 [ sunshine ]
O, w tym roku spóźniłam się z wątkiem. Ale widzę Basia nadrobiła :)
Wszystkiego, wszystkiego najlepszego kochani :*
Przede wszystkim dużo zdrówka, bo to chyba najważniejsze. A potem już po kolei: wymarzonych dziewczyn, posłusznych żon, grzecznych córek itp itd. :)
aha - no i zdjęcie musi być jakiegoś ciałka. Proszę :) i nie wybrzydzać :P
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Dzieki :*
nutka -> Wystarczyło swoje zdjęcie wstawić ;)

Tomal_P [ Legend ]
Dzięki.
mikAS :) [ Senator ]
Gorillaz 2-
łap jej fotko
https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=428

BuBaZ [ szary user ]
dzięki :)

Materdea [ El-Presidente ]
promyczek303 -> Aż się czerwony zrobiłem ;). Dzienkuję.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
mikAS -> Nie tak dosłownie ;p Tyle ile Basia już zdjęć wstawiła to ...

Niko Bellic [ Konsul ]
dziękuję.
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Dziękuję dziewczyny :) Jesteście Kochane :*
bartoniu [ Konsul ]
Dziękóweczka fajnie widzieć, że dziś dzień chłopaka :)

Gmp3 [ Chuck ]
Dzięki.
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
THX

Raduś [ Legionista ]
dzięki:)
bogi1 [ Go To Sleep ]
Dzięki
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Dzięki.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Dzięki ;)

Selman [ Legend ]
ja jestem mężczyzną
ilikekomputergames [ Konsul ]
bardzo dziękuję
rog1234 [ Gold Cobra ]
To dzisiaj? A... to dzięki :)
Mofis [ Ale urwal! ]
Dzienqje =*
promyczek ~ urocze photo ;)
SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]
Dziękuje Bardzo
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Dziękuję ;*

not-so-easy [ Senator ]
[82] Silikony i blondi :/

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Dzięki wielkie xD

Dr.aska MEN [ Konsul ]
Dziękuje
mikAS :) [ Senator ]
not so easy - mi tam się podoba a co do silikonów , przecież ma małe

malyb89 [ Spectre ]
Łysy Samson -> o co chodzi?
Dzięki :* :) Choćnie wiem co to za święto-wymysł ;p

Edrien [ Pretorianin ]
Dzięki wam Dziewczyny
HoMeR [ Man with dragonov ]
te... bo sie nam tu pokaz erotycznych slajdów robi :D
mikAS :) [ Senator ]
hehe nuutka mieszka w komornikach ( https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9539881&N=1) , a ja p sąsiedzku w Luboniu :)

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Dziękuję i ja :)
bisfhcrew [ Bis ]
Miło :)
gtowiec [ Kanapka ]
dzięki

Teristek.v3 [ Pretorianin ]
Bardzo miło z Waszej strony. Dziękuję w imieniu swoim i innych chłopaków :)

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Dziękuję :)

faner [ Druid Ewenement ]
thx ;) nutkaaa

danco2000 [ Generaďż˝ ]
nutkaaa --> to zdjecie co dodalas to oczywiscie Twoje ? :D
i oczywiscie zdjecie ;p
doniu21 [ Pretorianin ]
Dzięki !

bartek_94 [ Junior ]
dzieki ;)
domin12 [ We Made It ]
Dzieki:));**

|RESPECT| [ Konsul ]
Dzięki że mi uświadomiłaś że istnieje taki dzień :D
I jeszcze raz dzięki za życzenia :)

NeroTFP [ Senator ]
Dzięki. Szczerze nawet nie pamiętałem, że dziś taki dzień.
zoloman [ Legend ]
Dzięki:)
Krol Pawel [ Among the net ]
Dzieki :P

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
A teraz gra dla chłopców:)
LU2864J [ Konsul ]
Podziękował ;]

Bercik K. [ Konsul ]
Dzięki :)
rogalinho [ Senator ]
Dziękuję bardzo:)

chop [ smiech to zdrowie ]
Dziękujem:D
dVk. [ me gusta ]
dzieki

bartushan [ zjem Twój mózg ]
Również dziękuje :*

kluha666 [ Legend ]
Dziękówa ;D
Gierofan [ Generaďż˝ ]
Dzięki :)

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dziękuję dziewuszki ;)

kosik007 [ FreeLancer ]
Dzięki. Wiedziałem, że o czymś dzisiaj zapomniałem.
Dupek. [ Pretorianin ]
Dziewczyny się postarały, zobaczymy jak będzie z nami. W każdym razie, DZIĘKUJE :*.

Retox128 [ Konsul ]
Dzięki.

Lojal [ Konsul ]
Wielkie dzięki

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
Dziękówka
LU2864J [ Konsul ]
Dupek. 8 Marzec ;)

Majszell [ Pretorianin ]
jeszcze nie jest za późno ! ;)
Wszystkiego dobrego chłopaki ! ...życzę wam tego, czego wy sobie życzycie :P

stasiuworld [ Pretorianin ]
Dziękuję za życzonka dziewczyny:)

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Dzięki

Piotrzlo [ Junior ]
Dzięki

delstar [ Generaďż˝ ]
Dzieki dla wszystkich dziewczyn z tego watku :) A dla facetow za niezle fotki

xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Srac na ten dzien chlopaka ;p

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Dziękuję bardzo.

ARECZKI [ Konsul ]
Dzięki;
Kozi89 [ Legend ]
Za życzenia dziękuję, za zdjęcie nie bardzo... Niby co mam z nim zrobić?
mikAS :) [ Senator ]
zdjęcie możesz sobie ... obrudzić