GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupno telefonu SE k750i lub podobny!

30.09.2009
14:38
smile
[1]

Tomal_P [ Legend ]

Kupno telefonu SE k750i lub podobny!

Mój tata miał SE k750i ale go zgubił. Chciałby kupić taki sam albo jakiś podobny. Ja nie znam się na telefonach więc chciałem się was spytać.

Czy SE k750i które znajdę na allegro są warte tej ceny. Np. te
-
-

??

A może polecacie jakiś inny SE trochę droższy??

30.09.2009
14:40
smile
[2]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Polecam k800i, mam od ponad roku i nigdy na niego zlego slowa nie powiedzialem :)

30.09.2009
14:45
[3]

Tomal_P [ Legend ]

Tylko szukam telefonu tak w okolicach 300 zł.

30.09.2009
14:47
[4]

Anarki [ Dead King ]

300 zł nowy czy używany?

[edit]
Zależy mu na normalnej klawiaturze czy może być touchscreen, bądź touchscreen + klawiatura?

30.09.2009
14:49
[5]

Tomal_P [ Legend ]

Raczej nowy, ale jak coś dobrego się znajdzie to można pomyśleć nad używanym.

30.09.2009
14:55
smile
[6]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Tego SE dostaniesz spokojnie ponizej 300PLN, ja w zeszlym roku kupilem nowy za 400PLN ;) Wystarczy dobrze poszukac :)

30.09.2009
15:27
[7]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

k800i, o tak! Kosztuje pewnie niewiele więcej od k750i, a jest o niebo lepszy. Sam mam go ponad 2,5 roku - nie do zdarcia.

30.09.2009
15:39
smile
[8]

Xayano [ Pretorianin ]

Co do :
Napsiał że "jest na gwarancji" ...
tylko że po zmianie softu to jest nie możliwe

01.10.2009
14:36
smile
[9]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

A ja polecę z czystym sumieniem SE k770i ;) Świetny telefon, sam posiadam. Funkcjonalnie taki sam jak k800i. Lepsze ma to moim zdaniem od k800i, że nie ma joya.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.