
Tomal_P [ Legend ]
Kupno telefonu SE k750i lub podobny!
Mój tata miał SE k750i ale go zgubił. Chciałby kupić taki sam albo jakiś podobny. Ja nie znam się na telefonach więc chciałem się was spytać.
Czy SE k750i które znajdę na allegro są warte tej ceny. Np. te
-
-
??
A może polecacie jakiś inny SE trochę droższy??

-=BROGI23=- [ Senator ]
Polecam k800i, mam od ponad roku i nigdy na niego zlego slowa nie powiedzialem :)
Tomal_P [ Legend ]
Tylko szukam telefonu tak w okolicach 300 zł.
Anarki [ Dead King ]
300 zł nowy czy używany?
[edit]
Zależy mu na normalnej klawiaturze czy może być touchscreen, bądź touchscreen + klawiatura?
Tomal_P [ Legend ]
Raczej nowy, ale jak coś dobrego się znajdzie to można pomyśleć nad używanym.

-=BROGI23=- [ Senator ]
Tego SE dostaniesz spokojnie ponizej 300PLN, ja w zeszlym roku kupilem nowy za 400PLN ;) Wystarczy dobrze poszukac :)
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
k800i, o tak! Kosztuje pewnie niewiele więcej od k750i, a jest o niebo lepszy. Sam mam go ponad 2,5 roku - nie do zdarcia.

Xayano [ Pretorianin ]
Co do :
Napsiał że "jest na gwarancji" ...
tylko że po zmianie softu to jest nie możliwe

wlodzix® [ Trup w windzie ]
A ja polecę z czystym sumieniem SE k770i ;) Świetny telefon, sam posiadam. Funkcjonalnie taki sam jak k800i. Lepsze ma to moim zdaniem od k800i, że nie ma joya.