GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dwujajowe jajko

30.09.2009
13:03
[1]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Dwujajowe jajko

Otworzyłem jajko jak robiłem omleta i co widzę? Dwa żółtka! Co by z tego wyszło? Bliźniaki? :D :D :D

30.09.2009
13:06
[2]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Dwujajowy omlet :)


A tak btw twojego avatara oceniam na 10/10 :) Skąd jest?

30.09.2009
13:18
[3]

raziel88ck [ Legend ]

K4czyńscy

30.09.2009
13:22
[4]

Kumavan [ Senator ]

Wyszedłby z tego jeden dobrze odżywiony kurczak.


raziel88ck ---> :)

30.09.2009
13:29
[5]

kastore [ Troll Slayer ]

coś takiego??

Poza tym nie wyszłyby bliźniaki, bo żółtko to nie zarodek, tylko magazyn substancji odżywczych.


Dwujajowe jajko - kastore
30.09.2009
13:38
[6]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

bo żółtko to nie zarodek, tylko magazyn substancji odżywczych.

To by wyszła jakaś puszysta kura?

Ambitny Łoś -> to była taka cała scenka, jak znajdę to wrzucę.

30.09.2009
13:42
[7]

kastore [ Troll Slayer ]

Z tego co jest napisane na stronie o jajkowych dziwactwach, to substancji odżywczej w podwójnym żółtku nie jest więcej.
Znoszą je kury "dziewice" o nie uregulowanym procesie tworzenia jajka.

30.09.2009
13:45
smile
[8]

Paul12 [ Buja ]

kastor - dawaj linka :D

30.09.2009
13:52
[9]

kastore [ Troll Slayer ]

30.09.2009
16:57
[10]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

modyfikowane kury? :D :D

30.09.2009
17:00
smile
[11]

bezlerg66 [ Senator ]

Szkoda mi tych kur. Pewnie dupa je boli po takich wielkich jajach :(

01.10.2009
13:40
[12]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

bezlerg66 -> a nie współczujesz matkom rodzącym bliźnięta?

01.10.2009
14:32
[13]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Mnie od jakiegoś czasu widok jajek ( bez skorupki ) obrzydza jakoś. Sam nie wiem dlaczego się do nich zniechęciłem.

Kiedyś razem z babcią stałem w kurniku i widziałem jak kura zniosła brązowe całe jajko :/ babcia wzięła ścierkę jakąś, wytarła i włożyła do lodówki. Sobie tak później myślałem żeby nie zaprosiła mnie na kolację.

01.10.2009
14:36
smile
[14]

likfidator2 [ Konsul ]

wlodzix®--> a wiesz, że kiedyś to gospodynie sprawdzały palcem czy kura zniosła jajko czy jeszcze nie:)

01.10.2009
14:40
smile
[15]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

wlodzix®--> a wiesz, że kiedyś to gospodynie sprawdzały palcem czy kura zniosła jajko czy jeszcze nie:)

Weź mi nawet nie mów. Moja babcia chyba tego nie praktykowała...

Nie miłe to było jak babcia skręcała kurom karki a na wieczór w kuchni, na taborecie pozbawiała owego martwego zwierzęcia wnętrzności. Uraz z dzieciństwa. Ten odór denaturatu...

01.10.2009
14:42
smile
[16]

siwCa [ Legend ]

To twoja babcia wymyśliła ten sposób. sorry.

01.10.2009
14:47
[17]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

I babcia zawsze wyjmowała z miski czerwonej kurzą łapkę, ganiała mnie i brata po pokoju z nią, a jak dopadła to tak po policzkach ją tarła.

Dobrze, że babcia teraz kupuję mięso z mięsnego. Kur praktycznie już nie zabija, bo się nie opłaca hodować.



01.10.2009
14:49
[18]

likfidator2 [ Konsul ]

Nie miłe to było jak babcia skręcała kurom karki a na wieczór w kuchni, na taborecie pozbawiała owego martwego zwierzęcia wnętrzności. Uraz z dzieciństwa. Ten odór denaturatu...

A podobno to gry wypaczają ludzi... Jestem ciekaw ilu forumowiczów byłoby w stanie zabić np. kurczaka na rosół.

01.10.2009
14:50
smile
[19]

bezlerg66 [ Senator ]

bezlerg66 -> a nie współczujesz matkom rodzącym bliźnięta?

Jeżeli cieszą się z tych dzieci- to nie, jeżeli się nie cieszą- to współczuję.

A poza tym my mówimy o kurach, a nie o ludziach :)

01.10.2009
14:56
[20]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ja też tak raz miałem trochę się zdziwiłem, że mam jakieś zmutowane jajko...

01.10.2009
15:05
[21]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Kurza łapka? Chyba kurzy pazur.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.