GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LG KP500 Cookie

29.09.2009
19:54
[1]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

LG KP500 Cookie

Czesc. Bawil sie ktos LG Cookie?
Pare pytan:
czy aparat jest dobry?
czy sa jakies ciekawe gry?
czy przyzwoicie pisze sie smsy?


29.09.2009
20:04
[2]

50groszy:) [ Konsul ]

wez avile

01.10.2009
14:21
[3]

kamilio2 [ Centurion ]

Ja go mam i tak:

-aparat dobry tylko nie ma zooma
-standardowe gry są takie oo ale przeciez jest masa innych gier fajnych
-smsy pisze sie szzerze do dupy. na początku fajnie bo taka nowosc ale potem sie nudzi i denerwuje
Poza tym telefon calkiem spoko tylko troche wolny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.