PATORIKKU [ Pretorianin ]
LG KP500 Cookie
Czesc. Bawil sie ktos LG Cookie?
Pare pytan:
czy aparat jest dobry?
czy sa jakies ciekawe gry?
czy przyzwoicie pisze sie smsy?
50groszy:) [ Konsul ]
wez avile
kamilio2 [ Centurion ]
Ja go mam i tak:
-aparat dobry tylko nie ma zooma
-standardowe gry są takie oo ale przeciez jest masa innych gier fajnych
-smsy pisze sie szzerze do dupy. na początku fajnie bo taka nowosc ale potem sie nudzi i denerwuje
Poza tym telefon calkiem spoko tylko troche wolny