
@Assassin@ [ Konsul ]
jak myślicie...
jak myślicie, czy w Fifie 10 na PlayStation@2 w wersji polskiej będzie można mienić na wersie angielską??
bo oczywiście chcę kupić fife 10 ze zdjęciem polskiego pilkarza, ale jest w wersji polskiej dlatego się pytam bo wole wersie angielską.
@Assassin@ [ Konsul ]
czy będzie można zmienić napisy z języka polskiego na angielskie aby byla gra po angielsku.

sebu9 [ O_o ]
Ehh... niezastąpione jest to forum GOL'a. Miałem takiego doła, wszedłem, przeczytałem kilka wątków i już mi lepiej.

Bryden [ Konsul ]
[5]
JAPIERDOL*

SilentFisher [ Generaďż˝ ]
O boshe...
myszakp [ Pretorianin ]
normalnie screena zrobiłem

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[2]+[3]+[4]+[6]= Miazga xD
[1] nie da rady.
@Assassin@ [ Konsul ]
no co pytam sie co trudne pytanie czy co/ze zrobiłem jakiś bląd w pisaniu to jakaś tragedia

gracz12301 [ Senator ]
@Assassin@-->ty lepiej już nie pytaj co źle zrobiłeś

Gmp3 [ Chuck ]
wersja językowa: angielska
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13547
@Assassin@ [ Konsul ]
dzięki(Gmp3)