GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak myślicie...

29.09.2009
15:48
smile
[1]

@Assassin@ [ Konsul ]

jak myślicie...

jak myślicie, czy w Fifie 10 na PlayStation@2 w wersji polskiej będzie można mienić na wersie angielską??
bo oczywiście chcę kupić fife 10 ze zdjęciem polskiego pilkarza, ale jest w wersji polskiej dlatego się pytam bo wole wersie angielską.

29.09.2009
15:50
[2]

bezlerg66 [ Senator ]


jak myślicie... - bezlerg66
29.09.2009
15:55
[3]

Rasta' [ L3G3ND ]


jak myślicie... - Rasta'
29.09.2009
15:58
[4]

mefsybil [ Legend ]


jak myślicie... - mefsybil
29.09.2009
15:59
[5]

@Assassin@ [ Konsul ]

czy będzie można zmienić napisy z języka polskiego na angielskie aby byla gra po angielsku.

29.09.2009
16:02
smile
[6]

chop [ smiech to zdrowie ]

...


jak myślicie... - chop
29.09.2009
16:02
smile
[7]

sebu9 [ O_o ]

Ehh... niezastąpione jest to forum GOL'a. Miałem takiego doła, wszedłem, przeczytałem kilka wątków i już mi lepiej.

29.09.2009
16:06
smile
[8]

Bryden [ Konsul ]

[5]
JAPIERDOL*

29.09.2009
16:08
smile
[9]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

O boshe...

29.09.2009
16:08
[10]

myszakp [ Pretorianin ]

normalnie screena zrobiłem

29.09.2009
16:09
smile
[11]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[2]+[3]+[4]+[6]= Miazga xD
[1] nie da rady.

29.09.2009
16:11
[12]

@Assassin@ [ Konsul ]

no co pytam sie co trudne pytanie czy co/ze zrobiłem jakiś bląd w pisaniu to jakaś tragedia

29.09.2009
16:19
[13]

Beret z antenką [ Konsul ]


jak myślicie... - Beret z antenką
29.09.2009
16:37
smile
[14]

gracz12301 [ Senator ]

@Assassin@-->ty lepiej już nie pytaj co źle zrobiłeś

29.09.2009
16:42
[15]

czekers [ Legend ]


jak myślicie... - czekers
29.09.2009
16:43
smile
[16]

Gmp3 [ Chuck ]

wersja językowa: angielska

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13547



jak myślicie... - Gmp3
01.10.2009
12:56
[17]

@Assassin@ [ Konsul ]

dzięki(Gmp3)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.