GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Risen - demo

25.09.2009
18:30
[1]

Kordynator [ Pretorianin ]

Risen - demo

czy demo tej gry wyszło tylko na X360 czy na PC tez? jezeli tak to niech ktos poda strone skad mozna sciagnac

28.09.2009
20:24
smile
[2]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Do kogo mówisz? Masz schizofremie?
A skoro już temat: kiedy demko wyjdzie?

spoiler start
"Odpowiedz" a nie "Nowy"
spoiler stop

28.09.2009
20:36
[3]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Demo Risen wyszlo na xboxa juz? Skad to info, jest na kontach UK? Bo ja mam US to moze dlatego nie widze...

02.10.2009
09:12
smile
[4]

novembre [ Pretorianin ]

Nie widziałem żeby było na Marketplace UK, zresztą to gra do grania na piecu.

02.10.2009
10:43
[5]

Drace66676 [ D.R.A.C.E ]

Ksionim ---> jeśli już to schizofrenia a nie schizofremia. Co za nieuki, masakra.

02.10.2009
15:13
[6]

Oran00 [ Jestem fajny ]

Na PC też wyszło, na Xkloca miało nie być, a nie wiem jak jednak jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.