Kordynator [ Pretorianin ]
Risen - demo
czy demo tej gry wyszło tylko na X360 czy na PC tez? jezeli tak to niech ktos poda strone skad mozna sciagnac

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Do kogo mówisz? Masz schizofremie?
A skoro już temat: kiedy demko wyjdzie?
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Demo Risen wyszlo na xboxa juz? Skad to info, jest na kontach UK? Bo ja mam US to moze dlatego nie widze...

novembre [ Pretorianin ]
Nie widziałem żeby było na Marketplace UK, zresztą to gra do grania na piecu.
Drace66676 [ D.R.A.C.E ]
Ksionim ---> jeśli już to schizofrenia a nie schizofremia. Co za nieuki, masakra.
Oran00 [ Jestem fajny ]
Na PC też wyszło, na Xkloca miało nie być, a nie wiem jak jednak jest.