GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demo Risen już jest !

17.09.2009
22:39
[1]

marcex1 [ Pretorianin ]

Demo Risen już jest !

17.09.2009
22:40
smile
[2]

.Condzior [ Pretorianin ]

Dodane przez Electric_Dragon dnia kwiecień 01 2009 19:27:11

17.09.2009
22:40
[3]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Patrz na datę newsa...

17.09.2009
22:41
smile
[4]

kęsik [ Legend ]

Hahahahaha

17.09.2009
22:41
smile
[5]

jacksonheyes [ Konsul ]

Prima Aprilis.

17.09.2009
22:42
[6]

marcex1 [ Pretorianin ]

sorki ale niedlugo na dniach powinno sie pojawic

17.09.2009
22:44
smile
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Matko kochana, a ja już na innych forach paniki narobiłem.

18.09.2009
01:40
[8]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

LOL, czytaj uważniej :) A samo demo pojawi się w przyszłym tygodniu zapewne.

18.09.2009
07:01
[9]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Myślę, że tak jak powiedziałem, demo pojawi się w poniedziałek, ale coś jest z samą premierą, bo podobno Risen na konsolę został anulowany.

18.09.2009
07:16
smile
[10]

kluha666 [ Legend ]

hahahaha FAIL

18.09.2009
07:36
smile
[11]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

buhahaha dobre...

25.09.2009
09:44
[12]

Endrju85 [ Centurion ]

Widać że oczekiwanai fanów sięgają zenitu. Nic dziwnego, też nie mogę się doczekać :|

25.09.2009
18:06
smile
[13]

Łowca Smoków99 [ Centurion ]

risen to dno

02.10.2009
09:15
smile
[14]

novembre [ Pretorianin ]

Risen jest mistrz

02.10.2009
09:20
smile
[15]

Narmo [ nikt ]

Kolejny junior, który podniesie dziś wszystkie wątki o Risen...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.