marcex1 [ Pretorianin ]
Demo Risen już jest !

.Condzior [ Pretorianin ]
Dodane przez Electric_Dragon dnia kwiecień 01 2009 19:27:11
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Patrz na datę newsa...

kęsik [ Legend ]
Hahahahaha

jacksonheyes [ Konsul ]
Prima Aprilis.
marcex1 [ Pretorianin ]
sorki ale niedlugo na dniach powinno sie pojawic

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Matko kochana, a ja już na innych forach paniki narobiłem.
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
LOL, czytaj uważniej :) A samo demo pojawi się w przyszłym tygodniu zapewne.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Myślę, że tak jak powiedziałem, demo pojawi się w poniedziałek, ale coś jest z samą premierą, bo podobno Risen na konsolę został anulowany.

kluha666 [ Legend ]
hahahaha FAIL

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
buhahaha dobre...
Endrju85 [ Centurion ]
Widać że oczekiwanai fanów sięgają zenitu. Nic dziwnego, też nie mogę się doczekać :|

Łowca Smoków99 [ Centurion ]
risen to dno

novembre [ Pretorianin ]
Risen jest mistrz

Narmo [ nikt ]
Kolejny junior, który podniesie dziś wszystkie wątki o Risen...