GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Amerykańskie sklepy internetowe

17.12.2002
17:05
[1]

czarny [ Pretorianin ]

Amerykańskie sklepy internetowe

Czy moglibyście podzielić się ze mną adresami sklepów internetowych w USA i Kanadzie gdzie dokonjecie zakupów najnowszych gier jeśli nie są one wydawane w polsce lub gdy nie możecie się doczekać na polską premierę ??? Proszę o linki do sklepów sklepów sprawdzonych przez was +info na temat kosztów przesyłki + czas dostarczenia + ogólne wrażnie. Podawajcie sklepy dla PC i konsol.

Ja osobiście korzystam z DVD.com i dragon.ca. DVD.com ma bardzo niskie stawki za transport (2.5$) a dragon.ca ma wiele promocji, lecz koszt wysyłki jest do bani ( 12$).

17.12.2002
18:15
[2]

Iceman_87th [ Generał ]

ja dotad korzystalem tylko z amazonu (kupowalem ksiazki). Koszty sa znosne, asortyment bogaty, paczka szla chyba tydzien. ogolnie nie mam wiekszych zastrzezen. Adres to oczywiscie www.amazon.com. Warto jednak czasami zerknac tez na Amazon niemiecki, bo cena za dany produkt jest zblizona, a koszty wysylki mniejsze (no i nie ma cla na drozsze rzeczy)

17.12.2002
18:33
[3]

czarny [ Pretorianin ]

Chodzi mi o sklepy z grami; amazon traktuje Polskę jak jakąś wieś na końcuświata i nie wysyła do nas nic poza książkami i filmami na DVD, co nie zmienia faktu,że jest w tym znakomity i właśnie tam kupuję książki i lwią część filmów ;-)) Piszcie o sklepach z grami .

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.