GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Devil May Cry 3 problem...

16.09.2009
20:24
[1]

kluha666 [ Legend ]

Devil May Cry 3 problem...

Mam problem ponieważ gra uruchamia się w oknie, w opcjach nie ma nic takiego by to zmienić, jak ustawić fullscreen ?

16.09.2009
20:26
[2]

Naznaczony*** [ Chor��y ]

alt + enter

16.09.2009
20:34
[3]

kluha666 [ Legend ]

thx :)

17.09.2009
07:35
[4]

kluha666 [ Legend ]

Mam jeszcze jeden problem, bo chce grać na padzie, a lewy analog ma służyć do poruszania się, a prawy do obracania kamerą, a u mnie jest inaczej bo jak poruszam lewą gałką to nic się nie dzieje, a prawą chodzi tyle że bardzo dziwnie...Jak to zmienić ?

17.09.2009
07:47
[5]

kluha666 [ Legend ]

Boże, przeczytałem w necie że przy sterowaniu pomaga patch 1.3.0, pobrałem go i teraz gdy chcę uruchomić grę piszę żebym włożył płytę...a płyta jest w napędzie jak ją uruchomić ?

17.09.2009
16:36
smile
[6]

fajny Książę [ Capo ]

Crack?

05.12.2009
13:18
[7]

allelujah [ Junior ]

Hejka. Mam problem z dmc 3. Gra działała przez pierwsze 2 dni, lecz trzeciego już przestał. Nawet ponowne instalacje nie pomagały. Co mam robić ?

Z góry dzięki.

05.12.2009
22:56
[8]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

A jakiego masz pada ?? Ja też sie strasznie namęczyłem aby te grą odpalić na moim padzie. problem w tym ze ona obsługuje tylko kilka wybranych typów, i z innymi nie działa, albo działa na odwrót.
Jak dobrze pamiętam to w sterownikach trzeba było zamieć gałki miejscami, Tzn, osie, przypisać do innych gałek. i w tedy poszło jak trzeba.

06.12.2009
17:36
[9]

allelujah [ Junior ]

Ja i tak grałem na klawie 2 dni. A potem 3 dnia wyskakiwał raport o błędach

06.12.2009
17:54
[10]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Jeśli chodzi o problemy z analogami, to w folderze z grą jest specjalny programik, można też pobrać Key2pad`a albo pokrewny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.