Szukam_pracy [ Junior ]
Jak można zarabiać w wieku 16-18 lat przez internet?
Tak jak w temacie, jak mozna troszke zarobic n ie wychodzac z domu? NIe chodzi mi o klikanie w linki tylko o cos konkretniejszego.

Ashaard [ enjoy the silence ]
Nie da się w Twoim przypadku.
Mipari [ Senator ]
Udawać gorącą pietnastkę na chacie i wysyłać fotki ściągnięte z neta za kasę
sir balor [ Pretorianin ]
Załóż stronę ze swoimi nagimi zdjęciami, teraz popyt na młodych jest.
drago14 [ Konsul ]
Poker online. Masz masę opcji otrzymania darmowego kapitału startowego np. na pokerstrategy, potem wybierasz poker room i możesz grać.
Szukam_pracy [ Junior ]
Pytam powaznie ludzie.
[3] -> Nie taki zly pomysl.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Mozna wałki kręcić.
Ashaard [ enjoy the silence ]
Odpowiedziałem Ci poważnie. Gdybyś miał spore umiejętności, np. w pisaniu tekstów, tworzeniu grafiki lub programów programów - wiedziałbyś, jak to wykorzystać, nie pytałbyś się o to na forum. Większość tych pokerów itp. to pic. Nie zamierzasz klikać w reklamy, a nie wydaje mi się, żebyś miał świetny pomysł (i przede wszystkim środki) na założenie dobrze prosperującego portalu. Tak więc, jak już mówiłem - w Twoim przypadku nie jest to możliwe.
Saul Hudson [ Legend ]
Większość tych pokerów itp. to pic.
Jak się umie grać, to można zarobić.
Szukam_pracy [ Junior ]
[8] -> Myslisz ze jak ktos prosi o pomoc na forum to od razu jest to no-life, ktory nic nie umie? Nie chce klikac w zadne linki ani sie bawic w pokery. Chodzi mi bardziej o cos bardziej zaawansowanego. Znam dobrze angielskie, polski (przynajmniej tak mi sie wydaje) umiem obsugiwac komputer i szukam pracy zwiazanej z tym. Szukalem cos w dziedzinie testera gier ale to raczej biora od studentow w gore.
Revanisko [ Senator ]
umiem obsugiwac komputer i szukam pracy zwiazanej z tym
łaaał :O
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Rób strony internetowe.

Paradox [ Senator ]
Nie ma dla Ciebie pracy, bo nie masz zadnej wartosci. Nic nie umiesz, fizycznie ci sie nie chce pracowac, a to na co liczysz, gdyby byla taka potrzeba, moglby robic kazdy frajer.
Wiem, ze brutalne, ale prawdziwe. Moze oszczedzi ci kilku lat naiwnego poszukiwania.
Szukam_pracy [ Junior ]
[13] -> A kto Ci powiedział że nie mam pracy fizycznej? Akurat pracuje ale ta praca mnie nie zadowala i szukam czegos na boku.

bisfhcrew [ Bis ]
Szukalem cos w dziedzinie testera gier
I tyle w tym temacie...
pecet007 [ Fallout NV ]
lol testing gier, myślisz że testowanie jakiegokolwiek oproramowania to taka łatwa praca? sam kiedyś tak myślałem, ale na szczęście popatrzyłem na konkretne oferty i nie jest lekko, w każdym razie nie licz na taką pracę

jedrasss [ Lech Poznań ]
Znam dobrze angielskie, polski (przynajmniej tak mi sie wydaje) umiem obsugiwac komputer
Tylko Ci sie wydaje,ze znasz dobrze polski.
Coolabor [ dajta spokój! :) ]
Możesz sprzedawać rzeczy z domu rodziców na allegro.
Gangstah [ Masz bober? ]
Wrzucaj pliki na serwery gdzie placa. Jak sie dobrze przylozysz to wyjdziesz sporo :)
dave_mgs [ Senator ]
Pisz jakieś artykuły pod pozycjonowanie. Zleceń szukaj na forach, tego jest pełno.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Loon - Ależ Ty pierdolisz stary, naprawdę : )
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
zlecenia.przez.net

bezlerg66 [ Senator ]
Rób jakieś porządne serwy do gier i sprzedawaj je :)
Mój znajomy w pół z tego żyje :P

yo dawg [ 1979 ]
[13] Odezwał się leszcz, którego szczytem ambicji jest trolling i leczenie kompleksów na forum
agentradio [ Junior ]
Tutaj: można wygrać drobną pieniądze układając puzzle - nic trudnego - jest kilka obrazków. Inwestujesz tylko 1,22 zł. Można zgarnąć w zamian 100 - 200 zł. Liczy się szybkość układania. Im szybciej, tym wyższa wygrana. Portal ma dość przyzwoity regulamin.
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Jakis grosz mozesz sobie zarobic grajac w mmorpgi i sprzedajac kase, itemy oraz konta... Kokosow sie nie spodziewaj :P

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Sprzedaj nerkę a zarobisz krocie.
zoloman [ Legend ]
Jak masz dobry upload i dużo wolnego czasu to możesz uploadować pliki na hotfile np. Można z tego wyciągnąć ~1000 zł na miesiąc.

maly_17a [ Generaďż˝ ]
Data.

Ksionim [ Generaďż˝ ]
agentradio -> Ile ci zapłacili?

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Beret z antenką [ Konsul ]
Co za debil odkopał temat? Przeca tamten frajer albo siedzi znowu w chacie albo nie żyje.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
widzę ze znów bawicie się w archeologów