GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak można zarabiać w wieku 16-18 lat przez internet?

10.09.2009
22:31
[1]

Szukam_pracy [ Junior ]

Jak można zarabiać w wieku 16-18 lat przez internet?

Tak jak w temacie, jak mozna troszke zarobic n ie wychodzac z domu? NIe chodzi mi o klikanie w linki tylko o cos konkretniejszego.

10.09.2009
22:33
smile
[2]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Nie da się w Twoim przypadku.

10.09.2009
22:33
[3]

Mipari [ Senator ]

Udawać gorącą pietnastkę na chacie i wysyłać fotki ściągnięte z neta za kasę

10.09.2009
22:34
[4]

sir balor [ Pretorianin ]

Załóż stronę ze swoimi nagimi zdjęciami, teraz popyt na młodych jest.

10.09.2009
22:34
[5]

drago14 [ Konsul ]

Poker online. Masz masę opcji otrzymania darmowego kapitału startowego np. na pokerstrategy, potem wybierasz poker room i możesz grać.

10.09.2009
22:35
[6]

Szukam_pracy [ Junior ]

Pytam powaznie ludzie.

[3] -> Nie taki zly pomysl.

10.09.2009
22:35
smile
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Mozna wałki kręcić.

10.09.2009
22:38
[8]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Odpowiedziałem Ci poważnie. Gdybyś miał spore umiejętności, np. w pisaniu tekstów, tworzeniu grafiki lub programów programów - wiedziałbyś, jak to wykorzystać, nie pytałbyś się o to na forum. Większość tych pokerów itp. to pic. Nie zamierzasz klikać w reklamy, a nie wydaje mi się, żebyś miał świetny pomysł (i przede wszystkim środki) na założenie dobrze prosperującego portalu. Tak więc, jak już mówiłem - w Twoim przypadku nie jest to możliwe.

10.09.2009
22:40
[9]

Saul Hudson [ Legend ]

Większość tych pokerów itp. to pic.

Jak się umie grać, to można zarobić.

10.09.2009
22:41
[10]

Szukam_pracy [ Junior ]

[8] -> Myslisz ze jak ktos prosi o pomoc na forum to od razu jest to no-life, ktory nic nie umie? Nie chce klikac w zadne linki ani sie bawic w pokery. Chodzi mi bardziej o cos bardziej zaawansowanego. Znam dobrze angielskie, polski (przynajmniej tak mi sie wydaje) umiem obsugiwac komputer i szukam pracy zwiazanej z tym. Szukalem cos w dziedzinie testera gier ale to raczej biora od studentow w gore.

10.09.2009
22:42
[11]

Revanisko [ Senator ]

umiem obsugiwac komputer i szukam pracy zwiazanej z tym


łaaał :O

10.09.2009
22:47
[12]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Rób strony internetowe.

10.09.2009
22:48
smile
[13]

Paradox [ Senator ]

Nie ma dla Ciebie pracy, bo nie masz zadnej wartosci. Nic nie umiesz, fizycznie ci sie nie chce pracowac, a to na co liczysz, gdyby byla taka potrzeba, moglby robic kazdy frajer.

Wiem, ze brutalne, ale prawdziwe. Moze oszczedzi ci kilku lat naiwnego poszukiwania.

10.09.2009
22:54
[14]

Szukam_pracy [ Junior ]

[13] -> A kto Ci powiedział że nie mam pracy fizycznej? Akurat pracuje ale ta praca mnie nie zadowala i szukam czegos na boku.

10.09.2009
22:54
smile
[15]

bisfhcrew [ Bis ]

Szukalem cos w dziedzinie testera gier

I tyle w tym temacie...

10.09.2009
23:28
[16]

pecet007 [ Fallout NV ]

lol testing gier, myślisz że testowanie jakiegokolwiek oproramowania to taka łatwa praca? sam kiedyś tak myślałem, ale na szczęście popatrzyłem na konkretne oferty i nie jest lekko, w każdym razie nie licz na taką pracę

10.09.2009
23:34
smile
[17]

jedrasss [ Lech Poznań ]

Znam dobrze angielskie, polski (przynajmniej tak mi sie wydaje) umiem obsugiwac komputer

Tylko Ci sie wydaje,ze znasz dobrze polski.

10.09.2009
23:41
[18]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Możesz sprzedawać rzeczy z domu rodziców na allegro.

11.09.2009
00:00
[19]

Gangstah [ Masz bober? ]

Wrzucaj pliki na serwery gdzie placa. Jak sie dobrze przylozysz to wyjdziesz sporo :)

11.09.2009
00:03
[20]

dave_mgs [ Senator ]

Pisz jakieś artykuły pod pozycjonowanie. Zleceń szukaj na forach, tego jest pełno.

11.09.2009
06:36
smile
[21]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Loon - Ależ Ty pierdolisz stary, naprawdę : )

11.09.2009
07:01
[22]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

zlecenia.przez.net

11.09.2009
08:01
smile
[23]

bezlerg66 [ Senator ]

Rób jakieś porządne serwy do gier i sprzedawaj je :)

Mój znajomy w pół z tego żyje :P

11.09.2009
08:02
smile
[24]

yo dawg [ 1979 ]

[13] Odezwał się leszcz, którego szczytem ambicji jest trolling i leczenie kompleksów na forum

03.07.2010
23:52
[25]

agentradio [ Junior ]

Tutaj: można wygrać drobną pieniądze układając puzzle - nic trudnego - jest kilka obrazków. Inwestujesz tylko 1,22 zł. Można zgarnąć w zamian 100 - 200 zł. Liczy się szybkość układania. Im szybciej, tym wyższa wygrana. Portal ma dość przyzwoity regulamin.

03.07.2010
23:57
[26]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Jakis grosz mozesz sobie zarobic grajac w mmorpgi i sprzedajac kase, itemy oraz konta... Kokosow sie nie spodziewaj :P

04.07.2010
00:01
smile
[27]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Sprzedaj nerkę a zarobisz krocie.

04.07.2010
00:01
[28]

zoloman [ Legend ]

Jak masz dobry upload i dużo wolnego czasu to możesz uploadować pliki na hotfile np. Można z tego wyciągnąć ~1000 zł na miesiąc.

04.07.2010
00:11
smile
[29]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Data.

04.07.2010
00:19
smile
[30]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

agentradio -> Ile ci zapłacili?

04.07.2010
00:47
smile
[31]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

spoiler start
LiveJasmin
spoiler stop

04.07.2010
00:58
smile
[32]

Beret z antenką [ Konsul ]

Co za debil odkopał temat? Przeca tamten frajer albo siedzi znowu w chacie albo nie żyje.

spoiler start
Jarek WON!!!
spoiler stop

04.07.2010
01:03
[33]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

widzę ze znów bawicie się w archeologów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.