GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 2.0

16.12.2002
17:06
smile
[1]

paczka [ Legionista ]

Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally 2.0

Nasz kochany portal chyba troszeczkę sie zagapił ;)
Szukajcie w starszych wiadomościach.

21.12.2002
12:18
[2]

paczka [ Legionista ]

W przedświąteczny weekend, w niedzielę 22 grudnia, najwieksza w Polsce kawiarnia internetowa "Mega Net" mieszcząca się w Łodzi przy alei Piłsudskiego 3 oraganizuje pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w Colina McRae 2.0. Zawody będą pozielone na kategorie "klawiszowców" i jeżdżących z kierownicami - W każdej z nich zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy zmierzą się w walce o Grand Prix. Przewidziane są bardzo cenne nagrody dla zwycięzców.
Impreza rozpocznie się o godz 12.00 a zakończenie i rozdanie nagród planuje się na godz. 20.00. Do atrakcji należeć zapewne będą ciekawi goście: znane osoby związane z rajdami samochodowymi i dziennikarze. Poza tym w planach są projekcje na rzutnikach filmów z rajdów oraz on-boardy najciekawszych przejazdów. Zawody będą zorganizowane w formie zbliżonej do prawdziwych rajdów: ze strefami serwisowymi, kartami drogowymi, pucharami itp...

Liczba graczy została ustalona na maksymalnie 96 osób, które jednocześnie będą mogły rywalizować w zawodach. W imprezie może wziąć udział każdy, kto do 18 grudnia wyśle z danymi na adres: [email protected] oraz na miejscu uiści opłatę zgłoszeniową w wysokości 15zł.

Mistrzostwa podzielone będą na trzy kilkuetapowe części co zagwarantuje mozliwie długie "rajdowanie" każdego z graczy. Oczywiście na placu boju w finale pozostaną najlepsi ale emocji nikomu nie zabraknie.

"Postaramy sie zorganizowac najbardziej realny z wirtualnych rajdów"...- mówią organizatorzy i w te zapewnienia można wierzyć.

(informacja prasowa)CZY GRY-ONLINE bede w ŁODZI?

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.