20:23
smile
[1]

mautrix [ Foo Fighter ]

Ponieważ zauważyłem, że nie ma żadnego wątku w którym trwają dyskusję na temat Mistrzostw Europy w koszykówce, które odbywają się w Polsce pozwoliłem sobie na stworzenie takiego tematu. Oto parę ciekawostek dotyczących Eurobasket'u trwającego w Polsce:

Wystartował 7 września, zakończy się (według planów) 20 września.

Udział w nim bierze 16 czołowych krajowych reprezentacji.

Orrator [ Pretorianin ]

Po pierwszym meczu Polski liczę na bardzo dużo...
Będę starał się oglądać każdy mecz.

07.09.2009
20:29
[4]

Jak na razie było trochę nerwowo. Kilka głupich strat, sporadyczne błędy, ale ogólnie na duży plus.

07.09.2009
20:39
[5]

Mamy problem z szybkim powrotem do obrony co się kilka razy zemściło i te zbiórki w ataku...

Ale jakoś podczas gry nie zwracałem na to uwagi, bo przewaga była bezpieczna, jeśli w baskecie można mówić o 10 punktowej bezpiecznej przewadze :)

07.09.2009
22:27
[6]

|kszaq| [ Legend ]

Ale Łotysze zrobili doping podczas meczu z Rosją, wystarczyło tylko kilka chwil i Polacy też zaczęli kibicować ekipie z Łotwy. Wyrównany mecz (zdążyłem na drugą połowę), pod koniec III kwarty Rosjanie mieli 13 pkt. przewagi, ale stopniała ona do trzech (właśnie dzięki dopingowi). Ale Rosjanie nie oddali prowadzenia i pod koniec meczu 'odjechali' znów na kilkanaście oczek.

Co innego mecz Francja - Niemcy. Bardzo wyrównany mecz, żadna z drużyn nie mogła odskoczyć, dużo akcji 'kosz za kosz'. Ostatnie 5 - 6 min. należało do Tony'ego Parkera, który był przez 3 kwarty niewidoczny, miał dużo niecelnych rzutów, parę strat. Jednak właśnie pod koniec spotkania pokazał wielką klasę i poprowadził swoją drużynę do cennego zwycięstwa.

Grupa B jest bardzo wyrównaną grupą i żadna z drużyn nie może być pewna awansu.

....................

Cieszę się bardzo, że Polska wygrała. W przerwie między meczami oglądałem fragment spotkania Polaków na telebimie i gra naszej drużyny bardzo mi się podobała. Widzę wielki potencjał w tej drużynie, oby tak dalej !

Hiszpanie przegrywają z Serbią, szykuje się duża niespodzianka.

07.09.2009
23:27
[7]

Chyba lepiej, że Litwini przegrali z Turcją bo chyba mamy z nimi większe szanse na zwycięstwo niż z kebabami. Lipa że Hiszpania przegrała z Serbią bo obstawiłem ten mecz. Niezła niespodzianka na początek mistrzostw.

08.09.2009
08:27
[8]

Na razie 'szkoła bałkańska' wygrywa. Dzisiaj będzie bardzo ciekawy mecz Słowenia - Serbia, zobaczymy kto tak naprawdę przyjechał mocny na turniej.

08.09.2009
10:19
[9]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Nie jestem miłośnikiem koszykówki na codzień, ale że mistrzostwa odbywają się w naszym kraju to nie wypada nie oglądać, nie tylko ze względu na naszych.

Ja zaś nie jestem zadowolony z porażki Litwinów, z czego co zawsze pamiętam (może i żle ) to Litwini to jedna z potęg Europejskich, a Turcja to nie wiem sam (nie znam się) i właśnie nim kibicuję (Litwie) dlatego że przybędzie do nas wielu ich kibiców, i dla mnie to wyznacznik za kim być w walce.
A tak sytuacja się skomplikowała z kibicowanie Polsce i Litwie :P

08.09.2009
20:20
[10]

Ignerski pokazał co potrafi, świetny mecz w wykonaniu naszych reprezentantów. Na pewno nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby ograli Turków.

Dziś o 18 : 15 Turcja na rozkładzie.

Jutro mam wolne to może jakieś piwko i pokrzyczę trochę na kineskop :)

09.09.2009
15:04
[13]

smalczyk [ Senator ]

Jeszcze jeden mecz w wykonaniu podstawowej piątki bez zmian i wiekszość chłopakow zejdzie na zawał.