GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mistrzostwa Europy w siatkówce

03.09.2009
19:14
[1]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

Mistrzostwa Europy w siatkówce

Nie znalazłem takiego wątku, a myślę że znajdzie sie kilku kibiców siatkówki na forum:)
Jak oceniacie mecz Polski z Francją, bo ja niestety widziałem tylko ostatniego seta :(
Jak oceniacie szanse medalowe?
Mistrzostwa uważam za otwarte i zapraszam do dyskusji :P

03.09.2009
19:15
smile
[2]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Według mnie młodzi grają bardzo dobrze. Nasz zespół to taka mieszanka właśnie młodości z doświadczeniem i jak dla mnie to półfinał jak najbardziej realny.

03.09.2009
19:17
[3]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Bardzo dobrze nasi zagrali :) Szanse na medal są duże :) Praktycznie do półfinału to mamy spacerek :P

03.09.2009
19:47
[4]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Teraz na polsacie sport leci mecz Turcja - Niemcy :) W miarę ciekawe spotkanie :)

04.09.2009
01:22
[5]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

tez nie dane było mi widzieć mecz Niemcy- Turcja ale wynik trochę zaskakujący :)
to Niemy grali tak słabo czy Turcy wznieśli się na wyżyny umiejętności?

04.09.2009
15:21
[6]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

już za godzinkę o 16.30 mecz Polska- Niemcy. Chyba jesteśmy faworytem, choć nie można lekceważyć ekipy Lozano, zwłaszcza Schoepsa. Trzymać kciuki :P

A tymczasem Bułgaria jedzie sobie z Włochami 2:0 i prowadzi w 3 secie, po tym jak wczoraj wygrali z Serbią 3:2.

04.09.2009
15:34
[7]

vinni [ Visca El Barca ]

W porównianiu z wczorajszym meczem to dzisiejszy jest łatwiutki, Polacy mają formę i trzeba to wykorzystać.

Bułgaria widać też trafiła z formą.

04.09.2009
15:47
[8]

tomekcz [ Polska ]

Wczorajszy mecz można ocenić jako dobry chociaż mieliśmy kilka słabszych momentów. Przyjęcie średnie, szczególnie słabo Gacek, jak na libero, Kurek nawet dobrze jak na swoje umiejętności, w ataku Kurek również dobrze, Bąku znośnie, Jarosz dosyć dobrze. Bardzo dobrze pracował blok i środek. Wygrana cieszy, ale szału nie ma.

Co do dzisiejszego meczu, uważam, że będzie trudniej niż wczoraj, Niemcy nie mają gwiazd, ale to bardzo dobra i solidna drużyna. Jeżeli utrzymamy dobre przyjęcie to guma zrobi swoje i nie będzie problemu.

Ogólnie szanse na 1/2 mamy dosyć duże, chociaż nie można popadać w za duży optymizm, trzeba najpierw wygrać te mecze...
Schody zaczną się później, Rosja, Bułgaria, Serbia albo Włosi, z każdą z tych drużyn będzie bardzo ciężko, ale możemy dać radę.

04.09.2009
16:30
smile
[9]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Zaczyna się :) Trzymam kciuki :)

04.09.2009
17:25
[10]

vinni [ Visca El Barca ]

Na razie gramy dobrze, Gruszka lepiej niż wczoraj, a cały zespół idzie po zwycięstwo.

Dziwnie mi się ogląda ten mecz, widząc Lozano po "drugiej" stronie :()

04.09.2009
17:29
[11]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Lozano to cieć :P Nigdy go nie lubiłem :P

04.09.2009
18:01
[12]

vinni [ Visca El Barca ]

Ah przegrany set, trochę szkoda.

04.09.2009
18:27
[13]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ale Niemcy wpierdziel dostali w 4 secie :) Dobry mecz nasi zagrali :)

04.09.2009
18:30
[14]

tomekcz [ Polska ]

Dobry mecz, tylko nie wiem co Treneiro sobie myślał w 3 secie kiedy traciliśmy seriami pkty a on mając na ławce Bartmana i Jarosza żadnych zmian nie robił.
Poza tym całkiem fajnie, ale i tak musimy się w pewnych elementach poprawić.
Jutro spokojnie 3-0 z Turcją i potem zacznie się ważne granie :)

04.09.2009
19:01
[15]

vinni [ Visca El Barca ]

Ja sądzę, że drugą fazę grupową powinniśmy przejść bez problemu, jedyny przeciwnik, który może nas pokonać to Hiszpania.

04.09.2009
19:08
[16]

tomekcz [ Polska ]

Hiszpanie myślę, że nam nie zagrożą, dzisiaj dostali 3-0 od Greków którzy potęgą w siatkówce raczej nie są.

04.09.2009
19:22
[17]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

najważniejsze że mecz do przodu i powinniśmy wyjść do następnej fazy bez porażki tam ogolić przynajmniej 2 drużyny i powinniśmy być w 1/2 finału :)

04.09.2009
19:34
smile
[18]

NeroTFP [ Senator ]

Dobrze, dobrze :) W naszej drużynie jest dobry duch drużyny, to jest najważniejsze. Myślę, że damy radę.

04.09.2009
19:48
[19]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Tak naprawdę, przy obecnej naszej dyspozycji i sytuacji u rywali, jak najbardziej możemy spodziewać się złota. Nie uda się, trudno, ale zadowalać się półfinałem byłoby bez sensu.

06.09.2009
15:12
[20]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

No i gładkie 3:0 z Turkami i teraz do wtorku czekamy i oglądamy rywali. W następnej rundzie zmierzymy się najpewniej z Grecją, Hiszpanią i Słowacją.
Dużo ciekawiej za to w pozostałych grupach. Trwa mecz Serbia- Włochy i za chwilę będzie 2:1 dla Serbów. A w następnej rundzie najpewniej zagrają Włochy, Serbia, Bułgaria, Rosja, Finlandia, Holandia a tylko 2 miejsca :)

07.09.2009
20:28
smile
[21]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Kiedy i o której następny mecz Polaków ? Bo szukam w programie Polsatu i nic nie ma.

07.09.2009
20:29
[22]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jutro o 16:30 z Hiszpanią. W programie nie ma pewnie dlatego, bo jeszcze nie wiedzieli co i jak kiedy go układali.

07.09.2009
20:29
[23]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

Jutro jest ;)

07.09.2009
20:31
[24]

Łyczek [ Legend ]

mati --->

07.09.2009
20:39
smile
[25]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Ok dzięki wielkie ;]

07.09.2009
23:10
[26]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Trzymam kciuki za siatkówkę. Genialne są nasze panny.

08.09.2009
15:40
[27]

YouRFacELookHoWShiT [ Chor��y ]

Dzisiaj o 16 mecz Polska - Hiszpania na Polsacie .

Prawdziwy kibic :

08.09.2009
16:30
smile
[28]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Zaczyna się! :)

08.09.2009
16:53
smile
[29]

Łyczek [ Legend ]

Pierwszy set ...

08.09.2009
16:54
[30]

tomekcz [ Polska ]

Szybko on te zmiany robi;/

08.09.2009
17:19
[31]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Yeah!! Trochę się chłopaki obudzili! :)

08.09.2009
17:21
smile
[32]

sepultura fan [ Konsul ]

Ciężko trochę z tymi Hiszpanami ale damy rade chyba

08.09.2009
17:52
[33]

Drackula [ Bloody Rider ]

wynik?

08.09.2009
17:53
[34]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

W setach 2:1 dla Polski :) A w 4 secie 9:6 też dla Polski :)

08.09.2009
17:53
[35]

tomekcz [ Polska ]

2:1 nasi w setach. 9:6

08.09.2009
17:54
[36]

Drackula [ Bloody Rider ]

dzieki, jestem w pracy, wynik na onecie nie dziala ;)

08.09.2009
18:11
[37]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

No i dupa...2:2...

08.09.2009
18:33
smile
[38]

Glob3r [ Tots units fem força ]

:D:D:D

08.09.2009
18:33
smile
[39]

sepultura fan [ Konsul ]

Zajebisty mecz!!!!!!!!!!! brawo POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.09.2009
18:33
smile
[40]

eJay [ Quaritch ]

Wow, mocna końcówka:)

08.09.2009
18:34
[41]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

tak!!! Udało się :) Ale było ciężko :)

08.09.2009
18:37
smile
[42]

sekles [ Konsul ]

Mecz na miare finału

08.09.2009
18:37
[43]

tomekcz [ Polska ]

Swędrowski chyba orgazmu dostał :)

Fajnie, fajnie poziom,nie za dobry ale wynik się liczy :)

08.09.2009
18:46
smile
[44]

Foks!k [ SunShine ]

No nasi z meczu na mecz grają coraz lepiej ;) Bravo !!

09.09.2009
16:27
[45]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Meczyk panowie i panie :)

09.09.2009
16:41
[46]

grish_em_all [ Legend ]

Ma ktoś namiary na jakiś live scoring? W pracy tylko to mi pozostaje.

09.09.2009
16:51
[47]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]



i każdy większy polski portal.

09.09.2009
16:54
[48]

Łyczek [ Legend ]

Wczoraj, dzisiaj ... Poziom naszej gry bardzooo słaby.

09.09.2009
17:23
smile
[49]

grish_em_all [ Legend ]

sparrhawk --> Bóg Ci zapłać, nie bardzo miałem czas żeby poszukać :)

09.09.2009
17:37
[50]

Tomus665 [ Legend ]

Słowacy popełnili jeden kardynalny błąd.... Wkurwili naszych wygrywając pierwszego seta a teraz
po prostu nie istnieją... 7:19 w III secie.

EDIT: Nie mam pytań 9:23.

EDIT: Demolka 10:25.

09.09.2009
17:40
[51]

Łyczek [ Legend ]

Wszystko fajnie, ale musimy wchodzić w mecz od pierwszego seta a nie od drugiego/trzeciego ... Trafimy na dobrze dysponowanych rywali i porażka będzie gotowa.

Tomus665 ---> Zmieniła się sytuacja czy nadal nie ?

09.09.2009
17:41
smile
[52]

Qverty™ [ Legend ]

Nemec jaka para w łapie O.o Jakby to trafiło w naszego libero to by go zniszczyło...

09.09.2009
17:41
[53]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

No i 2:1 dla naszych :) W 3 secie Słowacy nie istnieli :) 25:10 :)

09.09.2009
17:44
smile
[54]

grish_em_all [ Legend ]

Wygląda na to że mamy nowy rekord wygranej Polaków w secie na międzynarodowej imprezie. Coś mi się kojarzy że Swędrowski mówił po wygranej z Wenezuelą 25:11 w Lidze Światowej że do tej pory w takim stosunku Polska jeszcze nie wygrała :)

09.09.2009
17:57
[55]

ronn [ Legend ]

o0

09.09.2009
18:04
smile
[56]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Typowe frajerstwo. Jestem bardzo ciekaw piątego seta.

09.09.2009
18:08
[57]

Saul Hudson [ Legend ]

nie ma to jak lekceważenie rywala

idę oglądać kosza :P

09.09.2009
18:08
smile
[58]

Drackula [ Bloody Rider ]

wiecie co bedzie najlepsze? jak znow nie awansuja z powodu malych punktow

09.09.2009
18:26
smile
[59]

Pit17 [ Dolotek ]

ech..włączyłem telewizor, aby zobaczyć co jest..patrze mecz to obejrze. Tiebreak i ludzie..jakie emocje, a dopiero dołączyłem.

[edit] JEST!!! POLSKA! POLSKA!

09.09.2009
18:26
smile
[60]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Oni mnie kiedyś do zawału doprowadzą...

Ale brawo! brawo! Mamy półfinał :)

09.09.2009
18:27
[61]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ufff....udało się :) Ale zagraliśmy cienko :P

09.09.2009
18:27
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Za dzisiejszy mecz powinni dostać taki opierdol, że hej.

09.09.2009
18:33
[63]

Łyczek [ Legend ]

Oglądam te mecze Polaków i szczerze powiedziawszy uważam, że w ogóle na medal nie zasługujemy ... :| Miejmy nadzieję, że wreszcie zagramy w dobrej formie półfinał i mecz o medal.

09.09.2009
18:47
[64]

Lukxxx [ Generaďż˝ ]

Z każdym meczem gramy coraz gorzej. Nasz libero w ogóle nie istnieje :/

10.09.2009
00:07
[65]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

z naszej grupy awansujemy my i najprawdopodobniej Francja, z drugiej Rosja i Bułgaria. Z tego co mówili to zespoły z 2 miejsca będą dolosowywane, a nie ma gry "na krzyż" więc... możemy znowu trafić na Francję co byłoby chyba lepszym rozwiązaniem niż gra z Bułgarami/ Rosjanami :)

10.09.2009
00:18
[66]

Volk [ Legend ]

Z Francja moze udaloby sie wygrac ale z Rosja/Bulgaria przy takiej dyspozycji jaka pokazuja w ostatnich meczach nie ma najmniejszych szans.

10.09.2009
12:21
[67]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Co za bzdura. Przecież nie było w dwóch meczach takiej samej "dyspozycji" Polaków. Każdy zagrali inaczej - co wynikało zresztą z mnóstwa rzeczy: z ich gry, nastawienia, sytuacji w turnieju i taktyki przeciwnika. Każdy wynik jest możliwy.

10.09.2009
12:40
[68]

Lukxxx [ Generaďż˝ ]



Ignaczak za Gacka, Tak! Mam nadzieję że zagra na wyższym poziomie niż Gacek i zostanie libero na fazę finałową.

10.09.2009
16:33
[69]

YouRFacELookHoWShiT [ Chor��y ]

Jakie miejsce obstawiacie dla Polski ?
Dla tego kto zgadnie piwo stawiam (Zubr) bo mam je na chacie :D

Ja mowie ze 2 ..

10.09.2009
16:47
[70]

smalczyk [ Senator ]

3 lub 4 - z Bułgarią i Rosją w obecnej formie nie mamy szans

10.09.2009
16:53
[71]

sekles [ Konsul ]

Gdy zostały juz tylko 4 druzyny wszystko moze sie zdarzyc. Nie zdziwiłbym sie wcale gdyby niedoceniana przez was Francja wygrała.

PS. Popieram post tomcia :)

10.09.2009
17:21
[72]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Ja wspieram ich całym mym sercem!

10.09.2009
17:28
[73]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

mecz już za 1,5 h. Francuzi prowadzą już 2:0 z Hiszpanią, a to oznacza że jeżeli chcemy uniknąć chyba najmocniejszej do tej pory Rosji i zająć 1sze miejsce musimy wygrać z Grecją. Zobaczymy czy chłopaki się nie rozprężyli po awansie do 1/2 i czy rozpoczniemy najmocniejszym składem ( bo wymianę Gacek-Ignaczak bynajmniej nie uważam za osłabienie :) )

10.09.2009
17:36
[74]

Ze wsi [ Senator ]

Jeśli każdy z zawodników wzniesie sie na wyżyny swoich umiejetnosci, przy odrobinie szczescia, zdobędziemy mistrzostwo ;)
Co do Gacka, to skacze i rzuca sie jak pchła, ale nie gra efektywnie. Mam nadzieje, że Ignaczak swoją dobrą postawą w dzisiejszym meczu wygryzie go z pierwszego składu.

10.09.2009
17:53
[75]

Volk [ Legend ]

Pigmalionn

Nie ma znaczenia, ktore miejsce zajmiemy w grupie, bo bedzie losowanie. Mozemy rownie dobrze w polfinale trafic na Francje.

10.09.2009
18:00
[76]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

Volk => 1 sza miejsca w grupach pozostają nieruszone, jedynie zespoły z 2 miejsc są rozlosowywane więc możemy trafić ( jeżeli zajmiemy 1sze miejsce) na Bułgarów lub ponownie na Francuzów. Jeżeli zajmiemy 2gie miejsce w grupie za Francją to możemy przy odrobinie szczęścia trafić ponownie na nich, ale możemy trafić na Rosjan

10.09.2009
18:20
[77]

Volk [ Legend ]

a to komentator mnie w blad wprowadzil

10.09.2009
18:38
[78]

NeroTFP [ Senator ]

A to dlaczego będziemy na drugim w przypadku porażki z Grecją? Będziemy mieli przecież tyle samo punktów, co Francuzi. O pierwszym miejscu w grupie nie decyduje bezpośrednie spotkanie?

10.09.2009
18:42
[79]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

NeroTFP => podobno decyduje stosunek setów i z niego wynika że przy każdej porażce mamy gorszy bilans od Francuzów

10.09.2009
21:05
[80]

NeroTFP [ Senator ]

W półfinale z Bułgarami.

10.09.2009
21:05
[81]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Damy rade :)

12.09.2009
13:34
[82]

sekles [ Konsul ]

O ktorej mecz?

12.09.2009
13:35
[83]

Master BaraBaron [ Pretorianin ]

16 30

12.09.2009
16:30
[84]

Tomal_P [ Legend ]

No.. zaczęli dobrze.

12.09.2009
16:45
[85]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

jest dobrze :)

12.09.2009
16:49
[86]

garwas522 [ Legionista ]

w finale i tak dostana od rosji ;(

12.09.2009
16:53
[87]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

wygraliśmy pierwszego seta, jest bardzo dobrze :)

garwas522 -- nie ma to jak podejście kibica...

12.09.2009
17:13
smile
[88]

sekles [ Konsul ]

2:0 !!!

Brawo!

Końcówka ostra

12.09.2009
17:16
smile
[89]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

I będzie dobrze;)

12.09.2009
17:27
smile
[90]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

2 : 0 dla Polaków! 30 do 28 drugi set!

12.09.2009
17:27
smile
[91]

ronn [ Legend ]

jeeee :D

12.09.2009
17:28
smile
[92]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

jakby powiedział komentator polsatu, ale nam dreszczowiec zafundowali siatkarze !

12.09.2009
17:29
smile
[93]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Jedziemy z tym gównem! To co w sporcie najlepsze... emocje zwieńczone okrzykiem radości :D

12.09.2009
17:30
smile
[94]

Yakeem [ Konsul ]

Prawdziwy punk nie przyjmuje dobrze zagrywki.

12.09.2009
17:44
smile
[95]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Szczęście jest blisko

12.09.2009
17:46
[96]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Szkoda ze nie mam polsatu, sledze tylko wynik na gazeta.pl...

Final bedzie gdzies do obejrzenia przez siec? ( obojetnie czy tam beda nasi )

12.09.2009
17:51
[97]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAWO POLACY !!!!!!!!!!!!

12.09.2009
17:54
smile
[98]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Jupi mamy finał

12.09.2009
17:56
[99]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

No i jesteśmy w finale!

I to w jakim stylu:

1 Runda:
Polska - Francja 3:1
Polska - Niemcy 3:1
Polska - Turcja 3:0

2 Runda:
Polska - Hiszpania 3:2
Polska - Słowacja 3:2
Polska - Grecja 3:0

Półfinał:
Polska - Bułgaria 3:0

Podsumowując wygraliśmy wszystkie mecze!!!

12.09.2009
17:56
[100]

vinni [ Visca El Barca ]

MEDAL!!!

12.09.2009
17:57
smile
[101]

sekles [ Konsul ]

Finał! Finał! Finał!

12.09.2009
17:57
[102]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Posprzątajmy tak jutro Francję/Rosję, a wytrysnę z radości na sufit.

12.09.2009
17:57
smile
[103]

LU2864J [ Konsul ]

Ale będzie WIELKI finał!!

12.09.2009
17:58
smile
[104]

Glob3r [ Tots units fem força ]

POOOOOLSKAAAAAAA!!! :D:D

12.09.2009
17:59
smile
[105]

Volk [ Legend ]

Brawo, swietny mecz w naszym wykonaniu!

12.09.2009
18:00
[106]

vinni [ Visca El Barca ]

O której jutro finał?

12.09.2009
18:02
smile
[107]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

finał o 19:30.

12.09.2009
18:04
smile
[108]

Saul Hudson [ Legend ]

Piękny mecz!

12.09.2009
18:09
smile
[109]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

[106] Vinni idź w cholere spamować na markolfa albo kup SE program ewentualnie uruchom google i zdrowe myslenie.

Pozdrawiam.

12.09.2009
18:15
[110]

vinni [ Visca El Barca ]

HR@BIA(vel. dziad5)--->Nie mam zamiaru się kłócić, więc nie wyżywaj się na mnie.

Zapytałem się bo nie miałem czasu na szukanie, musiałem pilnie wyjść.

12.09.2009
18:16
[111]

Lukxxx [ Generaďż˝ ]

Nie jest źle, po słabym początku rundy zasadniczej Polacy odzyskali formę. Ale Gacka bym dalej zmienił.

12.09.2009
18:18
[112]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Kiedy będzie wiadomo z kim będziemy grać w finale ?

12.09.2009
18:22
[113]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

dzis po meczu francja rosja :)

12.09.2009
18:22
[114]

Łyczek [ Legend ]

Miejmy nadzieję, że wreszcie zagramy w dobrej formie półfinał i mecz o medal.

No i teraz można powiedzieć, że Polacy zasługują na mecz finałowy.

Nikos --->
Kiedy będzie wiadomo z kim będziemy grać w finale ?

O 19:30 zacznie się mecz Rosji z Francją.

12.09.2009
18:34
[115]

witczykk [ Centurion ]

Mamy znakomity zespół w tej chwili :)

12.09.2009
18:37
[116]

vinni [ Visca El Barca ]

Teraz tak na spokojnie, jutro czeka Nas bardzo trudny mecz, Rosja czuje się bardzo pewnie, jednak jeżeli wygramy pierwszego seta i będzie walka to Rosja tak jak 3 lata temu nie będą wiedzieli co robić.

12.09.2009
18:40
[117]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Mamy znakomity zespół w tej chwili :)

Aż strach pomyśleć co by było, gdyby Winiarski, Świderski i Wlazły nie mieli kontuzji :)

12.09.2009
18:49
[118]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Teraz tak na spokojnie, jutro czeka Nas bardzo trudny mecz, Rosja czuje się bardzo pewnie, jednak jeżeli wygramy pierwszego seta i będzie walka to Rosja tak jak 3 lata temu nie będą wiedzieli co robić.

Fajnie. A jak zagramy z Francją?

12.09.2009
18:53
[119]

vinni [ Visca El Barca ]

Glob3r-->Wtedy sytuacja, staje się o wiele łatwiejsza, Francję da się łatwiej ograć.

12.09.2009
19:04
[120]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Właśnie a gdzie jest Wlazły?

12.09.2009
19:06
[121]

vinni [ Visca El Barca ]

Wlazły kontuzjowany był czy też tam jest jeszcze teraz.

12.09.2009
19:54
[122]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Pięknie grają Francuzi. Bez kompleksów ostro i ambitnie :) Tak trzymać. Chociaz wieksza satysfakcie czulibyśmy wszyscy gdyby nasi wygrali w finale z Rosją :D

12.09.2009
19:54
[123]

vinni [ Visca El Barca ]

Hohoho Francja prowadzi z Rosją 1:0 [25:18]

12.09.2009
20:07
[124]

NeroTFP [ Senator ]

Ma ktoś linka do transmisji LIVE (tekstowej)?

12.09.2009
20:12
[125]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

Rosjanie chyba są zaszokowani jak grają Francuzi, liczyli chyba że wyjdą a mecz sam się wygra. Mogłaby wygrać Francja to byłby prztyczek dla mówiących, że nasza grupa była słaba:) ( mimo, że na papierze faktycznie tak było)

12.09.2009
20:22
[126]

eXtreme86 [ F1F4N ]

2:0 dla Francji :)

12.09.2009
20:22
[127]

vinni [ Visca El Barca ]

No to chyba jutro walczymy, panowie z Francją :)

12.09.2009
20:22
[128]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Wszyscy jesteśmy francuzami :D

Vinni widzisz to jest sport, a Ty przedwcześnie dałeś finał Rosjanom. Nawijasz jak przekupa na bazarze a guzik się znasz.

12.09.2009
21:03
[129]

sekles [ Konsul ]

Mozna gdzies na necie obejrzec mecz?

12.09.2009
21:20
smile
[130]

kęsik [ Legend ]

Chyba Rosja jednak wygra...

12.09.2009
21:23
[131]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Póki piłka w grze, wszyto zdarzyć się może. Wszytko w rękach grających.

12.09.2009
21:24
smile
[132]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Zmęczeni będą!

12.09.2009
21:26
smile
[133]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

"Kto nie wygrywa 3-0, przegrywa 3-2"

3-0 dla Rosji...

Golem -> tak

12.09.2009
21:27
[134]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ważne pytanie. Finały będą na otwartym Polszmacie?

12.09.2009
21:36
[135]

Ze wsi [ Senator ]

Golem -> Finał na 100% tak, a mecz o trzecie miejsce nie wiem.
Strasznie denerwują mnie te transimsje, brak wywiadów z graczami i studia, mase reklam miedzy setami da sie jeszcze znieść, ale te reklamy w przerwach technicznych to jest już szczyt wszystkiego.
Rosja - Francja 10-9, jeszcze Francuzi wygrają ;)

12.09.2009
21:44
smile
[136]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Ale jaja :O

12.09.2009
21:44
[137]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Miejmy nadzieję, że chwilowa erekcja gry Francuzów oklapinie do jutrzejszego wieczoru i nie wydupczą nas tak jak to dziś zrobili z Rosjanami ;)

12.09.2009
21:44
smile
[138]

PaWeLoS [ Admiral ]

Francja!!!

12.09.2009
21:46
smile
[139]

Tomus665 [ Legend ]

FRANCJA !!!!!!!!!!!!

12.09.2009
21:49
[140]

Lukxxx [ Generaďż˝ ]

Wymarzony półfinał moim zdaniem, Francja jest w zasięgu i mamy tego pewność, Rosja byłaby większą niewiadomą, poza tym Ruskie nas zawsze w siatkówkę dupczyć umiały. Do tego 5 setów może sprawić, że jutro będą bardziej zmęczeni. Jednym słowem super.

12.09.2009
21:49
smile
[141]

sekles [ Konsul ]

Oglądałem na ipla

Niesamowity mecz! Kto nie ogladal niech zaluje. Najpierw przewaga Francji 2:0. Potem Rosja zaczęła swietnie grac (szczegolnie ich libero). Tie-break był pieknym zakonczeniem meczu.

12.09.2009
21:49
[142]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Rozumiem znakomicie ten upust antyrosyjskich emocji:), ale tu naprawdę nie ma z czego się cieszyć - Francuzi są naprawdę mocni i z meczu na mecz grają coraz lepiej, trudno więc się spodziewać powtórki z pierwszego meczu... Obawiam się, że jutro słowu "Francja" będą towarzyszyły mocno odmienne emocje...

12.09.2009
21:56
[143]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Będzie jutro dobrze. Czuje to w kościach oraz innych mych członkach.

12.09.2009
22:00
[144]

Armorgedon12 [ 43 ]

Francja nie chciała grać z Polakami w półfinale, teraz zmierzą się z nami w finale ;] GOGO Biało czerwoni!

12.09.2009
22:12
[145]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Mi się coś wydaje, że to Ruscy byli by dla nas lepszymi przeciwnikami :/ No ale zobaczymy jutro...

12.09.2009
22:14
[146]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Rosja trudna, ale Francja łatwa? :) Trochę śmieszne, skoro to Francja wygrała z Rosją - chyba więc jest od niej lepsza? Poza tym Francja też wierzy, że Polska jest w jej zasięgu, a skoro pokonali Rosjan, to przecież trudniej już być nie może, nie? I na koniec, Francja grała coraz lepiej z meczu na mecz. Pierwszy mecz grała z nami i to było trudne spotkanie - a teraz są w dużo lepszej formie.
Ja bym chyba wolał Rosjan - na nich Polacy by się bardziej zmobilizowali. Ale z punktu widzenia kibica taki finał jest ciekawszy, wreszcie ktoś spoza stałych bywalców meczów finałowych.

12.09.2009
22:34
[147]

Yakeem [ Konsul ]

Zwycięstwo z Rosją smakowałoby bardziej, ewentualna porażka z Francją będzie mniej gorzka.
Jeśli chodzi o klasę obu drużyn, to jak widzieliśmy dzisiaj wielkiej różnicy nie ma.

12.09.2009
22:36
[148]

Ze wsi [ Senator ]

Finał będzie bardzo interesujący, ciekawe co na skład finału powiedzą ci, którzy przed półfinałami mówili, że nasza grupa była słaba.

12.09.2009
22:38
[149]

_MaZZeo [ Legend ]

W życiu bym nie pomyślał że kacapy zdupią z żabojadami. A Polacy dzisiaj wgnietli Bułgarów, też się nie spodziewałem.

IMO to lepiej że jutro gramy z Francuzami, bo my zawsze mamy kompleks Rosjanów, a teraz to my mamy przewagę psychologiczną, bo w grupie z nimi wygraliśmy.

12.09.2009
22:49
[150]

Beret z antenką [ Konsul ]

No z tym kompleksem Rosji bym nie przesadzał bo bodajże 3 lata temu wygraliśmy z nimi w MŚ walke o półfinał wychodząć z beznadziejnej sytuacji.

Tytuł wicemistrzów brzmi świetnie, ale tytuł mistrzów Europy brzmi fantastycznie.
Ciężko będzie jak cholera ale dadzą radę.
Musimy pokazać kto rządzi w Europie a potem atak na Brazylię!

12.09.2009
23:05
[151]

Saul Hudson [ Legend ]

Beret -> na MŚ wygraliśmy wszystkie mecze do finału. Więc to nie była beznadziejna sytuacja.


Finał Polska - Francja. A wydawało się że nasz grupa jest słaba :P

12.09.2009
23:11
[152]

Beret z antenką [ Konsul ]

Ale mi chodziło o to że z 2:0 wyszliśmy wtedy na 2:3 i o taką beznadzieję mi chodziło.
Nie pamiętam czy to był mecz o półfinał, ale to nieistotne.

12.09.2009
23:12
[153]

Saul Hudson [ Legend ]

A w tym rzecz :) Faktycznie to była beznadziejna sytuacja. Szkoda że z Brazylią tak nie zagrali

12.09.2009
23:36
[154]

Gangsta_^ [ Siła i Siła ]

Ja bym tam wolał Rosję. W głowach naszych siatkarzy może siedzieć, że przecież dopiero co z Francuzami wygrali, a jak pokazał mecz ze Słowacją lekceważące podejście im nie służy.

12.09.2009
23:57
smile
[155]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Tak przy okazji mały żarcik Kurka z dzisiejszego meczu...

13.09.2009
16:38
[156]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

właśnie się zaczęło spotkanie o 3 msc. Rosjanie na razie wyglądają jakby nie zależało im specjalnie na brązowym medalu i wszystko poniżej złota było porażką

13.09.2009
16:47
[157]

Master BaraBaron [ Pretorianin ]

Na jakiej stronie mozan sledzic na żywo mecz o 3 miejsce

13.09.2009
16:53
smile
[158]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

Polacy w meczu z Francja zagrali bardzo dobrze i wygrali 3:1
Teraz w finale spodkaja sie z nimi jeszcze raz i myśle że powturzą sukces i zdobęda złoto.


Mistrzostwa Europy w siatkówce - KubaMaxx
13.09.2009
16:57
[159]

vinni [ Visca El Barca ]

Rosja widać, że powoli zachowuje się jak Brazylia, nie ma złota odpuszczamy bo po co nam brąz.

13.09.2009
17:25
[160]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

no i już 2:0 dla Bułgarów.. zobaczymy czy Rosja poderwie się jak wczoraj czy już całkiem odpuści byle szybciej mieć to za sobą

13.09.2009
17:26
[161]

grish_em_all [ Legend ]

Bułgaria 2:0 Rosja

Coś czuję że po wczorajszej porażce Rosjanie się już nie odbudują.

13.09.2009
17:58
[162]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

no i brąz dla Bułgarów. Rosjanie po raz kolejny zawodzą na mistrzostwach Europy ( porażka z Hiszpania u siebie chyba można tak traktować). Ale to wszystko schodzi na 2 plan bo teraz czekamy na Polaków!!

13.09.2009
18:16
[163]

Click-Tom [ made in satisfaction ]

Na jakim kanale i o której jest transmisja?

13.09.2009
18:17
smile
[164]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Finał na Polsacie i Polsacie Sport o 19.30 :)

13.09.2009
18:18
[165]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Polsat, 19:30

13.09.2009
18:19
[166]

Click-Tom [ made in satisfaction ]

Dzięki.

13.09.2009
19:56
smile
[167]

s1ntex [ Senator ]

Kurwa mać, jeden błąd sędziego i już spierdlony cały set.

13.09.2009
19:57
[168]

herbataa [ Centurion ]

set point ale emocje ja jeti ja jeti!!

13.09.2009
19:57
[169]

gromusek [ keep Your secrets ]

jadymy !

13.09.2009
20:00
[170]

gromusek [ keep Your secrets ]

je!!!!!!1

13.09.2009
20:00
smile
[171]

_MaZZeo [ Legend ]

Zajebisty set.

13.09.2009
20:01
smile
[172]

yo dawg [ 1979 ]

gg

13.09.2009
20:29
smile
[173]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN! :D

13.09.2009
20:31
smile
[174]

yo dawg [ 1979 ]

Uff, emocji co nie miara

13.09.2009
20:40
smile
[175]

yo dawg [ 1979 ]

No, Panowie, ale bez takich ;|

13.09.2009
20:41
[176]

kluha666 [ Legend ]

Coś słabo tera ;/

13.09.2009
20:42
[177]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

6-13... co jest :/ nie dobrze, jak się nie ogarną to set do tyłu :/ Zero przyjęcia

13.09.2009
20:45
[178]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

No to ja już widzę jutrzejsze nagłówki:"Co się stało Polacy?-czyli wielka przegrana z Francja 3:2":(
No ale obym się mylił:/
Robi przerwę przy 8 punktach przewagi...

Mmm jeszcze jest mała szansa...

A jednak nie:(

Wygramy 4 seta z dildo w dupie:)

13.09.2009
20:45
[179]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Czas na kwas.... wygramy dopiero po tie-breaku :0

13.09.2009
20:52
[180]

kluha666 [ Legend ]

Polacy zaczynają odrabiać :)

Zbyt wcześnie się cieszyłem ;/

13.09.2009
20:55
smile
[181]

_MaZZeo [ Legend ]

Sezonowcy i krakacze proszeni o opuszczenie wątku.

13.09.2009
20:57
[182]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Mazzeo-->Widać nawet nie znasz znaczenia słowa sezonowiec...
I nie płacz,jeszcze wygramy

Samzabijka-->9:7 dla naszych

13.09.2009
21:01
smile
[183]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Ryj tam zgredy na górze.

Polska jedziemy dalej z tym gównem!

13.09.2009
21:04
[184]

Samzabijaka [ 00000000 ]

No i jak nam idzie obecnie ?

Bo nie mam gdzie oglądać.

13.09.2009
21:16
[185]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Zainstaluj SE IPLA być moze jest transmisja.

13.09.2009
21:17
smile
[186]

Pit17 [ Dolotek ]

Samzabijaka---> jest 19 - 18 dla Polaków. Wygrywamy w setach 2 - 1

13.09.2009
21:23
[187]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

24-23 mamy Match Ball :D

13.09.2009
21:24
[188]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

ajaj :/ 24 24

13.09.2009
21:24
[189]

buszmen33 [ Konsul ]

Kurczak,ale emocje :D

13.09.2009
21:24
[190]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

Jest punkt dla naszych :D znowu Match Bal
]l

13.09.2009
21:25
smile
[191]

buszmen33 [ Konsul ]

Brawo polska!!!

13.09.2009
21:25
[192]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Polska mistrzami Europy!!!
Ale orgazm komentatora:D

13.09.2009
21:25
[193]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

Jest D::D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MISTRZOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13.09.2009
21:25
[194]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

JEST!!!!!!!!!!!

13.09.2009
21:25
smile
[195]

GROM Giwera [ One Shot ]

:)

13.09.2009
21:25
smile
[196]

beowulff [ Legend ]

JUPI KA JEJ !!!!

13.09.2009
21:25
smile
[197]

Pit17 [ Dolotek ]

BraWO POLSKA!!! Mistrzami EUROPY!!!!

13.09.2009
21:25
[198]

michaltok1 [ Konsul ]

Yea :D
Polacy is the best :)

13.09.2009
21:25
smile
[199]

buszmen33 [ Konsul ]

Brawo polacy :D

13.09.2009
21:26
smile
[200]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Ładnie :)

13.09.2009
21:26
smile
[201]

k2o [ Senator ]

Mamy złoto. :)

13.09.2009
21:26
smile
[202]

Storm® [ Hardstyle Lover ]

WIN!

Brawo! :)

13.09.2009
21:26
[203]

s1ntex [ Senator ]

<3


Mistrzostwa Europy w siatkówce - s1ntex
13.09.2009
21:26
[204]

Aen [ Anesthetize ]

JEEEST! BRAWO!!!

13.09.2009
21:27
smile
[205]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

SUPER!!!

13.09.2009
21:27
smile
[206]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Wspaniale :)

13.09.2009
21:27
smile
[207]

D3O [ Leutnant ]

Hell YEAH :)
...

13.09.2009
21:27
smile
[208]

Iskandiar [ Dragonforce ]

podnosi na duchu po klęsce piłkarzy

13.09.2009
21:27
smile
[209]

Saul Hudson [ Legend ]

No wreszcie!

13.09.2009
21:28
smile
[210]

Buby [ Senator ]

BRAWO! :D

13.09.2009
21:28
smile
[211]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

No i tak ma być!!! :D

13.09.2009
21:28
[212]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Pozwolę sobie strzelić jeden, jedyny komentarz w wątku, bo muszę się wyładować nie tylko wrzeszcząc. Uwaga... JEEEEEEST, KUUURWAAAAAA! :D

13.09.2009
21:29
[213]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Brawo!!! Piłkarze bierzcie przykład.

Komentator chyba się popłakał :)

13.09.2009
21:29
smile
[214]

yo dawg [ 1979 ]

[203]

+1 Internet

13.09.2009
21:30
smile
[215]

Glob3r [ Tots units fem força ]

POOOOOOOOOOOOOLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :D:D::D

13.09.2009
21:30
smile
[216]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

JURAJSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D

13.09.2009
21:31
[217]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Trzęsiemy europą :)

13.09.2009
21:31
smile
[218]

Barthez x [ vel barth89 ]

!!!

13.09.2009
21:33
[219]

No,Luke | your father!! [ Capitan Price ]

Trzeba świętować!! DAWAĆ SZAMPANA!!!

13.09.2009
21:33
smile
[220]

Twinings [ Child in Time ]

I ja się wpisze, w tym historycznym wątku. BRAWO POLSKA. Mecz na miarę finału mistrzostw.

13.09.2009
21:33
[221]

paladyn12 [ Pretorianin ]

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST


Mistrzostwa Europy w siatkówce - paladyn12
13.09.2009
21:34
smile
[222]

_MaZZeo [ Legend ]

Bez szampona, winiara i świdra, z nowym trenerem a i tak sukces. Brawo, dawno nie widziałem żeby nasi grali tak dobrze, pewnie i równo.

13.09.2009
21:34
smile
[223]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Mój kuzyn :D

13.09.2009
21:35
[224]

mautrix [ Foo Fighter ]

Świetnie! Gratulacje dla naszej ekipy, o to chodzi. Polacy pokazali na co nas stać!

13.09.2009
21:35
smile
[225]

PAINEKILER [ FC Barcelona ]

Jednak Polacy potrafią osiągać sukcesy :) Gratuluje im i nam. Polska!!!!
I trafiłem z wynikiem, mogłem obstawiać u buka :)

13.09.2009
21:36
smile
[226]

Cappo [ Senator ]

BRAWO !!!!!!!!!!!!

13.09.2009
21:40
[227]

Aen [ Anesthetize ]

Dobrze że mamy takich sportowców. Jakże inaczej patrzeć na ich mecze niż "potyczki" naszych zawodowców w napompowanym medialnie i narodowo sporcie jakim jest piłka nożna (którą bardzo lubię nota bene).

13.09.2009
21:52
smile
[228]

Glob3r [ Tots units fem força ]

A teraz wyobraźcie sobie taką historię w Katowickim Spodku :)

13.09.2009
21:55
smile
[229]

Mortan [ ]

ja jebie, co za debile to organizuje i filmuja, przeciez to jakas kpina jest, kamery z dupy nic nie widac, hymna nie ma, daj pan spokoj taki moment im psują :/

13.09.2009
22:02
smile
[230]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Piotrek Gruszka Piotrek! :)

13.09.2009
22:02
smile
[231]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Gruszka MVP turnieju :)

13.09.2009
22:04
smile
[232]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Jaka żenada z tymi flagami xDDDD

13.09.2009
22:05
[233]

NeroTFP [ Senator ]

O. Jest i hymn, na sam koniec.

13.09.2009
22:05
smile
[234]

_MaZZeo [ Legend ]

Kebaby to barany, nagrody indywidualne po medalach, hymn na samym końcu, a zamiast żywych flag telebim. Brudasy nie powinny się brać za organizowanie imprez.

13.09.2009
22:05
smile
[235]

yo dawg [ 1979 ]

Jak w tetrisie karwa te flagi.

13.09.2009
22:07
smile
[236]

D3O [ Leutnant ]

Moment podniesienia flag
<<<<<<<-------------

13.09.2009
22:07
smile
[237]

Shaybecki [ Shaybeck ]

no i się pocieszyliśmy ... w wiadomościach podali że jakaś afera z dopingiem w polskim zespole

ooo matko, co za paranoja

13.09.2009
22:07
[238]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Gruszka MVP, zasłużył chłopak. Chyba polecę z gratulacjami do jego brata, pracującego jako WF-ista w moim miasteczku :P

13.09.2009
22:08
smile
[239]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Brawo Polacy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13.09.2009
22:14
[240]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

No brawo! Świetny mecz, i chociaż siatkarze obronili honor naszego sportu. Żeby odnosić jakiekolwiek sukcesy, trzeba chcieć, i walczyć. A tego zabrakło np. piłkarzom.

13.09.2009
22:14
[241]

Bili [ Senator ]

Co jak co, ale flagi były najlepsze!

A taka poważnie, to myślę, że przeżywamy pewien renesans w sporcie. Ostatnia lekkoatletyka poszła zadowalająca, wiele wcześniej piłka ręczna dostarczała pozytywnych emocji(i wciąż są nadzieje na tytuł przy następnej okazji), piękna gra siatkarzy, dobry poziom koszykarzy....no tylko nożna leży i zdycha. I niech wreszcie zdechnie przekopana po ryju, żeby mogła się na nowo narodzić.

13.09.2009
22:15
smile
[242]

PaJot [ Pretorianin ]

Przyznam, że fanem siatki nie jestem, czasami tylko zawieszałem oko na jakiś meczach, ale dziś wiadomo zrobiłem wyjątek i muszę przyznać, że bardzo fajnie ogląda się ją, zwłaszcza przy tych emocjonujących setowych i meczowych:) Szczególnie końcówka pierwszego seta podwyższyło ciśnienie i takie emocje bardzo mi się podobają:P Nie co to obojętne patrzenie na żenadę naszych piłkarzy w piłce nożnej;) A poza tym GRATULACJE:) Nie znam się, ale wyglądało na to, że wygrali zasłużenie:) nareszcie jakieś konkretne złoto w sporcie zespołowym dla Polski:) Brawo:)
Hehe i fakt żenada wyszła z tą całą ceremonią:P

13.09.2009
22:15
smile
[243]

Michael_999 [ Kill with skill ]

Brawo Polacy! I oby więcej takich sukcesów :)

13.09.2009
22:16
smile
[244]

Volk [ Legend ]

Cieszy mnie bardzo nasz sukces :)

13.09.2009
22:19
smile
[245]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Super, ciągłe to pieprzenie, że Polacy nie potrafią wygrywać w gry zespołowe, modły wykonywane nad naszymi biednymi piłkarzami, a siatkarze pokazali klasę, brawo!

13.09.2009
22:22
smile
[246]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

No zajebiście, brawo Polacy. Taka młoda ekipa, a zagrała wspaniale. Gratulację

13.09.2009
22:22
smile
[247]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

BRAWO POLACY! Nasi mistrzami Europy - świetna sprawa :)

13.09.2009
22:27
smile
[248]

mos_def [ Senator ]

Co za mecz.
Emocje jak podczas dobrego sexu, z zajebistym orgazmem na koncu, hehe.
Brawo nasi!

13.09.2009
22:29
[249]

Bello86 [ Pretorianin ]

Sport dla bab ktory uprawia kilkanascie krajow. Luzik panowie to jest lokalny sukces ktorego nikt nie zauwazy. Wole aby Legia szla na mistrza niz ogladac siatkatrzy.
Niech zagraja w pilke to zobaczy sie jacy mocarze. Nawet od Wisly dostaliby do zera

13.09.2009
22:31
[250]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Mówiłem 3:1 :PP
Powiem wam, że w ostatnim secie walka była wyrównana.

13.09.2009
22:31
[251]

mos_def [ Senator ]

Sport dla bab to jest twoje zrzedzenie jak spruchniałej baby pod kosciołem.
Legia na missszcza to jest dopiero lokalny sukces, nawet nie, pseudosukces, hehe.

13.09.2009
22:31
[252]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Niech zagraja w pilke to zobaczy sie jacy mocarze. Nawet od Wisly dostaliby do zera

Właśnie w piłke nożną grają same cipy, przewalające sie o własne nogi i upadające przy każdej okazji na wymuszenie faulu.... co nie zmienia faktu, że piłkę też lubie ;] ale jednak siatkówka to sport bardziej siłowy i widać, że nigdy nie grałeś

13.09.2009
22:33
[253]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Przepraszam bardzo a z naszych piłkarzyków to jacy są mocarze? Legia czy ktoś inny idzie na mistrza ale naszej nędznej ligi a potem baty zbierają. JEst co oglądać i z czego się cieszyć, naprawdę...

13.09.2009
22:34
[254]

Bello86 [ Pretorianin ]

No to niech zagraja to zobaczyz kto cipa a kto facet. W siacie nie ma kontaktu walki jaj. My z ziomasami w pracy mamy beke z wiochy jaka odstawiaja kibicie siaty. Totalna wies i dozynki.

13.09.2009
22:34
[255]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Nawet nie odpisujcie pajacowi... Wystarczy spojrzeć na historię jego postów :).


Organizacja turnieju pozostawia bardzo dużo do życzenia, no ale teraz to nieważne - jesteśmy MISTRZAMI EUROPY!!

13.09.2009
22:34
[256]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Siatka jest bardzo elegancka i nie kontaktowa jak w przypadku piłki nożnej. Nie ma faulów jest tylko fair-play.

13.09.2009
22:37
smile
[257]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

Brawo Polacy! Niech nasi "piłkarze" biorą przykład z siatkarzy albo piłkarzy ręcznych. Koszykówka też nieźle u nas stoi. Tylko tak dalej!

Flagi >


Mistrzostwa Europy w siatkówce - STypoL9
13.09.2009
22:43
[258]

_MaZZeo [ Legend ]

Bello, jakby ci ktoś z dobry zaserwował tobie na przyjęcie, to by ci ręce połamało, to tak odnośnie kwestii kto jest cipą a kto nie. Bo najlepiej, jakby tobie pierdolnęli tą piłką w pusty łeb.

13.09.2009
22:44
[259]

Bili [ Senator ]

bello - no tak, bo polska piłka nozna to nie wieś...
Kolejny durny legionista. To niech Legia zagra z naszymi siatkarzami w siatkę. Twoja logika to totalna porażka. Za to kurwa WY kibole nie odstawiacie wsi malujac pierdoloną L-ke na scianach warszawskich bloków zasyfiając ulice którymi chodze. To WY nie odstawiacie wsi napieprzajac sie z innymi i drąc ryje "LEGIA!". To WY nie odstawiacie wsi kibicując nieudacznikom. Z reszta nie mam kurwa pojęcia co znaczy u ciebie "walka jaj". Moze z kumplami sie jajami obijasz, ja nie wiem.

13.09.2009
22:46
smile
[260]

Yakeem [ Konsul ]

Nic się nie stało!

13.09.2009
22:49
[261]

polak111 [ Legend ]

Bili --> 99% racji, Czemu 99%? Ponieważ: Za to kurwa WY kibole nie odstawiacie wsi malujac pierdoloną L-ke na scianach warszawskich bloków zasyfiając ulice którymi chodze. To WY nie odstawiacie wsi napieprzajac sie z innymi i drąc ryje "LEGIA!". To WY nie odstawiacie wsi kibicując nieudacznikom To nie są kibice Legii, to są pojeby mające nieźle najebane we łbie.

13.09.2009
22:54
[262]

Bili [ Senator ]

Wiem. Sam spotkałem jednego zatwardziałego legioniste. Idiota mieszkał gdzie indziej, kibicowal lokalnemu zespolowi, potem przeniosl sie do Warszawy i od razu pokochal Legie. Ciekawe k*** czemu. Bo bedac w dupie, sam ze sobą w obcym miescie bezpiecznie dolaczyc sie do najsilniejszej grupy, grupy ktora sklada sie ze szczurowatych indywiduów bez własnej tożsamości. Kibicie legii to w wiekszosci grupa bandziorow i hołoty występująca pod szyldem kibiców. I zeby bylo jasne. Nie kibicuje polonii, nie kibicuje w ogole zadnej druzynie pilkarskiej, nawet naszej narodowej bo to po prostu bylo by czystym glupstwem.

13.09.2009
22:57
smile
[263]

Broken_Heart [ Konsul ]

[259] Racja.

Brawo Polacy! :P

13.09.2009
23:01
smile
[264]

qLa [ MPO Medic ]

Polsce gratuluje sukcesu :) Mistrzostwo Europy :) Cudowny sukces!

Co do wypowiedzi kolegi Bello
"Wole aby Legia szla na mistrza niz ogladac siatkatrzy. "
<---- taki moj komentarz + piosenka "Legia to stara urwa, Legia ebana jest" :)

13.09.2009
23:04
smile
[265]

dkuna5 [ Konsul ]

Wielkie brawa dla naszych mistrzów!!! No nie mogę Polacy mistrzami Europy. Wielkie Brawa.
No i muszę to zrobić:
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!

13.09.2009
23:14
[266]

Pigmalionn [ Pretorianin ]

aż się łezka w oku zakręciła że udało mi się taki historyczny wątek założyć :) muszę być pierwszy z wątkiem o mistrzostwach świata to kto wie.. :D

Brawo POLSKA!!

13.09.2009
23:17
[267]

Shrike [ Generaďż˝ ]

Oglądając finał byłem spokojny o wynik (nawet kiedy Francuzi zdobyli seta). Brakuje mi tego spokoju jak oglądam reprezentację w piłce nożnej, może kiedyś to się zmieni.

13.09.2009
23:37
[268]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Złotoooooo ! :D ....

Ciekawe jaki jutro będzie tłok na placu w warszawie :) Może się przejde.

14.09.2009
18:14
[269]

vinni [ Visca El Barca ]

Brawo!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.