GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej!

01.09.2009
12:31
smile
[1]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej!


Szkoła się zaczęła, ale w Leniwej impreza trwa nadal. Daje się słyszeć wyraźne pochlipywanie przerywane trzaskiem zapałek i dźwiękiem siorbania z kufla. Dalej unosi się dym, brakuje alkoholu i dziewic. Szkoła się zaczęła, ale my bawimy się dalej!

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
----------------------------------------------------
Dekalog szczęśliwego człowieka (lenia):

1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego,
3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze- będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Życiowa mądrość:

- Zamiast się męczyć z piratem,kup oryginał. by Schejki
- Koko dżambo i do przodu. by Mef
- Nie ma nic gorszego, jak konfidenci wśród rodzeństwa. by Dragon
- Na robotę srać, jestem leniem kur*a mać! by Airborne
- Bearshare to zuo. by PitBullHans
- Zimne piwo jest dobre a zimne kobiety nie! by Kub$ki
- A czy to Gucio, czy też Ormiani, czy też garniak z rynku - i tak wyglądają identycznie z plamą od barszczyku. by Herr
- Młody jestem, gówno wiem. by raphunder
- Żużel to dzieło szatana by PitbullHans
- Nigdy nie zgłaszaj się na chętnego do tworzenia nowej części jak ci się nie chce by Qverty
- Leniwa by beze mnie upadła... by Qverty
- Prawie każdy(jak nie każdy) leniwiec kosi trawkę :D by Majezon, albo jara. by Kub$ki ;)
- Browar or Die. by Wuuuuf aka. Ciekawy Fryzjer aka. Ciekawy Wuuuuf
- Kanapki znikają,marzenia się spełniają! by Schejkimenn

ZAPAMIĘTAJ:

Piątek to najpiękniejszy dzień w tygodniu !!!
------------------------------
Lista stałych leniwców:
- Wuuf (aka Ciekawy Fryzjer), Kubic, Kub$ki, kęsik, mefsybil, Schejkimen, Qverty, SzymX, szymon, kobe, kyaku, mannan, Roland, PitbullHans, raphunder, simson, Ceran.
------------------------------
FAQ LENISTWA:

Pytanie: Nie wiem czy jestem leniem. Jak to sprawdzić?
Odpowiedź: Połóż się na łóżku. Jak po 5 minutach zachce Ci się coś robić to nie jesteś leniem.
P: Co kupić dziewczynie na walentynki?
O: Nowe łóżko
P: Kto może należeć do karczmy?
O: Każdy, pod warunkiem, że za bardzo mu się nie chce:)
P: Co jest takiego fajnego w leniuchowaniu?
O: Np. to że nie muszę odpowiadać na to pytanie
P: HeJKa!MaM nA IMię DOmiNIKa i MaM 14 laT. StRaSZnie mi SiĘ PoDoBa tAkI JedEN chłoPAK, alE ON nIE ZwRaCa na MNIe UwAGi. CO maM RoBić?
O: Nic nie rób
P: Czy Fryzjer na prawdę jest taki zajebisty?
O: Tak.
Kub$ki: Nie
------------------------------------------------
Leniwe powiedzenie:
- Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
------------------------------------------------

Njusy:
- Ogólnie to jest dobrze
- mefsybil i Roland rozmawiają o ziutkach
- ogólnie chyba coś o gotowaniu
- wszyscy się jarają szklaną kulą
- raphunder zapodaje OSTROM AMUNICJOM, czyli nowymi bicikami jego produkcji
- Schejki pije i pali
- zakupy przed szkołą
- Roland jest na kacu
- mannan będzie miał same piątki
- hampf, hampf, hampf
- ranking leci
- Fryzjer gra w ET!
- kobe lubi koszule, a inni nie
- wszyscy wymieniają się swoimi nowymi planami lekcji i ogólnie jest zajebiście
- nie udzielam się, bo gram w ET

Link do poprzednich wypocin: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9446347&N=1

Bonusa nie będzie, bo nie mam za bardzo pomysłu.

01.09.2009
12:32
[2]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Cycki ! ! !



pierwszy raz moje w Leniwej...

01.09.2009
12:35
smile
[3]

kęsik [ Legend ]

Po raz pierwszy nie ma mnie w njusach... (chyba)

01.09.2009
12:35
smile
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

W końcu zaczęła się szkoła - jak dobrze.
Może w końcu coś tu wróci do normalnośći ;)

01.09.2009
12:44
[5]

mannan [ Legend ]

mannan będzie miał same piątki
Oby

01.09.2009
12:50
[6]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Któryśtam!! :P

Edit: Mnie nie ma w njusach od kilku części :P

01.09.2009
12:52
[7]

vinni [ Visca El Barca ]

Dziś zauważyłem u mnie objawy lenia, więc dołączam do wszystkich leniwych golowiczów.

01.09.2009
12:55
smile
[8]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Ale mam pokemona w klasie! Niszczy system kobita!





kobe lubi koszule, a inni nie
EJ! Ja też lubię koszule! I zaraz spadam do Croppa kupić sobie nową.

mój nowy plany lekcji (doje*ali mnie tym) --------------------------------------------------------->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kyaku
01.09.2009
12:55
smile
[9]

NeroTFP [ Senator ]

Jak mi się nie chce już chodzić do tej szkoły :P

01.09.2009
13:00
smile
[10]

NeroTFP [ Senator ]

Mój plan jest okrutny :P


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - NeroTFP
01.09.2009
13:02
[11]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]



UTWÓR NA DZIŚ JARAM SIĘ !

01.09.2009
13:04
smile
[12]

mefsybil [ Legend ]

Ja zrobiłem polskie napisy do "How To Roll A Blunt", ale oczywiście WMG nie pozwoliło wstawić na YT, mimo że jest tam 20 takich egzemplarzy...



Czasami za szybko zasuwa, ale nie dało inaczej :]

Dis is 4 all my smokers fajne, ale wolę jednak Mrs. International i A-Yo :P I "I'm Dope Nigga" jest jeszcze spoko. Mimo wszystko sprawdź jedynkę Blackout :]

01.09.2009
13:05
smile
[13]

kęsik [ Legend ]

To ja też wrzuce----------->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kęsik
01.09.2009
13:10
[14]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

kto chce ze mną po książki iść? ;p

01.09.2009
13:11
smile
[15]

Qverty™ [ Legend ]

Łoo już nie lubię poniedziałków:

1. angielski
2. historia
3. fizyka
4. chemia
5. łacina
6. godz. wych.
8. WOK

Leże...ale przynajmniej matmy nie będzie mnie uczyła ta franca co mnie w tamtym roku uczyła...

kęsik--->ty się ciesz że nie masz łaciny i francuza ja ci to mówie...

Pitbull-->sam się zastanawiam...

Fryzjer-->nie, ja jestem fajny xD

01.09.2009
13:13
smile
[16]

PitbullHans [ Legend ]

5. łacina

A na juhc Ci to?

01.09.2009
13:14
[17]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

qverty myśli że będzie fajny

01.09.2009
13:38
smile
[18]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Co do planu to mam na 8 i kończę o 14.15 dwoma polskimi. Reszta mnie jebie:D
Od jutra zaczynam na nowo wojnę z woźnym który nie pozwala mi chodzić w Najkach:D

EDIT: I jest rozkminka. co to do chuja jest ASSO w moim planie i po chuj mi 6 godzin tego gówno.


spoiler start
Mogę się tylko domyślić że będziemy po 6 godzin popierdalać w COD4: MW:D
spoiler stop

01.09.2009
13:50
smile
[19]

mefsybil [ Legend ]

[20] Nie no, pozdrów klasę, zajebiste poczucie humoru...

01.09.2009
13:54
[20]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Do mnie do klasy chodzi taki endriu, trochę ciałka ma ale najdziwniejsze jest w nim to jak się nazywa. Nazywa się... Jerry Łopata. Łopata?, no ku**a, nie mogliśmy w klasie ze smiechu wytrzymać.

01.09.2009
13:56
[21]

PitbullHans [ Legend ]

Mało nazwisk w życiu słyszałeś, moja klasa to np. zbiorowisko ksywek zwierząt :P

01.09.2009
13:57
[22]

mefek [ Senator ]

Ja znam plan na jutro tylko:

1.angielski
2.geografia
3.religia
4.J.Polski
5.biologia
6.w-f
7.j.rosyjski

Średni narazie plan. Będe jeździł w środy na odczulania więc odpadają 3 ostatnie lekcje. W sumie ciesze się bo rosyjski mnie ominie.

01.09.2009
13:58
[23]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A ja po dwóch czteropakach mam jak 2Pac, że All Eyez On Me

spoiler start
Czyli teraz tak mam:D
spoiler stop

01.09.2009
13:59
smile
[24]

mefsybil [ Legend ]

Czyli co, wypiłeś z kumplami, teraz siedzisz przy kompie i oni na ciebie patrzą?

01.09.2009
14:01
smile
[25]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

TAK!

spoiler start
W szkole tak było i po mniej co nie:D

01.09.2009
14:05
[26]

mefsybil [ Legend ]



Ale żałosne, najgorsze intro jakie w życiu słyszałem...

Technicznie są naprawdę zajebiści, czasami słucha mi się lepiej od Behemotha czy Vadera, ale co oni chcą pokazać takim intrem czy nawet tekstami?

01.09.2009
14:13
[27]

Aegrus [ Konsul ]

mefysbil - Bardzo podobne intro jest w blackgod - end of christian utopia.
Nazywa sie crucified. No ale pytanie jebłes dziwne... jak co chcą ukazać? antychrzescijański manifest.

01.09.2009
14:16
smile
[28]

kęsik [ Legend ]

Grał ktoś z was w Jade Empire? Fajne?

01.09.2009
14:23
smile
[29]

kubicBSK [ Legend ]

Kurde fix! Byłem teraz na kąpielisku, ale odbiłem się:( Zamknięte..Chciałem pożegnać się z basenem...

01.09.2009
14:39
[30]

mannan [ Legend ]

Historia
Statystyka
j. Rosyjski / Technika Biurowa
j. Rosyjski / Technika Biurowa
Religia
GZW/Statystyka

Gdyby nie ta Historia na początku było by OK

01.09.2009
14:44
smile
[31]

PitbullHans [ Legend ]

Po co komu Ruski ? :O Hista jest spoko.

01.09.2009
14:48
[32]

mefek [ Senator ]

pitbull ma racje. hista jest spoko Ruski do dupy

01.09.2009
14:49
[33]

mannan [ Legend ]

Tak prawda. Historia jest spoko (w gimnazjum mój ulubiony przedmiot) ale nauczycielka psuję urok tego przedmiotu

01.09.2009
14:55
smile
[34]

kobe47 [ essaywhuman ]

nooo kuuurwa, takie rozpoczęcie to ja rozumiem :D browary z pierwszoklasistkami - to jest to ahahah. dopiero wróciłem, plan mam całkiem fajny, codziennie na 8, w piątki dwa polskie. no ale chuj, czuję się lepiej jak jest ładna pogoda

01.09.2009
14:57
smile
[35]

mefsybil [ Legend ]

W związku z pogodą i szkołą, utwór na najbliższe dni:



chyba, że ktoś zakuwa całymi dniami i nocami to wypad słuchać pankroka

Bałuty - come on
Śródmieście - come on
Polesie - come on
Widzew - come on
Górna - come on
Everybody come on!

vinni --> Ja o 17

01.09.2009
15:00
[36]

vinni [ Visca El Barca ]

Ja tam najwcześniej kończe o 13:25, najpóźniej o 16:00 :/

@góra, w zeszłym roku też miałem dzień gdzie o 16 kończyłem, poszedłem raz i już się zmienił tak, że najpóźniej kończyłem o 15:05, a najwcześniej o 12:25, na pewno plan się zmieni.

01.09.2009
16:16
[37]

szymonmac [ Legend ]

Jako, że w szkole jest jeszcze podstawówka, dołożyli do nas przedszkole dla 6-latków. Super :/

Grał ktoś z was w Jade Empire? Fajne?

Chyba wszystkie gry z Bioware są dobre. Grałem i nawet przyjemna gra :]

01.09.2009
16:22
[38]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Heh a ja jutro mam fajne lekcje ale się przeniosę :P

01.09.2009
16:51
[39]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

A u mnie w klasie jest laska, która nie zdała :0 fuck tak ostro?

01.09.2009
16:55
smile
[40]

kobe47 [ essaywhuman ]

haha, do mnie dwóch doszło co nie zdali, parówy jakich mało, nawet się z nami nie przywitali tylko stanęli z boku, a jak poszliśmy pić to spierdolili. już ich nie lubię, nie dostaną zaproszenia na grono prywatne

01.09.2009
16:57
[41]

szymonmac [ Legend ]

U mnie jest chłopak, który w zeszłym roku miał średnią 1.76, a z tego co wiem, do 1.75 się nie zdaje :D

01.09.2009
16:59
[42]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

No wróciłem z rozpoczęcia, zakończonego mocnym akcentem spierdylania przed glinami ;]

01.09.2009
17:12
[43]

szymonmac [ Legend ]

Ale wkurzająca jest ta reklama Heyah na GOL-u. Zagłusza mi muzykę :P

01.09.2009
17:12
smile
[44]

PitbullHans [ Legend ]

AdBlock

01.09.2009
17:13
smile
[45]

kęsik [ Legend ]

zakończonego mocnym akcentem spierdylania przed glinami

Chcieli cię zapuszkować za to, że poszedłeś do szkoły?

01.09.2009
17:14
[46]

szymonmac [ Legend ]

Chyba zainstaluję, bo co odświeżę stronę, tam Heyah :D

[edit] Zainstalowane ;] Od razu lepiej...

01.09.2009
17:37
[47]

mefek [ Senator ]

hetman zamość - wisła kraków :)

Może być ciekawy meczyk. Może pojade nawet obejrzeć go. Już raz wyeliminowaliśmy Wisłę z pucharu Polski w sezonie 96/97.

01.09.2009
17:40
smile
[48]

kęsik [ Legend ]

hetman zamość - wisła kraków :)

Może być ciekawy meczyk. Może pojade nawet obejrzeć go. Już raz wyeliminowaliśmy Wisłę z pucharu Polski w sezonie 96/97.


Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Będzie świetny meczyk. Już raz wyeliminowaliśmy Groclin z Pucharu Polski w sezonie 03/04:)

01.09.2009
18:09
smile
[49]

raphunder [ Legend ]

Tu lachon, tam lachon, istne lachonarium!

01.09.2009
18:13
[50]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

pff rap u mnie też :D

01.09.2009
18:14
[51]

mefek [ Senator ]

U mnie tak jak było. Średnie te lachonarium.

01.09.2009
20:17
smile
[52]

kęsik [ Legend ]

Ale nudy... idę na boisko... może ktoś znajomy tam będzie...

01.09.2009
20:19
[53]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Na boisko to się chodzi pograć :P

01.09.2009
20:25
[54]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Plecaczki spakowane?

01.09.2009
20:28
[55]

PitbullHans [ Legend ]

Nie ;) Bo na juhc ?:P

01.09.2009
20:29
[56]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]



Ta piosenka jest świetna. Tekst robi wrażenie. Piękno.

01.09.2009
20:32
smile
[57]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Chcieli cię zapuszkować za to, że poszedłeś do szkoły?

Spokojnie z kumplami chcieliśmy uczcić powrót do szkoły, ale oczywiście gliny musiały wszystko spierdolić, nawet gdy inicjatywa była taka do bani...

01.09.2009
20:34
[58]

k42a. [ Freddie Mercury ]

szymon, fajnie sie spało?

A jeśli chcecie czegoś NAPRAWDE dobrego to macie:

01.09.2009
20:37
[59]

mefsybil [ Legend ]

Ten znowu Queen.

Ja polecam najlepszy polski utwór metalowy zdaniem każdego obeznanego w tych kręgach:



W ogóle pagan metal to coś zajebistego:



^ Tu tekst i refren kopią dupę.

[60] --> A jednak jestem codziennie, wszystko się pomieszało...

01.09.2009
20:38
smile
[60]

k42a. [ Freddie Mercury ]

mef, jeśli dobrze pamiętam to ciebie już od kilku dni miało nie być. :)

01.09.2009
20:39
[61]

gtowiec [ Kanapka ]

nie lubię metalówek ale ta jest świetna

01.09.2009
20:39
[62]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

no pewnie, że spakowane!

muszę iść do kina na 'Bękarty wojny' zajebiste się wydaje. aaa ufs.pl umrzało :<
i jest 13 odcinek Trawki tylko znowu tydzień czekania na napisy :<
i nie mam wszystkich książek :<
i nie wiem jaka jutro pogoda i jak się ubrać :<

01.09.2009
20:41
[63]

k42a. [ Freddie Mercury ]


Jak wy to mówicie - JARAM SIE!





i nie wiem jaka jutro pogoda i jak się ubrać :<
Ejj no, toż to sprawa życia lub śmierci!

i nie mam wszystkich książek :<

Też kilku mi brakuje...

01.09.2009
20:50
[64]

raphunder [ Legend ]

i w ogóle :<

01.09.2009
21:05
smile
[65]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

szymon, fajnie sie spało?

To do mnie czy do szymonmaca? :)

Ten znowu Queen.

A Ty znowu Behemotha :D

raph --> co tam? Muszę obczaić te Twoje bity.

01.09.2009
21:06
[66]

mefsybil [ Legend ]

Ten znowu Queen.

A Ty znowu Behemotha :D


Ta, i mam 3x więcej wykonawców na laście od ciebie ]:->
A tu nie dawałem tylko Behemotha :D Poza tym Kłin są przereklamowani, a ponadto k42a daje ciągle ten sam kawałek ;]

01.09.2009
21:07
smile
[67]

raphunder [ Legend ]

Szymek --> Masz w moim opisie na gadu, i ewentualnie tutaj w profilu. Polecam się na przyszłość :P

P.S.
Spakowałem się.

01.09.2009
21:10
[68]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Poza tym Kłin są przereklamowani
Co kurwa??!!??!!

a ponadto k42a daje ciągle ten sam kawałek ;]

Wcale, że nie. Spójrz na najczęściej słuchane utworu na laście (co prawda Bohemian jest pierwszy i ma 60 odtworzeń, ale takie We Will Rock You ma 35 czyli też nieźle).










szymon, fajnie sie spało?
To było do ciebie z powodu 'odkrycia' Sabatonu i utworu 40:1.

01.09.2009
21:11
smile
[69]

mefsybil [ Legend ]

Poza tym Kłin są przereklamowani
Co kurwa??!!??!!


Przereklamowani nie równa się źli :D
Behemoth też jest przereklamowany (ale słusznie przynajmniej)

No to zajrzyj u mnie :]


[70] -> To daj mi jeszcze kurwa czas na sprawdzenie tego wszystkiego, zapisałem sobie co bym miał łatwiejszy dostęp :)

01.09.2009
21:11
smile
[70]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ta, i mam 3x więcej wykonawców na laście od ciebie ]:->

Szkoda że od 10 strony 0 odtwarzań:D

01.09.2009
21:28
smile
[71]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ta, i mam 3x więcej wykonawców na laście od ciebie ]:->

No i? Bo pewnie masz w cholere pojedynczych piosenek danych wykonawców, a to czego ja słucham, to same albumy, nie mam pojedynczych utworów na dysku. Poza tym - mało siedzę na kompie i nie mam czasu, żeby zasysać kolejne albumy.

To było do ciebie z powodu 'odkrycia' Sabatonu i utworu 40:1.

Nigdy nie zagłębiałem się w power metal, nigdy mnie to nie interesowało, a dziś usłyszałem ten utwór w Wiadomościach.

Idę na ET.

raph --> widzę, widzę :) Już dawno miałem ściagnąć, tylko niestety brak czasu :(

01.09.2009
21:30
smile
[72]

mefsybil [ Legend ]

No i? Bo pewnie masz w cholere pojedynczych piosenek danych wykonawców, a to czego ja słucham, to same albumy, nie mam pojedynczych utworów na dysku. Poza tym - mało siedzę na kompie i nie mam czasu, żeby zasysać kolejne albumy.

Nie, jedynym, JEDYNYM pojedynczym utworem jest "I Got 5 On It", reszta to albumy. Ale fakt, gdyby scrobblowało ze wszystkiego, to byśmy mieli tych wykonawców ponad 6 666.

[73] Czad, ja gadam nie ty.

01.09.2009
21:33
smile
[73]

kobe47 [ essaywhuman ]

ja jebie, tłumaczyć się z tego jak lub czego się słucha, tylko na GOLu

Czad, ja gadam nie ty.
ależ te twoje docinki genialne, chyba jesteś jedyną osobą w tej galaktyce, która wie o co w nich chodzi

01.09.2009
22:05
[74]

mannan [ Legend ]

last.fm duże emocje wywołały
Tylko nie wracajcie do kłótni sprzed kilku części

01.09.2009
22:06
[75]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Czujecie się nad

01.09.2009
22:20
smile
[76]

kęsik [ Legend ]

No to byłem na pobliskim boisku z nadzieją zabicia nudy. No nawet się udąło. Trochę se pokopałem z jakimiś dzieciakami i już miałem się zwijać gdy pojawiła się jakaś spora grupka piłkarzyków. Te dzieciaki spierdoliły a ja zostałem i okazało się, że to porządni kolesie. Potem przyszły ich laski popatrzeć ale grajkowie z nich to marni są. Mają coś koło 20 lat ale jakoś tak smętnie się poruszali po tym boisku.

A teraz idę spać. Dobranoc.

01.09.2009
22:38
[77]

k42a. [ Freddie Mercury ]

kęsik, nie rozumiem, mamy ci gratulować?

01.09.2009
22:40
[78]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

kęsik ->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - Wuuuuf
02.09.2009
11:29
smile
[79]

PitbullHans [ Legend ]

Bida z nędzą tu i tak będzie przez większość czasu ;)

02.09.2009
14:15
smile
[80]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Pierwsze wagary zaliczone:D

02.09.2009
14:28
[81]

mannan [ Legend ]

A ja właśnie zostałem skarbnikiem

A jutro 8 lub 9 lekcji :/

02.09.2009
14:35
[82]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ja nie wiem ile mam jutro, no i nie wiem co:D Chyba też uciekne z dwóch ostatnich, dziś przeżyłem szok. Raz małpy słabe, dwa nudno, trzy 10 minutowa kolejka do szatni:O, 4 małpy słabe, 5 małby słabe, 5 dwa polskie(tego momentu moja psychika nie wytrzymała i kazała uciekać jak najdalej):D

02.09.2009
15:04
[83]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ale nuda w szkole :/

02.09.2009
15:05
smile
[84]

Hrabia Marcepan [ Chor��y ]

Pierwszy dzień znośny, tyle, że te pieprzone mundurki, w których się nie da wytrzymać... A poza tym to jest luz, własnie się dowiedziałem, że mojanauczycielka od polskiego idzie jutro na dwótygodniowy urlop.

I idę na ET standardowo.

02.09.2009
15:07
[85]

kobe47 [ essaywhuman ]

ja dzisiaj rozjebawszy i hat-trick na wuefie uuuu. ale i tak wolałbym w kosza zagrać :P
no i zgodnie z tradycją, pierwsza fizyka - ja do tablicy, chuja umiem, Kubuś siadaj :D

02.09.2009
15:13
smile
[86]

kęsik [ Legend ]

Ale facet od wfu jest zajebisty już go lubie:) Mieliśmy mieć jeszcze dziś lekcje wfu do 15:30 ale ziomek powiedział jak mamy się ubrać na jutro i nas wyjebał do domu:D

02.09.2009
15:32
smile
[87]

szymonmac [ Legend ]

No, mamy genialną nową katechetkę.

Uogólniając, będziemy dostawać jedynki za niechodzenie do kościoła w niedziele :/

W ogóle przyniosła gitarę i zaczęła grać coś z "kościelnego" repertuaru, i pyta się czy ktoś w klasie gra na gitarze i chce akordy :P

Odpowiedziałem, że ja gram, ale akordów nie znam, bo samouk jestem i tylko z tabulatur gram, a zresztą i tak bym tego nie grał.

Kobieta powiedziała, żebym coś zagrał, więc zagrałem fragment
Seek & Destroy, a ona "Czy to był ten tabulator?" :D

02.09.2009
15:51
smile
[88]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Nic dziwnego, że po mieście krąży opinia, iż do Nafty chodzą najlepsze dupy w mieście...
Jak to zwykł Roland powiadać --> Polecam na ruchanko... i nie tylko ;D


spoiler start
BTW
Chrome mi podkreśla ruchanko jako błąd... ;P
spoiler stop

02.09.2009
17:26
[89]

Qverty™ [ Legend ]

A z mojej szkoły wypierdzielili na zbity ryj księdza który mnie uczył religii. Fanatyk, gdy zdawaliśmy u niego Zdrowaś Maryjo to jak się powiedziało Mario zamiast Maryjo to się dostawało laczka. teraz mamy taką katachetkę co tak ładnie dzisiaj poprowadziła lekcje że usnąłem w ławce...Ogólnie dzien był zje*any i ch*jowy jak to w szkole. Gdy już otrząsnąłem się z szoku jakim bylo wstanie o 7:00 i poszedłem do tej pożal się panie Boże szkoły to lekcje mi się tak wlokły że masakra. Jedyne co się dzisiaj "ciekawego" zdarzyło to to że jak graliśmy w gałe na WF to kumpel tak dostał w łapy niefortunnie z piłki że mu się łapa złamała...

02.09.2009
17:48
[90]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

<ziewe> nudno w szkole, kurde spotkałem laskę z powrotem do szkoły jak jechał po resztę podręczników z ziomkami (nawet fajna, z podstawówki) ogólnie się wyrobiła i z nami chodziła po księgarniach, dobrze mi się z nią gadało chyba podbiję do niej :D

9 wycieczka integracyjna, już się na picie ustawiliśmy :D

02.09.2009
18:39
[91]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

W 4 klasie mam religie z księdzem i chyba się wypisze:D

02.09.2009
19:01
smile
[92]

szymonmac [ Legend ]

Jak tu się cicho w roku szkolnym zrobiło...

02.09.2009
19:05
[93]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Pierwszy dzień i muszę powiedzieć, że już nawet pierwsze testy zapowiedzieli. :)
Ale ogólnie nudy i nudno, dobrze, ze dziś tylko 5 lekcji było. Za to jutro 7...

02.09.2009
19:07
[94]

szymonmac [ Legend ]

Też mam jutro 7 lekcji. I niemiecki... Kurde, jak ja nie lubię tego języka :|

02.09.2009
19:09
[95]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Ja mam niemiecki dopiero w piątek, też niezbyt lubię... ;/
Chociaż nauczycielka całkiem niezła. :PP

02.09.2009
19:10
smile
[96]

Qverty™ [ Legend ]

A ja mam 6 lekcji...

Chemia
Polski
Polski
Francuski(ale mam zastępstwo, więc trzeci Polski)
Matematyka
WF

02.09.2009
19:13
[97]

szymonmac [ Legend ]

Jeszcze zabrali nam kanapę z piętra. Jak spytałem się dyrektorki dlaczego, to powiedziała, że gimnazjaliści nie powinni siedzieć, a poza tym była brzydka. :/

02.09.2009
19:16
smile
[98]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Dwa Kaczyński twin muthaphuckin' brothers

02.09.2009
19:30
[99]

kubicBSK [ Legend ]

Po 9 lekcjach, wróciłem do domu chory, zajebiście. Poustawiałem wszystkich, ale jakoś nie widzę się w tym liceum i nie wiem, czy nie przepisze się do technikum..

02.09.2009
19:55
smile
[100]

kong123 [ Legend ]

kubicBSK - ja nie wiem czy jest sens przepisywać się do innej szkoły. Jeśli chodzi ci o ilość lekcji to różnie może być. I w technikum mogą ci dowalić 9 lekcji. Ja jestem w 2 klasie liceum i mam tak: poniedziałek - 8 lekcji
wtorek - 8 lekcji
środa - 8 lekcji
czwartek - 7 lekcji
piątek - 5 lekcji

Nie powiem abym miał super dobrze aczkolwiek nie narzekam. Nie martw się będzie dobrze

02.09.2009
20:04
[101]

kubicBSK [ Legend ]

Nie chodzi o to, że nie wyrabiam, bo w gimnazjum różnie bywało z godzinami. Nie wiem, co zrobię po liceum. Ze studiami różnie bywa, to z kolei dodatkowe lata nauki, a nie jak po technikum - pracy. Będę wiedział, czego się uczę, a nie poszerzał wiedzę w każdy kierunku, bo z takiego uczenia "po trochu" gówno jest:)

Może to przez ten pierwszy dzień, ale klasa jest tak zajebiście sztywna, że szok. Ja tam próbowałem jajczyć, a oni tylko "hyh". Pomiędzy moją ostatnio klasą to przepaść. Chociaż to, co robiliśmy w gimnazjum, było tępe, że ojaciepierdole.

02.09.2009
20:07
[102]

PitbullHans [ Legend ]

kubicBSK: Poczekaj, za jakiś czas wszyscy się wyluzują, zawsze tak jest.

U mnie ch*jnia totalna, po 2 lekcjach tak jakbym tam siedział z 10h...

02.09.2009
20:08
[103]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Poustawiałem wszystkich
EEE no, GANGSTA!!!11!!111!!!!!!1!!



I jak tam, gotowi na kolejny dzień nauki? Plecaczki spakowane?

02.09.2009
20:10
smile
[104]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Kubic --> Rozkręcą się. Bankowo. U mnie na razie też jest z deka sztywno, chociaż w paru się już skumaliśmy (w tym parę lasek), ale jest nas 29 osób z różnych rejonów Piły i okolic...


Ale natężenie lachonów w 1m kwadratowym na korytarzach szkoły jest zaje-wysokie ]:->

02.09.2009
20:10
smile
[105]

kęsik [ Legend ]

Plecaczki spakowane?

NIE!!!

02.09.2009
20:11
[106]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

A JA SIĘ CIESZĘ HEJTERY ŻE IDĘ DO BUDY, ZAWSZE Z DOBRYMI DUPAMI MOŻNA POGADAĆ

02.09.2009
20:11
[107]

szymonmac [ Legend ]

Plecaczki spakowane?

Nie chcę mi się jeszcze :P

02.09.2009
20:13
smile
[108]

kong123 [ Legend ]

Plecaczki spakowane?


Ja mam torbę ;-) Piszę lekcję w tej chwili

02.09.2009
20:13
[109]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

A mi przez tą szkołę to odechciało się na forum pisać...

02.09.2009
20:13
[110]

szymonmac [ Legend ]

kong---> Już wam coś zadali?

02.09.2009
20:13
[111]

kubicBSK [ Legend ]

EEE no, GANGSTA!!!11!!111!!!!!!1!!

A jak:D

No ja myślę, że się rozkręcą, chociaż nie wiem, jak długo tam wysiedzę.

btw. Dziewczyny dzisiaj po mnie wpadły do szkoły. Tak, ta pierwsza i ta druga:P Znów dylemat:D

02.09.2009
20:16
[112]

kong123 [ Legend ]

szymonmac - z matmy i francuskiego

02.09.2009
20:18
[113]

szymonmac [ Legend ]

U nas cały dzień lekcje organizacyjne. Jutro to samo pewnie.

02.09.2009
20:23
[114]

kong123 [ Legend ]

szymonmac - no u mnie też ale już mendy zadają. Do której klasy chodzisz? Ja do 2 liceum

02.09.2009
20:26
[115]

szymonmac [ Legend ]

Aha ;] III gim.

02.09.2009
20:26
smile
[116]

kęsik [ Legend ]

U nas cały dzień lekcje organizacyjne. Jutro to samo pewnie.

Tak jak u mnie.

02.09.2009
20:28
smile
[117]

k42a. [ Freddie Mercury ]

A u mnie o dziwo od razu przeszli do rzeczy.
Zresztą bardzo dobrze, przynajmniej mniej nudy...

02.09.2009
20:29
[118]

mefek [ Senator ]

U mnie były organizacyjne ale ta od ruska musiała zadać prace domową. A z lecjami nie jest źle mamy 2x7 godzin i 3x6 w tygodniu

02.09.2009
20:33
[119]

szymonmac [ Legend ]

Geografię miałem normalną i... chyba tylko to. Ale i tak na tej lekcji każdy robi co chce.

02.09.2009
20:34
[120]

kobe47 [ essaywhuman ]

W 4 klasie mam religie z księdzem i chyba się wypisze:D

kurfa, człowieniu, mi się trafił taki klecha w tym roku, że szok i też się muszę wypisać, bo nie zdam z religii :D. w zeszłym roku robił regularnie kartkówki innym klasom, pytał prawie co lekcje i w ogóle, a to całkowicie przeczy mojemu wyobrażeniu o lekcji religii (bo miałem księdza innego, co w drugim semestrze przepisał oceny z pierwszego i oglądaliśmy filmy z Bollywood) :D

02.09.2009
20:35
[121]

mannan [ Legend ]

U nas cały dzień lekcje organizacyjne. Jutro to samo pewnie.
Do znudzenia piszemy wymagania na 6, 5, 4 itd.

Jutro kolejny nowy przedmiot którego nie miałem, zobaczymy.
Ale z Ruskiego już pytała, a dokładnie sprawdzała co pamiętamy z poprzedniej klasy

02.09.2009
20:36
[122]

PitbullHans [ Legend ]

W 4 klasie mam religie z księdzem i chyba się wypisze:D

Nasz księciu rządzi i jutro mam z nim rele, Wyje*ane!!

02.09.2009
20:37
[123]

szymonmac [ Legend ]

Nam katachetka oczywiście z 5 razy w ciągu lekcji o bierzmowaniu przypominała. Chyba sobie Kwadrat na trzecie imię wezmę :D

02.09.2009
20:41
smile
[124]

kong123 [ Legend ]

szymonmac - oj bierzmowanie... tak pamiętam nauki i chodzenie do kościoła eh to były czasy...

02.09.2009
20:41
[125]

mannan [ Legend ]

A nasz ksiądz świeżo po wyświęceniu, pierwsza szkoła w której uczy.

Idę robić listę naszej klasy...

02.09.2009
20:46
[126]

szymonmac [ Legend ]

A żeby mi się jeszcze chciało iść na te msze. Mój kolega w ogóle, po lekcji z tą katachetką dzisiaj, zrezygnował z religii :]

02.09.2009
20:53
smile
[127]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Ech... Ja mam najgorszą babę z mamty na jaką mogłem trafić, z infy tak samo a i z fizyki. Czyli wszystkie przedmioty które bardzo dobrze mi idą. Boję się co dalej bo nie wiem z kim jeszcze będę miał oprócz rosjana, polaka, w-f i techniki.

02.09.2009
20:55
[128]

szymonmac [ Legend ]

Kherlon---> Ty też masz rosyjski?

02.09.2009
20:56
smile
[129]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

szym niestety tak. A w liceum kolejny język będzie trzeba jeszcze.

02.09.2009
20:57
[130]

szymonmac [ Legend ]

Ja mam tylko niemiecki, ale to, od IV klasy podstawówki.

02.09.2009
21:01
[131]

mannan [ Legend ]

Mi się niemiecki skończył w III gim.
Teraz Ruski i Angielski

02.09.2009
21:01
[132]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ja też mam ruski...no ale wolę ten język niż niemiecki...

02.09.2009
21:01
smile
[133]

PitbullHans [ Legend ]

Co Wy chcecie od Niemca, na pewno lepszy niż te ruskie hieroglify :)

02.09.2009
21:03
[134]

szymonmac [ Legend ]

Jeszcze mam nową nauczycielkę informatyki. Wcześniej było tak luźno, że na lekcjach większość grała w CS-a, a ja w Frets On Fire :D

Jak już pisałem - niemieckiego nie lubię. jest dla mnie zbyt twardy, za mało dźwięczny, po prostu "brzydki". A do tego muszę się go uczyć. :/

Ruskiego nigdy się nie uczyłem.

02.09.2009
21:03
[135]

mannan [ Legend ]

Jasne że Niemiecki o wiele lepszy.
Z Ruskiego wciąż nie umiem pisać/czytać. Z mową troszkę lepiej

02.09.2009
21:05
[136]

kobe47 [ essaywhuman ]

oba te języki są chujowe w chuj, niemiecki nielogiczny, rosyjski niepotrzebny (wiem co mówię, oba trochę znam :P w zasadzie niemiecki powinienem bardzo znać, w końcu 6 lat nauki :D)

jakbym miał znów wybierać pomiędzy nimi, wybrałbym hiszpański

02.09.2009
21:06
[137]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Mi niemiecki po prostu się nie podoba...nie lubię tego szczekania :P
A ruski jest łatwy :) Opanowanie liter nie jest trudne :) No, ale zamiast tego wolałbym francuski :) Niestety w mojej szkole go nie uczą :(

Edit: Kobe--> Niestety się mylisz :) Rosyjski jest już coraz bardziej przydatny :) Mój brat jest brokerem i w jego branży robi się coraz więcej interesów z Rosją :) A, że chce iść w jego ślady wybrałem ruski :P On francuski, ja ruski :P

02.09.2009
21:06
[138]

kubicBSK [ Legend ]

Co to za pojebaństwo, żeby w XX1 wieku uczyć się ruskiego:D?

Ja nakurwiam niemca i angola

Ja tak samo, ale niemiec sucks.

02.09.2009
21:07
[139]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ja nakurwiam niemca i angola

02.09.2009
21:17
[140]

kobe47 [ essaywhuman ]

Niestety się mylisz :) Rosyjski jest już coraz bardziej przydatny :)

mnie chodzi o to, że nieprzydatny na poziomie takim, jakiego uczy się w szkołach publicznych, my w liceum ciśniemy jakiś pokraczny podręcznik jak dla 10-latków, po roku nauki (staram się, lubię w sumie języki) nie umiem nic ponad kilka zdań, poza tym litery mi się mylą i wtedy cycki ze zdaniami :D

owszem, jakbym znał w miarę biegle to byłoby fajnie, ale na to potrzeba pozaszkolnych zajęć, na które nie ma czasu.
a hiszpański jest naprawdę prosty, moja kobieta po roku nauki w liceum napierdala nim jak szalona :D

02.09.2009
21:18
smile
[141]

PitbullHans [ Legend ]

21:35 Hitler i Stalin - śmiertelny pojedynek

02.09.2009
21:18
[142]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Ja nakurwiam niemca i angola
Czyli najlepsza opcja... Angielski wszędzie się przyda, a Niemcy to nasi sąsiedzi więc też się opłaca. :)

02.09.2009
21:20
[143]

szymonmac [ Legend ]

No angielski lubię, mam go od I klasy podstawówki.
Ten język jest fajny :D

02.09.2009
21:21
[144]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Ja chyba w liceum francuski wezmę. Będę na niego laski wyrywał :D

02.09.2009
21:21
[145]

PitbullHans [ Legend ]

Taki Angielski jaki jest w szkole to możesz sobie w dupę wsadzić, ja nie chwaląc się w podstawówce już dałbym radę zdać maturę z tego języka, w sumie szkoła mnie gówno nauczyła z niego.

02.09.2009
21:24
[146]

szymonmac [ Legend ]

No, oprócz tego miałem 3 lata zajęcia poza szkołą, a dałem sobie w zeszłym roku radę w olimpiadzie. Zabrakło mi paru punktów, żeby być laureatem.

A tak jeśli chodzi o rozumienie to mogę oglądać filmy bez żadnych tłumaczeń, więc jest dobrze ;]
Z książkami też daję radę, ale wtedy przydaje się słownik do niektórych słówek.

02.09.2009
21:26
[147]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ja angielskiego uczę się od 3 grupy w przedszkolu :P Teraz jestem w 3 gimn :) Angielski w mojej szkole jest na całkiem niezłym poziomie :) Szału nie ma, ale źle też nie jest :)

02.09.2009
21:33
smile
[148]

PitbullHans [ Legend ]

Czwartek 10.40-17.25 - jest dobrze

Pracownia
Pracownia
Podst. Elektroniki
Polski
Rela
Angol
Hista
PO

02.09.2009
21:39
[149]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

A u mnie czwartek kijowo 8.00 - 15.30

1. Religia - Tu będzie spoko
2. Matma - tu też
3. Angielski - i tu też :P
4. Geografia - tu już nie :/
5. W-F - tu zajebiście :)
6. Rosyjski - Chujowo...
7. Polski - Chujowo...
8. Polski - Chujowo...

Chujowo bo 3 lekcje pod rząd z moją posraną starą wychowawczynią :/

btw. Chodzę do klasy Matematyczno - informatycznej, a matmy mam bardzo mało, informatyki w tym roku wcale...tylko prawie sam polski :/

02.09.2009
21:52
smile
[150]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

żetę

02.09.2009
21:56
smile
[151]

Qverty™ [ Legend ]

Ja pier*ole...ale mi się nie chce łazić do tej budy. Znowu jedna lekcja będzie mi się ciągła jak bym s siedzial cały dzien. Jak dzisiaj na angolu...Chryste...sieze i siedze i siedze i siedze(kleś coś pier*oli że niby ja pale papierosy) a ja siedze i siedze i siedze...patrze na zegarek a tu 8:15(łoo kur*a)...do dupy ogólnie jest przez to że mam zrytą klasę na maksa...po przebojowym gimnazjum chciałbym trochę spokoju w LO a za to mam jeszcze większe przeboje a ja jednak wole spokój...

PS. Kur*a...3 polskie z rzędu :/ Ale tak to jest na humanie...

02.09.2009
22:00
smile
[152]

kęsik [ Legend ]

a ja jednak wole spokój...

A ja mam akurat zajebisty spokój:P Wszyscy poruszają się grupami max 4 osoby. Te grupy to ziomki, które się znają ze sobą a ja jako, że nikogo nie znam to łażę wszędzie sam i mam zajebisty spokój i podrywam laski wzrokiem:D

02.09.2009
22:03
smile
[153]

Qverty™ [ Legend ]

Te grupy to ziomki, które się znają ze sobą a ja jako, że nikogo nie znam to łażę wszędzie sam i podrywam laski wzrokiem:D

No to ja ci współczuje. Ja w swojej klasie jednak jakiś kontakt mam...dziewczyny ogólnie są fajne ale chłopaki oprócz jednego z mojego profilu...szkoda gadać...zachowują się jakby mieli 12 lat a nie 17...żal...

02.09.2009
22:13
smile
[154]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

jakie z was cioty, cisną was w szkole i żalicie się na forum

spoiler start
joke
spoiler stop

02.09.2009
22:17
[155]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

I STRZELAJOM OSTROM AMUNICJOM! BO TAKOM ONI MAJOM.

02.09.2009
22:18
smile
[156]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Dobra Miski, idę spać bo jutro nie wstanę :P
Dobranoc :*

02.09.2009
22:19
smile
[157]

kęsik [ Legend ]

Dobranoc.

02.09.2009
22:21
[158]

kubicBSK [ Legend ]

Chyba wybiorę informatyka! Jutro nie idę już do szkółki:)

Branoc Ceran.

02.09.2009
22:21
[159]

.Condzior [ Pretorianin ]

Kolorowych ;)

spoiler start
pierwszy raz w leniwej xD
spoiler stop

02.09.2009
22:24
[160]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

pierwszy raz w leniwej xD

nie ma się czym chwalić

02.09.2009
22:24
[161]

k42a. [ Freddie Mercury ]



mef, czekamy na opinię fahofca.

spoiler start
Jeśli oczywiście fahofcowi nie zabrali komputera ;)
spoiler stop

02.09.2009
22:32
smile
[162]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

I STRZELAJOM OSTROM AMUNICJOM! BO TAKOM ONI MAJOM.

STRZELAĆ OSTROM AMUNICJOM TO DO MNIE BENDOM NA HISTORII! BO TYLKO TAKOM TYP MA.


Ale serio. Kumpel z klasy technikum (moje LO jest zespołem szkól i mamy jedną klasę technik-wiertnik) opowiadał mi jakim im na wejściu demotywatorem typ pocisnął. "No... wy jesteście klasą technikum... Sądzę, że maksymalnie 4, 5 osób przejdzie..."
Ja z nim też mam historię. To jednej dziewczynie ode mnie z klasy strzelił ostrom amunicjom podczas sprawdzania obecności:
- Anna Iksińska*?
Ona odpowiedziała na tyle cicho, że koleś jej nie usłyszał, więc powtarza:
- Anna Iksińska?
Ona już teraz głośniej:
- Jestem.
A typ na to:
- Co ty? Głucha jesteś?
Cała klasa ---> o_O




________________________________
* nie pamiętam jeszcze wszystkich imion i nazwisk ludu z mojej klasy dlatego podałem schematyczną postać

02.09.2009
22:33
[163]

.Condzior [ Pretorianin ]

[160] - na szczęście tego nie robię Mr. Wuuuuf ;)

02.09.2009
22:54
[164]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Dobra idę spać bo jutro znowu do szkoły.


PS Kici, kici, kici :(

02.09.2009
23:05
[165]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ej powiedzcie coś fajnego o mnie, żebym mógł sobie wsadzić w sygnaturkę

02.09.2009
23:07
[166]

.Condzior [ Pretorianin ]

coś fajnego

02.09.2009
23:12
smile
[167]

kobe47 [ essaywhuman ]

[165] Jou lala, błyszczysz jak szmaragd

02.09.2009
23:26
smile
[168]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Ej powiedzcie coś fajnego o mnie, żebym mógł sobie wsadzić w sygnaturkę

To może stare przyjacielskie pozdrowienie?

Pierdol się. ;P

02.09.2009
23:45
smile
[169]

kobe47 [ essaywhuman ]

[168] no awruk od tylu lat mam z tego filmiku bekę! :D taki rozweselacz mój

03.09.2009
08:40
[170]

mefsybil [ Legend ]

[161] --> Już gdzieś się wypowiadałem na ten temat, powinniśmy się cieszyć, że Behemoth i Vader nie robią teledysków takich jak te kapele black metalowe, które przedstawiają sceny z wojny i masy trupów...

Nie zabrali mi komputera, wczoraj jak widzisz byłem, ale nie pisałem w Leniwej, bo pohui.

03.09.2009
14:25
smile
[171]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Robiliśmy zdjęcia klasowe. Ciekawe co powie nasz wychowawca i dyrekcja jak zobaczy że kolega zamiast tabliczki IV TI trzyma tabliczkę IV THC:D

03.09.2009
14:55
smile
[172]

kęsik [ Legend ]

A ja w właśnie mam infę:D

03.09.2009
15:30
[173]

szymonmac [ Legend ]

A ja właśnie skończyłem lekcje :] Na fizyce prawie zasnąłem...

03.09.2009
15:44
[174]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

kurfa, człowieniu, mi się trafił taki klecha w tym roku, że szok i też się muszę wypisać, bo nie zdam z religii :D.

Miałem w tamtym roku zajebistego księdza. Wiedział co i jak z młodzieżą, oglądaliśmy z nim filmy, rozmawialiśmy o motoryzacji, o piłce nożnej, raz byłem z nim w kinie. Nie mieliśmy zeszytu do religii, a jedyne czego nas pytał, to podstawy to I Komunii. A teraz go nie ma, bo go przeniesli do innej parafii...


Co do tego teledysku Vadera (tak samo jak i Behemotha), to dla mnie to jest śmieszne. Kolesie robią taki teledysk, bo dzięki niemu zyskają na popularności. Niby co jest jedną cegłą w sukcesie Behemotha? Robią wrażenie swoim zachowaniem na młodzieży. Ile razy już spotkałem się z opinią, że Behemoth jest dobry, widziałeś co robi na koncertach? I taka mentalnośc niestety. A jeżeli zagadać takiego typa co sądzi o wokalu Nergala, czy zna jakies inne zespoły, to oczywiście niezbyt. Behemoth, standard. Nowa płyta Vadera? Nie, nie znam.

Tak jak Doda robi szał swoim wyglądem i żenującym, wręcz wkuriwającym zachowaniem, tak jak Miley Cyrus robi karierę dzięki swojemu serialowi na Disney Channel, który ogląda masa nastolatek, tak i Behemoth czy Vader zdobywają słuchaczy (prawdziwych słuchaczy, nie takoch co znają 3-4 piosenki) zajebistą death metalową muzyką, którą grają, a robią to świetnie. A fanów zyskują właśnie dzięki swojemu szokującemu zachowaniu. Szokującemu, robią coś, czego na codzień się nie spotyka, czegoś co na codzień nie robimy, coś co jest sprzeczne z naszą wiarą i ze wszystkimi ogólnie pojętymi formami etyki i smaku. I to właśnie jest jedna z dużych cegieł w ich sukcesie.

03.09.2009
15:52
[175]

mefsybil [ Legend ]

Co do tego teledysku Vadera (tak samo jak i Behemotha), to dla mnie to jest śmieszne. Kolesie robią taki teledysk, bo dzięki niemu zyskają na popularności. Niby co jest jedną cegłą w sukcesie Behemotha? Robią wrażenie swoim zachowaniem na młodzieży

No, tylko na młodzieży.
Obejrzyj sobie Petera u Wojewódzkiego, tam masz wszystko dokładnie wyjaśnione co i dlaczego.
Nie, jedną cegłą w sukcesie Behemotha na pewno nie jest kontrowersyjność, bo chyba tylko jak już wspomniałeś sam - dla młodzieży.

Ile razy już spotkałem się z opinią, że Behemoth jest dobry, widziałeś co robi na koncertach? I taka mentalnośc niestety

A pytałeś o to jakąś osobę, która fucktycznie takiej muzyki słucha, ma coś w głowie i nie wiem... jest chociażby pełnoletnia? Bo przecież domyślam się, że tak powiedział gościu w naszym wieku, który słucha punk rocka i na boku Behemotha.

A fanów zyskują właśnie dzięki swojemu szokującemu zachowaniu. Szokującemu, robią coś, czego na codzień się nie spotyka, czegoś co na codzień nie robimy, coś co jest sprzeczne z naszą wiarą i ze wszystkimi ogólnie pojętymi formami etyki i smaku. I to właśnie jest jedna z dużych cegieł w ich sukcesie.

I znasz takich prawdziwych słuchaczy, którzy MAJĄ POJĘCIE o czym się mówi? Czy słuchaczy, których już podałem wyżej? Bo przecież ty teraz mówisz o osobach areligijnych, czyli ateistach - którzy są ateistami co by zaszpanować. I na dodatek są to osoby w naszym wieku i mało tego - nie wiedzą o czym się mówi. A Behemotha nie słuchają tylko 14-15 latkowie...

BTW: W dzisiejszych czasach nie wystarczy wydać dobrą płytkę i osiągnąć sukces. Teraz żeby w ogóle być rozpoznawalny trzeba zrobić coś właśnie kontrowersyjnego, jeśli nie - ozdób sobie garaż, żeby ci się w nim nie nudziło.

I tak na marginesie - teraz cokolwiek byś nie zrobił jest sprzeczne z "naszą" religią...

03.09.2009
16:26
[176]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Dajmy na to, że Behemoth sprzedał 6 tys. egzemplarzy nowej płyty w Polsce. 50-60% ludzi, którzy zakupili tą płytę są egzaltowani gimnazjaliści i grzeczni licealiści nie znający się na rzeczy, którzy zakupili tę płyte dla szpanu. Resztę stanowią ludzie jak ja, jak Ty, jak inni userzy z GOLa, ktorych zapewne dobrze znasz, ludzie którzy rozróżnią growl Petera i Nergala, ludzie, którzy znają inne kapele poza polskimi Behemothami i Vaderami. Ludzie kochający to wspaniałą energiczną muzykę, jej wspaniałą rytmikę, doceniający artystów i podziwiający trud, jaki kapela włożyła w nagranie choćby jednej piosenki.

Bo przecież domyślam się, że tak powiedział gościu w twoim wieku, który słucha punk rocka i na boku Behemotha.

Jeżeli uważasz, że słuchając punku, nie można słuchac metalu na poważnie, to jesteś w dużym kurwa błędzie.

BTW: W dzisiejszych czasach nie wystarczy wydać dobrą płytkę i osiągnąć sukces. Teraz żeby w ogóle być rozpoznawalny trzeba zrobić coś właśnie kontrowersyjnego, jeśli nie - ozdób sobie garaż, żeby ci się w nim nie nudziło.

Niestety, taki jest świat i taki jest show-biznes. Musisz miec szczęscie, fajny styl, choć dla mnie wystarczy jedno - świetna muzyka. Myślę, że jeżeliby teraz narodziła się kapela pokroju AC/DC, Iron Maiden, czy innych światowych superkapel, to bez problemu przedostała się na rynek muzyczny i zrobiła karierę. Wiesz czemu tak sądzę? Bo wierzę, że są jeszcze na tym świecie ludzie doceniający dobrą muzykę, a nie ubiór gitarzysty, albo fryzurę wokalistki.

I tak na marginesie - teraz cokolwiek byś nie zrobił jest sprzeczne z "naszą" religią...

Jeżeli coś Ci się nie podoba, to nie chodź do Kościoła, odłącz sie od chrześcijaństwa. I nie dziw się, że ktoś zareagował na taki teledysk, jakim jest np. Ov Fire and the Void Behemotha, bo dla mnie jest to po prostu, nie tyle nie sprzeczne z moją wiarą, co w ogóle nie zgadzające się z moim wyczuciem smaku, estetyki, światopoglądem.

03.09.2009
16:34
[177]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

KOLEJNY ZAJEBISTY DZIEŃ W SZKOLE

Klasa zwołowa, ludzie spoko, laski jeszcze bardziej z każdym można pogadać na poziomie, albo się pośmiać. Z jedną (tak tą co pisałem) smsuję, na lajcie podbiłem ODMULIŁEM GŁOWĘ i wziąłem numer a sama zaczęła pisać. :D

03.09.2009
16:37
[178]

mefsybil [ Legend ]

Jeżeli uważasz, że słuchając punku, nie można słuchac metalu na poważnie, to jesteś w dużym kurwa błędzie.

No coś ty, chodzi raczej o osoby, które słuchają punku, ale... tylko i wyłącznie punku, uzależniają się od tej muzyki, od samego stylu właściwie... Ja np. słucham różnej muzyki - rapu, różnych odłamów metalu, reggae, Bad Boys Blue i Depechów...

Jeżeli coś Ci się nie podoba, to nie chodź do Kościoła, odłącz sie od chrześcijaństwa.

Nie chodzę do Kościoła i nie mówię o sobie, że jestem chrześcijaninem. Jestem areligijny po prostu, choć jakieś tam poglądy mam, ale wyrażam je gdzie indziej - byle nie na GOLu.

I nie dziw się, że ktoś zareagował na taki teledysk, jakim jest np. Ov Fire and the Void Behemotha, bo dla mnie jest to po prostu, nie tyle nie sprzeczne z moją wiarą, co w ogóle nie zgadzające się z moim wyczuciem smaku, estetyki, światopoglądem.

No dobrze, i widocznie tylko tobie nie zgadza się on z wyczuciem smaku, estetyki i światopoglądem. Chociaż nie, tutaj się mylę - katolicy oskarżają te teledyski o "sprzeczanie się chrześcijaństwu", nawet jeśli nie ma tam takich elementów, ale wpychają wszystko na siłę, żeby taki Behemoth poniósł tego największe konsekwencje. No i tu zdanie się urywa, bo je usunąłem, po co dalej mówić o religii. BTW:

Od katolicyzmu odłączyłem się dawno, właściwie to sam nigdy się nie przyłączyłem - zostałem przyłączony przez innych katolików, na siłę, nawet o tym nie wiedziałem, tak to już jest - wpychają cię do tej religii w wieku nieświadomym. Nie mówmy o chrześcijaństwie, bo w protestantyzmie już tak nie ma, ale w katolicyzmie tak.

A teraz idę i nie wiem kiedy wrócę, do zobaczenia.

[179] Hahg, dziś nadszedł dzień kiedy tracę kompa na pół roku. Wiadomo z jakich względów :) A do empika nie chce mi się taki kawałczor zapieridalać. A nie zamówiłeś? Bo jeśli zamówiłeś, to pohui mam iść? [ed] Możliwe, że jest, Evangelion też było przed premierą, ale chyba 2 dni :P

03.09.2009
16:38
[179]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

MEF AWRUK WYPIERDALAJ DO EMPIKA I SPRAWDŹ CZY DWUZNACZNIE JEST BO SĄ TAKIE PLOTKI ONE ŻE JEST.

spoiler start
Ja nie mam Empika więc nie sprawdzę
spoiler stop


Pewnie dziś w pebshopie...

Sprawdzić, kupić, dać linka:D
Tytus mówi że asfalt już ma płyty u siebie. Może wyślą wcześniej.

03.09.2009
16:55
smile
[180]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

No dobrze, i widocznie tylko tobie nie zgadza się on z wyczuciem smaku, estetyki i światopoglądem. Chociaż nie, tutaj się mylę - katolicy oskarżają te teledyski o "sprzeczanie się chrześcijaństwu", nawet jeśli nie ma tam takich elementów, ale wpychają wszystko na siłę, żeby taki Behemoth poniósł tego największe konsekwencje. No i tu zdanie się urywa, bo je usunąłem, po co dalej mówić o religii.

Rzeczywiście, może lepiej nie mówmy. Jednak co do tego, to ja nie jestem tego typu katolikiem, który chce wtłoczyć cos na siłę.


Idę chyba na boisko pokopać piłkę. Na jutro mam powtórzenie z historii z tamtego roku, a że mialem szósteczkę i to do czegoś zobowiązuje, to trzeba odświeżyć pamięc, takze potem tylko w ET ciupnę :)

Trzymajcie się :)

Do jutra! Myślcie pozytywnie.

03.09.2009
17:30
[181]

mannan [ Legend ]

Dzisiaj 9 lekcji. Masakra. Od 8 do 16
A jutro na trzech pierwszych lekcjach WF

03.09.2009
17:33
[182]

szymonmac [ Legend ]

Ja mam jutro 8 lekcji, z czego 3 to WF, a jedna wychowawcza... Przeżyję :]

03.09.2009
18:24
[183]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Jupi! Polska w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach Europy pokonała Francję 3:1!!!!!!

03.09.2009
18:34
smile
[184]

kobe47 [ essaywhuman ]

jebać siatkówkę

03.09.2009
18:34
[185]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Nie znasz się :P

03.09.2009
18:39
smile
[186]

PitbullHans [ Legend ]

[184]

03.09.2009
18:42
smile
[187]

kęsik [ Legend ]

A jutro idę godzinę pózniej niż normalnie i także skończe godzinę wcześniej niż powinenem koczyć.

spoiler start
A jako, że się nudzę to robię stronę internetową dla mojego klubu w HT
spoiler stop

03.09.2009
18:42
[188]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

[183]No to mój kolega ma laske z WF xD założył sięz "Włefistą" że polska przegra xD Co za geniusz.

03.09.2009
18:42
[189]

szymonmac [ Legend ]

A ja mam jeszcze matmę do odrobienia :P

03.09.2009
18:56
[190]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

A ja was walę hejtery i wolę dziewczyny

03.09.2009
19:19
smile
[191]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Nie da się ukryć, ja też wolę dziewczyny ;P

A dziś ze szkoły wracałem z jedną z fajniejszych lasek w klasie. Fajnie mi się z nią gadało i oraz patrzyło, jutro prawdopodobnie będę rozkminiał inne dziewczyny. Na starcie dostałem w klasie 17 nieznanych dotąd panien, z czego około 4 odpadły "za-twarz" ;P więc jest w czym moczyć facjatę. I już nie będę wspominał o tym, że chodzę do chyba największego lachonarium w mieście... ;P

03.09.2009
19:26
smile
[192]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

ej wbijam w was codziennie przychodząc z domu idę spać a potem gadam z dupeczkami do 1 :D albo sms

03.09.2009
20:43
[193]

PitbullHans [ Legend ]

Jutro ost. dzień i 3 dni wolnego, ufff.

03.09.2009
20:45
[194]

szymonmac [ Legend ]

3 dni?

03.09.2009
20:46
smile
[195]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Pewnie piątek liczy jako wolne. :P
U mnie dzisiaj spokojnie, tylko z matmy już trochę zadała (ale temat banalny więc nie ma problemu).

03.09.2009
20:47
[196]

PitbullHans [ Legend ]

Nie ;) Sobota, niedziela, poniedziałek ;)

03.09.2009
20:48
[197]

szymonmac [ Legend ]

Czemu masz poniedziałek wolny? :) Też bym chciał :P

03.09.2009
20:48
[198]

PitbullHans [ Legend ]

"Praktyki" ;>

03.09.2009
20:55
[199]

kong123 [ Legend ]

Ja mam jutro 5 godzin - 8.00-12.35

Mi dzisiaj z polaka dojechała że hej a to ledwo początek roku...

03.09.2009
20:56
[200]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

U mnie jutro luzik :) 5 lekcji z czego 2 to można uznać za wolne :P W-F i lekcja z nową babką od Techniki :) Spox :)

03.09.2009
20:59
[201]

kobe47 [ essaywhuman ]

JAK JA AWRUK NIENAWIDZĘ BAROKOWYCH DRAMATÓW.

03.09.2009
21:05
[202]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

DWUZNACZNIE, DWUZNACZNIE, DWUZNACZNIE.

03.09.2009
21:06
[203]

kong123 [ Legend ]

ja mam same lekcje jutro do dupy:

angielski
polak
po
religia
fizyka

03.09.2009
21:08
[204]

PitbullHans [ Legend ]

[202] - Jest już ?

03.09.2009
21:09
[205]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie awruk.

03.09.2009
21:11
[206]

szymonmac [ Legend ]

Wiecie, czy trial na laście się odnawia co miesiąc, czy nie?

03.09.2009
21:16
[207]

PitbullHans [ Legend ]

Kim Ty jesteś?
Lepiej prawdę mi powiedz
Gdzie masz serce?
Razem z hajsem w kondomie
Gdzie jest sens tej?
Całej modzie na ku*wy
Zamknij japę, to jest koniec destrukcji

03.09.2009
21:17
smile
[208]

Hrabia Marcepan [ Chor��y ]

Jutro powtórzenie całej poprzedniej klasy z historii, pani będzie kosić. Ajć, awruk, niedobrze, niedobrze.

03.09.2009
22:03
smile
[209]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ja spadam :)
Dobranoc :*

03.09.2009
22:09
[210]

szymonmac [ Legend ]

Jakaś dziewczyna zaczęła do mnie pisać na GG. Powiedziała, że dziwnie piszę, bo piszę z dużej litery i piszę polskie znaki. Powiedziała, że kiedy tak piszę, ona się krępuje :P Jak zobaczyłem jej zdjęcie - emo/pokemon :P

03.09.2009
22:10
smile
[211]

kobe47 [ essaywhuman ]

a cycki?

spoiler start
ona ma tylko dupę i cycki. dupa i cycki nie gryzą :D

03.09.2009
22:11
[212]

szymonmac [ Legend ]

Tylko twarz na tym avatarze "Gadu-Gadowym" było widać :P

03.09.2009
22:14
smile
[213]

kobe47 [ essaywhuman ]

musisz się jeszcze dużo nauczyć :D

jak ktoś nieznajomy do mnie zagada na gg, to robię tak - katalog publiczny, moja generacja, potem numer wklejam w wyszukiwarkę gronową, pootem w naszą klasę i jak nie znajdę jakichś danych to odechciewa mi się gadać

03.09.2009
22:20
[214]

szymonmac [ Legend ]

Mi się odechciało przez samo rozmowę, bo dziewczyna była... no głupia :D

03.09.2009
23:02
[215]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

nowa alkopoligamia.com :D

03.09.2009
23:16
smile
[216]

Qverty™ [ Legend ]

Jutro kolejny ch*jowy dzień w mojej ch*jowej szkole. Ale piatek xD

04.09.2009
15:33
smile
[217]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ja używam Tlena i szczerze mówiąc nie mam takich przypadków, żeby jakaś osoba nieznajoma do mnie napisała.

04.09.2009
15:38
smile
[218]

kęsik [ Legend ]

No nareszcie weekend:D

04.09.2009
15:40
smile
[219]

kubicBSK [ Legend ]

Jutro festyn na lotnisku:D Będzie biba:D

A dzisiaj na Wf-ie, siłowaliśmy się na rękę. Kto wygrał? No Kubic wygrał!:D

04.09.2009
16:15
[220]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Jutro z nową klasą na piwo, a dzisiaj czas dla Ośki.

więc wybijam pozdrawiam Leniwą

04.09.2009
16:18
smile
[221]

Qverty™ [ Legend ]

Uoo Dzizas. Na religii znowu koleśka zamulałaaaa że hej... Ale jak powiedziała że będziemy robić wyklejanki to myslałem że tam ze śmiechu to zlece z krzesła. No kurde my w końcu mamy te 17 lat a nie 7...ona zresztą cały czas mówi że traktuje nas jak dorosłych i będzie z nami rozmawiać jak z dorosłymi. No sorry...robiąc wyklejanki?

04.09.2009
16:18
[222]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Witam Miśki :)
Co tam u Was? Jak Wam pierwszy tydzień szkoły minął? :)

04.09.2009
16:20
[223]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ceran -> nawet dobrze, dzisiaj z kumplem liczyliśmy sobie prawdoboną średnią na koniec i wyszło mniej więcej tak

polak 3/4
angol 4/5
niemiec 3/4
po 3/4
chemia 3/4
biola 2
fiza 2
mata 2
geografia 2

04.09.2009
16:25
[224]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Dopiero się rok szkolny zaczął, a Wy już sobie średnie na koniec liczycie? :P

04.09.2009
16:42
[225]

Aegrus [ Konsul ]

Wuuuuf - PO?? 3/4?? weź to jest proste xD nawet dla mnie xD

04.09.2009
16:45
smile
[226]

Qverty™ [ Legend ]

Wuuuuf - PO?? 3/4?? weź to jest proste xD nawet dla mnie xD

My mamy takiego nauczyciela od PO(w sumie uczy też chemii) że w pierwszej klasie w pierwszym półroczu prawie nikt nie miał nawet 4...większość miała 3 i 2...A teraz będzie jeszcze gorzej bo w II klasie są zadania praktyczne z pierwszej pomocy...

04.09.2009
16:46
smile
[227]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ceran -> Tak siebie ocenialiśmy po nauczycielach :D A we wtorek biwak integracyjny z Bolsem i fajnymi dupami

04.09.2009
16:47
[228]

kobe47 [ essaywhuman ]

A teraz będzie jeszcze gorzej bo w II klasie są zadania praktyczne z pierwszej pomocy...

nie może być gorzej, musicie umieć to perfekcyjnie, bo potem jak będzie okazja kogoś uratować to się zesracie :)
my już jesteśmy po tym kursie, a z PO miałem 5 :P

04.09.2009
16:52
smile
[229]

Qverty™ [ Legend ]

we wtorek biwak integracyjny z Bolsem i fajnymi dupami
Jutro z nową klasą na piwo, a dzisiaj czas dla Ośki.

O.o To ja nie wiedziałem że do integracji potrzebny jest Bols...masz klasę alkoholików? Same pijoki jak widze xD

04.09.2009
16:54
[230]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

No wiadomo klasa AA :D
a ten kiedy 6 sezon Trawki będzie

04.09.2009
16:55
[231]

kobe47 [ essaywhuman ]

wiosną 2010

04.09.2009
16:55
smile
[232]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

W wakacje.

spoiler start
Przynajmnie wcześniej tak było.
spoiler stop

04.09.2009
17:00
smile
[233]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

OJAAAAA

04.09.2009
17:49
smile
[234]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Nowa klasa się rozkręca, a ja się coraz bardziej w dupeczki zatapiam.

04.09.2009
18:01
[235]

kong123 [ Legend ]

Dzisiaj się dowiedziałem że do mojej szkoły zatrudnili typka od fizyki który wyleciał z poprzedniej szkoły bo ... molestował gimnazjalistów. Teraz przyszedł do liceum. Na szczęście mnie nie uczy ale żeby pedała i zboczeńca brać do szkoły żeby uczył? No szok. Teraz na korytarzu trzeba uważać żeby nie wleźć na zboka. W poniedziałek mam kartkówkę z całego oświecenia i muszę się nauczyć do odpowiedzi ustnej z anglika. Gorzej już chyba być nie może. A nie, może - bo jeszcze deszcz leje.

04.09.2009
18:18
smile
[236]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

DWUZNACZNIE KURWO!

04.09.2009
18:43
smile
[237]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

DWUZNACZNIE KURWO

Ściągnęło się Awruk!!! Będzie pojara!

Czekam na propsy - wyje*ali mnie z internatu za alko - dno.

<==

04.09.2009
18:44
smile
[238]

raphunder [ Legend ]

Szacun Szejki. Teraz 30 km w plecy?

04.09.2009
18:45
[239]

kobe47 [ essaywhuman ]

Czekam na propsy - wyje*ali mnie z internatu za alko - dno.


PROPSY CZŁOWIENIU NIE DAJ SIĘ PIJ DALEJ JOU

jakim awruk cudem? :D

04.09.2009
18:50
smile
[240]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Szejki fail

04.09.2009
18:54
smile
[241]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

jakim awruk cudem? :D

To naprawdę dłuuuga historia. Zrobiliśmy sobie imprezę klasową na "Zielonej Górce" - normalnie raj arkadyjski (zero psów,miejscówka w lesie,naprawdę fajne miejsce). Wypiłem może z 6 piw (żadnego Specjala - zepsuł się niestety) i szczęśliwy wróciłem do internatu. Nie spodziewałem się,że tak mnie zetnie - zmuliło strasznie. Jedyną rzecz,którą chciałem zrobić to walnąć do łóżka i pójść w kimę. Niestety nie dane mi było odpoczywać - całe piętro miało organizacyjne spotkanie odnośnie regulaminu i innych tego typu pierdół. Oczywiście chcąc czy nie chcąc musiałem iść w takim stanie na ten apel. Po spotkaniu sprawa potoczyła się szybko. Telefon do starszych i szybkie zwołanie rady w celu naradzenia się, co dalej. W efekcie czego szanowna rada ogłosiła moje wy*ebanie w pięknym stylu na zbity ryj ( w tym innych 5 ziomków także). Naturalnie będę pisał odwołnie od tej decyzji i nie jestem bez szans - mam nadzieję.

Rap,propsik. Dobrze zapamiętałeś :)

Szejki fail

Dziękuję za wyrażenie opinii,ale teraz możesz wyjść :))

04.09.2009
18:55
smile
[242]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Czekam na propsy - wyje*ali mnie z internatu za alko - dno.

AAAA POZDRO DLA MOJEGO CZŁOWIEKA SZEJKIEGO! PROPSUJE I CHUJ.

04.09.2009
19:03
[243]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Czekam na propsy - wyje*ali mnie z internatu za alko - dno.
Dno. :D Ale z drugiej strony cię podziwiam...
A jak tam rodzice zareagowali?

04.09.2009
19:04
smile
[244]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Ale z drugiej strony cię podziwiam...

Ta,chyba moją głupotę...

A jak tam rodzice zareagowali?

Na razie jest foch na pięcie - potem może być ciekawie :)

04.09.2009
19:07
[245]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Aha, sam się przymierzam do internatu. Mógłbyś odpowiedzieć na kilka pytań?
- jak z śniadaniem, obiadem, kolacją
- jak z praniem
- ilu osobowe pokoje
- można wchodzić i wychodzić kiedy się chce
?

04.09.2009
19:24
smile
[246]

kong123 [ Legend ]

-->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kong123
04.09.2009
19:26
[247]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

jak z śniadaniem, obiadem, kolacją

Zależy od kucharzy (najczęściej kucharek) i internatu. Nie oczekuj niczego specjalnego - jedzenia musi wystarczyć dla wielu osób,więc nie ma czasu na jakąś wirtuozerię kulinarną. U mnie źle nie jest.

jak z praniem

Naturalnie będzie jakaś pralnia. Ja nie korzystam,biorę ciuchy i bieliznę i ciuchy na każdy dzień,a potem na weekend przywożę brudne rzeczy do prania.

ilu osobowe pokoje

U mnie są trzy i cztero-pokojowe.

można wchodzić i wychodzić kiedy się chce

Nie. Możesz wychodzić na miasto do jakiejś ustalonej godziny - nie możesz chodzić po mieście np.po północy. Ponadto w internatach są tzw. odrabianki - godziny w których musisz siedzieć w budynku i się uczyć.

04.09.2009
19:30
[248]

k42a. [ Freddie Mercury ]

E, no to nie jest tak źle.
A możesz powiedzieć ile tak się mniej-więcej płaci? I za jaki okres czasu? Z góry na cały miesiąc czy za ilość dób?
I czy każdy internat musi należeć do jakiejś szkoły i tylko uczniowie tej szkoły mogą tam zamieszkać?

04.09.2009
19:35
smile
[249]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Szejki --> nie daj im się :D

A ja do żadnego internatu nie będę chodził, ani mieszkał, bo mam do szkół średnich w mieście tylko 12 km :)

No, w tle ściąga się "Dwuznacznie". Zorientowałem się, że z jakiegoś powodu nie mogę zrobić screena w Mafii. Jutro mecz.

W szkole na razie luzz jest. Wyskoczyły mi jebane pryszcze i sobie z nimi jakoś radzę.

Poza tym to nic. Co u Was?

04.09.2009
19:38
smile
[250]

kobe47 [ essaywhuman ]

Schejki to lama, bo go wyjebali i taguje Te Tris

a, Zyskistraty fajnie słucha się srając :D

04.09.2009
19:40
[251]

k42a. [ Freddie Mercury ]

bo mam do szkół średnich w mieście tylko 12 km :)
A Schejki miał 18. :P Nikła różnica.

04.09.2009
19:47
smile
[252]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ja mam 18 kilometrów, 30 minut PKSem i jestem:D

04.09.2009
19:51
smile
[253]

Qverty™ [ Legend ]

A ja do szkółki mam 1.7km...5 min rowerem i jestem...

04.09.2009
19:53
[254]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Ja mam 18 kilometrów, 30 minut PKSem i jestem:D
To i tak długo, poza tym mam chorobę lokomocyjną. :P

04.09.2009
19:54
smile
[255]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

18? I poszedł do internatu? :O Ja bym został w domu.

Połowa TeTrisa już ściągnięta.

04.09.2009
19:54
smile
[256]

kobe47 [ essaywhuman ]

przebijam, wg google maps mam 1,5 km :D
ale drogą, którą jeżdżę rowerem do szkoły już 1,7, tamtą chodzę z buta

04.09.2009
20:07
smile
[257]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

KTO NIE KUPI DWUZNACZNIE TEN Z POLICJI!

04.09.2009
20:08
smile
[258]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Dziękuję za wyrażenie opinii,ale teraz możesz wyjść :))

Czemu, nazywajmy rzeczy po imieniu

JA KUPUJE DWUZNACZNIE JAK MOJE FORUMOWE ZIOMECZKI KOBE I ROLAND I RESZTA BO NIE WIEM KTO KUPUJE ALE JA TAK

04.09.2009
20:09
smile
[259]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Schejki to lama, bo go wyjebali i taguje Te Tris


:( A jak się taguje - "Te-Tris"?

A Schejki miał 18. :

Gwoli ścisłości,do miasta mam 35-40 km.

JA KUPIEM!!1

04.09.2009
20:11
[260]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Tetris, awruk Tetris:D

WIADOMO CIEKAWY.

04.09.2009
20:11
[261]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

ja cisnę twardo Te Tris

btw do szkoły jadę hm z 15 min jednym tramwaj a z przystanków mam około 3 min

04.09.2009
20:13
smile
[262]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

DWUZNACZNIE a co to? :P

04.09.2009
20:14
[263]

mannan [ Legend ]

A ja nawet nie wiem ile mam
Ale jestem po 15-20 min piechotą

04.09.2009
20:16
[264]

k42a. [ Freddie Mercury ]

18? I poszedł do internatu? :O Ja bym został w domu.

Gwoli ścisłości,do miasta mam 35-40 km.
Wybacz, gdzieś przeczytałem, że mieszkasz w jakiejś wiosce i do Olsztyna masz 20km (i jak mniemam tam mieści się internat).

BTW, Schejki, jak możesz odpowiedz na [248].

04.09.2009
20:23
[265]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ja nie kupiem Dwuznacznie, a jest to spowodowane brakiem kasy. Musze uzbierać jakieś 20-30 zł na kabel do mikrofonu, bo 100zł poszło się bujać na kable do gitary i zasilacz :/

04.09.2009
20:28
smile
[266]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Dlaczego nie ma mnie w stałych bywalcach? :(

04.09.2009
20:37
smile
[267]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Bo nie przesiadujesz tu aż tak często?

04.09.2009
20:45
[268]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Ja tam ciągle zbieram na Live At Wembley Queenu. Jakieś 80zl co najmniej muszę zebrać. Plus jeszcze nowe słuchawki i GTA Vice City. :)

04.09.2009
20:53
[269]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

szym ale tylko w ostatnich częściach. Przez szkołę.

04.09.2009
21:01
[270]

szymonmac [ Legend ]

Szejki, ty chodzisz do szkoły w Olsztynie?

04.09.2009
21:10
[271]

kubicBSK [ Legend ]

Ja mam do szkoly 50m, ale we wtorek sie przepisuje;D

Obalilem przed momentem martini i zajebiscie mi sie w glowie kreci...

04.09.2009
21:14
[272]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

A ja zajebiście lubię piosenki powolne, spokojne. Świetne są.

Idę na ET :*

04.09.2009
21:14
[273]

k42a. [ Freddie Mercury ]

spoiler start
Znalazłem kilka linków do Endgame Megadetha - to czasem nie fejki?
spoiler stop

04.09.2009
21:21
[274]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

MIECZYSŁAW FOGG - TA OSTATNIA NIEDZIELA

ZAJEBISTE

04.09.2009
21:24
smile
[275]

kobe47 [ essaywhuman ]

TO ostatnia niedziela, awruk

04.09.2009
21:25
[276]

szymonmac [ Legend ]

A ja zacząłem słuchać znowu The Offspring :D Ostatnio słuchałem ich w V klasie podstawówki.

You gotta keep'em seperated! :P

04.09.2009
21:26
[277]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

AA SRY ZA LITERÓWKĘ

04.09.2009
21:46
[278]

szymonmac [ Legend ]

Ej, ten Szymon w stałych bywalcach to ja? :P

Jak tak, to dzięki :]
-------------------------

Jeśli nie znacie... :D

04.09.2009
21:57
[279]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Znalazłem kilka linków do Endgame Megadetha - to czasem nie fejki?

Nie, Endgame już przenikł do sieci.

szymon --> tak, Ty :)

Jeśli nie znacie... :D

Znamy :)

Czy ktoś zrobi nową część? Bardzo bym prosił, bo mi sie wiesza komp na tej :/

Oho, słychać Ostrego w utworze "Na Tacy". Pierwsze dwa kawałki z DWUZNACZNIE i już się cieszę, że mam ta płytę :)

04.09.2009
22:00
[280]

szymonmac [ Legend ]

Ja już nie wiem jaką płytę teraz kupić. Poczekać na Megadeth - Endgame, czy kupić Vader - Necropolis, lub Metallikę - Ride The Lightning (tej płyty nie mam, a bardzo bym chciał :P).

[281] Hip Hop i rap to zdecydowanie nie mój gatunek muzyczny :D

04.09.2009
22:00
smile
[281]

kobe47 [ essaywhuman ]

[280]
Dwuznacznie

04.09.2009
22:15
[282]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Hip Hop i rap to zdecydowanie nie mój gatunek muzyczny :D

H-h jest subkulturą o ile mi wiadomo. Poza tym to samo mówilem kiedyś o metalu. A teraz zobacz sobie na lasta :) Musisz się poprostu wczuć w tą muzykę.

szymon --> słyszałem, że Endgame pozamiatał :)

04.09.2009
22:17
[283]

szymonmac [ Legend ]

Ja jestem kompletnym ignorantem w tych sprawach :D

Wszystko tak naprawdę przesłuchałem (no oprócz Endgame'a) na wrzucie i na YT... I dalej nie wiem co wybrać :P Chyba pojadę jutro kupić Ride The Lightning, jak wyjdzie kupię Endgame'a, a później wypatrzę na allegro Necropolis :D

04.09.2009
22:18
smile
[284]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

<--- Sen przy Jazzurekcji.

I już mnie tak mnie baniak mnie nie boli mnie ;P

04.09.2009
22:20
smile
[285]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Chuj mnie obchodzi że twoja panna ma jorka
Adam zrobił bit nie
Drugi Adam zarapował
I pierwszy Adam zarapował
A nie od dziś wiadomo, że jak Adam robi to naj robi.


:D

04.09.2009
22:21
smile
[286]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Dobrano. Spać idę ;)

04.09.2009
22:22
smile
[287]

szymonmac [ Legend ]

Kherlon--> Już? Jutro sobota :D

04.09.2009
22:26
[288]

kobe47 [ essaywhuman ]

Dinal Tim <3

[285] chujowe to jest, mógł się naprawdę zajebać i to powiedzieć, a nie :D

Jestem Pan Wankz dżentelmen z klasą, czy nie?
dla pań mam piekielne lato w zimie


POCHUJNE RYMY FTW

04.09.2009
22:29
smile
[289]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nigdy nie byłem jakiś super stary
Nawet kiedy wiązałem moje Superstary
Ups, Ups teraz miał bym w nich kupę siary
Mam to w dupie ale i tak nie kupię pary

04.09.2009
23:37
smile
[290]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ty dobre jest ten 'Synonim Whiskey' jaram nawet siem.
jutro umówiony na browar z nową klasą a raczej jej 5 osobową częścią zajebiście :)

04.09.2009
23:42
smile
[291]

kęsik [ Legend ]

A ja właśnie skończyłem grać w Jade Empire. Grałem od 19:15. Bardzo fajna gierka.

Z CDA masz?


Nom.

04.09.2009
23:44
[292]

szymonmac [ Legend ]

kęsik---> Z CDA masz?

Jaką ocenę dali GH: World Tour?

7+.
Mało. Myślałem, że dostanie więcej.

04.09.2009
23:49
smile
[293]

kęsik [ Legend ]

Jaką ocenę dali GH: World Tour?

7+

Napisać plusy i minusy?

+perkusja rządzi!
+"smyradełko" na gitarze
+ponad 80 oryginalnych utworów
+gra z kumplami to masa frajdy
+wciąga
+rozbudowany edytor postaci
+obecność prawdziwych muzyków

-brak DLC!
-problematyczne gitarki
-subiektywnie: utworzy (Tokio Hotel!?)
-studio nagraniowe uciążliwe i siermiężne
-interfejs prosto z konsoli
-ta zabawa słono kosztuje

spoiler start
Wrzesień 2007 - Gothic II, wrzesień 2008 - Fable, wrzesień 2009 - Jade Empire. Ciekawe co będzie za rok?
spoiler stop

04.09.2009
23:53
[294]

szymonmac [ Legend ]

Możesz. Ale i tak później kupię. Dla JE właśnie. Miałem kiedyś na Xbox'a, ale sprzedałem.

Może i jest Tokio Hotel, ale jest i Metallica, Korn, Hendrix itd.

Idę spać :] Dobranoc.

05.09.2009
00:25
smile
[295]

kęsik [ Legend ]

A ja właśnie zamówiłem--------------->

po yle?

Chyba 179.99


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kęsik
05.09.2009
00:26
[296]

kobe47 [ essaywhuman ]

po yle?

JUTRO ZNÓW NAPIJEMY SIĘĘĘĘ

05.09.2009
00:44
smile
[297]

kęsik [ Legend ]

Dobranoc.

05.09.2009
09:38
[298]

szymonmac [ Legend ]

kęsik---> W polskiej edycji nie ma połowy rzeczy z tej kolekcjonerki, co na zdjęciu.


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - szymonmac
05.09.2009
10:10
[299]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ale zimno brr

05.09.2009
10:12
[300]

mefek [ Senator ]

wuuuf -> No zimna jest a w nocy lało.

05.09.2009
10:24
[301]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

a dzisiaj miał być browar klasowy, nie wiem jak to wyjdzie z taką pogodą

05.09.2009
10:43
[302]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Kęsik nie opyla się ;)

Jakby była taka jak ta co szym podał to byłoby opłacalne według mnie. :)

05.09.2009
10:45
smile
[303]

mefsybil [ Legend ]

Co za debile teraz po Internecie chodzą... Gościu się podnieca B3, mówi że to płyta roku, oczywiście ja mu się sprzeciwiam i wymieniam na jego własne życzenie płyty z '09, które fucktycznie są lepsze od Blupręta. No i wymieniłem tez "Dwuznacznie", a tak :P

Po przesłuchaniu twórczości tego Tetrisa na yt stwierdzam, że to jakiś chujowy raperzyna i porównywanie go do Hovy jest śmieszne. Myślę, że ten Tetris złapał pryszczatych truskulowców po liceach na 4 elementy i jebanie komecji inaczej jego fenomenu wytłumaczyć się nie da.

Nie ma to jak być groupie wszystkich czarnuchów ]:->

05.09.2009
10:56
[304]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

WYSZŁO SŁOŃCE!!11

05.09.2009
10:59
[305]

szymonmac [ Legend ]

A u mnie się tylko bardziej rozpadało.

05.09.2009
11:16
smile
[306]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

4 ELEMENTY ZAWSZE SPOKO.

spoiler start

Ciuchy
Jointy
Wóda
Nejebki na imprezach

spoiler stop

05.09.2009
11:29
[307]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Szymon,jes. VI LO koło KFC-a :)

Jeśli "Endgame" wyszedł to zasysam. W sumie jest to sensowne,bo już pojawiają się oceny tej płyty w branżowych pismach,co jest kwestią czasu,aby longplej wypłynął do sieci.

Do 4 Elementów - szkoła i juhc :)

szuBZ =>

A możesz powiedzieć ile tak się mniej-więcej płaci?

U mnie płaci się tylko za jedzenie - miejsce w internacie jest bezpłatne. Słyszałem,że w innych internatach jest inaczej. Co kraj,to obyczaj. Cena rzadko przekracza 200 stówki za miesiąc.

I za jaki okres czasu?

Za miesiąc. Miesięcznie trzeba płacić. Więc,taniej wychodzi niż za jakąkolwiek stancję.

I czy każdy internat musi należeć do jakiejś szkoły i tylko uczniowie tej szkoły mogą tam zamieszkać?

Nie. W internacie,w którym mieszkam jest wiele ziomków z innych szkół. Rzadko dyrekcja ogranicza się do wynajęć pokoi tylko uczniom z tej szkoły,gdzie leży internat.

05.09.2009
11:33
[308]

szymonmac [ Legend ]

Jak jest w VI?

Bo się zastanawiam do którego liceum iść :P

Na razie zastanawiam się między I, II, a IV...

05.09.2009
11:41
[309]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

ja jestem w 9 i jest zajebiście :D

05.09.2009
11:47
[310]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

U mnie pada od rana, 12 stopni, a ja o 13.15 jadę na mecz. Brr.. ale będzie zimno :(

05.09.2009
11:51
[311]

PitbullHans [ Legend ]

Liceum ssie paukę. Nie dość, że dużo wymagają bo to przecież Liceum to jeszcze roboty nie masz i musisz iść na studia.

btw. o ile mi wiadomo uczniowie Techników zdają w większym stopniu maturę niż Ci z Liceum.

05.09.2009
11:54
[312]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Jak jest w VI?

Szkoła,jak szkoła :) Na pewno nie ma tu takiego poziomu jak w I czy w II,ale źle nie jest. Mój osobisty ranking -

I - najlepsza szkoła w Olsztynie. Stricto humanistyczna. Z drugiej strony szkoła wapniaków,geeków i ludzi bez fantazji. Ja tak nie mogę.

II - dobra szkoła. Fajni ludzie (znam większość z II klasy). Polecam.

IV - dziwna szkoła. Fajni ludzie mieszają się z kompletnymi debilami.

05.09.2009
11:55
[313]

kubicBSK [ Legend ]

Klawiatura działa:D!

Wczoraj pokonałem całą moją nową klasę na rękę. Strzały w dupę i meta pomogły:D

Dzisiaj do brata na partyjkę Guitar Hero, a potem na lotnisko, bo bielskie air show:)

W poniedziałek z klasą w góry, a we wtorek się przepisuje:D

Pit - dlatego zmieniam szkołę:) Tylko dupeczek nie ma, a w liceum są. Z resztą mi już więcej nie potrzeba.

05.09.2009
12:03
[314]

szymonmac [ Legend ]

W II i I mam kolegów, a do IV chcą iść moi koledzy z klasy, więc dlatego tak się zastanawiałem do której z nich iść, bo sam do nowej szkoły nie mam ochoty iść.

05.09.2009
12:08
smile
[315]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Wstałem, wykapałem się, napełniłem żołądek, wszystko jak zwykle do dupy. Dobrze, że chociaż pogoda jest taka, która mi pasuje. I oczywiście Queen w głośniczkach. :)

05.09.2009
12:16
smile
[316]

kęsik [ Legend ]

A u mnie zimno jak na Syberii...

05.09.2009
12:28
[317]

szymonmac [ Legend ]

Wkurza mnie już to czepianie się Metalliki, awruk!

Ech...

A do tego zimno jest :P

Słucham Endgame i powiem tyle:
Megadeth still kicks ass!

05.09.2009
12:28
smile
[318]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

SYNONIM WHISKEY

05.09.2009
12:30
[319]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Vice City kupione.
I 30zl w dupę. ;)

05.09.2009
12:39
smile
[320]

kobe47 [ essaywhuman ]

dzisiaj chmury zasłoniły Słońce mi, argh

05.09.2009
12:41
[321]

szymonmac [ Legend ]

Kolega właśnie mi opowiedział, że kupił na allegro Call Of Juarez, a facet przysłał mu... ziemniaka za pobraniem :D

05.09.2009
12:44
smile
[322]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

U mnie to tylko zimno w nocy, chociaż w dzień też jest coś około 20 - 15 stopni.

To mój 1500 post :)

05.09.2009
12:55
smile
[323]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Wkurza mnie już to czepianie się Metalliki, awruk!

Ten wątek był mocno ironiczny :)

NTK - Nieodwracalne Teksty Kreślone Na Twardym Kartonie - miazga.

05.09.2009
14:58
[324]

szymonmac [ Legend ]

Ale mi nie chodzi mi o tamten wątek :] Chodzi mi o ogół :P

05.09.2009
16:15
smile
[325]

raphunder [ Legend ]

AWRUK!! 4:0 DO PRZODU!!! ALE JESTEŚMY ZAJEBIŚCI AWRUK!!

05.09.2009
17:00
[326]

PitbullHans [ Legend ]

AWRUK!! 4:0 DO PRZODU!!! ALE JESTEŚMY ZAJEBIŚCI AWRUK!!

Ale osso chodzi?

05.09.2009
17:00
[327]

szymonmac [ Legend ]

Kto założy nową część?

05.09.2009
17:08
smile
[328]

PitbullHans [ Legend ]

By me będzie bez njósóf bo nie mam mocy na pisanie ich.

05.09.2009
17:08
[329]

mefsybil [ Legend ]

To lepiej niech ktoś inny założy...

05.09.2009
17:09
[330]

mannan [ Legend ]

Nikomu się nie chcę. W końcu to LENIWA karczma :)

05.09.2009
18:14
smile
[331]

Qverty™ [ Legend ]

Nie wiem jak u was ale u mnie strasznie piździ...z 15 stopni tylko jest i silny wiatr.

05.09.2009
18:15
[332]

mannan [ Legend ]

U mnie też zimno, ale nie wieje. Może dopiero zacznie

05.09.2009
18:16
[333]

kobe47 [ essaywhuman ]

u mnie to samo co u mannana, a niedługo mam najebkę za darmo i się przeziębię jeszcze :<

05.09.2009
18:18
smile
[334]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A ja pierdolę zimno, idę pobiegać:D

05.09.2009
18:18
smile
[335]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Idę coś zjeść.

05.09.2009
18:20
[336]

mannan [ Legend ]

A ja idę się oswoić z CS'em

05.09.2009
18:24
smile
[337]

kobe47 [ essaywhuman ]

Idę coś zjeść.
właśnie kończę drugą pizzę

05.09.2009
18:25
smile
[338]

raphunder [ Legend ]

Mama zrobiła tort i przesadziła trochę ze spirytusem, chce ktoś?

05.09.2009
18:26
smile
[339]

Qverty™ [ Legend ]

A mi ktoś smaka narobił na naleśniki na tym forum. Teraz mam ochotę ale jest jeden problem...robić mi się nie chce...

05.09.2009
18:27
[340]

mannan [ Legend ]

A ja dzisiaj nic oprócz śniadania nie jadłem.
I wciąż nie jestem głodny

05.09.2009
18:28
[341]

szymonmac [ Legend ]

A mi się chce spać cały czas...

05.09.2009
18:29
[342]

raphunder [ Legend ]

Po torcie mam obrzydzenie do słodkich rzeczy. Zaraz pójdę dokończyć spaghetti z obiadu.

05.09.2009
18:29
smile
[343]

Qverty™ [ Legend ]

Ja się przed chwilą obudziłem...

05.09.2009
18:34
[344]

mefek [ Senator ]

Ja nie wychodzę na dwór to nie wiem jaka pogoda. Przed chwilą oglądałem kabaret w tvp. A ten generał co leciał w tv to bzdura jakich mało.

05.09.2009
18:39
[345]

mannan [ Legend ]

O, a teraz zrobiło się ciepło

05.09.2009
18:49
[346]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Głowa naku*wia po robocie. Chyba włączę sobie Buriala.

05.09.2009
18:56
smile
[347]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

<--- Muzyka Emocjonalna

Ale remiksy na tej płycie ssą.

05.09.2009
18:57
[348]

szymonmac [ Legend ]

Na comedy central się coś spieprzyło.

Drugi raz pod rząd puszczają ten sam odcinek :P

05.09.2009
19:12
[349]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Ale pogoda jest do luftu :(


PS To mój 1574 post!

05.09.2009
19:38
[350]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

No i wróciłem trochę napity z browaru klasowego krotko mowiąc było zajebiście, w sumie tylko 7 osób, ale to z nimi bęe trzymał przez 3 lata, kurwa zajebiście trafiłem w koncu spoko towarzystwo

05.09.2009
19:50
[351]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Muszę się pochwalic. W piątek na biologi nauczycielk na siłę wpisała mnie do zespołu tanecznego. Sprawy olać nie mogę bo przez trzy lata będzie mnie gnębiła. :( Normalnie życ nie umierać :/

05.09.2009
19:52
[352]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

TRZY DO ZERA! JEDNA ASYSTA I TRZY STRZALY NA BRAMKE! JESTESMY SWIETNI!


Polska gola!

Idę zjeść coś i na mecz.

05.09.2009
21:18
smile
[353]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

mef się dorwał do kompa i teraz świruje pałę na GG

05.09.2009
21:28
[354]

mannan [ Legend ]

piątek na biologi nauczycielk na siłę wpisała mnie do zespołu tanecznego.
Ja bym się chyba przepisał do innej szkoły

05.09.2009
22:35
[355]

SirFranek [ Legionista ]

Chce sie tu zapisac, ale nie wiem co napisac, trudno, popatrze na was

05.09.2009
22:38
smile
[356]

szymonmac [ Legend ]

Chce sie tu zapisac, ale nie wiem co napisac, trudno, popatrze na was

Od kiedy do karczm trzeba się zapisywać?

05.09.2009
22:38
[357]

SirFranek [ Legionista ]

Cala reprezentacja Polski w pilke nozna moglaby sie tu zapisac po meczu z Irlandia, Byle do przodu.

05.09.2009
22:38
smile
[358]

kęsik [ Legend ]

<----- Polska

No normalnie zasnąłem oglądając:D

Ale chociaż siatkarze dobrze grają:)

05.09.2009
22:39
[359]

kubicBSK [ Legend ]

Festyn u mnie, a ja siedzę w domu na głodzie.

05.09.2009
22:40
[360]

SirFranek [ Legionista ]

Dla leniwych ten mecz idealny, taki chillout, najbardziej mi sie podobalo granie po lini srodkowej boiska

05.09.2009
22:41
smile
[361]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

a ja siedzę w domu na głodzie.

Drugs are bad,m'kay.

05.09.2009
22:42
[362]

SirFranek [ Legionista ]

komu by sie chcialo robic cos innego od siedzenia o tej godzinie?

05.09.2009
22:43
[363]

szymonmac [ Legend ]

Oglądając kabaret na Comedy Central odnoszę wrażenie, że skecze są coraz bardziej idiotyczne :P

05.09.2009
22:45
[364]

SirFranek [ Legionista ]

A mi zaraz mamusia zrobi kolacje i ide spac

05.09.2009
22:46
smile
[365]

kęsik [ Legend ]

Dobra ja idę na kibel a potem dalej będe grać w JE.

spoiler start
Grałem 7 h i dopiero jestem w II rozdziale a mój bohater nazywa się Silny Kęsik:O
spoiler stop


zrobi kolacje

O tej godzinie?!

05.09.2009
22:48
[366]

kubicBSK [ Legend ]

Drugs are bad,m'kay.

No nie mów, że alko lepsze! Nie dość, że jesteś tylko troszkę weselszy, to nic szczególnegoW palę Ci się tak kręci, że masakra, głowa na drugi dzień boli i w ogóle nie jest fajnie. Tak to i wesolutki jesteś i w palę się nie kręci, a nawet ekonomiczniej.

05.09.2009
22:51
[367]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

kurde nie czaję dzisiaj byłem na browarze, z klasą jak już mówiłem no i jest taka laska. Gadam z nią często w szkole i ogólnie na takich wyjściach zawsze coś razem. Ogólnie ona sama zaczyna smsować i gadać do mnie na gg. wszystko fajnie gdyby nie fakt, że ma chłopaka, na którego cały czas wyzywa. Co byście zrobili? Ja chyba spróbuje przelizać na wycieczce i zobaczyć co będzie dalej

05.09.2009
22:52
smile
[368]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

No nie mów, że alko lepsze!

Gusta są różne. Osobiście wolę alko. Może dlatego,że nigdy nie mam kasy na działę...

W palę Ci się tak kręci, że masakra, głowa na drugi dzień boli i w ogóle nie jest fajnie.

Każdy inaczej reaguje na alko.

Ogólnie to traktuj tamten post z przymrużeniem oka :)

05.09.2009
22:53
[369]

SirFranek [ Legionista ]

Jak ci sie chce to rzuc w nia truskawka, a jak nie to luknij w 1 post.

05.09.2009
22:53
smile
[370]

mefsybil [ Legend ]

Wuuuuf --> Zdobądź ją jak Redman zrobił to w How High.

2:00

05.09.2009
22:53
[371]

kubicBSK [ Legend ]

Co byście zrobili? Ja chyba spróbuje przelizać na wycieczce i zobaczyć co będzie dalej

Tak zrób. Serio.

btw. wiesz, kto jest jej chłopakiem? Tak na wszelki wypadek:)

05.09.2009
22:56
smile
[372]

SirFranek [ Legionista ]

Dopijam herbatke i zaraz nyny

05.09.2009
22:56
[373]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

właśnie nie, mn pewno nie znajomy ale też raczej starszy i podobno srał się do niej, o mnie :0
więc chuj najwyżej będę musiał skopać kolejnego lamusa (nie no joke) nie preferuję rękoczynów

mef -> zaraz zbadam :D ej kurde muszę zassać ogólnie wszystkie sezony How High

05.09.2009
22:57
smile
[374]

raphunder [ Legend ]

Nudziło mi się




Fryzjer, jak jej źle z tamtym, a do Ciebie ciągle zagaduje to ewidentnie widać, że coś chce. One nigdy bezinteresowne nie są :P

05.09.2009
22:57
smile
[375]

SirFranek [ Legionista ]

Gralem dzisiaj w planszowe D&D u kolegi, bycie GMem w tym to masakra, tyle liczenia.... dobrze ze bylem graczem

05.09.2009
22:58
[376]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Napiszę następnego posta,bo temat na głębszą kminę.

Gadam z nią często w szkole i ogólnie na takich wyjściach zawsze coś razem. Ogólnie ona sama zaczyna smsować i gadać do mnie na gg. wszystko fajnie gdyby nie fakt, że ma chłopaka, na którego cały czas wyzywa.

Myślę,że jest tak. Ta dziewczyna chodzi ze swoim chłopakiem już od dłuższego czasu. Nie jest z nim szczęśliwa,co widać na GG. Podejrzewam,że nie ma o tym z kim pogadać ze swojego środowiska,ponieważ zaczęłyby się plotki o ich związku. Może trzymają z tamtym kolesiem i byłaby draka. A tak,może się Tobie wyżalić.

Ja chyba spróbuje przelizać na wycieczce i zobaczyć co będzie dalej

Żyj chwilą. Jak będzie okazja - czemu nie. Tylko żeby potem nie zepsuła się Wasza przyjaźń.

05.09.2009
23:00
[377]

kubicBSK [ Legend ]

Franuś - D&D?

Fryzjer - jak się będzie rzucał, skopiesz i tyle:D

05.09.2009
23:01
[378]

SirFranek [ Legionista ]

Gra ktos w D&D ?
Szybko pisac bo ide spac

05.09.2009
23:02
[379]

mefsybil [ Legend ]

mef -> zaraz zbadam :D ej kurde muszę zassać ogólnie wszystkie sezony How High

Niestety to nie jest serial :( Film, pół torej godziny trwa, ale jest zajebisty :PP


SirFranek --> Weź nie spamuj, edytuj posty...

EDYTUJ POSTY!!!

05.09.2009
23:02
[380]

SirFranek [ Legionista ]

D&D - Dungeons & Dragons planszowy RPG na podstawie tego jest Baldurs Gate panowie toz to klasyka

05.09.2009
23:04
smile
[381]

SirFranek [ Legionista ]

mi by sie taki "How High" przydal od 1 wrzesnia do 20 czerwca, hehe

dobranoc wszystkim, padam z nog

05.09.2009
23:09
smile
[382]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Dobrze, że wychleje sobie z dwusetkę na biwaku, doda mi wiary do akcji z tą laską:D

dzięki za porady :*
idę coś zjeść

no korwa i jeszcze sms dobranoc <3
:0000

05.09.2009
23:21
[383]

kubicBSK [ Legend ]

Ojaciepierdole. Nawet mi nie mów Fryzjer o takich sms-ach. Kurwa, nawet mi się dalej nie chce pisać..

05.09.2009
23:40
[384]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]



Świat jest pełen filozofów

06.09.2009
00:12
[385]

szymonmac [ Legend ]

Chce mi się spać, ale z drugiej strony posiedziałbym jeszcze :P

06.09.2009
00:33
smile
[386]

kobe47 [ essaywhuman ]

pfff
nie pijcie wina z piwem, zła opcja, nie polecam

JAK MOŻNA ZREMISOWAĆ Z IRLANDIĄ PŁN.? AHAHAHAAHA

06.09.2009
00:36
smile
[387]

Qverty™ [ Legend ]

hehe, przeszedłem se Mass Effecta. Super gierka, bardzo mi się podobała więc polecam :)

Tera nie wiem co robić...

06.09.2009
00:42
smile
[388]

kęsik [ Legend ]

Tera nie wiem co robić...

Tera przejdż JE. Oczywiście jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Widziałem twojego screena z zakończenia i nie wiem jak można popylać w tym brzydkim pancerzu...

06.09.2009
00:51
smile
[389]

Qverty™ [ Legend ]

Widziałem twojego screena z zakończenia i nie wiem jak można popylać w tym brzydkim pancerzu...

Też mi się nie bardzo podoba, wcześniej chodziłem w tym takim białym ale ten brzydki miał lepsze staty(jeden z lepszych pancerzy w grze) więc go założylem :)

PS. Co to jest JE?

06.09.2009
00:52
[390]

mannan [ Legend ]

Fakt ME fajna gierka, ale dubbing już gorszy

06.09.2009
00:52
[391]

kobe47 [ essaywhuman ]

Jade Empire
zajebista gra, miałem kiedyś na dysku ale zgubiłem, aż kupię CDA dla niej

06.09.2009
00:53
smile
[392]

kęsik [ Legend ]

Ja zawsze chodzę w tym z okładki. A JE to świetna gierka.

06.09.2009
00:59
[393]

Qverty™ [ Legend ]

Ja zawsze chodzę w tym z okładki

W tym początkowym? Najsłabszy pancerz...najładniej wygląda ten biały ciężki...

06.09.2009
01:01
smile
[394]

kęsik [ Legend ]

W tym początkowym?

Z tej samej serii N7 ale mocniejszy. Ten z okładki to właśnie ciężki pancerz z tej serii co ten z początku.

06.09.2009
01:04
[395]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Znowu wróciłem do margonem. :D
W nocy pustki więc i szybciej wbiło się poziom. Jak na razie mam siódmy + dwa questy do wykonania.

06.09.2009
01:06
smile
[396]

Qverty™ [ Legend ]

Z tej samej serii N7 ale mocniejszy

A gdzie go dorwałeś? Ja nigdy nie natrafilem na taki z serii N7 a faktycznie najladniej wygląda.

06.09.2009
01:10
smile
[397]

kęsik [ Legend ]

A gdzie go dorwałeś?

Bodaj można go tylko kupić u kwatermistrza w SOC.

06.09.2009
01:10
smile
[398]

kobe47 [ essaywhuman ]

kto mi powie dlaczego Obraniak zszedł w połowie meczu?

06.09.2009
01:12
smile
[399]

kęsik [ Legend ]

kto mi powie dlaczego Obraniak zszedł w połowie meczu?

Dlaczego ściągnąłem Obraniaka? Bo w pierwszej połowie mieliśmy zbyt dużo piłkarzy, którzy czekają na piłkę. Brakowało nam równowagi.

06.09.2009
01:24
smile
[400]

Qverty™ [ Legend ]

Kto mi powie dlaczego Krzynówek grał cały mecz? I kto mi powie dlaczego Kuba grał też cały mecz chociaż wyraźnie mu nie szło i nie wygrał żadnego pojedynku?

edit. weź zrób ktoś nową część bo teraz zanim mi się przeładuje cała strona to moge wyjść, zrobić se herbate i przyjść spowrotem...

06.09.2009
01:27
smile
[401]

kęsik [ Legend ]

dlaczego Kuba grał też cały mecz chociaż wyraźnie mu nie szło i nie wygrał żadnego pojedynku?

Według ankiety na Onecie był najlepszy:)

A co do pancerza to o taki mi chodzi i w takim popylam--->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kęsik
06.09.2009
01:32
[402]

Qverty™ [ Legend ]

Według ankiety na Onecie był najlepszy:)

Padłem...nikt nie widział że on tracił wszystkie piłki i psuł wszystkie akcje? Oni mają oczy w dupie na tym onecie? Nie powiem Kuba jak jest w formie to jest bardzo dobrym zawodnikiem ale teraz nie jest w formie :)

No a pancerz faktycznie bajerancki. Muszę se wczytać gre i zakupic. Ale grasz w hełmie? Ja zawsze bez bo nieładnie to wygląda...

06.09.2009
01:34
smile
[403]

kęsik [ Legend ]

Ale grasz w hełmie?

Nie zawsze.

Szkoda, że w JE nie można zmienić stroju.

spoiler start
Tak przynajmiej mi się wydaje. Skończyłem II rozdział i nie rzuciła mi się w oczy zmiana stroju.
spoiler stop


Mój bohater-------->


Leniwa Karczma cz. 76 | Rok szkolny się rozpoczął, ale my bawimy się dalej! - kęsik
06.09.2009
01:45
smile
[404]

Qverty™ [ Legend ]

Oglądałem gameplay na YT tego JE i powiem że jak dla mnie to jest jakieś badziewie w klimatach kitajców...

06.09.2009
01:47
smile
[405]

kęsik [ Legend ]

Oglądałem gameplay na YT tego JE i powiem że jak dla mnie to jest jakieś badziewie w klimatach kitajców...

Ale to gra BioWare, miszczów RPG. I mi się bardzo podoba.
Zwijam się powoli.

06.09.2009
01:50
[406]

Qverty™ [ Legend ]

No Mass Effect im wyszło ale to jest jakieś drętwe...nie moje klimaty.

Kurde robię nową część ale na fajne njusy nie liczcie...

06.09.2009
01:52
smile
[407]

kęsik [ Legend ]

nie moje klimaty.

Też tak myślałem... jakieś japońce się nawalają i nie byłem pewny co do zakupu. Ale jak teraz jest w CDA no to zagrałem i mi się spodobało.

No Mass Effect im wyszło

Jeszcze KotOR im wyszedł.

06.09.2009
02:09
[408]

Qverty™ [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9474180&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.