GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bilet

01.09.2009
12:28
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Bilet

Otóż teraz do gim. dojeżdżam autobusem, mam miesięczny i tu pytanie - na miesięczny z legitymacją mogę się wozić każdym autobusem z/do mojej wsi i Świebodzina czy tylko szkolnymi za free?

01.09.2009
12:31
smile
[2]

slayn [ Konsul ]

Spytaj na PKSie -.-

01.09.2009
12:37
[3]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Zobacz na regulaminie przewoźnika, zazwyczaj szkolne bilety mają inne oznaczenie niż miesięczne na wszystkie linie przewoźnika.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.