GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam programiku

01.09.2009
12:18
[1]

mikAS :) [ Senator ]

Szukam programiku

czy istnieje jakiś porgram do tłumaczenia długich tekstów z angielskeigo na polski >

01.09.2009
12:26
[2]

mikAS :) [ Senator ]

jakiś inny od english translator

01.09.2009
12:28
[3]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

English translator 3 ;P

01.09.2009
12:28
[4]

EnX [ White Dragon ]


Życzę powodzenia…

01.09.2009
12:39
[5]

mikAS :) [ Senator ]

thx :(


Szukam programiku  - mikAS :)
01.09.2009
12:41
[6]

mefsybil [ Legend ]

Najlepszym sposobem jest sprawdzanie każdego słówka w słownikach i translatorach, nie ma takich które przetłumaczą ci dobrze cały tak długi tekst.

01.09.2009
12:51
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Ten tłumacz online jest nieco lepszy - zdania wydają się mieć większy sens ;) ->
Ale i tak lepiej nie będzie jeśli sam nie użyjesz słownika.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.