GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawdziwe FPP.

01.09.2009
09:17
smile
[1]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Prawdziwe FPP.

Nie wiedziałem gdzie to dać, bo można podciągnąć to pod 3 kategorie, więc dałem tutaj.

Co o tym sądzicie ??? Nie potrzebuje żadnych sterowników i jest kompatybilne z PS3, 360, Wii i PC. Jak dla mnie cudeńko i chyba się skuszę, o ile wersja do kupienia będzie nieco bardziej solidna i spójna (i bez przegięć z ceną :P).

PS. W sprzedaży na święta.
PS2. Jak było to sorry.

01.09.2009
10:50
[2]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

A mnie tam się bardziej to podoba

01.09.2009
14:30
[3]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Hmm bardzo fajne, podoba mi się.
Chętnie bym sobie takie sprawił:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.