paladyn12 [ Pretorianin ]
Fryzjer:/
Byłem dzis u fryzjera i ku***a akurat musiałem miec tego pecha i tak mnie up***rdolił ze własna matka sie ze mnie smiala, nie wiem jak mozna tak wogole wyjsc na ulice, a jutro rozpoczecie :O Helppp
faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Zetnij włosy na łyso lub ostrzyż na prawie łyso...
Serek55 [ Sercio Polski ]
No to wygląda na to, że masz pecha. Też dziś byłem, i wyszło fryzjerce bardzo fajnie. A zdanie innych mnie nie obchodzi :o

rogalinho [ Senator ]
Lol. Opierd**l się na łyso. Liczysz że ktoś Cię zaprosi na chatę i fryz zrobi?
paladyn12 [ Pretorianin ]
no nie wiem spróbuje, rozpoczecie mam na 11 wiec moze jeszcze rano skocze do jakiegos fryzjera, jak bedzie zamkniety to sie wkurze :;/
drummer21 [ Centurion ]
Jest aż tak fatalnie, nie da się tego w żaden sposób lekko przystrzyc domowymi sposobami i przyczesać...

mdegorski [ Generaďż˝ ]
Znam ten ból. :| Dużo osób narzeka na fryzjerów. :|
IceCube! [ Pretorianin ]
Fota. : )
paladyn12 [ Pretorianin ]
no kurde dokladnie tak jak na democie :/
Juvenille [ Generaďż˝ ]
[1] znam ten ból przeżyłem to już 2 razy o.O a jutro tez ide fryzjera i sie boje :(
mariaczi [ One with everything ]
Kumpel niedawno miał mnie lekko podstrzyż z tyłu bo nie chciałem za bardzo zajechać maszynką. Nie zwrócił uwagi, że tym razem zdjąłem nakładkę:) Zero a po 2 tygodniach wróciłem do normy(6mm). Scinaj, odrosną:)

Beret z antenką [ Konsul ]
No lol iks de, zakładasz czapeczkę, tornister w łapkę i zapierdalasz do szkoły.
Zaczynają się dramaty nastolatków udających się po wakacjach do szkoły. Jednemu ząb wypadł podczas nocnego snu a drugiemu fryzjerka zrobiła przedziałek nie tam gdzie trzeba :D
krugaf [ Legionista ]
No tak, bo fryzjer cię związał i zakneblował a potem zaczął obcinać.
Trzeba było mu powiedzieć jak chcesz się obciąć i jak ma to wyglądać.
Dajesz mu jasne instrukcje to nie ma problemu a jak tylko siadasz i ani me ani be to później wychodzi.
Jak by ci kutasa na środku głowy zrobił to też byś nic nie powiedział a potem skarżył się na forum?
napster92 [ Why so serious?! ]
Są tacy fryzjerzy, co niedość, że im dobitnie powiesz jaka długość i czym mają strzyc to i tak schrzanią sprawe. Pamiętam jak 5 lat temu chciałem "irokeza" to żaden miejscowy nie wiedział jak mnie ostrzyc. Obecnie chodzę do 1, gdzie nawet z kumple z okolic uczeszczają. Jak Ci szybko rosną włosy to tydzień i po kłopocie. Po następnym nikt nie będzie pamiętał. Za pare lat będziesz się z tego śmiał i wspominał...
K4B4N0s [ Filthy One ]
W zeszłym roku mnie tak zrobił. Od tamtej pory co prawda ni e byłem u fryzjera, ale...
Aegrus [ Konsul ]
Pff ja ostatni raz u fryzjera byłem przeszło 2 wiosny temu.
Juvenille [ Generaďż˝ ]
Aegus ---MEEETAL XDDDD
a co do tematu to trzeba być twardym ;]

Retox128 [ Konsul ]
Idź do innego i powiedz żeby zrobili z tym porządek. Ja dzisiaj byłem ale fajnie mnie ścięła ;D
sszaki [ Senator ]
najlepiej idz do szagy i sie rozpłacz..... bosze co za ludzie ze sie fryzura przejmują
.:Jj:. [ Legend ]
co za ludzie ze sie fryzura przejmują
A Ty byś się nie przejmował jeśli wyglądałbyś jakiś wyliniały szympans? :) Przejmowanie się swym wyglądem jest raczej normalne. Jeśli dla Ciebie to dziwna rzecz...
Co do tematu- nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Ja od paru lat chodzę do zaprzyjaźnionego zakładu fryzjerskiego. Zawsze przed obcięciem uzgadniam z fryzjerką co i jak (choć zawsze tak samo- "trochę przyciąć i wycieniować"). Nigdy nie byłem niemile zaskoczony.
sszaki [ Senator ]
nie przykładam dużej uwagi jak wyglądam bo mnie wali to co sądzą o mnie inni ludzie :) do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P
(żeby nie było czepiania się kopie się codziennie :P)

.:Jj:. [ Legend ]
do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P
Jak jesteś 65-letnim marynarzem to ok. Ale w innym wypadku...
xMAXIMx [ Rallye driver ]
do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P
wystarczy być 10-letnim dzieckiem, przecież nie musisz się golić :D
Ja osobiście jestem u fryzjera jakoś raz na miesiąc.
Bobe[X] [ Konsul ]
ja od paru lat nie byłem u fryzjera i dobrze mi tak.
PitbullHans [ Legend ]
Ja od dawna chodzę w jedno miejsce i zawsze jestem zadowolony :)
uszatyxd [ Pretorianin ]
A ja to pierdole. Od dwóch lata nie widziałem fryzjera i jest dobrze :D
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Ja też chodzę w jedno miejsce i jestem zadowolony, co ile chodzicie do fryzjera? Bo ja co 1 miesiąc, szybko mi odrastają te włosy, ale mam przerzedzone.
szokbar [ Pretorianin ]
ja nigdy nie bylem u fryzjera w swoim zyiu (20 lat) :D matka zawsze jechala maszynka krotko po glowie i po sprawie, a ze wygladam fatalnie w krotkich wlosach? trudno sie mowi, ostatnio tak sie zdenerwowalem ze sam wzialem nozyczki i zaczalem sobie wlosy obcinac, efekt byl naprawde komiczny
Aegrus [ Konsul ]
uszaty - joo.. ja też chodze 2 lata i mam włosy o wiele dłuzsze od twoich..
Aegrus [ Konsul ]
uszaty- joo... ja nie byłem 2 lata a mam o wiele dłuzsze wlosy od ciebie.
Broken_Heart [ Konsul ]
Zgól na prawie łyso.