GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fryzjer:/

31.08.2009
23:24
[1]

paladyn12 [ Pretorianin ]

Fryzjer:/

Byłem dzis u fryzjera i ku***a akurat musiałem miec tego pecha i tak mnie up***rdolił ze własna matka sie ze mnie smiala, nie wiem jak mozna tak wogole wyjsc na ulice, a jutro rozpoczecie :O Helppp

31.08.2009
23:25
[2]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Zetnij włosy na łyso lub ostrzyż na prawie łyso...

31.08.2009
23:25
[3]

Serek55 [ Sercio Polski ]

No to wygląda na to, że masz pecha. Też dziś byłem, i wyszło fryzjerce bardzo fajnie. A zdanie innych mnie nie obchodzi :o

31.08.2009
23:26
smile
[4]

rogalinho [ Senator ]

Lol. Opierd**l się na łyso. Liczysz że ktoś Cię zaprosi na chatę i fryz zrobi?

31.08.2009
23:26
[5]

paladyn12 [ Pretorianin ]

no nie wiem spróbuje, rozpoczecie mam na 11 wiec moze jeszcze rano skocze do jakiegos fryzjera, jak bedzie zamkniety to sie wkurze :;/

31.08.2009
23:27
[6]

drummer21 [ Centurion ]

Jest aż tak fatalnie, nie da się tego w żaden sposób lekko przystrzyc domowymi sposobami i przyczesać...

31.08.2009
23:27
smile
[7]

mdegorski [ Generaďż˝ ]

Znam ten ból. :| Dużo osób narzeka na fryzjerów. :|

31.08.2009
23:29
smile
[8]

Qverty™ [ Legend ]


Fryzjer:/ - Qverty™
31.08.2009
23:30
[9]

IceCube! [ Pretorianin ]

Fota. : )

31.08.2009
23:31
[10]

paladyn12 [ Pretorianin ]

no kurde dokladnie tak jak na democie :/

31.08.2009
23:31
[11]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

[1] znam ten ból przeżyłem to już 2 razy o.O a jutro tez ide fryzjera i sie boje :(

31.08.2009
23:32
[12]

mariaczi [ One with everything ]

Kumpel niedawno miał mnie lekko podstrzyż z tyłu bo nie chciałem za bardzo zajechać maszynką. Nie zwrócił uwagi, że tym razem zdjąłem nakładkę:) Zero a po 2 tygodniach wróciłem do normy(6mm). Scinaj, odrosną:)

31.08.2009
23:36
smile
[13]

Beret z antenką [ Konsul ]

No lol iks de, zakładasz czapeczkę, tornister w łapkę i zapierdalasz do szkoły.
Zaczynają się dramaty nastolatków udających się po wakacjach do szkoły. Jednemu ząb wypadł podczas nocnego snu a drugiemu fryzjerka zrobiła przedziałek nie tam gdzie trzeba :D

31.08.2009
23:40
[14]

krugaf [ Legionista ]

No tak, bo fryzjer cię związał i zakneblował a potem zaczął obcinać.
Trzeba było mu powiedzieć jak chcesz się obciąć i jak ma to wyglądać.
Dajesz mu jasne instrukcje to nie ma problemu a jak tylko siadasz i ani me ani be to później wychodzi.
Jak by ci kutasa na środku głowy zrobił to też byś nic nie powiedział a potem skarżył się na forum?

01.09.2009
00:00
[15]

napster92 [ Why so serious?! ]

Są tacy fryzjerzy, co niedość, że im dobitnie powiesz jaka długość i czym mają strzyc to i tak schrzanią sprawe. Pamiętam jak 5 lat temu chciałem "irokeza" to żaden miejscowy nie wiedział jak mnie ostrzyc. Obecnie chodzę do 1, gdzie nawet z kumple z okolic uczeszczają. Jak Ci szybko rosną włosy to tydzień i po kłopocie. Po następnym nikt nie będzie pamiętał. Za pare lat będziesz się z tego śmiał i wspominał...

01.09.2009
00:02
[16]

K4B4N0s [ Filthy One ]

W zeszłym roku mnie tak zrobił. Od tamtej pory co prawda ni e byłem u fryzjera, ale...

01.09.2009
00:05
[17]

Aegrus [ Konsul ]

Pff ja ostatni raz u fryzjera byłem przeszło 2 wiosny temu.

01.09.2009
00:08
[18]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Aegus ---MEEETAL XDDDD

a co do tematu to trzeba być twardym ;]

01.09.2009
00:37
smile
[19]

Retox128 [ Konsul ]

Idź do innego i powiedz żeby zrobili z tym porządek. Ja dzisiaj byłem ale fajnie mnie ścięła ;D

01.09.2009
01:17
[20]

sszaki [ Senator ]

najlepiej idz do szagy i sie rozpłacz..... bosze co za ludzie ze sie fryzura przejmują

01.09.2009
01:29
[21]

.:Jj:. [ Legend ]

co za ludzie ze sie fryzura przejmują

A Ty byś się nie przejmował jeśli wyglądałbyś jakiś wyliniały szympans? :) Przejmowanie się swym wyglądem jest raczej normalne. Jeśli dla Ciebie to dziwna rzecz...

Co do tematu- nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Ja od paru lat chodzę do zaprzyjaźnionego zakładu fryzjerskiego. Zawsze przed obcięciem uzgadniam z fryzjerką co i jak (choć zawsze tak samo- "trochę przyciąć i wycieniować"). Nigdy nie byłem niemile zaskoczony.

01.09.2009
01:32
[22]

sszaki [ Senator ]

nie przykładam dużej uwagi jak wyglądam bo mnie wali to co sądzą o mnie inni ludzie :) do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P

(żeby nie było czepiania się kopie się codziennie :P)

01.09.2009
01:34
smile
[23]

.:Jj:. [ Legend ]

do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P


Jak jesteś 65-letnim marynarzem to ok. Ale w innym wypadku...

01.09.2009
01:39
smile
[24]

sszaki [ Senator ]

:)


Fryzjer:/ - sszaki
01.09.2009
07:17
[25]

xMAXIMx [ Rallye driver ]

do fryza chodzę raz na półroku a gole się raz w miesiącu :P

wystarczy być 10-letnim dzieckiem, przecież nie musisz się golić :D

Ja osobiście jestem u fryzjera jakoś raz na miesiąc.

01.09.2009
07:34
[26]

Bobe[X] [ Konsul ]

ja od paru lat nie byłem u fryzjera i dobrze mi tak.

01.09.2009
07:38
[27]

PitbullHans [ Legend ]

Ja od dawna chodzę w jedno miejsce i zawsze jestem zadowolony :)

01.09.2009
07:42
[28]

uszatyxd [ Pretorianin ]

A ja to pierdole. Od dwóch lata nie widziałem fryzjera i jest dobrze :D

01.09.2009
08:15
[29]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Ja też chodzę w jedno miejsce i jestem zadowolony, co ile chodzicie do fryzjera? Bo ja co 1 miesiąc, szybko mi odrastają te włosy, ale mam przerzedzone.

01.09.2009
08:28
[30]

szokbar [ Pretorianin ]

ja nigdy nie bylem u fryzjera w swoim zyiu (20 lat) :D matka zawsze jechala maszynka krotko po glowie i po sprawie, a ze wygladam fatalnie w krotkich wlosach? trudno sie mowi, ostatnio tak sie zdenerwowalem ze sam wzialem nozyczki i zaczalem sobie wlosy obcinac, efekt byl naprawde komiczny

01.09.2009
09:14
[31]

Aegrus [ Konsul ]

uszaty - joo.. ja też chodze 2 lata i mam włosy o wiele dłuzsze od twoich..

01.09.2009
09:15
[32]

Aegrus [ Konsul ]

uszaty- joo... ja nie byłem 2 lata a mam o wiele dłuzsze wlosy od ciebie.

01.09.2009
09:27
[33]

Broken_Heart [ Konsul ]

Zgól na prawie łyso.

spoiler start
Przychodzi pewien człowiek do fryzjera i mówi...
C: Prosze mnie krótko opierdolić.
F: Ty ch**u.
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.