GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zwyczaj...

31.08.2009
20:12
smile
[1]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

Zwyczaj...

u mnie na śląsku(Gliwice) jest zwyczaj kocenia(mazanie I klasistom gimnazjum po ryju i pisaniu głupot) ,a jako że jutro rozpoczęcie roku(tak idę do I gimnazjum :P) boje się o skocenie :D zwłaszcza że kolega o rok starszy mieszkający obok w klatce powiedział że na maluje mi h**a na czole :D co gorsze,podobno bedą kocic u nas cały tydzień :( jak to u was jest ?

31.08.2009
20:15
smile
[2]

Paradox [ Senator ]

Pierwszego dnia wybierz sobie najgroźniejszego, największego, itp. i pieeeeerdzielnij mu z całej siły. Jeśli zrobisz to dobrze mas nie tylko 3 lata spokoju, ale 3 lata sielskiego życia przed sobą.

31.08.2009
20:17
smile
[3]

malyb89 [ Spectre ]

Loon ma racje. Na prawde.

31.08.2009
20:18
smile
[4]

Paradox [ Senator ]

Choć z drugiej strony praktyka pokazuje, że ten największy, najgroźniej wyglądający w gimnazjum to jakiś przymulony, miłujący paprykarz metal, a do miana króla gimnazjum pretenduje łysy kurdupel 1,50m, który w swojej karierze pociachał już nożem rodziców i zgwałcił babcię...

31.08.2009
20:26
[5]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

napisz nam jutro co sie wydarzyło

31.08.2009
20:50
[6]

Silvestris [ Konsul ]

[2], widzę wkuwasz, stary

:D


31.08.2009
20:50
smile
[7]

Paradox [ Senator ]

ojtamojtam

31.08.2009
20:52
[8]

Jack6464 [ The Godfather ]

Tyle jest gadania o tym, a gdy przychodzi co do czego to i tak mało co z tego wychodzi. Sam pamiętam swoje pójście do I gim, oprócz 1 dnia mazania (i tak przez znajomych) nic więcej się nie działo. Nie wiem, jak bardzo musiałbyś się wyróżniać, żeby jakoś bardziej ci dopiekli. Teraz młodzi ludzie są bardziej leniwi - będą smucić się, że wakacje się skończyły a nie biegać z mazakami.

spoiler start

myślałem, że jesteś starszy ;p
spoiler stop

31.08.2009
20:53
smile
[9]

Qverty™ [ Legend ]

U nas w LO to jest legalne kocenie. Znaczy nauczyciele zezwalają na nie. Jest nawet organizowana specjalna uroczystośc z koceniem I klasistów. Tylko że to są kulturalne zabawy, napierw malują różne pierdoły na rękach typu:kot, kociak, kotek, na czole to samo, starsze dziewczyny rysują wąsy na twarzy i przyczepiają sztuczne ogony. Kocenie polega na wykonywaniu zadań zleconych przez 3klasistów np. wypicie najszybciej mleka ze spodeczka, czy jakieś tory przeszkód. Klasa która zdobyędzie najwięcej punktów otrzymuje certyfikat niepytania przez jeden wybrany dzień tygodnia....ale to tylko u nas w LO takie cuda są...

31.08.2009
20:55
smile
[10]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Wysmarujesz się tłustym kremem to łatwo potem to zetrzeć a i tym co kocą mazak zepsujesz.

31.08.2009
20:57
smile
[11]

k42a. [ Freddie Mercury ]

[9]

31.08.2009
21:05
smile
[12]

Ashaard [ enjoy the silence ]

[4] - święta prawda.

Znajdź sobie kumpli w klasie i łaź razem z nimi. Jeżeli będziecie w grupie, to co najwyżej nabazgrzą coś markerem na łapie, jeśli sam... może być gorzej. Jak byłem w gimnazjum i wszystkich chłopaków z mojej klasy skocili, to zebralim się w szóstkę i zrobilim tym cwaniaczkom z dup jesień średniowiecza.

Eeeeeh...

31.08.2009
21:08
[13]

fire [ Spacz ]

$ikus ---> Zależy do którego gimnazjum poszedłeś. Jaki numer?

31.08.2009
21:09
[14]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

Czym sie martwisz..? Ty sie ciesz ze do woja nie idziesz... ;) i tak jesli sie cos wydarzy z czego niebedziesz zadowolony to pozniej bedziesz to miło wspominał..

31.08.2009
21:10
[15]

ogniomiś waleń [ Centurion ]

jeśli jesteś facetem to wyjeb mu wkły

31.08.2009
21:12
smile
[16]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Nie wchodź do łazienek i będzie git.

31.08.2009
21:13
[17]

Yerten [ Pretorianin ]

Jak się dasz to Cie pomazają, ja w gimnazjum spierdzielałem, przez kibel

31.08.2009
21:15
[18]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Wow, straszne. Pomalują Ci facjatę mazakiem. Nie umrzesz od tego, a pod prysznicem się doczyścisz.

W gimnazjum albo LO nigdy nie chciało mi się tyłka ruszać i kotów męczyć. Bardziej czepiałem się (wraz z kolegami) braku kultury u takowych - typu zostawianie śmieci na parapetach czy przepychanie w drzwiach. Mina 1-klasisty z LO uniesionego "za szmaty" w górę przez kolegę-kanadyjkarza - bezcenna :).

31.08.2009
21:16
[19]

Deton [ klein Zwerg ]

Qverty - Zasmucę Cię. U mnie jest bardzo podobnie w gimnazjum i wiem, że równoległa impreza jest też w liceum (gim i lo w jednym budynku).

31.08.2009
21:26
[20]

promyczek303 [ sunshine ]

U nas w liceach zawsze były akcje, że "kociło" się pierwszaków. Wszyscy traktowali to jako dobrą zabawę, nawet nauczyciele. Do momentu aż jakiemuś inteligentowi znudziły się mazaczki i wpadł na pomysł że słabszemu i młodszemu można np wyciąć na czole/ręce żyletką napis "KOT".
Po tym zdarzeniu pierwszak stał się świętą nietykalną krową.
Nie wiem jak jest teraz, bo sprawa miała miejsce kilka lat temu.

31.08.2009
21:40
[21]

HUtH [ pr0crastinator ]

promyczek303 - musiał to być totalny debil

W LO nie kocili(elyta :P), w gimnazjum trochę, mi nic nie namalowali, bo przeszedłem kawałek korytarza miaucząc. Wiem, jestem tchórz :P

31.08.2009
21:44
smile
[22]

Rocket. [ Centurion ]

A mnie nigdy nie skocono, czuję się taki pominięty. :(

31.08.2009
21:50
smile
[23]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Miałem starszych kolegów ;p

31.08.2009
21:51
smile
[24]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Nie zapomnij zabrać mydła na sznurku...

31.08.2009
22:00
smile
[25]

_ramadan_ [ WTF?! ]

"Jestem kot niebieski, szybszy od WSK-i" - tak kazano nam śpiewać (nie dałem się! xD)

31.08.2009
22:00
[26]

polak111 [ Legend ]

U mnie w gimnazjum i w liceum nie było żadnego kocenia. Myślę, że zależy to od "porządności" danej szkoły.

31.08.2009
22:04
[27]

master53 [ Senator ]

Ani w gimnazjum, ani w liceum nie było u mnie żadnego kocenia.

31.08.2009
22:35
[28]

ZoolPl [ Pretorianin ]

[10]
Wysmarujesz się tłustym kremem to łatwo potem to zetrzeć a i tym co kocą mazak zepsujesz.


A później przez następne 3 lata będą się z ciebie śmiali że miałeś twarz z wazeliny 0_o

Nie wiesz jaka teraz jest młodzież.

31.08.2009
22:47
[29]

Imak [ Generaďż˝ ]

[1] -> A gdzie idziesz(nr.)?
Ja w jedynce tych problemów nie miałem, a i w następne dwa lata podobnych sytuacji nie spotykałem.

31.08.2009
23:28
smile
[30]

Kreek [ Senator ]

Do jakich wy szkół chodzicie, u mnie się tylko gada o tym koceniu, a ja sam, ani żaden z moich kumpli nic takiego nie uświadczył,.

31.08.2009
23:59
smile
[31]

Airborne! [ Pretorianin ]

Rok temu jak szedłem do I LO to tylko raz czy dwa słyszałem "miau"
Natomiast w gimnazjum...^^ dopadło mnie takich dwóch, znam ich oni mnie też wiec stałem sie łatwym celem.. Cała twarz zamalowana mazakiem, pod uchem po obu stronach napisane "ch*j" xD
I ta szdłem przez całą drogę ze szkoły do domu, co gorsza to dziadostwo nie chciało się zmyć, nawet na 2 dzień były ślady po mazaku :D

01.09.2009
00:12
[32]

Aegrus [ Konsul ]

Jak do mnie 3 klasista podszedł w gimanzjum z mazakiem to powiedzialem "tkniesz mnie to twoi kuple przez następny tydzien będą ci ten pisak z dupy wyjmować" i poszedł do kogos innego.
Ale ponoć wyglądam jak antychryst to moze go to zniechęciło xD

01.09.2009
00:16
smile
[33]

j-bobo [ Bobek ]

moja klasowa dzicz z liceum ograniczyła sie tylko do pasowania na 18. a o potencjalnym koceniu tez sie slyszalo ale nic nie bylo (raz tylko proba zrobienia fotki). a tak poza tym odbyly sie oficjalne kocenia

najlepsze jest to ze taki bohater co w 3 klasie gim koci(tłucze) pierwszaka, za rok pojdzie do innej szkoly (przynajmniej w zalozeniu) i od ówczesnych trzecioklasistów zostanie skocony :D

$ikus-> nie daj sie

01.09.2009
00:17
[34]

napster92 [ Why so serious?! ]

W tych czasach nikt już nie robi kota. No przynajmniej w mojej okolicy. Jak ja byłem w gimnazjum (1 klasa) to robili mierzenie holu zapałkami, albo w pape. Nie chowaj się po kątach i z boku, bo od razu Cię wyhaczą, a nawet jeśli powiedz "nie" i tyle, postaw się. Nię będą chcieli tracić czasu, chyba, że masz na pieńku.

@Qverty

Zazdroszczę.

01.09.2009
00:17
smile
[35]

IceCube! [ Pretorianin ]

Pierwsze słyszę o jakimś koceniu..
Wiem, że kiedyś moi koledzy spuśćili się koleżance do piórnika, ot to. A był taki nowy i włosiasty. :)


Liczy się? ;>

01.09.2009
09:52
smile
[36]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

uff :D właśnie wróciłem z rozpoczęcia, na 8 poszłem do koscioła,jak szłem do gimnazjum po kościele(jakies 20 sekund drogi) to mnie i mojego kumpla zaatakowali 2 kolesie :D złapali nas , ja sie wyrwałem i uciekłem,a kumpla skocili, potem znów zaczeli gonić -uciekłem, po zakończeniu rozpoczęcia nic się nie wydarzyło :D ale jutro mogą jeszcze kocić :P

thx za rady :)

01.09.2009
09:55
smile
[37]

lech2x [ lol noob? ]


uff :D właśnie wróciłem z rozpoczęcia, na 8 poszłem do koscioła,jak szłem do gimnazjum po kościele(jakies 20 sekund drogi) to mnie i mojego kumpla zaatakowali 2 kolesie :D złapali nas , ja sie wyrwałem i uciekłem,a kumpla skocili, potem znów zaczeli gonić -uciekłem, po zakończeniu rozpoczęcia nic się nie wydarzyło :D ale jutro mogą jeszcze kocić :P

thx za rady :)


Ale ściema...<

[38] - otóż nie masz pojęcia o koceniu. W pierwszy dzień się nie koci i pierw daję się ostrzeżenia, żeby podtrzymać dramaturgię. A jeżeli to co mówisz jest prawdą to jesteś tchórzem do 2 potęgi, że nie pomogłeś "kumplowi".

01.09.2009
09:56
[38]

$ikus [ Tottenham Maniac ]

[37] ?

a niektórzy się pytali o nr gimnazjum , otóż to gimnazjum nr 6.w Gliwicach(Sośnica)

-- jasne że pomagałem,ale bezskutecznie, poprostu opisałem to nie szczegółowo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.