18:06
smile
[1]

chop [ smiech to zdrowie ]

Dzisiaj mecz o Superpuchar Europy.Jak myślicie kto wygra?Może Sachtarowi się uda wygrać.

vinni [ Visca El Barca ]

Ja oczywiście jestem za Barcą. Visca el Barca!!!

gracz12301 [ Senator ]

Mam nadzieję że wygra Sachtar,ale będzie ciężko.Barca to cioty!!!

28.08.2009
18:21
[7]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Nie przepadam za Barcą ale i tak wiadomo że ona wygra.

28.08.2009
18:34
[8]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

No, Barca to rzeczywiście cioty, to nic, że zdobyli potrójną koronę.

Obstawiam 3:1 dla Barcelony.

28.08.2009
18:41
smile
[9]

uszatyxd [ Pretorianin ]

Barcelona będzie wygrywać 3:0 do 75 minuty aż wejdzie Mariusz Lewandowski i w 89 minucie będzie 3:3 po jego fantastycznych bramkach z przed pola karnego! I będzie wielkim bohaterem Ukrainy aż do 90+3 gdy sfauluje Ibrahimovica w polu karnym tak jak na Euro sfaulował jakiegoś Austriaka i będzie 4:3 dal Barcelony!

szarzasty [ Mork ]

tak jak nie cierpię barcelony tak mam nadzieje ze napieprza szachtarowi bramek - kase postawilem :E

28.08.2009
18:47
smile
[13]

lazurek [ malowany człowiek ]

[9] łahahahaha
jak tak będzie, stawiam Ci piwo ;d krate piwa !

[15]

uszatyxd ja bym stawiał że te 3 bramki padną po golach Lewandowskiego 2 i Srny 1

28.08.2009
21:37
smile
[16]

Pierwsza połowa nudna strasznie.Nic się nie działo.

28.08.2009
21:40
[17]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Ej, a jaki wynik jest, bo nie chce mi się TV włączyć?.

Jestem jak najbardziej za kochaną Barcą.

hctkko. [ The Prodigy ]

Messi zamieszał w drugiej połowie, Dani Alves od półfinału ligi mistrzów nie potrafi dośrodkować, Henremu nie wychodzi przewrotka (gdyby trafił - bramka roku).

kajtek603 [ International Level ]

Nie mogę tylko z jednego z Ibrahimovica. Wielka gwiazda niby a grał jak ciota. Co on myśli że sam przejdzie 4 obrońców szachtaru no sorry.

29.08.2009
14:37
[25]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

[24] :: Haha, toś dojebał :D W tym samym meczu np. taki Messi, to pewnie nawet tak nie pomyślał, tylko po prostu ich "przeszedł", więc się da, jak widać. Jak się ogląda mecz, to wszystko wygląda bardzo prosto, a czasami nawet w Barcelonie nie ma komu podać piłki, gdy jest się pod bramką przeciwnika.

Co do Zlatana, to zagrał on dopiero bodajże 3. mecz w Barcelonie, więc proszę zluzować z ocenianiem :)

30.08.2009
09:19
[26]

Dla mnie Ibra zawsze był słaby. Nie chodzi mi tu że nie jestem kibicem barcy ale on po po prostu jest słaby i jest arogantem na boisku. Wystarczy sobie oglądnąć mecz MU vs Inter w tamtym sezonie w LM. Może i w Serie A strzela no ale umówmy się Seria A nie dorównuje lidze hiszpańskiej albo angielskiej. Zlatan trochę z sylwetki i poruszanie się przypomina mi Berbatova z tym że berbatov jak dostanie piłkę to potrafi ją zajebiście podać a zlatan już nie.

30.08.2009
09:27
[27]

kajtek po
1. nie oglądnąć tylko obejrzeć
2. Zlatan jeszcze nie wiem kto gdzie wybiega a Guardiola nauczy go gry zespołowej w Interze on był najważniejszy ale w barcelonie nie jest więc spokojnie jego tam wszystkiego nauczą przypominam że eto' też pierwsze pół sezonu w barcelonie biedził