GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Save do Infernal i Prey

25.08.2009
13:10
smile
[1]

Adrian 108 [ Stunner ]

Save do Infernal i Prey

Szukam save do gier:
Infernal (końcówka 1 misji chyba, tam gdzie na dworze jest boss z tarczą)
Prey (misja The Old Tribes, obojętnie jaki moment, najlepiej na początku, może być autozapis)
----
Szukam tych save bo w Infernala grałem na starym komputerze, trochę przeszedłem (zacinało się)
Prey - nawet nie wiedziałem gdzie się znajduję save. Teraz już wiem, że w dokumentach. Usunął się, bo całe dokumenty zostały usunięte, ponieważ wgrałem od nowa Vistę.
----
Szukałem oczywiście w internecie, ale dużo tam tego nie jest.

25.08.2009
13:22
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Do prey'a jeszcze nie dawno miałem save ,ale miałem format.Może ktoś inny będzie maił

25.08.2009
14:52
smile
[3]

Adrian 108 [ Stunner ]

UP (jak zwykle w moich tematach prawie nikt nie odpowiada)

25.08.2009
18:38
smile
[4]

Adrian 108 [ Stunner ]

UP

26.08.2009
08:48
smile
[5]

Adrian 108 [ Stunner ]

UP

26.08.2009
09:17
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Prey:

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=13890

30.08.2009
19:00
smile
[7]

Adrian 108 [ Stunner ]

Jak już pobiorę, jak to uaktywnić ?
Co to takiego daje ? Autozapisy w tym są ?

30.08.2009
19:17
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Musisz nadpisać jeden z plików .cfg (preyconfig.cfg), znajdujących się w głównym katalogu gry. Dzięki temu posunięciu odblokujesz dostęp do wszystkich poziomów kampanii singleplayer.

Powyższy trainer niekoniecznie musi działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż trainery pisane są na ogół dla konkretnej wersji gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać, lub działać nie tak, jak zamierzali ich twórcy.

07.09.2009
20:11
[9]

Adrian 108 [ Stunner ]

Prey - nie zadziałało, może jednak ma ktoś Save ?
Infernal - już dawno dalej niż wtedy zaszedłem

17.10.2009
12:52
[10]

Adrian 108 [ Stunner ]

UP
Save do Prey z misji The Old Tribes

17.10.2009
13:03
[11]

dVk. [ me gusta ]

02.11.2009
20:53
smile
[12]

Adrian 108 [ Stunner ]

Unlocker Prey nie działa. Dalej szukam save do Preya. W internecie nic nie ma, liczę na waszą pomoc.

06.11.2009
20:31
[13]

Adrian 108 [ Stunner ]

Znalazłem bardzo dobry unlocker. Tylko gdzie wkleić pliki ? W jakim folderze jest save do Prey ?
Już znalazłem. Jakby ktoś chciał to mogę się podzielić tym unlockerem. Są w nim wszystkie autozapisy z całej gry.

02.07.2010
17:03
smile
[14]

bugmenotsmomma [ Legionista ]

do
Adrian 108
[quote]Znalazłem bardzo dobry unlocker. Tylko gdzie wkleić pliki ? W jakim folderze jest save do Prey ?
Już znalazłem. Jakby ktoś chciał to mogę się podzielić tym unlockerem. Są w nim wszystkie autozapisy z całej gry.
[/quote]

Podał byś mi tego unlockera :) Pisz na gg : 16239357

02.07.2010
17:05
[15]

gnoll [ Legend ]

Jak chcesz to mogę ci dać wszystkie autosave'y do gry, wersja EN. Napisz na GG.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.