GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CIEKAWE RZECZY I CIEKAWE MIEJSCA W FALLOUCIE TACTICS

13.12.2002
19:01
[1]

DERBIIK [ Pretorianin ]

CIEKAWE RZECZY I CIEKAWE MIEJSCA W FALLOUCIE TACTICS

ZNA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ CIEKAWE KIEJSCA W TEJ WSPANIAŁEJ GRZE??????

13.12.2002
19:17
[2]

Kade [ Senator ]

Narazie najciekawszym miejscem jakie znalazłem była lokacja "Morte". Jest tam gadająca czaszka ,kompan z Planescape :Torment.

13.12.2002
21:08
[3]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

Specjalne lokacje? osobiście spotkałem tyle: -Gadające krowy grające w pokera- niezłe, bo można zarobić dużo kasy. -Bracia Grimm- mutanci, trzeba jednego uleczyć, a będzie go można zwerbować w bunkrze. -Bez nazwy- banda czegoś(?) co wiadać jedynie na mapie. i to coś gada. nie wiedziałem co dalej robić, zabić też się tego nie da. ale chyba się nie da z tym nic zrobić. -Człowiek-Komodo- facet walczący na arenie ze smokiem komodo. oczywiście przegrywa :) -Canadian Invasion- banda wrogo nastawionych wieśniaków z fajną bronią- miotaczem kwasu. -Titanic- wrak Tytanika a przy nim 'kartelucka z rysunkiem', koło ratunkowe oraz drogi klejnot. -Jeźdzcy Apokalipsy- Wojna(pozdro War), Zaraza, Głód i Śmierć z 9999 hp i fajnymi tekstami. najlepszy mówiony przez Wojne 'War never changes?! fuck you! you don't know me!' rozbawiło mnie to chyba najbardziej w grze :) reszty osobiście nie znam, wić nie będe opisywał. a tak na marginesie- następnym razem zakładaj JEDEN wątek i tam pisz wszystko. no i nie pisz DUŻYMI LITERAMI, bo od tego 'uszy bolą'. NIE KRZYCZ CZŁOWIEKU...

13.12.2002
21:58
[4]

Ausir [ Centurion ]

Oto lista specjalnych spotkan z FT.

13.12.2002
22:04
[5]

DERBIIK [ Pretorianin ]

DZiei VYKR ale jestem nowy i wiesz niektórych rzeczy nie iwem. Ale dzięki takim miłym osobą jak ty to już wiem pare zasad jakie tu obowiązują. A może ktoś założy taki wątek dla nowych forumowiczów?????

13.12.2002
22:21
[6]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

Ausir--> "... Plotka głosi, że jeśli zdobyłeś od mechanika w bunkrze Epsilon klucz (Jet Bike Key) to możesz sobie pojeździć. ..." no to można czy nie? i jak to się... :) BTW fajna stronka. DERBIIK--> spoko. wątki o Tactic'sie pojawiają się sporadycznie i chyba nie ma sensu robić stałego. pozatym jest jeszcze wątek o Falloutach 1&2. powodzenia w necie.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.