GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program Gieroteka

21.08.2009
14:11
[1]

elect1 [ Pretorianin ]

Program Gieroteka

Darmowy program do katalogowania. Nie mogę dodać obrazka-okładki!
Posługuje się ktoś tym programem?

21.08.2009
14:23
[2]

LordShonny [ Pretorianin ]

o co w tym chodzi

21.08.2009
14:33
[3]

elect1 [ Pretorianin ]

Wpisuje wszystkie dane danego filmu i jest opcja dodania obrazka np okładki.

21.08.2009
14:35
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Słuchaj, a działa u Ciebie pobieranie danych z filmwebu? Zainteresowałeś mnie tym programem, ale nie mogę pobrać danych.

21.08.2009
14:40
[5]

elect1 [ Pretorianin ]

Ale ja chciałem katalogować bez możliwości ściągania z internetu.
Mam kolekcję okładek jpg i myślałem że będę mógł je dodawać do programu.

01.10.2009
01:39
[6]

noroo [ Junior ]

Witam... post stary ale odp. ze aby dodawac swoje okladki to musza one sie znajdowac w folderze w ktory jest ustawiony domyslnie dla okladek:) pozatym jest nowa wersja Gieroteka 1.5.8 dostepna na www.softdelphi.prv.pl w ktorej pobieranie inf. z internetu dziala prawidlowo:D
Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.