GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niedopowiedzenia |PlusGSM

18.08.2009
19:52
[1]

Andruskill [ Megajebutron ]

Niedopowiedzenia |PlusGSM

Dziś mój ojciec dostał sms-a informującego o tym iż jutro jego konto zostanie zablokowane. Przyszedł więc z tym do mnie. Jeszcze nigdy się z tym nie zetknąłem ponieważ ja zawsze przedłużam umowę zmieniając telefon.[oboje mamy telefony w MixPlusie] Zdziwiło mnie to trochę ponieważ umowa wygasła w tymże miesiącu. [słyszałem dość dawno temu, że po wygaśnięciu umowy, konto można doładowywać kiedy się chce] Niestety przy sprzedaży telefonu nikt nie poinformował nas o tym, że nawet po zakończeniu umowy konto i tak trzeba doładowywać regularnie co miesiąc jak wcześniej, więc trochę mnie to zirytowało ponieważ gdybym o tym wiedział wybrałbym abonament. W związku z tym mam takie pytanie: czy jest w jakiejś sieci dostępne aby nawet po zakończeniu umowy lub w inny sposób móc doładowywać konto kiedy zajdzie taka potrzeba, a nie mieć wyznaczonego terminu?
Gdy czekałem na swoją kolej w salonie Plusa, słuchałem ekspedienta sprzedającego jakiejś dziewczynie i jej matce telefon. Z tego co udało mi się usłyszeć wybierały telefon zgodnie z funkcjonalnością i ilością możliwości. Wreszcie wybrały model z GPS co wyraźnie przesądziło o jego wyborze. Po podpisaniu umowy przez matkę dziewczyna spytała ekspedienta o to jak uruchomić ten właśnie GPS. I w tej właśnie chwili musiał on im wyjaśnić że muszą one sobie kupić jeszcze niezbędne oprogramowanie co wyraźnie je zawiodło. Niestety nie słuchałem dalej ponieważ przyszła kolej na mnie co opisałem na początku.

18.08.2009
19:58
[2]

Triple_X [ Pretorianin ]

Pob zakończeniu umowy przechodzisz na zwykły pre-paid więc termin będzie wszędzie, najdłuższy ma chyba play - rok.

18.08.2009
21:59
[3]

narmiak27 [ Pretorianin ]

Zgadzam się z tymi niedopowiedzeniami, również tak miałem, tzn nie ja tylko moja siostra, wzięła sobie telefon i doładowania po 40 zł, wszystko było ładnie pięknie, gdy nie usłyszała, że pięć złoty będzie zabieranie na muzodajnie, trochę się wkurzyła, ale ogólnie wyszło na dobre:) O tym ze po upływie umowy trzeba nadal kupować karty dowiedziała sie właśnie teraz, dlatego teź nigdy nie wezmę telefonu na umowę...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.