GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Olimpiada Tolkienowska, czyli jak zrobić tłum ludzi w WAŁA.

12.12.2002
07:55
smile
[1]

Kaeddar [ Pretorianin ]

Olimpiada Tolkienowska, czyli jak zrobić tłum ludzi w WAŁA.

Może ktoś z was słyszał o Olimpiadzie Tolkienowskiej? Dla tych, którzy się nie orientują tłumaczę i objaśniam.

Rok temu (w listopadzie) pojawiło sie ogłoszenie, że organizowana będzie "Olimpiada Tolkienowska". Pierwszy etap polegał na tym, żeby napisać wypracowanie na jeden z dwóch danych tematów. Czas na oddanie prac był do końca grudnia. Drugi etap miałbyć w formkie testu, a wyniki pierwszego miały być, bodajże, w styczniu. Potem etap III i nagroda.
Rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Wysłałem wypracowanie... Z wynikami trzeba było poczekać do lutego (jeśli nie do marca). Udało mi się przejść i potem znowu przerwa... Gdzieś w maju był II etap. I tu znowu kłopot. Test był w internecie. Na stronę logowało się za pomocą imienia i ksywki (a lista zwycięzców byłą oczywiśce też dostępna) więc każdy mógł sobie wejść za kogoś innego. Jeden gościu wszedł i swoje wrażenia opowiedział na www.wladca-pierscieni.pl. W 12-tu (na 60) pytaniach były błędy. Potem rozwiązałem test... Wyniki, które miały być po dwóch tygodniach, były dwóch miesiącach. Żadnych nagród jak nie było tak nie ma, a lista uczestników jest na www.kinoswiat.pl/olimpiada.asp. Tamteż można znaleźć inne informacje na temat olimpiady (trzeba napisać jakiemuś gościowi na maila).

To by było tyle. Podsumowując: Organizacja olimpiady jest jak widać zabójcza. Jak sie ludzie bierzecie za coś, to zróbcie to porządnie, bo potem wychodzą rózne ciekawe rzeczy. Na stronie można zobaczyć ile osób brało w tym udział. Żeby taki tłum zrobić w balona? Gdybyśmy żyli w średniowieczu, to organizatorzy tego przedsięwzięcia właśnie wisieli by na dębie przy drodze...

12.12.2002
09:18
[2]

(to)my [ Konsul ]

Dlatego nawet nie brałem w niej udziału. Ale jeśli konkurs był oficjalny to sprawa może się skończyć w sądzie.

12.12.2002
09:23
[3]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Ja nawet o niej nie wiedziałem w tym razem będzie lepiej pewnie dostali mase niemiłych maili

12.12.2002
12:10
[4]

czapi [ Pretorianin ]

Kaeddar zgadzam sie z toba. Razem z qmplami stracilismy w quizie tylko 17 punktow i chcemy wiedziec co beedzie dalej :(( Jak bys soc wieddzial to wyslij mi wiadomosc na maila [email protected] Z gory dzieki

12.12.2002
17:28
[5]

Kaeddar [ Pretorianin ]

czapi -----> jeśli chcesz to Ci napiszę, ale newsy i tak pojawiają się na www.kinoswiat.pl

12.12.2002
17:45
smile
[6]

Beren [ Senator ]

Ten ostatni etap to byla parodia :) Na niektore pytania w ogole nie bylo prawidlowej odpowiedzi, na inne - wszystkie 4... a byl to test jednokrotnego wyboru... Udalo mi sie "wystrzelac" 58 pkt, wiec nie jest zle, ale i tak to przesada... Druzynowo stracilismy 13 :)

13.12.2002
20:56
[7]

Ausir [ Centurion ]

Ech, dobrze ze nie wzialem jednak udzialu w olimpiadzie (mialem zamiar, ale nie mialem czasu napisac opowiadania). Moze podasz przyklady kontrowersyjnych pytan?

13.12.2002
21:04
[8]

Beren [ Senator ]

Ausir - to bylo dawno temu... nie pamietam za wiele ;P Jedyne, co mi teraz przychodzi na mysl to: Jak nazywano Aragorna w Minas Thirit? odpowiedzi: Elleshar, Kamien Elfow, Dunadan, Obiezyswiat Bylo tez pytanie o znaczenie nazwy Minas Ithil (Wieza Wschodzacego Miesiaca) bez poprawnej odpowiedzi - ktos chyba nie zakapowal, ze miesiac to ksiezyc :/ aha, bylo tez cos w stylu: krorzy lennicy Gondoru bylo najlepszymi bardami/spiewakami, na ktore nie potrafilem odpowiedziec ;P Jesli jestes cierpliwy, to przeszukaj archiwum strony pod ponizszym linkiem - kolo maja/czerwca ktos opublikowal list z ukazaniem mnostwa bledow w testach :)

13.12.2002
21:32
smile
[9]

ghost666 [ 666st Ghost of Doom ]

dobrz wiedziec ze 2 etap w ogole sie ODBYŁ... tak oraganizacja tegj olimpki roolz...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.