
Darvin [ Pretorianin ]
musze powiedziec ze......sam nie wiem
Wlasnie skonczylem ogladac Vanila Sky. I musze powiedziec ze naprawde jestem hmmmm.....Cholera nie wiem jak to ujac.Ruszyl mnie ten obraz. Cos mi sie podzialo w srodku. Dawno zaden film nie dal mi tyle do myslenia.Naprawde naprawde jestem pod wrazeniem.w momencie chcialem plakac by zaraz sie usmiechac jak debil do monitora.... ufff Jestem ciekaw czy kogos ten film tak ruszyl jak mnie.
JFK [ Pretorianin ]
Dobry film. Mi sie podobał bardzo. Jak chesz filmu który daje duuuużo do myślenia to polecam "Mulholland Drive", mielonkę w głowie robi straszną :) "Requiem for a Dream" też daje mocno po głowie, polecam.
sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]
no to ja polecam "lost highway". ten kto ogladal, wie. :)
emorg [ Senator ]
JFK => a niemasz jak mi przetransportowac tego filmu ? Masz moze jakiegos soulseka?
sergi__ [ Underworld ]
emorg--->a na Kazaa bąz iMesh nie ma ?

Darvin [ Pretorianin ]
------> JKF OOO tak reqiem powala i to dosłownie po obejrzeniu straciłem dobry humor tak na 24 godziny i natychmiast sassałem muzyke która jest poprostu nieziemska.A myślenie na temat drugów zmieniło mi się dosyc znacząco. Własnie mulholland jets na moim celowniku od pewnego czasu jak tylko dorwe to sobie pomiele :))
DM [ Pretorianin ]
a po mnie requiem spłynął...nudny, ponury film...może za stary już jestem i nie dociera do mnie co to narkotyki i jak można byc tak głupim by to probowac i brac.... a vanilla nawet fajne, zauwazył ktos tam gdzieś Spileberga? - Ma przebitkę w jakimś momencie, za co odwdzięczył sie w Raporcie Mniejszości :)
Darvin [ Pretorianin ]
------>DM heh Spilberg jest na przyjęciu jako kumpel głównego bohatera. Z tymi drigami to jest tak że ja sie w to bawiłem i moze dlatego mnie to tak ruszyło

Coy2K [ Veteran ]
Wracając do Vanilla Sky to film jest naprawdę niesamowity...trochę momentami zakręcony :) ale właśnie to jest w tym filmie świetne...i pomyśleć że przez taką wredną babę Diaz, Tom zawalił sobie życie :))))
emorg [ Senator ]
sergi__ => na kazie sa same albo hiszpanskie wresje albo jeszcze bardziej kosmiczne :)
Darvin [ Pretorianin ]
Heh ten motyw z C.Diaz daje do myslenia (chyba będe bardziej uważny z kobietmii po tym co się stało w tym filmie)
DM [ Pretorianin ]
a kto wypatrzyl 3 osoby z Vannili w wagoniku metra w Raporcie Mniejszości? :)
BarD [ Leningrad Cowboy ]
Wszystkie wymienione przez was filmy oglądałem;) I różnią się tylko stopniem zakręcenia,choć filmy Lyncha(Mullholand i Autostrada) z muzyką Bandalamenti mają wspaniały klimat... Co do ściągania z neta,to radziłbym isć do wypożyczalni,ze względu na jakość obrazu. Coy2K-->A kóry Vanilia Sky?Bo był też nagrany wcześniej,bez Toma,ale z Penelope Cruz;)Fabuła identyczna,ten najnowszy to po prostu "przypomnienie" DM-->Ech:/Brak słów:/Niewiem,czy na tak oczywisty przekaz można być za starym:/.A wszystko zostało świetnie podzielone,lato,jesień,zima... A najbardziej mi się podobało w Requiem to,że przestraszył mnie lodówką-nie potrzbowł zombich,hord szkieletow,tylko..lodówki;)
Darvin [ Pretorianin ]
A propos Reqiem to końcówka jest poprostu miazgą aż coś w gardle ściska.