GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zimno mi!!!! Ciężkie jest życie Goferka....

11.12.2002
17:22
smile
[1]

gofer [ ]

Zimno mi!!!! Ciężkie jest życie Goferka....

eeeeeeech...

budzę się rano z cholernym trudem...na dworze -15C a ja mam w domu nieszczelne okna...dzizas...
nie chce mi się nawet spod kołdry nosa wystawic, tak jest zimno...chociaż kaloryfery nastawione na 5 (w skali 0-5) a okna pozamykane na 7 spustów i tak pizga po nogach...i jak tu w takich warunkach żyć??? no dobra, wstaję...od razu wskakuję w ciepłe gacie, podkoszulek, koszulę i sweter...na nogach offkoz grube skarpety a i tak mną trzęsie...chcę zjeść coś na śniadanie...i znów zonk...zimne mleko :-/ nie ma czasu podgrzać, no nic, piję zimne. ubieram się najcieplej jak mogę, kurtka, buty zimowe, szalik, rękawiczki, czapeczka i nic...jak wychodzę z klatki schodowej to po prostu mną zarzuca zimny wiatr...niczym odkrywca Antarkdydy posuwam sie do szkoły w żółwim tempie i powoli przykrywa mnie biała warstwa śniegu (idę pod wiatr)...a wiecie co jest najlepsze? jak tu w takich warunkach zapalić porannego papierosa? trzeba wyjąć rączkę z rękawiczki i wyciągnąć papierosa...no, a potem pozostaje tylko wybrać, czy odmrozić sobie palce czy spalić rękawiczki papierosem...zanim dobrnę do szkoły z nosa już mi leci...w szkole wcale nie jest lepiej, chodzę w rękawiczkach wtulony w kołnież swetra...cholera, a te buce nawet w szkole automatu z ciepłą kawą nie postawią...

powiedzcie mi, czy w innych miastach też tak jest czy tylko w Sosnowcu tak pizga?

11.12.2002
17:24
smile
[2]

pasterka [ Paranoid Android ]

co to znaczy pizga??:))) u nas jest cieplej:PP

11.12.2002
17:29
[3]

gofer [ ]

Pasterka - > 'pizga' - forma zastępcza od 'piździ' za przeproszeniem...

11.12.2002
17:29
[4]

n2n [ Pielgrzym ]

pasterka --> my mieszkancy trojmiast mamy beke a goferki maja pizge ;-)

11.12.2002
17:30
smile
[5]

Misio-Jedi [ Legend ]

gofer ---> Widzę że na prawdę potrzebujesz dobrej i mądrej rady. Powiem ci co masz robić że by poranki (przy śniadaniu) były milsze: Kup gofiarkę i na śniadanko wcinaj gofry ! Od razu będzie ci lepiej !

11.12.2002
17:30
smile
[6]

pasterka [ Paranoid Android ]

n2n --> a ile Ty tych trojmiast naliczyles, co??:)) gofer --> to u nas zawsze pizga:)))

11.12.2002
17:32
smile
[7]

gofer [ ]

Misio-Jedi - > gofiarkę....:-)))))))))))) gofrownicę jak już coś :-)))))) Pasterka - > sama widzisz :-)

11.12.2002
17:34
[8]

pasterka [ Paranoid Android ]

gofer --> bo dawno dawno temu w odleglej galaktyce mieli tylko gofiarke:)) wybacz misiowi:))

11.12.2002
17:34
smile
[9]

Satoru [ Child of the Damned ]

Ech..... tu temperatury podobne do sosnowieckich, musze zakładac rajstopy pod spodnie, czego po prostu nie cierpię, bo jak mi się obsuną to mi cos w kroku dynda (wspólczuje facetom;))). Co najmniej dwa długie rękawy, ciepła kurtka, szalik, czapa, ocieplane glaniszcza... Z papieroskiem tez zaczyna byc problem. Zawsze sie ludzie dziwili ze mi ręce nie marzną, ze oni nawet po 2 pary rękawiczek nosili a ja bez zadnych:) Ale przy takim mrozach to i moje niesmiertelne łapy wysiadają... jak sfajcze rękawiczki to pol biedy, ale nie mam czucia w palcach i ciezko zapalic:) Wiatr rozwiewa płomien, jak sie nachyle i oslaniam rękami to boje sie ze włosy sobie przypale... W szkole zimno... mozna co prawda w bufecie kupic ciepla kawe i herbate ale dostac sie do bufetu i poczekac az oni zrobią, albo inaczej - zdązyc! to sukces;( A potem stac 20 min w zimnej szatni i czekac az laskawie dadzą kurtkę;(

11.12.2002
17:35
[10]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

U mnie nie pizga. Dzisiaj nawet słoneczko świeciło :)

11.12.2002
17:42
smile
[11]

Misio-Jedi [ Legend ]

"musze zakładac rajstopy pod spodnie, czego po prostu nie cierpię, bo jak mi się obsuną to mi cos w kroku dynda (wspólczuje facetom)" - what is she talking about ?

11.12.2002
17:44
[12]

DarkStar [ PowerUser ]

Mi sie to podoba:) Dzisiaj rano temp. w sali wykladowej wyniosla 5 stopni i odwolano zajecia:))

11.12.2002
17:44
[13]

gofer [ ]

"zimno miii...zimnooooo miiii, forsyyy braaaak....ale nie jest źlee..." nie?? jak to nie jest źle? okropnie jest...

11.12.2002
17:45
smile
[14]

DarkStar [ PowerUser ]

O rotfl Satoru niezle musisz miec w kroku skoro ci dynda:))))

11.12.2002
17:46
smile
[15]

Sephion [ One Winged Angel ]

Od tego zimna myslec sie przestaje ;)

11.12.2002
17:48
smile
[16]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

w Pruszkowie też w %#^ ZIMNO naszczęśnie w domku mam ciepło w szkole też

11.12.2002
17:49
smile
[17]

Misio-Jedi [ Legend ]

Ja też ostatnio zmarzłem czekając na tramwaj - to skandal żeby Misio-Jedi musiał czekać na ***** tramwaj ! Ja X-wingiem powinienem latać a nie jakimś tam ***** tramwajem >:(

11.12.2002
17:51
smile
[18]

n2n [ Pielgrzym ]

pasterka --> oczywiscie chodzilo o to jedyne sluszne trojmiasto, "a" gdzies mi sie zapodzialo :-)

11.12.2002
17:53
[19]

n2n [ Pielgrzym ]

kobiety maja rajstopy a my mamy K A L E S O N Y !

11.12.2002
17:54
[20]

Vein [ Sannin ]

ehh zzzziiimmmno, dla mnie w domq chociaz mam nowe okna to rece zamarzaja i gardlo juz boli, buu a w szkole jeszcze gozej ( 15 stopni w salach lekcyjnych, ludzie w rekawiczkach siedza), JA NIE CHCE CHOROWAĆ !!!!

11.12.2002
17:54
[21]

Satoru [ Child of the Damned ]

Dynda mi się w kroku bo rajstopy mi zjezdzają i mam krok nizej:)! ooo tak, czekanie na tramwaj, uwielbiam to......;(

11.12.2002
17:56
[22]

trustno1 [ Born Again ]

mitomani. kazdemu zimno. najgorsze jednak, ze jakas menda walnela dzis w pracy klime na +5 i temperatura powietrza waha sie w okolicach 30 stopni. i jak tu teraz stad wychodziC? p

11.12.2002
18:05
smile
[23]

Misio-Jedi [ Legend ]

"Jak jest zima to musi być zimno, praw natury pan nie zmienisz" (to z "Misia")

11.12.2002
18:10
smile
[24]

gofer [ ]

Misio - > a co mnie obchodzą odwieczne prawa natury? ma być ciepło i koniec!

11.12.2002
18:15
smile
[25]

DarkStar [ PowerUser ]

Satoru ---> No no rajstopy zjezdzaja, krok nizej i wtedy zaczyna dyndac:)))

11.12.2002
18:17
smile
[26]

sergi__ [ Underworld ]

gofer---> mi tez jest zimno i nadodatek chory wiec nie marudz :)

11.12.2002
18:21
smile
[27]

Satoru [ Child of the Damned ]

Darkstar - krok w rajstopach, nie moj:)))

11.12.2002
18:24
[28]

Misio-Jedi [ Legend ]

Widzę że wszyscy odkrywają nowe zabawki - bold, italic, underline...

11.12.2002
18:26
smile
[29]

Aen [ MatiZ ]

A u nas w szkole nasza grupa nalogowcow jak wychodzi na fajke, to wszyscy patrza jak na idiotow:) Zimno jak na Syberii a Ci ida na dymka

11.12.2002
18:35
smile
[30]

TAILEREKK [ Senator ]

hehe u mnie to jest cieplutko 25 stopni bez grzania a dlaczego ? starzy kupili nowe okna :) i jest cool a łużeczko mam 20 cm od kaloryfera na noc ubranka kłąde na kaloryer rano sie budze troszke zimno ale jak sie założy koszulke itp. itd. odrazu robi sie ciepło ;) i jest cool polecam wymiane okien bardzo przydatne i mniej sie płaci za ogrzewanie (ja mieszkam w domku jednorodzinnym)

11.12.2002
19:01
smile
[31]

gofer [ ]

Misio - > ktooo? :-))))))))) nie no, te boldy i italici są fajne, ale bez przesady...bold dla wyróżnienia ksywki, italic do wyróżnienia cytatu...underlina nie używam btw. co nie zmienia faktu że dalej pizgaaa!!!dzizassss

11.12.2002
19:07
[32]

Annihilator [ ]

Ja też mam łóżeczko 20 cm od kaloryfera :)) tuz pod nieszczelnym oknem :((... A na zimno polecam poranną kompiel w gorącej wodzie

11.12.2002
19:17
[33]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

u mnie w domu 20 stopni więc nie narzekam :) do szkoły ledwo co dochodze bo tak piździ :( ale za to w szkole grzeją i nawet jak sie siedzi przy oknie to jest ciepło :-)

11.12.2002
19:32
smile
[34]

Xelloss [ Senator ]

U mnie w Gdańsku (Jedyne Słuszne Trójmiasto:) jest zimno jak (tu brzydkie słowo). Mam nowe okna PCV, a w mieszkaniu jedynie 1 stopień :(. Nie jest źle ale... na dworze dziś było -17! Aaaa! Ledwo dobrnąłem do nie ogrzewanej szkoły. Jakoś przeżyłem. Ledwo... Też siedzę pod kołdrą.

11.12.2002
20:15
smile
[35]

LooZ^ [ be free like a bird ]

PIZGA

11.12.2002
20:41
[36]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Goferku--> Ja to odporny raczej jestem :-)w sobote po imprezie , przy -15 siedzialem na balkonie w gatkach, koszulce i spiworze i w krotkim rekawie palilem poranna fajke na pobodke :-) Dzien wyglada tak: Jak juz zostane dobudzony, to wstaje , sprawdzam poczte, ide zrobic na spiochu kawe. Z goraca kawa ide do wanny(czasami zasypiam) , tam sie wygrzeje i mam na caly dzien spokoj. W wilgotnych jeszcze wlosach wychodze do szkolki, z papieroskiem w reku, coby pluca ogrzac :-) Z nosem problemow nie mam bo mi smarki zamarzaja :-) Marzne dopiero jak wieje wiatr - bez wiatru moze byc i -20 :-)

11.12.2002
20:49
smile
[37]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Ech,szkoda,że niemam skanera;) Pokazłbym ciekawe zdjęcia-ja i kumpel i stawek babci;)No i zima;)Same gatki,a ci robili bałwana;))) A ja też należę chyba do tych odpornych,a zaprawiłem sie na wyjściach do lasu;) Nie palę,macie problem:)

11.12.2002
20:55
[38]

Adamss [ -betting addiction- ]

tja u mnie takze strasznie PIZGA tylko sniegu jeszcze nie ma :/ ale moze to i lepiej? ech ta pogoda...zamarznac mozna :[

11.12.2002
20:58
[39]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

A co do sytuacji w mieszkaniu,to nie będę się chwalić;) PCV i takie tam,na dworze sytuacja -13C,a ja chodzę w krotkim rękawku.Niewiem,ile mam w środku,ale wydaje mi się,że dużo.

11.12.2002
20:58
smile
[40]

Rav_s [ Konsul ]

Gofer --> odlec do cieplych krajow. Frrrruuuuuuuuuu

11.12.2002
21:14
smile
[41]

Atreus [ Senator ]

A ja nie cierpię upałów. Duszno, własny pot (i nie tylko:)) czujesz, komary zabijasz, boisz się czy Twój komp się nie przegrzewa (a szczególnie procek), jak za długo przebywasz na słońcu to tylko piórko na głowę i już jesteś Indianin, musisz pić litry wody czy piwa i często chodzić do kibla, marzysz ciągle o jednym: żeby zima wreszcie nadeszła. A jak jest zimno ? To tylko zimno i nic więcej. Zachorować można i w lecie...

11.12.2002
21:15
smile
[42]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

coz Goferku - trza byc twardym i z podniesiana glowa walczyc z tym paskudztwem jakim jest zima ;))))

11.12.2002
21:38
smile
[43]

gofer [ ]

Rav_s - > chyba to zrobię...pożyczy ktoś skrzydeł do kwietnia? :-) KaPuHy - > hehehe, z mokrą głową na mróz? hardcoreee!! Eciu, masz rację, twardym trza być, a nie mientkim :-)

11.12.2002
21:49
[44]

dzidol [ Konsul ]

a u mnie nic sie nie wyroznia.wstaje rano to jak popatrze przez okno to ide dalej spac.pozniej stara wpda na pokoj i drze sie zebym do budy na religie zapieprzal==> rozumiecie to ??.w szskole mamy 9C a w pod koniec wrzesnia grzali <lol>.potem wracam na chate i gadam z kumplami (przynajmniej cieplo jest) i nie tlyko na jeban#$%$%^ gadu albo pisze "madre" rzeczy na forum. NIenawidze zimy tzn lubie ja ale mi panna zachorowala i musze caly czas na chacie siedziec i ne moge do niej isc bo sie jeszce zarazze i bedzie ;/

11.12.2002
21:56
smile
[45]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

gofer--> mozesz spytac Szamana co mialem na glowie jak do poznania wracalismy .... sopelki ;-PPPP A i zdjatko moge pokazac ale widac tylko mnie - a nie temperature ;-) a zreszta - zdjecie pobodkowe z soboty jak o 13.00 bylo kolo -12 :-) -->

11.12.2002
21:57
smile
[46]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

moze teraz ??

11.12.2002
21:57
[47]

dzidol [ Konsul ]

cosik to zdjatko nie chodzi LOL

11.12.2002
21:57
smile
[48]

Meyko [ Pretorianin ]

Gofer --> to gdzie tak mrozi? chyba jedynie na suwalszczyznie;P

11.12.2002
22:05
[49]

Vein [ Sannin ]

u nas przedwczoraj bylo -22*C ( białystok ) brrr

11.12.2002
22:06
smile
[50]

gofer [ ]

Kapuszku, jesteś moim idolem...IDOLEM!! ;-) Meyko, nie na żadnej suwalszczyźnie tylko w Zagłębiu...SOSNOWIEC! ;-]

11.12.2002
22:09
smile
[51]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

gofer--> Nie jestem zadnym idolem :-) po prostu mam mocny sen i duza tolerancje na temperatury :-) Oj oj oj zaglebie sosnowiec :-)

11.12.2002
22:09
[52]

MentoR [ Konsul ]

U mnie nie ma śniegu ale i tak zimno jak cholera :((( Lato rulez!!!

11.12.2002
22:17
smile
[53]

kleine_rollo [ Legionista ]

w zabrzu zamarzają gluty a jak plujesz to nie śliną tylko kostkami lodu :|

11.12.2002
22:30
[54]

bles [ Pretorianin ]

Ja jak wychodze rano do szkoly(wroclaw) to mam taka wypizduwe ze malo mi glowa nie odpada z zimna. Szkoda gadac. LATO POLECAM!

11.12.2002
22:34
smile
[55]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Hehe... Z tego co pamietam to Ty pelnoletni jeszcze nie jestes, a papierosy palisz... Mam zadzwonic do rodzicow? :)

12.12.2002
17:53
[56]

gofer [ ]

Dabster - > a dzwon sobie...znów tatuś mi powie że za mocne pale ;-)

12.12.2002
17:57
[57]

Bremen [ The Dude ]

gofer to moze przestan korzystac z neta i zbieraj na szczelne okna :D:D..

12.12.2002
18:17
[58]

Xelloss [ Senator ]

Dziś jest nieźle - 0 stopni. dzidol--> Do szkoły ci kazali iść? Jezu, co za sadyści... (to była ironia ofkoz). PS. Kto to jest ta "panna"? Bo chyba nie żona, nie ?

12.12.2002
18:45
[59]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Gofer-Nie jestes sam, u mnie to samo, w nocy chmur nie ma i wszystkie cieplo (to cieplo co ma -15) ucieka, a w nocy to rtec w termometrze krzepnie :)

12.12.2002
18:58
[60]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

widze że podzielacie mój los mi też jest ziiiimno tylko moje żołwie mają fajnie : woda : 28 stopni płytka kamienna z widokiem na lampke :) (solarium :D ) ech jak bym chciał być zółwiem

12.12.2002
19:05
[61]

Anarki [ Demon zła ]

wspolczuje wszystkim ktorym jest zimno :DD mi osobiscie jet cieplo :)

12.12.2002
19:31
[62]

grzesiek16 [ Feluś ]

kurde u mnie tez pizga mimo ze mam plastiki, nowe kaloryferki itd. tylko bloku mi nie ocieplili i w domu mam niekiedy tylko (!!!) 19 stopni!!!! ciezkie jest zycie Grzesia:)

12.12.2002
19:53
[63]

Jake [ R.I.P. ]

mi tez zimno ale może nastepna czesc watku

12.12.2002
23:49
smile
[64]

gofer [ ]

buuuuuu...zimno mi......niech mnie ktoś przytuli....

13.12.2002
00:02
smile
[65]

Kade [ Senator ]

Sati poszła więc przytul się do mnie:)P

13.12.2002
00:13
smile
[66]

kiniu [ Konsul ]

Gofer spoko pociesze cię......Dzisiaj w garazu siedziałem przez 4 godziny <trzeba ćwiczyć żeby dobrze zagrać> z dwoma farelami. No i zmęczony do domu a tutaj zimno w domu jak w garażu..o co chodzi pytam sie taty!!?? <tata>- "rury na brzeznickiej rozerwało <to nasz wupec>....cholerniki przez rok nie grzali i nie mogli sprawdzic czy jeszcze ich <rur> rdza nie zjadła do końca....?" no i pizgało na całym osiedlu..i tak nie zdążyłem sie "zagrzać" w mieszkaniu bo zaraz potem na rekolekcje do kościoła.. a tam jeszcze zimniej niz w garażu i w mieszkaniu. Ale zauważyłem że jakoś też sie przyzwyczajam do zimna. Wkońcu niektorzy Amerykanie myślą że polska leży na na "North Pole" Kapuhny>nie wierze ze spałes cała noc na balkonie w tym śpiworze......zamarzłbyś na kość stary!!..a pozatym nie lepiej wejsć do dou??..wystarczy okno otworzyc!! ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.