Jaja ture [ Junior ]
Pytanie na temat Might and magic VII
Mam pytanie. Mam wersję mm7 bez muzyki czy jest możliwość na pobranie patcha na tą muzyke lub jakiś inny sposób???
Iselor (Łódź) [ Pretorianin ]
Zgłoś sie z tym problemem do wątku "Serie Might & Magic, Wizardry i inne gry..." - tam było to omawiane.