GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie na temat Might and magic VII

06.08.2009
13:00
[1]

Jaja ture [ Junior ]

Pytanie na temat Might and magic VII

Mam pytanie. Mam wersję mm7 bez muzyki czy jest możliwość na pobranie patcha na tą muzyke lub jakiś inny sposób???

06.08.2009
13:08
[2]

Iselor (Łódź) [ Pretorianin ]

Zgłoś sie z tym problemem do wątku "Serie Might & Magic, Wizardry i inne gry..." - tam było to omawiane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.