Cros1sman [ Pretorianin ]
Bioshock-problem
Mam problem z bioshockiem, otoz gra strasznie zrzyna po wejsciu do nowych pomieszczen. Dodam ze kiedys jak gralem to bylo stale 40-60 fpsow. A teraz co chwile spadki po wejsciu do pomieszczen. Temperatury sprawdzone w everesicie i wszystko w porzadku. Co radzicie?
ppaatt1 [ Trekker ]
Defragmentacja?
Brokoli [ Mesmerize ]
1. Pełny skan kompa
2. Defragmentacja dysków
Cros1sman [ Pretorianin ]
Tyle ze dodam ze inne gry chodza wporzadku, tylko z bioshockiem takie "cuda"
ppaatt1 [ Trekker ]
Dalej proponuje defragmentację. Jeśli nie pomoże reinstalacja gry. (chowając zapisy.)
maciejpis [ Pretorianin ]
defragmentacja nigdy nie zaszkodzi
fajny Książę [ Capo ]
Przed defragmentacją zalecane jest przeprowadzenie sprawdzania dysku.

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
AMD dual core optimizer też nie zaszkodzi.
Tzn. instalacja tegoż.