GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bioshock-problem

06.08.2009
11:41
[1]

Cros1sman [ Pretorianin ]

Bioshock-problem

Mam problem z bioshockiem, otoz gra strasznie zrzyna po wejsciu do nowych pomieszczen. Dodam ze kiedys jak gralem to bylo stale 40-60 fpsow. A teraz co chwile spadki po wejsciu do pomieszczen. Temperatury sprawdzone w everesicie i wszystko w porzadku. Co radzicie?

06.08.2009
11:42
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Defragmentacja?

06.08.2009
11:45
[3]

Brokoli [ Mesmerize ]

1. Pełny skan kompa
2. Defragmentacja dysków

06.08.2009
11:46
[4]

Cros1sman [ Pretorianin ]

Tyle ze dodam ze inne gry chodza wporzadku, tylko z bioshockiem takie "cuda"

06.08.2009
11:53
[5]

ppaatt1 [ Trekker ]

Dalej proponuje defragmentację. Jeśli nie pomoże reinstalacja gry. (chowając zapisy.)

06.08.2009
11:56
[6]

maciejpis [ Pretorianin ]

defragmentacja nigdy nie zaszkodzi

06.08.2009
11:57
[7]

fajny Książę [ Capo ]

Przed defragmentacją zalecane jest przeprowadzenie sprawdzania dysku.

06.08.2009
12:24
smile
[8]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

AMD dual core optimizer też nie zaszkodzi.
Tzn. instalacja tegoż.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.