Lemur95 [ Legionista ]
Fuel PROBLEM
Mam problem : z wiewiadomych przyczyn usuneły mi sie wszystkie zapisane stany gry z Fuel no a konto utwożyłem.Gre przeszedłem do połowy i nie chce mi sie znowu jeżdzic tego samego.