GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

internet na komórce - czy w czasie surfowania, mogę odbierać połączenia?

06.08.2009
11:31
[1]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

internet na komórce - czy w czasie surfowania, mogę odbierać połączenia?

lub jeśli używam komórki jako modemu do laptopa, na którym używam internetu od jakiegos operatora komórkowego - czy w tym czasie do mnie może ktoś
dzwonić czy linia dla niego jest zajęta?

Zastanawiam się czy musze kupowac odzielnie modem do internetu mobilnego czy wystarczy komórka.. (rozumiem że komórka musi być też odpowiednia)

06.08.2009
11:38
[2]

zoor!n [ Legend ]

Oczywiście, transmisja głosowa ma zawsze pierwszeństwo nad transmisją danych. Dlatego można się wielce zdziwić, czemu internet na komórce nie działa w dniach takich jak np. Sylwester.

06.08.2009
11:41
[3]

Fat 238 [ Konsul ]

Oczywiście że można ja tak miałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.