GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes III - problem...

06.08.2009
11:22
[1]

kubomił [ Legend ]

Heroes III - problem...

Witam! Mam problem z grą Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja.

Odpalam grę normalnie, wybieram kampanie. Po 5 min "wyrzuca" mnie z gry, takim czymś: ---->

Co może być na rzeczy?...

edit: Od razu mówię - nie mój komputer :P


Heroes III - problem... - kubomił
06.08.2009
11:28
smile
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

ch*jowa tapeta

06.08.2009
11:29
[3]

ppaatt1 [ Trekker ]

Przeinstaluj?

06.08.2009
11:47
[4]

kubomił [ Legend ]

Przeinstalowałem - tak samo...

06.08.2009
11:56
[5]

ppaatt1 [ Trekker ]

Gra działa z płytą? Jeśli tak to bym proponował trochę bardziej podziemny sposób.

Próbowałeś uruchamiać w trybie zgodności?

06.08.2009
11:59
[6]

kubomił [ Legend ]

[5] nie :P nie wiem co to znaczy :/ Jak się uruchamia w trybie zgodności?

Płyta działa.

Mój komp: AMF Althlon XP 1600+
1.40 GHz, 512 MB RAM

06.08.2009
11:59
[7]

fajny Książę [ Capo ]

Jaka konfiguracja kompa?

Na początek spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Windows 98.

klikasz prawym na skrot<wlasciwosci<zgodnosc<zafajkowujesz opcje "uruchom ten program w trybie zgodnosci z: Windows 98".

Polecam przeprowadzic sprawdzanie dysku. Czesto na takie dolegliwosci pomaga.

06.08.2009
12:03
[8]

e3m [ Centurion ]

tryb zgodności nic nie da,ja u siebie gram normalnie. mam to samo wydanie płyty i nigdy nie miałem takiego błedu

06.08.2009
12:06
[9]

ppaatt1 [ Trekker ]

Jeszcze jedna rzecz. Czy zwykły scenariusz działa?

06.08.2009
12:20
[10]

kubomił [ Legend ]

Pojedynczy scenariusz działa...

06.08.2009
12:21
[11]

ppaatt1 [ Trekker ]

Przeinstaluj/ usuń/zainstaluj inne kodeki.

Z tego co pamiętam w kampanii były odtwarzane filmiki.

06.08.2009
12:21
[12]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

To pewnie przez tapetę... org?

06.08.2009
12:22
[13]

fajny Książę [ Capo ]

Próbowałeś tryb zgodności? Polecam jeszcze zrobienie sprawdzania dysku.

Co do kodeków, to polecam K-Lite Codec Pack. Według mnie są bezkonfliktowe.

06.08.2009
12:24
[14]

kubomił [ Legend ]

Sprawdzenie dysku zrobiłem i tryb zgodności też - równiez tak samo :/

06.08.2009
12:26
[15]

fajny Książę [ Capo ]

Ściągaj kodeki.

06.08.2009
12:48
[16]

kubomił [ Legend ]

Zrobiłem wszystko co mo powiedzieliście - tak samo :) No trudno...

06.08.2009
12:50
[17]

fajny Książę [ Capo ]

Hmm... może jakieś inne kodeki?

06.08.2009
12:54
[18]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ja dalej bym się trzymał scenariusza z kodekami. Otóż miałem nie tak dawno problem z Europa Universalis 3, błędy w grafice i muzyce. Jak rozwiązałem problem? Odstawiłem na jakiś czas grę, wkrótce zainstalowałem grę FEAR (która notabene też nie działała poprawnie.). Jednak kodeki które razem z nią się zainstalowały rozwiązały problem z EU3 :) Wiem też że kodeki sprawiają bardzo wiele problemów w różnych grach.

Jest jeszcze jedna rzecz która może faktycznie przeszkadzać. Przeinstaluj sterowniki do sprzętu. ew postaraj się o trochę starsze. (jeśli najnowsze nie podziałają)


A może ściągnąłeś jakiegoś biednego pirata i dlatego sypie błędem...
Uwielbiam ludzi którzy błędy zwalają na piraty. Mojego Battlefielda 2 (oryginalnego) musiałem uruchamiać crackiem. (bo zabezpieczenia nie rozpoznawały napędu).

06.08.2009
12:54
[19]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

A może ściągnąłeś jakiegoś biednego pirata i dlatego sypie błędem...

Ja nie zwalam winy na pirata ale tak też się mogło zdarzyć że po prostu pobrał jakaś uszkodzoną wersję.

jeszcze jeden edit: Sprawdź jeszcze co zawiera dokładnie ten raport o błędach. Tam masz taką opcję.

06.08.2009
12:57
[20]

kubomił [ Legend ]

@[19] 26 gole - 1 sierpnia 2009 - sklep: zakończona transakcja <---------------- to są Herosy III -kupilem :) nie ściągam gier :)
5 gole - 1 sierpnia 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 4 maja 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 11 kwietnia 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 31 marca 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 18 marca 2009 - Konkurs GOLe za darmo

06.08.2009
13:00
[21]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Jeśli chcesz próbować z kodekami to użyj tych, najlepsze kodeki jakie są.


A zainstalowałeś na to może dodatek Wake of Gods? U mnie z tym cholerstwem była masa problemów.

06.08.2009
13:11
smile
[22]

kubomił [ Legend ]

peter----> spróbuję te kodeki zainstalować. Nie, nie instalowałem Wake of Gods.

06.08.2009
13:15
[23]

Macco™ [ Child Of The Damned ]



może któryś z tych sposób Ci pomoże a jak nie to najlepiej chyba zrobić tak jak tam ktoś radzi żeby zainstalować na innym komputerze i tylko skopiować folder.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.