kubomił [ Legend ]
Heroes III - problem...
Witam! Mam problem z grą Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja.
Odpalam grę normalnie, wybieram kampanie. Po 5 min "wyrzuca" mnie z gry, takim czymś: ---->
Co może być na rzeczy?...
edit: Od razu mówię - nie mój komputer :P

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
ch*jowa tapeta
ppaatt1 [ Trekker ]
Przeinstaluj?
kubomił [ Legend ]
Przeinstalowałem - tak samo...
ppaatt1 [ Trekker ]
Gra działa z płytą? Jeśli tak to bym proponował trochę bardziej podziemny sposób.
Próbowałeś uruchamiać w trybie zgodności?
kubomił [ Legend ]
[5] nie :P nie wiem co to znaczy :/ Jak się uruchamia w trybie zgodności?
Płyta działa.
Mój komp: AMF Althlon XP 1600+
1.40 GHz, 512 MB RAM
fajny Książę [ Capo ]
Jaka konfiguracja kompa?
Na początek spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Windows 98.
klikasz prawym na skrot<wlasciwosci<zgodnosc<zafajkowujesz opcje "uruchom ten program w trybie zgodnosci z: Windows 98".
Polecam przeprowadzic sprawdzanie dysku. Czesto na takie dolegliwosci pomaga.
e3m [ Centurion ]
tryb zgodności nic nie da,ja u siebie gram normalnie. mam to samo wydanie płyty i nigdy nie miałem takiego błedu
ppaatt1 [ Trekker ]
Jeszcze jedna rzecz. Czy zwykły scenariusz działa?
kubomił [ Legend ]
Pojedynczy scenariusz działa...
ppaatt1 [ Trekker ]
Przeinstaluj/ usuń/zainstaluj inne kodeki.
Z tego co pamiętam w kampanii były odtwarzane filmiki.
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
To pewnie przez tapetę... org?
fajny Książę [ Capo ]
Próbowałeś tryb zgodności? Polecam jeszcze zrobienie sprawdzania dysku.
Co do kodeków, to polecam K-Lite Codec Pack. Według mnie są bezkonfliktowe.
kubomił [ Legend ]
Sprawdzenie dysku zrobiłem i tryb zgodności też - równiez tak samo :/
fajny Książę [ Capo ]
Ściągaj kodeki.
kubomił [ Legend ]
Zrobiłem wszystko co mo powiedzieliście - tak samo :) No trudno...
fajny Książę [ Capo ]
Hmm... może jakieś inne kodeki?
ppaatt1 [ Trekker ]
Ja dalej bym się trzymał scenariusza z kodekami. Otóż miałem nie tak dawno problem z Europa Universalis 3, błędy w grafice i muzyce. Jak rozwiązałem problem? Odstawiłem na jakiś czas grę, wkrótce zainstalowałem grę FEAR (która notabene też nie działała poprawnie.). Jednak kodeki które razem z nią się zainstalowały rozwiązały problem z EU3 :) Wiem też że kodeki sprawiają bardzo wiele problemów w różnych grach.
Jest jeszcze jedna rzecz która może faktycznie przeszkadzać. Przeinstaluj sterowniki do sprzętu. ew postaraj się o trochę starsze. (jeśli najnowsze nie podziałają)
A może ściągnąłeś jakiegoś biednego pirata i dlatego sypie błędem...
Uwielbiam ludzi którzy błędy zwalają na piraty. Mojego Battlefielda 2 (oryginalnego) musiałem uruchamiać crackiem. (bo zabezpieczenia nie rozpoznawały napędu).
Macco™ [ Child Of The Damned ]
A może ściągnąłeś jakiegoś biednego pirata i dlatego sypie błędem...
Ja nie zwalam winy na pirata ale tak też się mogło zdarzyć że po prostu pobrał jakaś uszkodzoną wersję.
jeszcze jeden edit: Sprawdź jeszcze co zawiera dokładnie ten raport o błędach. Tam masz taką opcję.
kubomił [ Legend ]
@[19] 26 gole - 1 sierpnia 2009 - sklep: zakończona transakcja <---------------- to są Herosy III -kupilem :) nie ściągam gier :)
5 gole - 1 sierpnia 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 4 maja 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 11 kwietnia 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 31 marca 2009 - Konkurs GOLe za darmo
5 gole - 18 marca 2009 - Konkurs GOLe za darmo
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Jeśli chcesz próbować z kodekami to użyj tych, najlepsze kodeki jakie są.
A zainstalowałeś na to może dodatek Wake of Gods? U mnie z tym cholerstwem była masa problemów.

kubomił [ Legend ]
peter----> spróbuję te kodeki zainstalować. Nie, nie instalowałem Wake of Gods.
Macco™ [ Child Of The Damned ]
może któryś z tych sposób Ci pomoże a jak nie to najlepiej chyba zrobić tak jak tam ktoś radzi żeby zainstalować na innym komputerze i tylko skopiować folder.