Dessloch [ Legend ]
babcia vs emo
mam nadzieje, ze nei bylo...
jak bylo to nie pisac
Shaybecki [ Shaybeck ]
wystarczyło wpisać BABCIA w wyszukiwarce
poza tym, oni nie są emo
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9352026&N=1

kubomił [ Legend ]
Sataniści. Ot co.
było bajdełej----------https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9352026&N=1
ppaatt1 [ Trekker ]
Ostro, szatany jedne :)
No ale co zrobić, konflikt pokoleń.
Jakiego macie guru!?
Ale ta laska też nie ten teges. Śmieje się z kumplami z własnej babci. Przyprowadza kumpli. Widać ze nie umie się rozeznać w sytuacji. Trzeba było iść do kogoś innego, ale siedzieć na dworze, a nie iść do babci.