GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

babcia vs emo

06.08.2009
10:41
[1]

Dessloch [ Legend ]

babcia vs emo



mam nadzieje, ze nei bylo...

jak bylo to nie pisac

06.08.2009
10:42
[2]

Shaybecki [ Shaybeck ]

wystarczyło wpisać BABCIA w wyszukiwarce
poza tym, oni nie są emo

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9352026&N=1

06.08.2009
10:44
smile
[3]

kubomił [ Legend ]

Sataniści. Ot co.

było bajdełej----------https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9352026&N=1

06.08.2009
10:50
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ostro, szatany jedne :)

No ale co zrobić, konflikt pokoleń.

Jakiego macie guru!?

Ale ta laska też nie ten teges. Śmieje się z kumplami z własnej babci. Przyprowadza kumpli. Widać ze nie umie się rozeznać w sytuacji. Trzeba było iść do kogoś innego, ale siedzieć na dworze, a nie iść do babci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.