GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

głos

06.08.2009
10:02
[1]

Warrior-within [ Centurion ]

głos

więc tak jak ogladam film na kompie albo słucham muzyki to głos mi chodzi ale jak chce oglądnąc filmik na you tube lub przesłuchać muze z wrzuty to już nie:( jak to naprawić?

06.08.2009
10:11
[2]

Braders [ Junior ]

Pewnie się grzeje coś - procesor albo karta się przegrzewa, kup sobie jakiś dobry wiatrak np. co schłodzi jak trzeba te komputerowe elementy...

06.08.2009
10:17
[3]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Przeinstaluj flasha. Przeinstaluj sterowniki od karty dźwiękowej.

06.08.2009
10:19
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Nie słuchaj Bradersa, głupoty gada.

Zrób najpierw tak:
IE
Narzędzia --> Ojce internetowe (patrz obrazek z boku)
Fałka ma być przy zaznaczonej na screenie opcji


Przeinstaluj/zainstaluj kodeki (nie wiem czy pomoże).

Sprawdź w innej przeglądarce.


głos - ppaatt1
06.08.2009
14:55
[5]

fajny Książę [ Capo ]


Proszę wypróbować metodę w linku:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.