GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zapisać kontakty z GG ?

06.08.2009
06:52
smile
[1]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Jak zapisać kontakty z GG ?

No więc chciałbym się zabezpieczyć na przyszłość, czy moja w jakiś sposób zapisać całą listę, którą mam na gg do jakiegoś pliku, żeby przy ewentualnym skasowaniu się gg później wszystko wczytać ? Jeśli da się to będę wdzięczy za wytłumaczenie jak to zrobić, oraz jak to później wczytać w nowo zainstalowanym gg ?

06.08.2009
07:04
[2]

Kune [ Renault Clio Sport ]

Albo export do pliku, albo export na serwer.
Chyba ze to nie wystarcza?

06.08.2009
07:09
[3]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

No dobra, mam już ten plik tekstowy, a jak później to wczytać do nowego gg ?

06.08.2009
07:17
[4]

Khelben [ PointGuard ]

Kontakty --> Import listy kontaktów --> Z pliku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.