Montera [ Michael Jackson zyje ]
Program nagrywający gameplaye
Dobry wieczór !
Znacie dobre i proste programy, które mogłyby nagrywać filmiki z gier z dźwiękiem. Wiem, że istnieje fraps, ale nie wiem gdzie można go kupić. Proszę o propozycję programów.
Z góry dziękuję.

maviozo [ man with a movie camera ]
Montera, jesteś na tym forum jakiś czas i powinieneś wiedzieć już jak z niego korzystać. Czyżbyś zupełnie przypadkowo nie zauważył tych kilkunastu wątków o tym samym w przeciągu kilku dni?
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Rozumiem, ale wszyscy polecają program fraps, a ja nie mam pojęcia, gdzie można kupić pełną wersję, jeżeli w ogóle można.
gracz12301 [ Senator ]
Game Cam

gracz12301 [ Senator ]
A Frapsa można kupić,ale się nie opłaca

maviozo [ man with a movie camera ]
Mało tego, nawet sam polecałeś komuś innemu frapsa, kto napisał, że frapsa nie chce.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9345522&N=1
I jeszcze jedno, wiesz że była masa wątków, to dlaczego liczysz na to, że nagle dowiesz się czegoś nowego?
Kolejny wątek:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9338403&N=1
Polecili tam kilka innych programów, to może je sprawdź?

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Dzięki maviozo i przepraszam, ale jakoś dziś nie myślę :)