GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program nagrywający gameplaye

06.08.2009
01:47
[1]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Program nagrywający gameplaye

Dobry wieczór !

Znacie dobre i proste programy, które mogłyby nagrywać filmiki z gier z dźwiękiem. Wiem, że istnieje fraps, ale nie wiem gdzie można go kupić. Proszę o propozycję programów.

Z góry dziękuję.

06.08.2009
01:49
smile
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Montera, jesteś na tym forum jakiś czas i powinieneś wiedzieć już jak z niego korzystać. Czyżbyś zupełnie przypadkowo nie zauważył tych kilkunastu wątków o tym samym w przeciągu kilku dni?

06.08.2009
01:50
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Rozumiem, ale wszyscy polecają program fraps, a ja nie mam pojęcia, gdzie można kupić pełną wersję, jeżeli w ogóle można.

06.08.2009
01:52
[4]

gracz12301 [ Senator ]

Game Cam

06.08.2009
01:54
smile
[5]

gracz12301 [ Senator ]

A Frapsa można kupić,ale się nie opłaca

06.08.2009
01:55
smile
[6]

maviozo [ man with a movie camera ]

Mało tego, nawet sam polecałeś komuś innemu frapsa, kto napisał, że frapsa nie chce.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9345522&N=1

I jeszcze jedno, wiesz że była masa wątków, to dlaczego liczysz na to, że nagle dowiesz się czegoś nowego?
Kolejny wątek:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9338403&N=1

Polecili tam kilka innych programów, to może je sprawdź?

06.08.2009
01:56
smile
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dzięki maviozo i przepraszam, ale jakoś dziś nie myślę :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.