
Maras2002 [ Konsul ]
Niebieski hipopotamek !
sa scary !
Shaybecki [ Shaybeck ]
pomysł dobry, wykonanie leży
nie widać dokładnie miny hipopotama

maviozo [ man with a movie camera ]
Odradzam wchodzenie, to po prostu strata czasu.

gracz12301 [ Senator ]
słabe
Maras2002 [ Konsul ]
awesome!

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Lol ale denne ludzie nie mają co już robić to kręcą byle co

kluha666 [ Legend ]
Tragedia...

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Do bani
Bibkowicz [ whore ]
Jeszcze brakuje tylko Ye, ye, yeke ye, yeke yeke yeke...

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

mycha921 [ Press the trigger ]
tomazzi [ Flash YD ]
Jaka piosenka idzie w 1:09 ?

PitbullHans [ Legend ]
Uwielbiam takie filmy
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Żeby było lepiej zmontowane, to byłby git... A tak? Chujnia z grzybnią...

kubomił [ Legend ]
Ale głupie :D

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Dno.

hipppciu [ For Teh Lulz ]
hipopotam!

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Dno

XingYu [ Centurion ]
+1

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Bardzo słabo zmontowane.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
/facepalm
DscMati [ Konsul ]
[3]
Nie przesadzaj to tylko 18 sekund...

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Już mam się śmiać? Ha ha ha