GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ten film wideo jest już niedostępny...

05.08.2009
23:42
[1]

mefsybil [ Legend ]

Ten film wideo jest już niedostępny...

...z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez stronę trzecią.

Jest to dla mnie jasne. Zrobiłem Top 20 swoich ulubionych X, jak to robi sporo ludzi i wstawia na YT. Po trzech godzinach zrobiłem to samo, ok, wrzucam. Pojawił się ten komunikat, WMG wyciszyli mi dźwięk w całym filmiku. Zapytałem znajomego jak on to zrobił, że filmik przeszedł, no to dostałem wiadomość, że każdy fragment materiału, nie może być dłuższy niż 30 sekund. Zrobiłem tak, każdy fragment ma z 27-28 sekund. Wstawiam na YT i znowu to samo.

Czy ktoś próbował kiedyś coś takiego zrobić i wiedział jak się z tym uporać?
Chcę tylko rozwiązań, dzięki którym będzie się dało umieścić ten filmik (wraz z dźwiękiem rzecz jasna).

A. Nie wiem czy to ważne, ale wcześniej video było dostępne, tylko dźwięk wyciszyli. Teraz już w ogóle nie można nic zobaczyć.

05.08.2009
23:47
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9175167

Za poradą mirencjuma:



05.08.2009
23:59
smile
[3]

mefsybil [ Legend ]

Działa, jestem wam naprawdę bardzo wdzięczny. Jestem tylko ciekaw, czy tak już będzie na stałe, ale naprawdę bardzo dziękuję.

06.08.2009
00:49
smile
[4]

mefsybil [ Legend ]

Tak przypuszczałem, że nie na stałe. Na stronie głównej dostałem duże czerwone ostrzeżenie, żebym usunął filmy, bo nie mam praw blablablala. Teraz chcę zrobić to co mirencjum podał w linku drugim. Jednak nie mam już takiej opcji :|

Jest wszystko poza tą opcją, która być powinna... W filmiku, który dodałem kilkanaście minut temu wszystko jest tak jak być powinno, jednak w tym poprzednim już nie...

Spróbuję wrzucić jeszcze raz... Choć pewnie jest tam jeden jedyny wykonawca, którego zabraniają wstawić mi przez 20 sekund, podczas gdy tego utworu na YT jest ok. 20.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.