GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oświadczyny w Krakowie!

05.08.2009
22:05
smile
[1]

pumiasty [ Centurion ]

Oświadczyny w Krakowie!

Witam GOL'asów ;]

Nietypowe pytanie, nietypowa prośba, poradźcie.

Planuję się oświadczyć, właśnie w Krakowie, ulubione miasto mojej dziewczyny, ale ja go w ogóle nie znam. Niedługo tam będziemy razem na wczasach /ja pierwszy raz/. Może podpowiecie gdzie znajdę ciekawe miejscówki godne polecenia i zainteresowania. Same oświadczyny będą mieć już swoją formułę, wszystko już przemyślane, ukartowane na swój sposób, potrzebuję jeszcze tylko pleneru, klimatyczny park, wspaniały odcinek plaży nad Wisłą, a może jakiś ciekawy lokal, ale gdzieś gdzie nie jest tłoczno, może znajdzie się coś takiego gdzie można wręcz zamówić wieczór? ;p

Proszę o jakieś podpowiedzi, ciekawe pomysły, będę ogromnie wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.

05.08.2009
22:07
[2]

shubniggurath [ kocham gluty ]

opuszczone zakłady tytoniowe z malowniczym widokiem z dachu, na centrum Krakowa? ;>

05.08.2009
22:09
[3]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Może nad Wisłą koło Wawelu

05.08.2009
22:09
smile
[4]

Barthez x [ vel barth89 ]

Ja w Krakowie byłem tylko raz, ale może byś się oświadczył w Wieliczce (Kraków - Wieliczka - bez różnicy) w tej sali, którą widać na zdjęciu? Świetne miejsce imo. No chyba, że faktycznie tak bardzo zależy Ci na Krakowie z krwi i kości to już musi się wypowiedzieć ktoś stamtąd :)

Swoją drogą to gratulacje!


Oświadczyny w Krakowie! - Barthez x
05.08.2009
22:10
[5]

erton2 [ Konsul ]

Zakladam, ze nie chcesz wychodzic daleko poza scisle centrum wiec moze byc ciezko o dobry plener. Ja bym planty odpuscil, chociaz kwestia gustu, jesli juz to kawalek plant najblizej Wisly, przy Wawelu i ogolnie okolica zamku. Sam juz musisz zobaczyc co Ci sie spodoba. Najlepsza chyba bylaby jakas knajpa, ale nic nie przychodzi mi do glowy.

wspaniały odcinek plaży nad Wisłą lol

edit: wydawalo mi sie, ze jakas restauracja na Florianskiej ma sale na dachu, nie wiem czy to prawda, ale wygooglalem to:

- zdjecie o ktorym mowa

Wyglada slabo, ale moze przez ten czas zmienili meble ;) generalnie to ja bym szukal czegos w tym kierunku.



05.08.2009
22:10
[6]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Nad Wisłą koło Wawelu?
Jak zajdzie słońce jest tam tak ciemno, że sami się nie będą widzieć. Ale może to i dobrze, bo nie będą widzieli też chmary pijanych studentów leżących na trawie ;f

W samym centrum też nie jestem w stanie skojarzyć jakiegoś widoku nadającego się na tło oświadczyn.

05.08.2009
22:12
smile
[7]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

Pod Szkieletorem.

05.08.2009
22:12
[8]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

A może gdzieś na Kazimierzu? Dużo klimatycznych knajpek, a i pewnie nie było problemu z wynajęciem jakiejś przytulnej :)

05.08.2009
22:12
smile
[9]

Fett [ Avatar ]



05.08.2009
22:13
smile
[10]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Hujowa górka

Nie słyszałem o niej.

05.08.2009
22:17
smile
[11]

Flyby [ Outsider ]

..miejsc tutaj uroczych a trochę odosobnionych co niemiara ..znajdą się takie na Wawelu czy Kopcu Kościuszki z tych najbardziej znacznych ;) ..reszty nie polecam ze względu na ruch turystyczny ;)

..chwała Wikipedii ;) ..udało jej się wprawić w osłupienie rodowitego Krakusa tą "Hujową Górką" i "Cipowym Dołkiem" ..Co prawda nie interesowała mnie historia dzielnicy Płaszów ale wątpię aby te nazwy przechowała miejscowa tradycja ;)

05.08.2009
22:21
smile
[12]

pumiasty [ Centurion ]

ciekawi mnie ten Wawel i jego okolice, będziemy mieszkać na Skwerowej także jak widzę to wcale nie aż tak daleko...



-->shubniggurath: a gdzie te zaklady? ;p

-->Barthez x: to wcale nie głupie z Wieliczką, tam mamy zamiar pojechać, dwie pieczenie na jednym ogniu? ;p

-->alexej: pijani studenci, o lol ;p


Dzięki wielkie za zainteresowanie, a propos: "Hujową Górę" na pewno zapamiętałaby do końca życia. Widzicie to jak koleżankom będzie opowiadać jak się jej oświadczyłem? "Mój Misiu oświadczył mi się na ...." itd. ;p

05.08.2009
22:23
smile
[13]

promyczek303 [ sunshine ]

Ja bym wybrała rynek. Mało oryginalne ale imo najlepsze.
W ogóle Kraków na oświadczyny - cud, miód, malina :)

05.08.2009
22:29
smile
[14]

Beret z antenką [ Konsul ]

Tam gdzie hejnał grają, nie wiem jak ta wieża sie nazywa. W samo południe, jak zapłacisz hejnaliście to zagra jakąś ulubioną melodię. Zamiast hejnału ;p

05.08.2009
22:29
[15]

PC-Maniac [ Ninja! ]

W kościele Mariackim hejnał grają

05.08.2009
22:31
[16]

lostfan15 [ Konsul ]

Na kopcu Kościuszki albo Piłsudzkiego
...ten wyższy, bo mi się zawsze mylą

05.08.2009
22:31
smile
[17]

pumiasty [ Centurion ]

-->promyczek303: wiem :) dlatego konspira, spisky i inne gadziny na miejscu zupełnie, najważniejsze, że to Kraków :)

05.08.2009
22:32
[18]

shubniggurath [ kocham gluty ]

dolnych młynów.tylko trzeba być sneaky, bo plugawy parkingowy strzeże;)

05.08.2009
22:32
smile
[19]

al asaid [ Konsul ]

A dostaniemy zdjęcie wybranki? ;]

Gratulacje tak swoją drogą :)

05.08.2009
22:33
[20]

frer [ God of Death ]

promyczek --> Kraków taki cudowny ?? Jak dla mnie to miasto jest żenujące, a rynek po prostu tandetny i objechany. Ale co kto lubi. :)

Bullzeye_NEO --> Na szczycie szkieletora to by dopiero było coś. :D

05.08.2009
22:34
[21]

pumiasty [ Centurion ]

-->Beret z antenką: a jak się tam z Nimi skontaktować ;p, i ile taka "usługa" może kosztować? Nie chodzi tu o kwotę, bo to nie ważne, ale jeśli co łaska to ciekaw jestem... No właśnie... ;p

05.08.2009
22:37
smile
[22]

pumiasty [ Centurion ]

-->al asaid: no nie bardzo, może na razie lepiej nie, zbyt bystra dziewoszka i czort wi czy ona czasem też gdzie tu już po pracy nie zagląda /ponoć zmęczona ;p/.

05.08.2009
22:38
[23]

erton2 [ Konsul ]

Dygresja:

Jak napisalem wczesniej szukalem w googlach restauracji na Florianskiej, ktora ma widok z dachu, przejrzalem pierwsza strone wynikow i znalazlem taka na sw. Jana o czym pisze w edicie z 22:18. Teraz z ciekawosci przeszedlem na druga strone (kolejne 10 wynikow) i co widze? Oczywiscie ten watek :). Moja informacja sprzed 20 minut o wyszukiwaniu w googlach pojawila sie na kolejnym etapie owego wyszukiwania. Czuje sie jak w silmie sc-fi ;)

Dla ciekawskich -

05.08.2009
22:39
[24]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

frer
Mogę zapytać jakie miasta ci się podobają? Tak z ciekawości :)

05.08.2009
22:39
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..frer, kiepsko u Ciebie z poczuciem humoru ;)

05.08.2009
22:40
smile
[26]

Beret z antenką [ Konsul ]

pumiasty--No ja w sumie zarzuciłem tylko takim pomysłem, jak się odpowiednio postarasz to może sie udać. Może nie zamiast hejnału ale zaraz po 12 by coś zagrał.

05.08.2009
22:41
smile
[27]

Barthez x [ vel barth89 ]

pumiasty --> wyobraź sobie oświadczyny kilkadziesiąt metrów pod ziemią... A poza tym tam jest pełno krypt i miejsc, gdzie jest w miarę spokój, więc jeśli chodzi o Wieliczkę to po pierwsze niepowtarzalne i inne niż inne miejsce, a poza tym względny spokój :)

05.08.2009
22:43
[28]

King Klick [ Generaďż˝ ]

pumiasty ---> Ja bym słów Beretu z antenka nie brał na poważnie, watpie czy cos takiego jest do zrealizowania z Wieży Mariackiej.

I po wszystkim napisz jak tam :)

05.08.2009
22:43
[29]

promyczek303 [ sunshine ]

frer --> dokładnie, co kto woli :)

05.08.2009
22:46
[30]

Beret z antenką [ Konsul ]

King Klick---Czasami rzeczy niemożliwe są bardziej możliwe niż rzeczy oczywiste ;p

05.08.2009
22:49
smile
[31]

pumiasty [ Centurion ]

-->erton2: haha, a to dobre ;] udało mi się znaleźć coś ciekawego na floriana właśnie:



gustowna, konkretna, wygląda raczej odpowiednio, nic nie szkodzi że mimo że jest część "dachowa", to nie ma prawdopodobnie ze wstępnych oględzin widoku w dalszy Kraków.

Dobre miejsce.

05.08.2009
22:50
smile
[32]

Septi [ Starszy Generał ]

Dobrze gada,polać mu.Ta knajpa taka średnia na krótko,co jest romantycznego w oświadczeniu sie w knajpie :D.Akurat ta na mój gust niema klimatu.

05.08.2009
22:53
smile
[33]

pumiasty [ Centurion ]

szczerze jestem zaskoczony Waszymi podpowiedziami, są wręcz genialne, a może lepiej przemyśleć wszystko od nowa, bo wydaje mi się że w takich okolicznościach /Wieliczka, restauracja na dachu, hejnał/ arsenał zaskoczenia może być naprawdę przeogromny ;p Dzięki wielkie dzięki bardzo za wszystko dotąd :)

05.08.2009
22:55
smile
[34]

Septi [ Starszy Generał ]

A może na wierzy da sie powiesic napis oświadczynowy :D.He he idziesz z dziewuchą,ona sie odwraca a tam wielki napis :D.Hmm no może nie brzmi to aż tak dobrze jakby sie mogło wydawać :D.

05.08.2009
23:08
smile
[35]

Miszka [ Konsul ]

@Septi

A jak mu nie uwierzy, że ten napis jest na wieży?:P


Na serio, może wynajmij jakiegoś grajka (trąbka? gitara? - nie wiem co lepsze) który by podszedł podczas spaceru waszego i zagrał jakąś miłosną piosenkę (All You Need Is Love?) - dziewczyna zdziwiona a Ty w tym momencie zadziwiasz jeszcze bardziej:)

05.08.2009
23:16
smile
[36]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

A o grocie nestle słyszałeś?

05.08.2009
23:19
[37]

pumiasty [ Centurion ]

-->Miszka: udało się odkryć rąbka tajemnicy mojego planu, właśnie na tym mi też zależało, żeby może ktoś przygrał w sensie ja z Nią i właśnie jakieś może skrzypce.


a gdyby coś pokombinować z dorożką? Jest tam coś takiego?

05.08.2009
23:20
[38]

pumiasty [ Centurion ]

-->Api15: grota Nestle? i biegają tam takie króliczki czekoladowe? ;p zobaczymy co wujek kukle pokaże :)

05.08.2009
23:23
smile
[39]

S1KoR© [ surf or die ! ]

a jak powie nie ? :) wybierz takie miejsce, co by upadek byl miękki w razie co ;]

05.08.2009
23:23
smile
[40]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Proszę, sposób na oświadczyny (zawsze może być w jakimś hotelu w Krakowie)


Oświadczyny w Krakowie! - Api15
06.08.2009
00:45
smile
[41]

Septi [ Starszy Generał ]

Grota Nestle,no nie moge :D hahahahh

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.