GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozmowa z Włoch do Polski (kom/stacj)

05.08.2009
15:35
[1]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

Rozmowa z Włoch do Polski (kom/stacj)

Potrzebuję Waszej pomocy.

Za tydzień jadę do Włoch na ponad dwa tygodnie.

Będę musiał dosyć dużo dzwonić, a raz już miałem niezłą niespodziankę po powrocie do kraju ;)


Pomyślałem sobie, żeby kupić we Włoszech jakąś pre-paid z numerem i ją doładowywać.

Interesują mnie rozmowy na stacjonarne do Polski - zakładam, że na komórki dużo więcej biorą.


Jaka sieć? Jak to wszystko wygląda - pytam, bo Włochy to trochę dziwny kraj :P

Wyczytałem gdzieś, że potrzebny będzie dowód osobisty (ew. paszport) na kartę do telefonu - prawda to?

Z góry dzięki za pomoc :)

05.08.2009
16:05
[2]

el.kocyk [ Senator ]

Wyczytałem gdzieś, że potrzebny będzie dowód osobisty (ew. paszport) na kartę do telefonu - prawda to?

prawdopodobne: ja 2 lata temu w kazdej kafejce internetowej musialem robic skan dowodu/paszportu przed korzystaniem z neta
podobno zarzadzili takie prawo antyterrostyczne, nie pytaj mnie dlaczego:)

nie znam nazwy, ale moja znajoma kupuje karty za pomoca ktorych dzwoni, placi 5 euro i ma za to kilka godzin na stacjonarne do Polski...wiec na pewno cos taniego jest, powodzenia!

05.08.2009
16:13
[3]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

Jakbyś sobie przypomniał nazwę sieci komórkowej, to będę wdzięczny :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.