Grzesiek [ www eRepublik com PL ]
Rozmowa z Włoch do Polski (kom/stacj)
Potrzebuję Waszej pomocy.
Za tydzień jadę do Włoch na ponad dwa tygodnie.
Będę musiał dosyć dużo dzwonić, a raz już miałem niezłą niespodziankę po powrocie do kraju ;)
Pomyślałem sobie, żeby kupić we Włoszech jakąś pre-paid z numerem i ją doładowywać.
Interesują mnie rozmowy na stacjonarne do Polski - zakładam, że na komórki dużo więcej biorą.
Jaka sieć? Jak to wszystko wygląda - pytam, bo Włochy to trochę dziwny kraj :P
Wyczytałem gdzieś, że potrzebny będzie dowód osobisty (ew. paszport) na kartę do telefonu - prawda to?
Z góry dzięki za pomoc :)
el.kocyk [ Senator ]
Wyczytałem gdzieś, że potrzebny będzie dowód osobisty (ew. paszport) na kartę do telefonu - prawda to?
prawdopodobne: ja 2 lata temu w kazdej kafejce internetowej musialem robic skan dowodu/paszportu przed korzystaniem z neta
podobno zarzadzili takie prawo antyterrostyczne, nie pytaj mnie dlaczego:)
nie znam nazwy, ale moja znajoma kupuje karty za pomoca ktorych dzwoni, placi 5 euro i ma za to kilka godzin na stacjonarne do Polski...wiec na pewno cos taniego jest, powodzenia!
Grzesiek [ www eRepublik com PL ]
Jakbyś sobie przypomniał nazwę sieci komórkowej, to będę wdzięczny :)