GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS3 i Monitor

05.08.2009
14:19
[1]

Mateos44 [ Pretorianin ]

PS3 i Monitor

Siema, możliwe że niedługo będę mieć ps3 i chcę kupić monitor do tego bo nie mam tv hd, i co trzeba zrobić by podłączyć ps3 do monitora?

05.08.2009
14:20
[2]

szymonmac [ Legend ]

Np. kablem hdmi (jeśli oczywiście masz takie wejście w monitorze)lub dvi-hdmi.

05.08.2009
14:21
[3]

Mateos44 [ Pretorianin ]

ale ja nie będę kupować jakiegoś tam "mega wypas" monitor z Tunerem

05.08.2009
14:23
[4]

el.kocyk [ Senator ]

jak wpiszesz w google "ps3 i monitor" to wyskoczy Ci cala masa linkow w ktorych jest to dosc szczegolowo opisane
nie bede tu przepisywal bo jest duza szansa, ze w pierwszych 3 linkach znajdziesz odpowiedz
a jak nie znajdziesz to poszukaj w necie monitora jakie Ci odpowiada (no w twoim przedziale kasowym) i zapytaj sie czy ps3 pojdzie Ci na nim, np w watku seryjnym poświęconym ps3

05.08.2009
14:34
[5]

Wiil.i.aM [ P! ]

Kup monitor z wejściem HDMI lub DVI posiadającym HDCP. To tyle...

05.08.2009
14:36
[6]

Mateos44 [ Pretorianin ]

pod takie coś to mogę podłączyć PS3?

05.08.2009
14:40
[7]

Wiil.i.aM [ P! ]

18 cali to trochę mało jak na dzisiejsze czasy. Powiedz najpierw do ilu zł możesz zainwestować w monitor to się coś znajdzie.

05.08.2009
14:43
[8]

Mateos44 [ Pretorianin ]

tzn. PS3 będzie na raty a monitor chcę dokupić i to taki tani

05.08.2009
14:44
[9]

Wiil.i.aM [ P! ]

...

Czyli w cenie 600 zł max rozumiem ?

05.08.2009
14:44
[10]

Mateos44 [ Pretorianin ]

do 600zł

05.08.2009
14:48
[11]

pompaziom [ Hatifnat ]

omg na 18calach to możesz grać na PS2 a jak do PS3 to patrz przynajmniej od 22cali

05.08.2009
14:48
[12]

Wiil.i.aM [ P! ]

Więc w takiej cenie ciężko będzie znaleść dobry monitor. Jakbyś miał przynajmniej 700-800 zł, wtedy można byłoby oczymkolwiek pomyśleć :) Sam mam podłączone do 24 cali i uwierz mi..

Na początku wydawał się duży pozniej coraz mniejszy i teraz po prostu jest dla mnie mały. Granie na ps3 na 42'' to nie to samo co na 24.. co gorsza 18..

05.08.2009
14:50
[13]

Mateos44 [ Pretorianin ]

[11] Ale no wiesz, nie każdy ma kasę tak jak ty

ja mam zamiar sprzedać Xbox 360 za 640 więc wiesz...

spoiler start
A od 700-800 to ni chuja
spoiler stop

05.08.2009
14:58
[14]

el.kocyk [ Senator ]

chlopak pisze ze ma 600 to znaczy ze ma 600
na pewno by wolal grac na 50 calach, ale jak sam pisze nie ma tyle kasy
na 18 tez sie da grac, jak usiadzie jak przed kompem to mu w zupelnosci wystarczy, a zabawy z gry tez bedzie mial cala mase

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.