GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Euro Truck Simulator

05.08.2009
13:44
[1]

=D=2 [ Legend ]

Problem z Euro Truck Simulator

Kiedy włączę grę wybiorę kraj i chcę ruszyć to nic nie widać tylko jakieś czerwone światła.

05.08.2009
13:51
[2]

=D=2 [ Legend ]

/


Problem z Euro Truck Simulator - =D=2
05.08.2009
13:54
smile
[3]

Khameir [ 5150 ]

kogo to obchodzi


Powinieneś zainstalować sterowniki do grafiki albo przwstawić w konfiguracji opcje z opengl na directx lub odwrotnie.

05.08.2009
13:57
[4]

=D=2 [ Legend ]

Dziękuję za radę.

05.08.2009
14:01
smile
[5]

Cytryniak [ Konsul ]

A jaką masz kartę graficzną ? Bo jak masz Radeona 9200 to zapomnij o tej grze :D

05.08.2009
14:07
smile
[6]

=D=2 [ Legend ]

Przed chwilą włączyłem i jest ok a wie ktoś skąd mogę ściągnąć spolszczenie ?

05.08.2009
14:17
[7]

Bad Olo [ Stoprocent ]

1. www.google.pl
2. Wpisz "spolszczenie ETS
3. Wejdz w pierwszy link.

10 sekund pracy z google, wlacz mozg.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.