=D=2 [ Legend ]
Problem z Euro Truck Simulator
Kiedy włączę grę wybiorę kraj i chcę ruszyć to nic nie widać tylko jakieś czerwone światła.

Khameir [ 5150 ]
kogo to obchodzi
Powinieneś zainstalować sterowniki do grafiki albo przwstawić w konfiguracji opcje z opengl na directx lub odwrotnie.
=D=2 [ Legend ]
Dziękuję za radę.

Cytryniak [ Konsul ]
A jaką masz kartę graficzną ? Bo jak masz Radeona 9200 to zapomnij o tej grze :D

=D=2 [ Legend ]
Przed chwilą włączyłem i jest ok a wie ktoś skąd mogę ściągnąć spolszczenie ?
Bad Olo [ Stoprocent ]
1. www.google.pl
2. Wpisz "spolszczenie ETS
3. Wejdz w pierwszy link.
10 sekund pracy z google, wlacz mozg.