GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Środy z ORANGE

05.08.2009
12:29
[1]

Mogur [ Srogi Dik ]

Środy z ORANGE

Witam
Chcialem wybrac sie dzisia do kina na jakis film i skorzystac z promocji Orange, lecz w SMSie zwrotnym dostalem info ze liczba kodow juz sie wyczerpala.

Czy ktos ma wolny kod, bo zrezygnowal z wyjscia dzisiaj?
Jesli tak to bardzo poprosze o kontakt na GG 6097535 (ciagle dostepny)

05.08.2009
13:17
[2]

Mogur [ Srogi Dik ]

AP

05.08.2009
13:22
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

13. 14-cyfrowy kod musi zostać pokazany kasjerowi podczas kupowania biletów w ramach akcji.

14. Kod musi zostać pokazany na ekranie telefonu komórkowego klienta.

15. Ważność kodu potwierdzi kasjer przy pomocy systemu komputerowego przygotowanego na potrzeby akcji.

16. W celu sprawdzenia ważności kodu kasjer ma możliwość weryfikacji numeru telefonu klienta (sześciu ostatnich cyfr numeru telefonu).


Nie da rady.

05.08.2009
13:28
[4]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Wystarczy podać numer telefonu.

05.08.2009
13:29
smile
[5]

.:Jj:. [ Legend ]

A jak zamienisz magicznie prywatnego nadawcę smsa na Orange? Zapisanie numeru jako "Orange" wystarczy?

05.08.2009
13:36
[6]

racel45 [ Generaďż˝ ]

Lol przecież nie będą patrzeć w ekran. Podajesz kod i 6 ostatnich cyfr numeru z którego został on wysłany

05.08.2009
13:39
[7]

Mogur [ Srogi Dik ]

Ludzie... podaje sie kod i 6 ostatnich cyfr numeru telefonu, nikt nie patrzy w telefon co dyktujesz ;/

Juz nie raz korzystałem z tej promocji wiec wiem jak to dziala :)

Jesli ktos ma kod to poprosze

05.08.2009
13:41
[8]

racel45 [ Generaďż˝ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9263539

Pisz do Tomus665, mi już raz pomógł ;)

05.08.2009
13:43
[9]

Mogur [ Srogi Dik ]

Mialem kiedys jego GG, ale czysicilem liste no i juz nie mam ;/ wiec nie mam jak sie z nim skontaktowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.