Mogur [ Srogi Dik ]
Środy z ORANGE
Witam
Chcialem wybrac sie dzisia do kina na jakis film i skorzystac z promocji Orange, lecz w SMSie zwrotnym dostalem info ze liczba kodow juz sie wyczerpala.
Czy ktos ma wolny kod, bo zrezygnowal z wyjscia dzisiaj?
Jesli tak to bardzo poprosze o kontakt na GG 6097535 (ciagle dostepny)
Mogur [ Srogi Dik ]
AP
.:Jj:. [ Legend ]
13. 14-cyfrowy kod musi zostać pokazany kasjerowi podczas kupowania biletów w ramach akcji.
14. Kod musi zostać pokazany na ekranie telefonu komórkowego klienta.
15. Ważność kodu potwierdzi kasjer przy pomocy systemu komputerowego przygotowanego na potrzeby akcji.
16. W celu sprawdzenia ważności kodu kasjer ma możliwość weryfikacji numeru telefonu klienta (sześciu ostatnich cyfr numeru telefonu).
Nie da rady.
ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
Wystarczy podać numer telefonu.

.:Jj:. [ Legend ]
A jak zamienisz magicznie prywatnego nadawcę smsa na Orange? Zapisanie numeru jako "Orange" wystarczy?
racel45 [ Generaďż˝ ]
Lol przecież nie będą patrzeć w ekran. Podajesz kod i 6 ostatnich cyfr numeru z którego został on wysłany
Mogur [ Srogi Dik ]
Ludzie... podaje sie kod i 6 ostatnich cyfr numeru telefonu, nikt nie patrzy w telefon co dyktujesz ;/
Juz nie raz korzystałem z tej promocji wiec wiem jak to dziala :)
Jesli ktos ma kod to poprosze
racel45 [ Generaďż˝ ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9263539
Pisz do Tomus665, mi już raz pomógł ;)
Mogur [ Srogi Dik ]
Mialem kiedys jego GG, ale czysicilem liste no i juz nie mam ;/ wiec nie mam jak sie z nim skontaktowac