smutasek170 [ Chor��y ]
Hasło do Avast!
Witam,
Czy wie ktoś może gdzie Avast! przechowuje hasło ? Zabezpieczyłem kiedyś program, aby siostra mi nic nie grzebała i zapomniałem hasła i nie mogę go sobie przypomnieć.
Hasła zmienić nie mogę bo nie znam starego.
Dziękuje z góry za pomoc.

=D=2 [ Legend ]
SKĄD KTOŚ MOŻE WIEDZIEĆ CO TO ZA HASŁO.
SKASUJCIE TEN WĄTEK

Radin [ Konsul ]
[2] Jak się nie znasz, to się nie wpisuj. Jeśli raz wpisał hasło, to ono się gdzieś zapisuje. Nie pamiętam gdzie, ale kolega w ten sposób odzyskał CD-KEY.
kjx [ Nelson Tethers ]
Przeinstaluj. Avast jest darmowy, a kod rejestracyjny dają "od ręki". 5 minut roboty.