GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hasło do Avast!

05.08.2009
11:50
[1]

smutasek170 [ Chor��y ]

Hasło do Avast!

Witam,

Czy wie ktoś może gdzie Avast! przechowuje hasło ? Zabezpieczyłem kiedyś program, aby siostra mi nic nie grzebała i zapomniałem hasła i nie mogę go sobie przypomnieć.

Hasła zmienić nie mogę bo nie znam starego.

Dziękuje z góry za pomoc.

05.08.2009
11:57
smile
[2]

=D=2 [ Legend ]

SKĄD KTOŚ MOŻE WIEDZIEĆ CO TO ZA HASŁO.

SKASUJCIE TEN WĄTEK

05.08.2009
11:58
smile
[3]

Radin [ Konsul ]

[2] Jak się nie znasz, to się nie wpisuj. Jeśli raz wpisał hasło, to ono się gdzieś zapisuje. Nie pamiętam gdzie, ale kolega w ten sposób odzyskał CD-KEY.

05.08.2009
12:00
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Przeinstaluj. Avast jest darmowy, a kod rejestracyjny dają "od ręki". 5 minut roboty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.