GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na lan

05.08.2009
11:47
[1]

BPM [ Konsul ]

Gry na lan

Jakie są fajne gry na Lan? Bo sie polaczylismy z kolega siecia ale niewiem w co grac. Narazie gralismy w cs'a 1.6 i Age of Empires 2 :P

Polecajcie

05.08.2009
11:48
[2]

Kogee [ Kogi ]

Starcraft, War3, Serious Sam coop

05.08.2009
11:50
[3]

Krol Pawel [ Among the net ]

Warcraft 3 :)

05.08.2009
11:55
[4]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Quake1,2,3,4. Wormsy, Heroes 3,4,5, UT3

spoiler start
jest tego w ***
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.