BPM [ Konsul ]
Gry na lan
Jakie są fajne gry na Lan? Bo sie polaczylismy z kolega siecia ale niewiem w co grac. Narazie gralismy w cs'a 1.6 i Age of Empires 2 :P
Polecajcie
Kogee [ Kogi ]
Starcraft, War3, Serious Sam coop
Krol Pawel [ Among the net ]
Warcraft 3 :)
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Quake1,2,3,4. Wormsy, Heroes 3,4,5, UT3