GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki jest teraz najnowocześniejszy Sony Ericsson ?

04.08.2009
22:00
smile
[1]

=D=2 [ Legend ]

Jaki jest teraz najnowocześniejszy Sony Ericsson ?

Jaki jest teraz najnowocześniejszy Sony Ericsson ?

04.08.2009
22:01
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

C905?

04.08.2009
22:04
[3]

dave_mgs [ Senator ]

centrumse.pl
sonyericsson.pl

I tak dalej, i tak dalej.

Jest na przykład W995 - walkman z aparatem 8,1 mpx, autofocusem, potężnym wyświetlaczem, złączem mini-jack. Wypas ;)

04.08.2009
22:04
[4]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Xperia X1

05.08.2009
06:52
[5]

|kszaq| [ Legend ]

W995 to konkurent N95, jest bardzo do niego podobny.

Najnowocześniejsze SE będą miały dopiero premierę - Satio oraz Aino

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.