GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak dźwięku w necie

04.08.2009
19:08
[1]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Brak dźwięku w necie

Mam problem z dźwiękiem w internecie. W explorerze jak i firefoxie. Otóź nie ma go gdy oglądam np. filmiki itp. a w komputerze (gry, muzyka) jest. Z góry mówię, że to nie mój komputer i niewiem co na nim robiła osoba przede mną. Proszę o porady.

edit: Może żle to ująłem. Miałem na myśli, że w przeglądakach w ogóle nie ma dżwięki, są głuche.

04.08.2009
19:28
[2]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Up

04.08.2009
19:29
[3]

fajny Książę [ Capo ]

Proszę wypróbować metodę w linku:

04.08.2009
19:48
smile
[4]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Pomogło, dzięki.

04.08.2009
19:49
smile
[5]

fajny Książę [ Capo ]

Cała przyjemność po mojej stronie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.