Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Brak dźwięku w necie
Mam problem z dźwiękiem w internecie. W explorerze jak i firefoxie. Otóź nie ma go gdy oglądam np. filmiki itp. a w komputerze (gry, muzyka) jest. Z góry mówię, że to nie mój komputer i niewiem co na nim robiła osoba przede mną. Proszę o porady.
edit: Może żle to ująłem. Miałem na myśli, że w przeglądakach w ogóle nie ma dżwięki, są głuche.
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Up
fajny Książę [ Capo ]
Proszę wypróbować metodę w linku:

Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Pomogło, dzięki.

fajny Książę [ Capo ]
Cała przyjemność po mojej stronie.