GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28

04.08.2009
19:04
[1]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28

HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28

Witam w kolejnej części wątku poświęconej muzyce hip-hop.

Jest to wątek na forum, w którym przeróżni ludzie spokojnie dyskutują na temat nowinek w świecie hh. Można tu spokojnie wymienić zdanie na temat ulubionego składu, wykonawcy etc. Spokojnie czekaj na odpowiedź zawsze ktoś Ci odpowie. Jak czegoś szukasz to najpierw sprawdź czy ktoś już tego nie szukał przed tobą. Nie przeklinaj, pisz poprawnie, umyj rączki ;)

Poprzednia część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9278271&N=1

04.08.2009
19:08
smile
[2]

klimson_ [ Ace of Spades ]

piersi

POW POW POW

nie mam nic ciekawego do napisania, ale nie mogłem sie oprzeć

04.08.2009
19:19
[3]

ksips [ Legend ]

Czekam aż ktoś wrzuci "Popieram" na wrzuta.pl w formie MP3 :D

04.08.2009
20:27
[4]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jako człowiek od newsów wszelkich, wrzucam. Chociaż nie mam zamiaru sprawdzać:D

„Na serio” drugi solowy album Peji, to ponad 70 minut muzyki, która ukaże się na pojedynczym krążku zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 17 września nakładem wytwórni Fonografika.
Peja jako producent wykonawczy albumu o płycie mówi ciepło, lecz bez przesadnego entuzjazmu: „Ta płyta to 4 miesiące intensywnej pracy, krótki okres podczas, którego porządkowałem szereg różnych spraw zarówno jako człowiek i muzyk. Poczułem, że chcę opowiedzieć w formie koncept albumu, co tak naprawdę dzieję się w moim życiu, dlatego forma, jaką przybrałem jest bardzo osobista a ton wypowiedzi jak najbardziej na poważnie. O tym, co jest dla mnie ważne a co ważnym być przestało opowiada te 21 premierowych utworów. Jak każdy postawiłem na rozwój otwierając się na zróżnicowany klimat, jeśli chodzi o muzykę, która stanowi solidne tło dla moich osobistych życiowych refleksji. Zróżnicowanie to wynika również z moich własnych upodobań jako fana hip hopu, który świadomie postawił na mnogość gatunków. Nigdy nie zamierzałem tkwić w jednym określonym schematycznym stylu, czego dowodem była poprzednia płyta „Styl życia G’N.O.J.A.”
Tym razem jednak idę dalej, uważam też, że to materiał znacznie dojrzalszy o dobrym potencjale, niekoniecznie komercyjnym. Na pytanie, jaki sens jest wydawać kolejną płytę w 9 miesięcy po premierze poprzedniczki odpowiem, że tworząc swoje albumy kieruję się często własnymi potrzebami, czego konsekwencją jest album „Na serio”. Pisząc teksty, dobierając producentów i gości w postaci MC’s i DJ’ów robiłem po prostu swoje nie unikając w pewnych kwestiach zwykłych przypadków jednak uważam, że nagrałem ten album od początku do końca w sposób bardzo świadomy.”
Zapytany o to jak połączył morderczą trasę (ponad 50 koncertów) z pracą w studiu i codziennymi obowiązkami Rychu ożywia się: „To po prostu plan, który miałem do wykonania, traktuję rap poważnie, więc zajmuje się tym praktycznie non stop, zamiast się bawić ciężko haruję według wcześniej ustalonego harmonogramu a sukces w postaci złota z poprzednim albumem i udana trasa nakręciła mnie pozytywnie do dalszej roboty. Sukces rodzi sukces można powiedzieć, że jestem w pewnym sensie pracoholikiem (śmiech). Jak inaczej połączyłbym to wszystko bez uniknięcia chaosu? Płyta pisała się z dnia na dzień przy pierwszym wejściu do studia miałem pomysły na pierwszych dziesięć kawałków. W sumie wokale nagrałem w kilka dni. Muzyka napływająca do mnie z bardzo różnych, ale pewnych źródeł w dużej mierze przyczyniła się do tego, że zacząłem pisać ten album. Uwierzcie, że przy takich bitach nie usiedzisz zbyt długo bezczynnie (uśmiech zadowolenia) oczywiście niełatwo było koordynować pracę prawie 30 osób, które współtworzyły ze mną ten projekt i pod koniec mieliśmy lekki kocioł, ale jako profesjonalista zadbałem odpowiednio o komfort naszej pracy.”
Kolejna kwestia, o którą spytaliśmy to podobno mocna zmiana wizerunkowa. Rychu wyjaśnia: „Bez obaw jestem tym samym kolesiem tylko mam już trochę latek i nie chcąc istnieć w świadomości fanów jako bywalec imprez i rozwydrzony gwiazdor opowiedziałem o rzeczach ważniejszych niż szybkie życie za kulisami sceny. Poprzedni krążek powstawał dwa lata i towarzyszyła mu częściowo aura wariacji sięgająca czasów płyty, którą robiłem z Darkiem („Szacunek ludzi ulicy”). Jeśli decyduję się na jakąkolwiek zmianę to na pewno zauważysz to na moich płytach, jeśli chodzi o „Na serio” to tej płycie jest najbliżej do „N.O.J.A”, zarówno muzycznie jak i tekstowo. Czy dojrzałem? Może po prostu znudziło mnie życie chwilą i obecnie ustaliłem zupełnie inne priorytety, dlatego traktuję zarówno siebie jak i życie znacznie poważniej niż te 2-3 lata temu.”

Goście to producenci: White House (LA, Magierski), DJ. Zel, Vixen, DNA i Brahu
Na mikrofonie: Pih, Kobra, Gandi Ganda, Kaczor, Shellerini, Brahu, Vixen, Chada, Mrozu, K8, Paluch Glaca (Noise Inc), Ana i Wozik.
Na saksofonie w jednym z utworów pojawił się Marek Pospieszalski
Za gramofonami stanęli: DJ. Decks, DJ. Zel, DJ. Taek, Triple Impact (DJ. Rink, DJ. Soina)

Mrozu to beka co nie ziomy?:D

I logo z okładki mi coś przypomina:D

Edit: Ciąg dalszy wywiadu z Tetrisem


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
04.08.2009
21:09
smile
[5]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Na serwisie Play.com znaleźć można prawdopodobną tracklistę nadchodzącego albumu dwóch hip-hopowych legend: KRS-One'a i Buckshota, zatytułowanego "Survival Skills". Według niej, album będzie zawierał 15 utworów, na których gościnnie pojawią się same gwiazdy: Mary J. Blige, Talib Kweli, K'naan, Pharoahe Monch, Slug z Atmosphere, Naledge z Kidz In The Hall, Geologic z Blue Scholars, Immortal Technique, zespoły Heltah Skeltah i Smif-N-Wessun, DJ Revolution i inni. Produkcją bitów na album zajęli się m. in. 9th Wonder, Khrysis, Marco Polo, Black Milk, Illmind, Havoc, Coptic i Moss.

Album ukaże się 15 września nakładem Duck Down Records. Singlem promującym album jest "Robot", za któego bit odpowiada Havoc z Mobb Deep. Teledysk, wyreżyserowany przez Todda Angkasuwana, możecie obejrzeć poniżej. Tydzień temu ukazał się na winylu singiel "Robot/The DJ", zawierający obok kawałka singlowego utwór KRS-One'a "The DJ" z gościnnym udziałem DJ'a Revolution. Kawałka możecie posłuchać poniżej.

Tracklista:
1. Survival Skills (ft. DJ Revolution)
2. Clean Up Crew (ft. Rock of Heltah Skeltah)
3. The Way I Live (ft. Mary J. Blige)
4. Robot
5. We Made It (ft. Slug of Atmosphere)
6. Take Off The Mask (ft. Talib Kweli & Geologic of Blue Scholars)
7. Running Away (ft. Immortal Technique)
8. Amazin' Shit (ft. Sean Price of Heltah Skeltah & Loudmouf Choir)
9. Think Of All The Things (ft. K'naan)
10. One Shot (ft. Pharoahe Monch)
11. Pull The Trigger (ft. Smif-N-Wessun & Bounty Killer)
12. There It Is
13. Hear No Evil
14. BX to BK
15. Past * Present * Future (ft. Melanie Fiona & Naledge of Kidz In The Hall)

Tracklista singla "Robot/The DJ":
1. Robot (KRS-One & Buckshot) (Clean)
2. Robot (Instrumental)
3. Robot (Dirty)
4. The DJ (KRS-One & DJ Revolution) (Clean)
5. The DJ (Instrumental)
6. The DJ (Dirty)

04.08.2009
21:18
[6]

PitbullHans [ Legend ]

Na saksofonie w jednym z utworów pojawił się Marek Pospieszalski

Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to :P

04.08.2009
21:22
[7]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Dawno już na last.fm nie sprawdzałem se gustu;p Wydawało mi się, że ostatnio nie słuchałem za wiele Ostrego, a tu taka niespodzianka. Podświadomie włączałem jego kawałki czy jak...;p

A tak w ogóle to dorzucił zwrotkę (z przepasnych magazynów) ostatnio na czyimś albumie, bo chętnie bym obczaił:) Ostatnie co słyszałem to Ortega, ale jakoś nie zagościł ten kawałek na długo u mnie w winampie.

A i chciałem zrobić nową część z nowym wstępniakiem i sie kurde spóźniłem. Znowu muszę poczekać pare tygodni;p

04.08.2009
21:33
smile
[8]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Sekaku feat. Laikike1

04.08.2009
21:40
[9]

mefsybil [ Legend ]

[5] Ło kurwa, wreszcie będzie zajebista płyta, patrząc na producentów i featuring. :D

05.08.2009
11:42
smile
[10]

raphunder [ Legend ]

[8]

Z góry się jaram!

Co do Peji, dzięki pomysłowi na logo i mega featuringu dochodzę do wniosku, że Rychu w ch*ja sobie leci.

05.08.2009
11:48
smile
[11]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Rychu w ch*ja sobie leci.

OD TYLU LAT!

05.08.2009
11:50
[12]

raphunder [ Legend ]

OD TYLU LAT!

:D

Co do laika, ujowa jakość i w ogóle. Nie jaram się.

05.08.2009
11:51
[13]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Bo to surowa wersja bez mixu:P
No i Laik jeszcze nie wytłumaczył o co mu chodziło w tej zwrotce:D

05.08.2009
12:01
[14]

raphunder [ Legend ]

Jezu, kiedy mu się odechce pisać te ciężkie teksty, których nikt nie rozumie :D

05.08.2009
16:47
[15]

Cing [ Gang Agi ]

Czytajcie tłumaczenie tekstu.

05.08.2009
16:56
smile
[16]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[15] The flow so amazing, nigga.

05.08.2009
17:19
smile
[17]

Wuuuuf [ Generał ]

The flow so amazing, nigga.

05.08.2009
19:39
smile
[18]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Oh No - Dr. No's Ethiopium (08.2009)

Kolejny instrumentalny album Oh No tym razem bazujący na muzycie etiopskiej
Premiera: sierpień 2009
Promomix:

05.08.2009
19:45
smile
[19]

mefsybil [ Legend ]

Firma WMG nie wyraziła zgody na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej użytej w tym filmie. Ścieżka dźwiękowa została zablokowana

Takie coś dostałem po wrzuceniu mojego Top 20 na YT. Wiecie może co jest nie tak? Jak inni wrzucają swoje video z najlepszymi raperami bez problemów?

Nie wiem czy to wina tego, że któryś z tych raperów nagrywa w WMG, ale bez przesady - 3 godziny na marne, bo innym się nie podoba to, że wstawiłem pół minuty utworu, którego jest na YT z 20 egzemplarzy... :/

05.08.2009
19:50
[20]

Wuuuuf [ Generał ]Jaram

05.08.2009
20:43
[21]

settoGOne [ settogo ]

[4] apropos Peji - ten featuring Mroza jest na beke. Juz dwa razy slyszalem jak Peja ironicznie spiewa jego blyszczysz jak miliony monet;p wiec pewnie beda jakies cuty tej szmaty

05.08.2009
20:51
[22]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Odpaliłem Tabasko i powiem wam że Ostry się skonczył po tej płycie. Sprawdzone info. Jaram się jak bym słuchał pierwszy raz:)

Jezzurekcja jednak nie jest najlepsza:D

05.08.2009
20:54
[23]

Wuuuuf [ Generał ]

Juz dwa razy slyszalem jak Peja ironicznie spiewa jego blyszczysz jak miliony monet

gdzie?

05.08.2009
20:55
[24]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Na Słoniu. A drugi raz nie wiem bo go nie słucham:D

05.08.2009
20:59
[25]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ta okładka Peji też mi coś przyomina ale nie moge sobie przypomnieć.

05.08.2009
21:01
[26]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Mi chodziło o logo. Skserowane od Mesa. Swoją drogą nie mają już co kserować tylko chujowe loga:D


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
05.08.2009
21:02
[27]

mefsybil [ Legend ]

A TeTris - taki ambitny facet - też zaprosił poważnie Mroza do któregoś utworu?

05.08.2009
21:03
[28]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie.

05.08.2009
21:03
[29]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Wiem że o logo ale okładka też jakaś znajoma tak jak to było ze Styl Życia G'Noja i Fat Joe - Me, Myself & I

06.08.2009
02:51
[30]

settoGOne [ settogo ]

gdzie?

Wyprawa ekipy z Poznania jak mniemam do Torunia. Chociaz moglo to byc gdzies indziej - sprawdz se na youtubie jak niedowierzasz :P

+ to co Roland mowil:)

06.08.2009
12:09
smile
[31]

PaulPierce [ Generał ]

A propos Mroza. Jeśli ktoś słucham Inwazje Gurala, to obił mu się w oczy wers Tedego z nawiązaniem do Mroza? No, a na urodzinach Tedego w Mielnie kto gra? :D

06.08.2009
12:18
[32]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Śpieszmy się kochać hiphop tak szybko odchodzi:(

Zapraszają Mroza nie wiadomo na chuj... Ktoś narzekał że Ostry zaprasza raperów ze stanów których tylko on zna? To macie teraz na featach Mroza którzy wszyscy znają.

Awruk tak patrze co się w tym kraju dzieje z rapem to aż zamykam oczy kiedy patrze na to(łap ten folołap). W mainstreamie zostało dwóch raperów którzy nie robią z siebie idiotów:/ W podziemiu wyszła ostatnio tylko Ortega dobra... Trzeba czekać na wrzesień.

06.08.2009
12:28
smile
[33]

raphunder [ Legend ]

Chciałbym coś napisać Roland, ale nawet nie wiem co.

06.08.2009
12:41
[34]

Cing [ Gang Agi ]

W mainstreamie zostało dwóch raperów którzy nie robią z siebie idiotów:/

nie jestem pewien, kto?

spoiler start
serio nie wiem, Mes?
spoiler stop

06.08.2009
12:43
smile
[35]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Mes

06.08.2009
12:47
[36]

Cing [ Gang Agi ]

a drugi?

06.08.2009
12:50
[37]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ostry. Z czego Adam ma ten problem że Jego rap robi się nudny. Lecz nie robi z siebie idioty, nie lata po scenie z jakimś Mrozem, nie nagrywa jakiś Monopoli. Ma ogromnego plusa za to że chce osiągnąć coś za granicą jako producent.

W sumie to tej dwójki mógłbym dorzucić Piha jeszcze:)

06.08.2009
13:06
[38]

raphunder [ Legend ]

Pih może być, tylko, że już żadnego solo nie wyda.

06.08.2009
13:36
[39]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Nie przesadzajcie. Jest jeszcze Łona, Fisz, czy Eldo. No, ale szkoda, że takie "marki" z poprzednich lat, teraz świrują pawiana i odpierdzielają jakieś maniany np. Pezet, ludzie z WWO, Peja...

I kto to kurwa jest Mrozu?

06.08.2009
13:37
smile
[40]

mefsybil [ Legend ]

Jesteście za starzy, by zrozumieć Muzykę Emocjonalną. :]

I kto to kurwa jest Mrozu?

Odpowiednik amerykańskich gwiazd, które teraz mainstream dobiera do swoich refrenów.

06.08.2009
13:41
smile
[41]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie przesadzajcie. Jest jeszcze Łona, Fisz, czy Eldo.

Sukces w Polsce jest 6 raperów którzy nie są błaznami.

We wrześniu Tetris, Lakike1, Raca & PeeRZet, Wena & Rasmentalism, może Jimson ( w co wątpie:P) więc może być dobrze.

06.08.2009
13:45
smile
[42]

raphunder [ Legend ]

Masz rację Mef, emocjonalna jest dla dzieci (no offence)

Co do reszty Promil, to masz absolutną rację, ale boli to, że przez te "marki" moda na hip-hop jest w pełni i jakbym miał zdissować każdego pseudohiphopowca w promieniu 15 km od mojego domu to dwóch mixtape'ów by mi nie starczyło, tyle tego kurewstwa jest. A jak się spytasz kim jest Zeus to oni rozkładają ręce.

06.08.2009
13:45
smile
[43]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jakbym się dobrze zastanowił to może znalazłbym i ośmiu.

06.08.2009
13:46
smile
[44]

mefsybil [ Legend ]

Masz rację Mef, emocjonalna jest dla dzieci.

To dlatego usunąłeś last.fm?

06.08.2009
13:52
[45]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Polski rap jest chujowy i tyle:P Wychodzą trzy płyty dobre na legalu, reszta w jakiejś podziemnej sprzedaży przez net w nakładzie 500 sztuk. Następnego dnia po wyprzedzaży nakładu latają na allegro jako białe kruki:D Dobry polski rap w podziemiu od tylu lat.
I pamiętajcie "nie ważne gdzie to leci ważne kurwa czym jest":D

06.08.2009
14:03
smile
[46]

raphunder [ Legend ]

To dlatego usunąłeś last.fm?

Tak, bo byś widział jak słucham nowego pezeta, mroza, libera, donia i glukozy.

06.08.2009
14:05
[47]

Cing [ Gang Agi ]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111111111one

ed. fak, wiedziałem ;p

06.08.2009
14:09
[48]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Było.[20]

06.08.2009
16:21
smile
[49]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

"Jazzurekcja" 2LP na pięciolecie premiery najlepszej polskiej płyty, 18/11/2009

06.08.2009
16:48
[50]

settoGOne [ settogo ]

[47] PRZ w koncu mnie zachwycil :) Ale ten drugi chlop to gruba beka hahaha jak pedal rapuje - przesadza

06.08.2009
16:54
[51]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[50] Podbijam:D Raca pozatym nie pasuje do PRZ. I głos Racy męczy. PeeRZet fajnie podwójnymi leci w 1:15:) A i on nie śpiewa tylko rapuje:P

06.08.2009
17:13
[52]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Mody na blendy ciąg dalszy
Oto kolejny mixtape od tajemniczego blend makera ,który zrobił takie mixtape z blendami jak:
Smarki Smark & Jazz Liberatorz - Najeblendy EP [2009]
LeonRaz & Statik Selektah - 2009 Czyli Blend Roku [2009]
A teraz dzięki niemu będziecie mogli posłuchać kolaboracji Smarki Smarka z KNO.

Tracklista:
01. Kawałek o dupach z 4tego Grudnia (odsłuch:
02. 833 aka nasty filthy euro
03. Reminenscencje so change clothes
04. Love ain't A My A Wy
05. Doin Alright - Najebawszy Theme
06. Grown Man to 833

Download full mixtape:Ile jeszcze płyt wyjdzie z Najebawszy?:D

06.08.2009
21:02
[53]

Miles Dei [ Konsul ]

jak miliooony mooonet

W mainstreamie zostało dwóch raperów którzy nie robią z siebie idiotów

I żaden z tych raperów nie ma nic do powiedzenia.

06.08.2009
21:11
smile
[54]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

I żaden z tych raperów nie ma nic do powiedzenia.

Pitbull bierz go:D Mówi że Adaś Ostrowski nie ma nic do powiedzenia.

Miles Dei Śmiało pochwal się kto na polskiej scenie ma coś do powiedzenia. Powtarzam na polskiej scenie a nie w polskich gimnazjach:P

Edit: Miles Dei = blazerx? Myślałem że jakiś prawilny gimbus mówiący że Mes nie ma nic do powiedzenia:D

06.08.2009
21:14
[55]

mefsybil [ Legend ]

[53] mówiłeś, że nie odwiedzasz gola, bo nie masz po co :)

06.08.2009
21:17
smile
[56]

PitbullHans [ Legend ]

Pitbull bierz go:D Mówi że Adaś Ostrowski nie ma nic do powiedzenia.

Szkoda mi zębów na niego.

A O.S.T.R. to głównie producent :>

spoiler start
Co oczywiście nie zmienia faktu, że na Polskiej scenie Hip-Hop'owej jest najlepszy :>
spoiler stop

06.08.2009
22:15
[57]

settoGOne [ settogo ]

Nie czas na kłótnie :)

Wielka prośba umie ktoś z was ściągnąć that shit na dysk!?Albo jak ktos ma teledysk na dysku ! Bylbym mega wdzieczny bo teledysk kot i na najlepszym bicie!

06.08.2009
22:19
[58]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

Przesłuchałem ostatnio całą płytę Bezimiennych- Walka i muszę stwierdzić, że jest naprawdę godna. To jest to na co od dłuższego czasu czekałem. Niech żyje podziemie.

06.08.2009
22:59
smile
[59]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Projekt Blow, czyli Święty i Flow to kolejni artyści po Mesie i Pjusie, których wyda Alkopoligamia.com !

Dopracowane, twarde, klasyczne i pełne wyobraźni aranżacje Świętego Mikołaja + zmysłowy głos i niebanalne teksty doświadczonej wokalistki Flow przekonały nas bardzo szybko, że warto promować muzykę Blow. To z jednej strony ciepła energia, buddyjski dystans i spokój, z drugiej - niepokorna postawa, niezgoda na plastikową rzeczywistość i buractwo.

Z każdym kolejnym kawałkiem Blow podwyższają poprzeczkę, zaskakuje też ich nowatorski etos pracy. Święty pompujący w muzykę nowojorską surowość w swoim upalonym mieszkaniu i Flow, samotnie nagrywająca i miksująca wokale w profesjonalnym studiu, w którym zamyka się na klucz. Następnie wspólna burza mózgów nad aranżem. Tego potrzebowaliśmy !

Z tej okazji mamy dla Was krótki klip - nie mogliśmy się powstrzymać przed nakręceniem go, gdy usłyszeliśmy kawałek "Co robić, co".Wyczekujcie kolejnych singli i klipów Blow, o przybliżonej dacie premiery ich płyty będziemy jeszcze informować.

alkopoligamia.com


Takie mało rapowe, ale alkopoligamia to wytwórnia hiphopowa a Święty to hiphopowy producent:) No i w sumie się jaram:P Pewnie Mes gościnie:D

06.08.2009
23:10
[60]

Miles Dei [ Konsul ]

@ Miles Dei Śmiało pochwal się kto na polskiej scenie ma coś do powiedzenia.

Pewnie Sokół(prosto) i Peja zgarniają najwięcej kasy i posiadają szersze grono fanów a co za tym idzie więcej możliwości zarobkowych i więcej do powiedzenia. Jasne Ostr i Mes się liczą ale jako artyści a nie jako działacze lub organizatorzy.

@ mówiłeś, że nie odwiedzasz gola, bo nie masz po co :)

To było dawno temu i nie prawda, zresztą nie wiem o czym mówisz. :]

@ Co oczywiście nie zmienia faktu, że na Polskiej scenie Hip-Hop'owej jest najlepszy

Ostry przypadkiem nie powiedział, że nagrywa z raperami ze stanów bo w Polsce nie ma nikogo wartego takiego zaszczytu?

07.08.2009
12:19
smile
[61]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Z dnia na dzień z rapem jest coraz gorzej>>>>


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
07.08.2009
12:35
smile
[62]

Paul12 [ Buja ]

Onan robi folołapa do Mroza już na okładce? Ojjj, ciężko :D

07.08.2009
13:22
[63]

Cing [ Gang Agi ]

Piszę piszę piszę piszę piszę to, że beka.

07.08.2009
14:36
[64]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Po pięciu latach od wydania debiutanckiej płyty „Muzyka Bloki Skręty” i wyśmienitym przyjęciu płyty „Powrócifszy” reaktywowanej formacji Warszafski Deszcz, Numer Raz nadchodzi z solowym materiałem. Płyta zatytułowana "Ludzie Słowa Maszyny" pojawi się pod koniec wakacji nakładem wytwórni Wielkie Joł.

Album „Ludzie Maszyny Słowa” jest efektem starannej selekcji muzyki i długiej pracy w studio nagrań. Po pokonaniu wielu przeszkód natury technicznej i życiowej, premiera płyty przewidziana jest na ostatnie dni sierpnia.

„Wiem, że wiele osób czekało na tę płytę. Trochę to trwało, bo wszystkie te akcje, to był prawdziwy bunt maszyn. Udowodniliśmy, że jak na razie człowiek wygrywa i mamy dla was kawał dobrego rapu” - dodaje Numer Raz.

Już niebawem więcej informacji, a teraz prezentujemy okładkę albumu Numer Raz „Ludzie Maszyny Słowa”. Autorem zdjęć do okładki jest Marcin Szambelan, a za warstwę graficzną odpowiada Zgrywus Grafiki Omnibus.

Partnerzy: LWW, Spoko Dzieciak, Portal Hip-Hop.pl, Rapgra.com, Spinner, Cgm.pl, GG: 8333, Grono.net/wielkiejol, Zajafka Kipi, Vision Music, Dailymotion, Warszafskideszcz.pl


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
07.08.2009
14:58
[65]

Paul12 [ Buja ]

Buahahah, numer terminator :D Czekam na tracklistę i jakiś dobry featuring.

07.08.2009
15:17
[66]

Bad Olo [ Stoprocent ]

premiera płyty przewidziana jest na ostatnie dni sierpnia

Będzie kolejna płyta na wrzesień :D No chyba, że nie będzie obsuwy ^^

07.08.2009
15:23
[67]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[66] Sierpień = na gwiazdkę. Sprawdzone info:D

07.08.2009
20:32
smile
[68]

-Fizz- [ Konsul ]

Mam pytanie - czy utwór Eminema "When I'm Gone" znajduje się jeszcze na jakimś albumie oprócz "Curtain Call: The Hits"?

07.08.2009
20:35
[69]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Nie.

07.08.2009
20:38
[70]

mefsybil [ Legend ]

Nie, Curtain Call to zbiór najlepszych utworów, ale na nim pojawiły się dwa nowe - Shake That i właśnie When I'm Gone.

08.08.2009
12:43
[71]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Mam wyjebane na was hieny, wyjebane na was trutnie...

08.08.2009
12:46
smile
[72]

PaulPierce [ Generał ]

Nie jaram się. Sprawdzone info.

Roland, przez Ciebie mi to w nawyk wchodzi;]

08.08.2009
12:53
smile
[73]

mefsybil [ Legend ]

...ja nie zejdę z mojej sceny, to ty drżyj fajo przed jutrem.

Robimy rap zdrowy, robimy rap hardcorowy. To nie spedalona nuta, to nie kolor jest różowy.


Wszystkie teledyski takie same. :)

08.08.2009
12:57
[74]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Roland, przez Ciebie mi to w nawyk wchodzi;]
Sprawdzone info od tylu lat!

Jest beka i nie tylko... o polskiem rapie dawno nie powiedziałem nic innego niż beka:D Może we wrześniu kilka propsów ktoś dostanie:P

Niech wyjdzie już ten Tet i Laik bo jest żle, niech przynajmniej niech Junes wrzuci LP bo ten polski rap jest suchy:P

08.08.2009
13:15
smile
[75]

PitbullHans [ Legend ]

16. Mam Wyjebane Refix
(ft. PEJA, POPEK)


Hhahaha, tak jest Rysiu - jesteś Real Muthaphukkin G!

08.08.2009
13:29
[76]

settoGOne [ settogo ]

O co ci chodzi Pitbul?
edit: musisz sie koniecznie o wszystko klucic? Zapytalem bo nagle ten tekst napisales, a nie znalem traklisty

A tak pozatym to nie zrozumialem o co Ci chodzi z Peją :/


10. Czysty Umysl
(ft. JUNIOR STRESS)

08.08.2009
13:31
smile
[77]

PitbullHans [ Legend ]

O co ci chodzi Pitbul?

A co znowu będziemy się kłócić? :>

///
A tak pozatym to nie zrozumialem o co Ci chodzi z Peją :/

Po prostu sam nie wiem co on robi na tym szajsie. Już od 5 lat Peja robi totalny szajs i po prostu żal mi go, że tak nisko upadł.

musisz sie koniecznie o wszystko klucic?

Ja się nie chcę kłócić, tylko po prostu wiem, że zaraz ktoś się zjawi i będzie wykrzykiwać jaki to Peja super raper (kiedyś może i tak) i gangster a O.S.T.R. to ch*j bo się przyczepili, niektórzy mnie o tego O.S.T.R.'ego, że po prostu szkoda gadać.

08.08.2009
13:54
[78]

PaulPierce [ Generał ]

[77] I tu się Grucha mylisz... a, to nie ten film

Znając mniej więcej gusta ludzi z tego wątku, większość ma jeszcze bardziej wyjebane na Peje, w końcu nie każdy ma zaszczyt gościć Mroza na featuringu ;]

08.08.2009
13:57
smile
[79]

PitbullHans [ Legend ]

[78] - Do niedawna nie wiedziałem kto to jest ten Mrozu, aż nie wszedłem na YouTube :)

Świecisz jak miliony monet, spłooooniesz nim odpalę lont - Hhaha

/ale głuchy jestem xD

08.08.2009
14:00
smile
[80]

mefsybil [ Legend ]

Już od 5 lat Peja robi totalny szajs i po prostu żal mi go, że tak nisko upadł.

Ja myślałem, że wykonawcę ocenia się po całokształcie a nie ostatnich pięciu latach... Jeśli tak jest to ja pierdolę tą muzykę, szajs jakich mało skoro przez ostatnie 5 lat nie ma nic takiego superanckiego... Max 3 płyty, buu, ale gówno.

08.08.2009
14:01
[81]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

PEJA ZAJEBISTY RAPER I DOBRE DUPECZKI RUCHA I NIE TYLKO!!!11 MAM JEGO NOWĄ PLYTE „Na serio” I JEST DOBRA A NAWET LEPSZA!
A OSTER TO SLABY SPIEWAK I SIE SPRZEDAL ZA DWA ZLOTE!
POZDROWIENIA DLA MOJEGO CZLOWIEKA PITTBULA.


spoiler start
Jak na hh.pl:D
spoiler stop

08.08.2009
14:07
[82]

PitbullHans [ Legend ]

Ja myślałem, że wykonawcę ocenia się po całokształcie a nie ostatnich pięciu latach

To jak mam ocenić jego twórczość skoro do 2005 było dobrze a potem coraz gorzej?
Peja - średni raper, co to znaczy średni skoro kiedyś był dobry a teraz nie?

Gdyby oceniało się każdego wykonawcę za całokształt to każdy byłby średni, nie ma takiego co miałby wszystkie płyty na jednakowym poziomie.

08.08.2009
14:07
[83]

mefsybil [ Legend ]

Gdyby oceniało się każdego wykonawcę za całokształt to każdy byłby średni, nie ma takiego co miałby wszystkie płyty na jednakowym poziomie.

Ostry.

To jak mam ocenić jego twórczość skoro do 2005 było dobrze a potem coraz gorzej?

Jeśli kiedyś był dobry, teraz nie to może wypada tez powiedzieć o nim coś dobrego, hę? A nie same wady... Żaden wykonawca nie robi tak samo dobrych płyt, każdy ma jakieś wpadki - nawet Nas. Jedynie Ice Cube chyba robi cały czas rap na jakiś tam poziomie... I Eminem. I Ill Bill. I TeTris.

A inni to mają wyjebane od tylu lat.

08.08.2009
14:10
[84]

ch18 [ ZIP Skład ]

Nowy teledysk Firmyoraz można już przedpremierowo zamawiać płytkę

08.08.2009
14:15
[85]

PitbullHans [ Legend ]

Peja super raper (kiedyś może i tak)

To chyba ominąłeś.

Gdyby oceniało się każdego wykonawcę za całokształt to każdy byłby średni, nie ma takiego co miałby wszystkie płyty na jednakowym poziomie.

Ostry.


Znowu jakaś ironia, że niby uważam jego albumy za najlepsze i każdy jest na równi superancko odjechany w kosmos?


Ice Cube chyba robi cały czas rap na jakiś tam poziomie... I Eminem.


Nie studiowałem dokładnie Ice Cuba, ale Eminem na pewno nie jest cały czas na tym samym poziomie, a Ty jesteś jego wielkim fanem i tego nie zauważyłeś? Czy może po prostu nie chcesz.

08.08.2009
14:16
[86]

mefsybil [ Legend ]

Nie studiowałem dokładnie Ice Cuba, ale Eminem na pewno nie jest cały czas na tym samym poziomie, a Ty jesteś jego wielkim fanem i tego nie zauważyłeś? Czy może po prostu nie chcesz.

A w czym Relapse jest gorsze od poprzednich albumów? Fakt, że takiemu The Eminem Show i poprzednim albumów nie dorównuję, ale jest lepsze od "Encore" i to bardzo dobry powrót Eminema...

Zauważyłem, że jestem fanem. Zresztą wypowiedziałem się na jego temat we wczorajszym wątku.

08.08.2009
14:24
[87]

PitbullHans [ Legend ]

A w czym Relapse jest gorsze od poprzednich albumów? Fakt, że takiemu The Eminem Show i poprzednim albumów nie dorównuję, ale jest lepsze od "Encore" i to bardzo dobry powrót Eminema...


Nic nie mówiłem o Relapse ;) Sam uważam ją za dobry powrót a Encore za jedną ze słabszych, więc jednak nie wszystkie są na równi ? :)

08.08.2009
14:26
[88]

mefsybil [ Legend ]

Każdy raper ma jakąś najsłabszą płytę, Encore jest najsłabsze co nie znaczy, że jest chujowe. Jest dużo dobrych utworów, co prawda chorych, ale niektóre sa naprawdę niezłe. "Mosh" i "Like Toy Soldiers" moim zdaniem nie odstają od utworów z poprzednich albumów...

Weź jeszcze pod uwagę bity, które Em robi lepsze niż niejeden wychwalany producent. Też już o tym mówiłem, nie będę się powtarzał, kopiować swoich wypowiedzi i powielać również nie lubię ;)

08.08.2009
14:33
[89]

PitbullHans [ Legend ]

To samo jest z Peją ma po 2-3 dobre utwory na tych swoich "nowych" płytach i co mam od razu mówić, że cała jest dobra?

08.08.2009
14:39
[90]

mefsybil [ Legend ]

Być może źle cię zrozumiałem z twoim wyśmiewaniem Peji? Bo jeśli kiedyś robił dobry rap, teraz już nie to nie powiesz, że raperem jest średnim, bo kiedyś był zajebisty - a że pomysły muszą się skończyć, no to cóż...

08.08.2009
14:41
smile
[91]

PitbullHans [ Legend ]

Bo jeśli kiedyś robił dobry rap, teraz już nie to nie powiesz, że raperem jest średnim, bo kiedyś był zajebisty - a że pomysły muszą się skończyć, no to cóż...

No i to to chodzi właśnie ;)

08.08.2009
14:44
[92]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jak to mawiał Hirek Wrona "Wygrał Hip-hop":D

08.08.2009
14:46
[93]

settoGOne [ settogo ]

Ja sugeruje nie komentowac nowych kawalkow Peji skoro sie ich nie zna. Sam mowisz, ze znasz jego 2-3 kawalki. To tak jakbym chcial przekonac Rolanda ze La Coka Nostra to gowno bo mi sie nie podoba Bang Bang (co jest nieprawdą :P). Peja zrobil w kurwe dla polskiego rapu, reprezentuje biede i chociaz jest burakiem to szacunek.

Po raz drugi podkreslam moje zdanie na temat jego nowej plyty - featuring mroza jest na beke zapewne i beda tylko cuty ;)

BTW: Pamietacie afere ze niby Peja dostal od Popka?:D


Podsumowanie: po czesci jestem po stronie Pita po czesci mefa :P

08.08.2009
14:54
[94]

Miles Dei [ Konsul ]

Jak to mawiał Hirek Wrona "Wygrał Hip-hop"

ten sam Hieronim który wydaje Mroza?

08.08.2009
14:55
[95]

raphunder [ Legend ]

ten sam Hieronim który wydaje Mroza?

Sprawdzone info?

08.08.2009
14:58
[96]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli zobaczyć relację z planu klipu Blow w programie „Co za tydzień” na TVN.

Święty i Flow kręcili klip do „Lekkości bytu” – jednego z najbardziej wyluzowanych utworów zarejestrowanych przez ten niebanalny duet. Zaangażowanie zaprzyjaźnionej ekipy Flow, czyli reżysera Jacka Taszakowskiego (Filmotwórnia), operatora Alexa Pavlovica, montażysty Wojtka Ehrlichmanna i dobrze Wam znanych ogarniaczy z Alkopoligamia.com dało naprawdę niespotykany efekt !Premiera klipu już wkrótce, tymczasem sprawdźcie co o muzyce mają do powiedzenia Blow !

Reportaż w „Co za tydzień” na TVN 9.08.2009 r. o godz. 15:30

alkopoligamia.com

WYTWÓRNIA MESA JEST KOMERCYJNA!!

spoiler start
I chwała im za to:P Może wkońcu wybije się coś dobrego w tym syfie który jest nazywany polską muzyką rozrywkową:D
spoiler stop


ten sam Hieronim który wydaje Mroza?

Jebie mnie Hirek i to co on wydaje:D Na Mroza mam wyjebane jak Roman aka. Syntezator Mowy Ivona.

A Eis ma Pudelka:D Sprawdzone info.>>>

Już teraz wiesz gdzie jest Eis dzieciak:D


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
08.08.2009
15:14
[97]

PitbullHans [ Legend ]

Sam mowisz, ze znasz jego 2-3 kawalki.

Napisałem, że ma 2-3 dobre a nie czy znam :P Przesłuchuję zawsze całą płytę.

08.08.2009
16:49
[98]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Raszia rap biaaaaaaacz!

08.08.2009
16:53
smile
[99]

PaulPierce [ Generał ]

preferuje to ;]

08.08.2009
16:54
[100]

mefsybil [ Legend ]

A ja to.

08.08.2009
16:55
[101]

Bad Olo [ Stoprocent ]

A z raszi to jeszcze Disco malaria jest chyba :D

EDIT : Znaczy się to ->


BEKA
W końcu znalazłem kawałek z tego sławnego filmu :DDD

08.08.2009
17:03
[102]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A ja to:P

I tyle z mojej znajomości rosyjskiego rapu:D

08.08.2009
17:08
smile
[103]

kobe47 [ essaywhuman ]

czeski rap lepszy

08.08.2009
17:12
smile
[104]

Bad Olo [ Stoprocent ]

MOC !

08.08.2009
17:14
smile
[105]

mefsybil [ Legend ]

Kobe, Ty świntuchu!

Strasznie wolno się ładuje... ;/

08.08.2009
17:18
[106]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

BTW! Jest taki raper Neiuk się nazywa i on szuka dziewczyny o imieniu Sława. Jak ktoś zna to pisać [email protected]

Jedną znaleźli ale nie wiem co z nią wyszło
ja (20:34)
cześć
ja (20:34)
przeszkadzam?
ja (20:52)
daj znać jak będziesz. ;]
ja (20:52)
sprawa jest.
jakaś Sława z naszej klasy (20:53)
jestem:)
ja (20:53)
o
ja (20:53)
Ty serio masz na imię Sława?
jakaś Sława z naszej klasy (20:53)
no tak:)
ja (20:54)
a lubisz rap?
jakaś Sława z naszej klasy (20:54)
nie za bardzo a czemu pytasz?
ja (20:54)
hm
ja (20:54)
jakby to powiedzieć
jakaś Sława z naszej klasy (20:54)
no
jakaś Sława z naszej klasy (20:54)
słucham
jakaś Sława z naszej klasy (20:54)
:)
ja (20:55)
mam się niebawem
jakaś Sława z naszej klasy (20:55)
zw
ja (20:55)
zajmować
ja (20:55)
realizacją klipu
ja (20:55)
do rapowego kawałka
ja (20:55)
pod tytułem "Sława"
ja (20:55)
i jednym z pomysłów na scenariusz jest seks autorów kawałka z kobietą o imieniu Sława
ja (20:55)
w sensie
ja (20:55)
że taka metafora
ja (20:55)
że "pierdolą sławę"
ja (20:55)
i szukam właśnie
ja (20:55)
Sławy
ja (20:56)
na tyle atrakcyjnej
ja (20:56)
że by się nadawała do klipu.
ja (20:56)
reflektowałabyś?
jakaś Sława z naszej klasy (21:02)
niby co ja miałabym tam robic?
ja (21:02)
miałabyś...
ja (21:02)
hmmm
ja (21:02)
jakby to określić
jakaś Sława z naszej klasy (21:03)
no
ja (21:03)
no seksić się z autorami kawałka.
ja (21:03)
;]
ja (21:05)
reflektowałabyś?
ja (21:06)
twórcy kawałka są atrakcyjnymi facetami, bez obaw.
ja (21:06)
chociaż
ja (21:06)
i tak występowaliby w papierowych torbach na głowie
ja (21:06)
ale to inny koncept już
ja (21:06)
dotyczący ich twórczości
ja (21:07)
oczywiście za ewentualny udział w klipie dostałabyś autorski egzemplarz płyty i koszulkę promującą ją.
jakaś Sława z naszej klasy (21:11)
wieszco amogłbys do mnie jutro napisac bo ja jestem u siostry i ona pewnie zaraz przyjdzie z pracy i nie bede mogła pisac. jutro bede w domu to mozesz pisac:)
ja (21:12)
okej
ja (21:12)
:)
ja (21:12)
to do jutra
ja (21:12)
:)
jakaś Sława z naszej klasy (21:12)
no to pa:)

:D BĘDZIE KLIP I BĘDOM KAMSZOTY I NIE TYLKO!

spoiler start
Sprawdzone info.
spoiler stop

08.08.2009
17:22
[107]

kobe47 [ essaywhuman ]

Nieuk dobrą bekę na gronie toczy od tylu lat (znaczy niedawno z tym skończył) z pytaniem każdej dziewczyny czy jest w wieku predystynującym do uprawiania seksu więc jakoś mnie to [106] nie zdziwiło :D

08.08.2009
22:05
smile
[108]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

solar vs muflonMuflon go zjadł. I do tego popracował nad flow.

08.08.2009
22:06
[109]

mefsybil [ Legend ]

Muflon i flow? Nie wierzę, muszę sprawdzić. (i tak nie dorównuje Tetrisowi :D)

08.08.2009
22:07
[110]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Flow... no może przesadziłem:D Poprostu zmienia nawijke fajne.

W rundzie na temat jak ladnie mu pojechał ze odkąd zgolił włosy wygląda jak drugi Żary:D

09.08.2009
09:39
smile
[111]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Już nic bo słaba beka:P

sprawdzone info.

09.08.2009
10:01
[112]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No dobra, poleccie jakas mocarna plytke (zaznaczam, ze mam braki okolo dwuletnie, moze i -trzy wiec nie musi byc to najnowszy szlagier) bo w sumei sluchac czego nie mam. Ostatnio sie jaralem TeTrisem (dobry kawal rapu) jakos mi trafil w lapy, ale poza tym nic nowego nie znam. Nie musi byc podziemie, o ile ukazalo sie cos godnego uwagi na scenie. Aha, jeszcze RapAddix przesluchalem - byc moze ale zadna to rewela IMO.

Jeszcze slowko odnosnie Rycha bo widze, ze minidyskusja rozgorzala - kiedys sie jaralem Peja, ale faktycznie od kilku lat zaopdaje raczej gowno i to nie w dobrym tego slowa znaczeniu.

09.08.2009
10:10
[113]

settoGOne [ settogo ]

ja sie podpinam pod bukake:P [106]

[112] Fundacja numer 1 - zajarasz sie starym stylem:)


Peja zapodaje gowno? Imho zapodal gowno na plytce PTP, dalej na wypowiedzi ze robi zwrotke dla Slonia na odjebsie. Reszta... propsy dla Rycha

09.08.2009
10:15
smile
[114]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[112]
Ortega Cartel - Lavorama
Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność
Okoliczny Element - Pierwsza Rozgrzewkowa
Jeżozwierz - Jebać Tytuł
Jimson - Gorączka W Parku Igieł
2cztery7 - Spaleni Innym Słońcem
Pih - Kwiaty Zła

DOBRY RAP OD TYLU LAT!

09.08.2009
10:17
smile
[115]

kobe47 [ essaywhuman ]

[112] Lavorama, The Jonesz, a z obcych to niech będzie 'The Renaissance' Q-Tipa

09.08.2009
10:26
smile
[116]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Dzieki, zbadam. Q-Tip? W sumie nie slyszalem tego, ale zapomnialem wspomniec o bardzo waznym czynniku - rzygam tym nowym "hiphopem" a raczej pophopem. Dla mnie najleplsze kawalki powstalawaly gdzies tak do 2000 (z malymi wyjatkami pozniej) i jesli idzie o muze zza oceanu to oldschool jest moja domena. Zreszta kto odwiedzal listy HH ten wie :P

Znikam sciagac, a dla was cos co juz nigdy nie bedzie mialo miejsca (prawdopodobnie) - wschod z zachodem i centrum, razem, bez podzialow, dissow, klotni i spogladania z gory. Kawalek starszy niz potop, ale wciaz majacy moc:

09.08.2009
10:37
[117]

kobe47 [ essaywhuman ]

rzygam tym nowym "hiphopem" a raczej pophopem.
nie wiem w sumie o co ci dokładnie chodzi, ale jeśli nie zrażają cię featuringi Norah Jones i Raphaela Saadiqa łykaj tę płytę jak najszybciej, bo jest imo arcydziełem :)
- jeden z singli, nie zraź się początkiem filmiku :D

a kawałek starszy niż potop wrzucałeś w HH Liście :P

09.08.2009
10:41
smile
[118]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ze Stanów sprawdź
La Coka Nostra - A Brand You Can Trust
Black Milk - Tronic
Slaughterhouse - Slaughterhouse
Evidence - The Layover EP
I jeszcze długo by można było wymieniać:P
Sprawdzaj jeszcze wszystko ze Stones Throw Records.
Słuchaj undergroundu, unikaj południa, no i się jaraj tym:D

09.08.2009
10:43
[119]

Vegetan [ Bździągw ]

Witam!

Mam do sprzedania bilet na Hip Hop Kemp w Czechach, który nabyłem jakiś czas temu, ale jako że nie znalazłem pracy w wakacje, muszę zdobyć pieniądze, więc chcę się go pozbyć.

Cena: 160 zł + koszty przesyłki.

Możliwość wystawienia na allegro.


09.08.2009
10:45
smile
[120]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie przypominaj o Kempie:D Ja nie mogę jechać a będzie... LA COKA NOSTRA!

09.08.2009
10:50
smile
[121]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Coz, sprawdzilem ten kawalek Q-Tipa i nie nie ma tragedii, choc tez nie jest to styl za ktory dalbym sie pokroic. Tu tez masz laske na feacie. Sprawdz sam co rozroznia oba te kawalki:No offence, po prostu tamten to nie moj styl :)

EDIT: O, i Method na Kempie bedzie :) Niestety praca nie pozwala na wyjazd w sieprniu :///

09.08.2009
10:55
[122]

kobe47 [ essaywhuman ]

Kemp był lepszy w zeszłym roku, w tym zjada go Coke Live :P

yazz, daj linka na innym serwisie, bo niedostępny w kraju naszym pięknym jest ten z youtube

09.08.2009
10:58
[123]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ale Coke nie ma klimatu:P

09.08.2009
11:12
[124]

Cing [ Gang Agi ]

Cock live music festival

09.08.2009
11:17
smile
[125]

yazz_aka_maish [ Legend ]Do wyboru do koloru ;)

09.08.2009
19:55
smile
[126]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

[125] Ten kawałek to kozak OD TYLU LAT. A w ogóle to ta laska miała jeszcze jakieś występy z raperami? Zajebiście się linii melodycznej trzyma.

O, widzę, że miała, ale nie wiele ;]

09.08.2009
21:17
smile
[127]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nom, ten numer jest w mojej pierwszej dziesiatce, w ogole Method jest w mojej pierwszej dziesiatce MC i to blisko szczytu o ile nie na nim - malo kto moze mu dorownac w wypluwaniu slow :)

Jak chcecie cos starego i dobrego to polecam jeszcze to (w 8. mili nawijali pod ten podklad w polfinale chyba):Przesluchalem Federacje 1 i jest w porzadku ale nie ma rewelacji., Cos jak Tede i Numer - poprawna plytka ale jakos nie wnosza nic swiezego, choc faktycznie starsze brzmienie fajne. Biore sie za 2cztery7.

EDIT: Aha, no i jak zwykle zapodam to - rowneiz moje topy - choc zaraz pewnie znowu ktos wyskoczy z tekstem, ze to masonski belkot :DDD

09.08.2009
21:23
[128]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Jeśli o "Shook Ones Pt. 2" chodzi to ten kawałek zna chyba każdy :P A Meth jest u mnie na 4 miejscu, więc również blisko szczytu ;)

choc zaraz pewnie znowu ktos wyskoczy z tekstem, ze to masonski belkot :DDD

Lepiej uważaj, napisał tu już kilka postów.

09.08.2009
21:24
[129]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Przesluchalem Federacje 1

Fundacja #1

09.08.2009
21:31
smile
[130]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Yep, my bad. Fundacje oczywiscie.

09.08.2009
21:34
[131]

ch18 [ ZIP Skład ]

yazz_aka_maish jak możesz się wypowiadać skoro nawet nie wiesz dobrze jak sie Fundacja nazywa.I nie powiedziałbym,że jest w stylu Tede gdyż jest to jedna z najlepszych płyt tego roku i oni jako prawie jedyni trzymają fason i sie nie sprzedają.

09.08.2009
21:37
smile
[132]

kobe47 [ essaywhuman ]

nie powiedziałbym,że jest w stylu Tede
on też tego nie powiedział

e: dobra wiem, czepiam się :P

09.08.2009
21:42
smile
[133]

yazz_aka_maish [ Legend ]

ch18 powiedzialem (a wlasciwie napisalem) jedynie, ze stawiam te plyty mniej wiecej na rowni, co nijak nie znaczy, ze sa do siebie podobne :)
Poza tym poki co przesluchalem plytke jedynie raz, a to stanowczo za malo, jednak jak juz mowilem - nie urzekla mnie, tak jak np. Te Tris za pierwszym razem. A to juz cos znaczy, bo wstepna opinie mozna sobie wyrobic. Ponadto to jest zdaje sie forum dyskusyjne, a wiec miejsce gdzie wypowiada sie kazdy, niezaleznie od tego co ma do przekazania. Wybacz, jesli urazilem twa "plyte roku" (rok sie jeszcze nie skonczyl, wiec nie mozesz nazywac jej plyta roku) - jak juz mowilem z nagraniem jak i nazwa zapoznalem sie dopiero dzis, takze moglem przekrecic nazwe, nie mialem jednak takiego zamiaru. Co zreszta zawarlem w [130].

Skoro spokojne rozmowy to nie bede krecil afery, mam nadzieje, ze takie tlumaczenie jest dla ciebie satysfakcjonujace.

09.08.2009
21:44
[134]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

I nie powiedziałbym,że jest w stylu Tede gdyż jest to jedna z najlepszych płyt tego roku i oni jako prawie jedyni trzymają fason

Kolejny dopierdalający się do wykonawcy tylko za to co robi przez ostatnie lata, już był tu wątek na temat Tede i byłem zdumiony, że jest tu jeszcze ktoś kto docenia tego rapera :]

09.08.2009
21:48
smile
[135]

kobe47 [ essaywhuman ]

byłem zdumiony, że jest tu jeszcze ktoś kto docenia tego rapera
co jest dziwnego w docenianiu Tedego?

09.08.2009
21:48
[136]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[134] posłuchaj Lavoramy to też docenisz:P

09.08.2009
21:50
smile
[137]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ja go cenie. Moze i te kawalki z Kukulska na feacie sa kasztanami, ale na beefie z Onarem pokazal, ze jeszcze potrafi nawinac.

Poza tym albo mi sie zdaje, albo zapasowy podszyl ten tekst ironia (?)

EDIT: Zmienilem zdanie i najpierw sprawdze Ortega Cartel przed 2cztery7.

09.08.2009
21:51
[138]

PaulPierce [ Generał ]

Akurat faktem jest, że Tedas daje zajebiste zwrotki, ale nie na swoich płytach. Popatrzcie na Ortedze, Inwazja Porywaczy Ciał, ten kawałek z Czechem, tam zwrotka jest mistrz! Nawet takie Uderz w Puchara, które jest strasznie do dupy nabrało lepszego światła po remixie.

09.08.2009
21:54
smile
[139]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

byłem zdumiony, że jest tu jeszcze ktoś kto docenia tego rapera
co jest dziwnego w docenianiu Tedego?


To, że na jakiekolwiek forum o rapie bym nie wszedł (czy w ogóle takie jak gol) to czytam same negatywne komentarze na jego temat...

Poza tym albo mi sie zdaje, albo zapasowy podszyl ten tekst ironia (?)

To ja - mefsybil ;p nie, nie dostałem bana, piszę z tego konta, żeby na tamtym mi średnia spadła

09.08.2009
21:55
smile
[140]

PaulPierce [ Generał ]

Ja to się dla przykładu nim jaram i 16 jade na poprawkę jego urodzin w Mielnie, tylko po to by spytać się go w końcu czyj to bit był;D

09.08.2009
21:57
[141]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[139] Na słabe fora zaglądasz, Zapraszam na Slizg, ostatni bastion truskulu:P

09.08.2009
21:58
[142]

kobe47 [ essaywhuman ]

To, że na jakiekolwiek forum o rapie bym nie wszedł (czy w ogóle takie jak gol) to czytam same negatywne komentarze na jego temat...

bo każdych z tych łebków cisnących go za to, że się dorobił ma dissów i agresji cały komputer (:D) i musi to na kimś wyładować, a Tede zawsze spoko (:D), nawet kawałek z Sośnicką, bo sram gdzie to leci ważne kurwa czym jest (:D)

spoiler start
3 folołapy w jednym sensownym poście, POW POW POW

09.08.2009
22:00
smile
[143]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Moda na follow-up
od tylu lat.

09.08.2009
22:01
smile
[144]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

[139] Na słabe fora zaglądasz, Zapraszam na Slizg, ostatni bastion truskulu:P

Miałem zajrzeć, ale ostatnio złapałem dyskusję z fanem Lil' Wayne'a, który uważa go za niesamowitego rapera ze świetnym flow i genialnymi, humorystycznymi punchami stwierdzając przy tym, że JA nie znam klasyki - i powiedział, że nawet na Ślizgu zbiera propsy :P No ale dobra, spoko, sprawdzę stronkę, kiedyś z kumplem nawet gazetę czytaliśmy, ale to było dawno (są w ogóle jeszcze?)

09.08.2009
22:02
[145]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Orientuje się ktoś czy W.B.U. ma w planach nową płytę?
Komitywa miała swoje płyciwo czy tylko gościnnie się udzielali?

09.08.2009
22:02
smile
[146]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

To prawda Lil Wayne na Ślizgu zbiera propsy:( Ale i tak najwięcej propsów ma EV bo Jimi się nim jara. No i La Coka Nostra bo się Junes jara:D
Ślizg już nie jest wydawany.

09.08.2009
22:04
smile
[147]

PaulPierce [ Generał ]

Ja jakbym był takim Jimsonem, jarałbym się Mrozem (ładnie poleciałem rymem, co :D) i zobaczyłbym czy reszta by się jarała.:D

09.08.2009
22:06
[148]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Słabo poleciałeś nie ma wielokrotnych:P

09.08.2009
22:07
[149]

PaulPierce [ Generał ]

Wielokrotnymi to może sobie Pe na reklamach lecieć a nie ja! Ja mam swój styl i na LIMtv.pl będe!

09.08.2009
22:08
[150]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Limtv od siedmiu tygodni nie działa :)

09.08.2009
22:10
[151]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie wiadomo czy się podniesie... Szkoda by było bo to była fajna sprawa.

09.08.2009
22:10
smile
[152]

PaulPierce [ Generał ]

Nie denerwuj mnie. Nie mam gdzie się jarać Białasem dla przykładu bo na YT sama juhcnia jest :D

A właśnie, śmiga ktoś z Was na piknik Golowy?

09.08.2009
22:10
[153]

Marilyn Manson™ [ Chorąży ]

Firma rządzi ! I tyle.. wolę i tak metal !

09.08.2009
22:11
[154]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[153]OD TYLU LAT!

09.08.2009
22:25
smile
[155]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ej podbijam [52] bo te blendy to kozaki:) Jarajcie się nimi!

09.08.2009
23:49
smile
[156]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

A właśnie, śmiga ktoś z Was na piknik Golowy?

Ja będę. Wychylylybymy ;)

09.08.2009
23:56
[157]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Ktoś słuchał Bla Bla? Zassałem niedawno i całkiem dobra płyta imo.

10.08.2009
00:00
[158]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

ponawiam pytania z [145]

10.08.2009
02:13
[159]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Co jak co, ale takiego komentarza jeszcze nikt nie napisał.


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - zapasowy mef (sprawdzone info)
10.08.2009
10:37
[160]

Wuuuuf [ Generał ]elo jestem massej jaram blanty z endasem i walę do plakatu Gortata.

10.08.2009
11:35
smile
[161]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

taniec pojebaniec

10.08.2009
11:52
[162]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Tylko Żurom jest gorszy. Sprawdzone info.

10.08.2009
13:04
[163]

PaulPierce [ Generał ]

Za taniec pojebaniec będą propsy w klubach.

10.08.2009
13:07
[164]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ten kawałek będzie leciał w klubach wielu więc pozdrawiam klubowiczów. HALA!

Złapali follow-up?:d

10.08.2009
13:08
smile
[165]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]Jaram się!!!

10.08.2009
13:12
[166]

PaulPierce [ Generał ]

Co, na Ślizgu znalazłeś? :D

10.08.2009
13:13
smile
[167]

kobe47 [ essaywhuman ]


ja się tym jaram

10.08.2009
13:31
[168]

MAROLL [ Keepin' It Real ]

I was born to roll.. Tak się zajarałem ostatnio Masta Acem, że aż chciałem wejść i się zesrałem.
Pozdro szczodro, kombinerki.

10.08.2009
13:39
[169]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Też się ostatnio zesrałem, ale nie pamiętam przy czym.

10.08.2009
13:44
smile
[170]

PaulPierce [ Generał ]

Ja to z reguły sram przy 2cztery7 albo przy Ortedze, bo to mam na komórce, a zawsze słucham muzyki, jak golgotana puszczam :D

10.08.2009
14:51
smile
[171]

kobe47 [ essaywhuman ]

<->

edyta: awruk kocham Mos Defa (no homo)


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - kobe47
10.08.2009
16:59
smile
[172]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Dwuznacznie preorder w asfaltshopie!!!! A pozatym Declaime "Muzikillmind", Cadillac Dale "So Fly", Michal Urbaniak "Fusion III" 2LP.

10.08.2009
16:59
smile
[173]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

AWRUK AWRUWAK WRUKAWR WURK ZA ILE ?!?!?!

29,46 aaa awurk !! musżę za mówić ,ale ni emam kasy 1!! :(

10.08.2009
17:02
[174]

Wuuuuf [ Generał ]

Zamówię sobie. HAHAHAAHA

można już zamawiać, czy trzeba czekać bo nie ogarniam tej stronki

10.08.2009
17:03
smile
[175]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Zamawiam z Tabasko i JWWC:)
Potem jeszcze 7, Hollyłódź, Masz To Jak W Banku i Jazzurekcja na wosku:D

[174] Można.

10.08.2009
17:05
[176]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

można już zamawiać, czy trzeba czekać bo nie ogarniam tej stronki

To jest preorder przecież. Zamawiasz teraz, dostajesz w dzień premiery, może trochę później. Tam chyba jest wszystko napisane, zresztą Roland jest SB tej strony więc wie.

10.08.2009
17:08
smile
[177]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Kurier z paczką przychodzi w dzień premiery. Płytki wysyłane są dzień wcześniej. I jak chcecie przesyłke gratis to zamawiajcie teraz bo jak dojdzie Stones Throw to podnoszą cene darmowych przesyłek, aktualnie jest od 88 złotych.

Mam nadzieję że Tetris w digi, najlepiej od Forina:D

10.08.2009
18:09
smile
[178]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Napisał Tytus
koszulki Lavorama wrzucamy do sklepu z real fotos prawdopodobnie 11 sierpnia

Ha. Płyty Ostrego więc muszą poczekac:)

10.08.2009
18:41
[179]

Cing [ Gang Agi ]

koszulki Lavorama wrzucamy do sklepu z real fotos prawdopodobnie 11 sierpnia

FOK! Koszulka, NSND i Tetris. Muszę chyba znów iść pod bankomat kraść.

10.08.2009
19:05
[180]

PaulPierce [ Generał ]

Widzę spore zamówienie niedługo :D

10.08.2009
21:13
smile
[181]

Paul12 [ Buja ]

Wciągnąłem dzisiaj "Absurd i nonsens!" Łony za 12,50 :) Nówka, w folii. Likwidują multimedialne salony kolportera i na wszystko jest -50%. Był jeszcze The Jonesz (chyba się po niego jutro przejadę), Abradab, PIH, Ostry, Peja i parę innych albumów. Aż żałuję, że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, wcześniej i mój portfel pełniejszy i pewnie wybór był większy - uzupełniłbym kolekcję.

11.08.2009
10:14
smile
[182]

Cing [ Gang Agi ]

Nie chciałby mi ktoś zakupić The Jonesz w tej kozackiej cenie i wysłać mi listem poleconym priorytetowym? :D Oczywiście przedpłata na konto.

ed. chyba, że w moim kolpolterze też taka wyprzedaż jest, to wtedy nie ;D

11.08.2009
13:53
[183]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Chujowa jest ona i nie tylko:D

spoiler start
Wkońcu TeTris, Tetris czy kurwa Te-tris. Na mixtapeie jest jak byk Tetris.:D
spoiler stop


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
11.08.2009
13:56
smile
[184]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Te Tris

11.08.2009
13:57
[185]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Te-Tris:D

Jak to nie będzie digi to chujnia straszna. Sądząc po cenie to raczej digi, ale jak nie to będzie hejting ostry jak papryczki:D

11.08.2009
13:59
[186]

kobe47 [ essaywhuman ]

cena jest jaka jest, bo to jest standardowa cena polskiej płyty w Asfalt Shopie :P.
ja to jebie i tagował będę Tetris, juhc

11.08.2009
14:00
[187]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Proste że będę tagował jako Tetris. I zauważ że w asfalcie wychodzą płyty tylko w digi ostatnio:)

11.08.2009
14:00
[188]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Ja mam jako Tetris też.

Na majspejsie WOCC jest TeTris i w ogóle wszędzie jest TeTris albo Tetris poza tą okładką gdzie jest Te-Tris, a Te Trisa to nie wiem kto wymyślił :P

Najlepiej zapytać samego Te... Teta jak jest dobrze :]

11.08.2009
14:04
[189]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Chuj z tagami. Ważne by był klasyk on. A przy okazji mógł by być wydany jak FiszEmade albo Ortegi obie:D

11.08.2009
21:07
smile
[190]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nie wiem czy wiecie ale na reformacie jest TeTRock do ściągnięcia, z drugą zwrotką:D

12.08.2009
10:06
smile
[191]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A&E (Masta Ace & EDO G) - Arts & Entertainment

1. Hands High [prod. by M-Phazes]
2. A’s & E’s [feat. Marsha Ambrosious l produced by Baby Dooks]
3. Fans [feat. Large Professor l prod. by DJ Supreme One]
4. Little Young [prod. by M-Phazes] :: UserShare MP3 l MediaFire MP3
5. Ei8ht Is Enough [prod. by Frank Dukes]
6. Good Music [feat. Posdonus (of De La Soul) l prod. by DJ Spinna]
7. Pass The Mic [feat. KRS-One l prod. by Double-O]
8. Reminds Me [prod. by DJ Supreme One]
9. Rounds And Round [feat. DOITALL (of Lords Of The Underground) l prod. DJ Supreme One]
10. Over There [prod. by M-Phazes]
11. Here I Go [feat. Jamelle Bundy l prod. by Rain]
12. Dancing Like A W.G. [feat. Chester French & Pav Bundy l prod. by Pav Bundy]


premiera 6 października

12.08.2009
10:24
[192]

kobe47 [ essaywhuman ]

linków zapomniałeś do 'Little Young' :Pawruk to musi być w Asfalt Shopie

12.08.2009
11:08
smile
[193]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ja chce takie:i ta co ty wstawiłeś też fajna:)
I koszulkę z Pączków


plus w chuj płyt:D

Kocham Stones Throw i Asfalt od tylu lat!

12.08.2009
11:11
[194]

settoGOne [ settogo ]ta jest kocur :-)

12.08.2009
11:13
[195]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Oni mają wszystko wyjebane, od muzyki po ubrania. Sprawdzone info:)

12.08.2009
12:19
[196]

Cing [ Gang Agi ]

Stones Throw ma wszystko wyjebane jak Firma.

12.08.2009
12:20
[197]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wiadomo.

12.08.2009
22:41
smile
[198]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Nowy joint od JunesaTen bit jest gorący:D

12.08.2009
22:50
[199]

Cing [ Gang Agi ]

Junes zawsze spoko

12.08.2009
22:52
smile
[200]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wiadomo. Rozpierdala i jak zwykle progres. Czekam na LP i RapAddix:)

12.08.2009
22:56
[201]

Cing [ Gang Agi ]

No czuć progres u niego, ale bardziej jarałem się Jednym Junesem niż tym. Nie wiem czemu ale to spontan więc trudno to oceniać jak żyć, rapować, tagować nielegalnie.

12.08.2009
23:21
[202]

Wuuuuf [ Generał ]

Junes spoko. Coś nawijał że nagrywa kawałki z Pjusem. Jest to gdzieś?

12.08.2009
23:25
smile
[203]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Będzie na LP. Tylko nie wiem czy Junesa czy Pjusa:D

12.08.2009
23:31
smile
[204]

Wuuuuf [ Generał ]

A to git. Na oby dwóch czekam

12.08.2009
23:52
[205]

PaulPierce [ Generał ]

Ja się postaram Junesa przesłuchać, jak mi Blueconnect pozwoli. Net mi padł więc na tym lece.


A ja się dzisiaj jaram. Na vivie leciało 2cztery7-Złe nawyki ;p Tyle że z cenzurą:D

13.08.2009
09:18
smile
[206]

kobe47 [ essaywhuman ]


klip z nowej płyty Slum Village, jeszcze z Baatinem. całkiem zajawka jest

edit:

to chyba wielu stąd zainteresuje, mnie nie :P

13.08.2009
14:39
[207]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Murs + ? + Slug = Felt 3: A Tribute to... (200?)


Więcej informacji w tym tygodniu:)

13.08.2009
14:41
[208]

kobe47 [ essaywhuman ]

[207] na fejsbuku straszliwie rozkminiają kto będzie producentem, fajnie by było gdyby to był Just Blaze albo Ant :]

13.08.2009
14:42
smile
[209]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Exile. A może Evidence.:)

13.08.2009
15:26
[210]

settoGOne [ settogo ]

Junes ma fotke na myspace buta z polki sklepowej D: Beka ! Fajny ten kawalek nawet;)
Moze dlatego ze zacheca do wejscia w jego buty 44' ;)

13.08.2009
15:49
[211]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ja noszę buty 44 i jestem przynajmniej trochę tak fajny jak Junes:D Ale te zdjęcie jest słabe trochę. Jak by przynajmniej to były Air Maxy za 300$ i stały na Jego pólce, to bym zrozumiał przesłanie chociaż:D

13.08.2009
18:01
smile
[212]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Już w sobotę dokładnie o godzinie 8:00 Hip-Hopowa Polska przeżyje wstrząs.

To będzie mega bomba: Limitowany winyl dostępny tylko na Holahola.pl i Asfalt Shop. Totalna sensacja i bezprecedensowe wydarzenie.

Już w sobotę o godzinie 8:00 wejdź na www.asfalt.pl i dowiedz się o co chodzi.

Kurde może by się wstrzymać z tym Dwuznacznie:)

13.08.2009
18:06
[213]

Cing [ Gang Agi ]

spoiler start
Mezo i Kasia Skrzynecka
spoiler stop

spoiler start
sprawdzone info
spoiler stop

13.08.2009
18:07
smile
[214]

kobe47 [ essaywhuman ]

Wielkie Joł x Asfalt Records? KURWA JARAM SIĘ

jeśli to będzie coś nowego, to oby to zripowali i było na pebie ]:->

13.08.2009
18:08
[215]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

spoiler start

spoiler stopspoiler start

spoiler stopspoiler start
frajer
spoiler stop

13.08.2009
18:09
smile
[216]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Projekt Ostry Tede:D Na wosku.

13.08.2009
18:14
[217]

kobe47 [ essaywhuman ]

rozważam opcję kupienia tego gorącego gówna i zmuszenia tym samym starych do zakupienia mi gramofonu :D

13.08.2009
18:16
[218]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Kupić i sprzedać rok później za kilka stówek. I tak mnie nie będzie stać na ten wosk:D

13.08.2009
18:16
[219]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Rick Roll'(an)d -> Przyłącz się do tej grupy, którą ci poleciłem na last.fm ;p

13.08.2009
20:15
smile
[220]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Zamówiłem Dwuznacznie, JWWC i Tabasko w AS:)

13.08.2009
20:16
smile
[221]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Oby to "Dwuznacznie" było mistrzem :P Nie no, będzie mistrzem.

Ciekawe co to będzie to "Magnum 2"...

13.08.2009
20:18
[222]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Mef kupuj polskie rap płyty i nie pierdol:P
A jak bombą asfaltową będą Brudne Serca to się wkurwie:D

Magnum 2 to będzie storytelling sprawdzone info:D

13.08.2009
20:28
smile
[223]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Fashawn - Boy Meets World premiera 20.10.2009.

Singiel jak ktoś nie słyszał:

To będzie debiut roku. Sprawdzone info.


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
13.08.2009
20:30
smile
[224]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Ten singiel słyszałem już setki razy, za każdym razem gdy go wrzucasz:P

A akcja będzie taka, że album wycieknie do sieci miesiąc przed premierą i specjalnie ją przesuną na wrzesień.

13.08.2009
20:31
smile
[225]

kobe47 [ essaywhuman ]

A jak bombą asfaltową będą Brudne Serca to się wkurwie:D
dlaczego? przecież na przelew masz dwa tygodnie, a zamówienie zawsze można anulować i złożyć nowe

13.08.2009
20:32
[226]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Dlatego chyba przeleje w poniedziałek:D Kobe jak jest z rabatami w AS?

13.08.2009
20:51
[227]

kobe47 [ essaywhuman ]

zależy ile u nich już w sumie wydałeś. jakieśtam procentowe upusty od 100, 200, 300 i chyba 500 zł wydanych na ich 'towary', nie pamiętam dokładnie a regulamin gdzieś wyebauo,

13.08.2009
22:56
[228]

Cing [ Gang Agi ]

13.08.2009
23:03
smile
[229]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Repeat! Zajebista jest ta dziewczyna;]

14.08.2009
13:33
smile
[230]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

W kolejce klipowych premier od Alkopoligamii czeka kilka niezłych produkcji, między innymi teledysk Blow do numeru "Lekkość bytu". Dziś jednak chcemy podzielić się z Wami innym kawałkiem Flow i Świętego, choćby po to, by nasi nowi artyści mogli lepiej ukazać spektrum swoich możliwości. W "Co robić, co" niebanalny tekst Flow, jej zawsze zaskakujące patenty wokalne tym razem płyną z wolnym, lecz rytmicznie połamanym bitem Świętego. Smaczki w postaci granego basu (Adam Gordon) i dodatkowych gitar (Piotr Sidor) dopełniają wrażenia.

"Co robić, co" to kolejny pozytywny utwór duetu, taki, z którym można zacząć udany dzień. Ale niech dwa pierwsze single nie uśpią Waszej czujności - na płycie znajdą się też mroczniejsze numery i niespodziewane featuringi.

Jaran się tym! Jak będą nat tej płycie takie kawałki jak "Giń kochanie" z Zamachu to będzie grubo:)

14.08.2009
13:34
smile
[231]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Dobre są te Brudne Serca, że aż mi w polecanych wykonawcach na last.fm pokazało?

14.08.2009
13:36
[232]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

NAJLEPSZE!!!! BRUDNE SERCA KURWO! Ale nie mają żadnej płyty:D

14.08.2009
13:39
[233]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

No ale coś tam do pobrania jest, skoro na last.fm mają jakieś odtworzenia.

No i znalazłem. Sklep DW najlepszy :D

14.08.2009
13:42
smile
[234]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jest Brudne Serca - Getto Glow (2008) ale to bootleg. Może ci się nie spodobać bo część to jakieś luźne nagrywki i takie tam. Sprawdź Brudne Serca oddzielnie. Najebawszy i Obskurw King to klasyki polskiego podziemia:)

14.08.2009
15:52
smile
[235]

Cing [ Gang Agi ]

BRUDNE SERCA KURWO!

Na Gettcie Głów parę fajnych w pytkę tracków jest, m.in. Co Było A Nie Jest (bez Pihusia), Street Najx, czy Żyję Jak Żyje Każdy Mój Ziomek.

14.08.2009
21:18
smile
[236]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Pih - Dowód rzeczowy
Płyta będzie podzielona na 3 części, każda płyta będzie wydawana w odstępach czasu pół rocznych. Wszystkie krążki będą zawierały po 8-10 utworów każda około 40 minut.Płyty będą stanowić wysoką wartość kolekcjonerską.Tytuł płyty to "Dowód rzeczowy" każda płyta będzie ponumerowane jak dowody rzeczowe są ponumerowane. Producenci to min. WhiteHouse,Zjawin,Poszwix,Emer,DNA.

źródło:

Jest jaranko:)

14.08.2009
21:24
smile
[237]

kobe47 [ essaywhuman ]

PIH to antyraper, nie moge tego jego stekania i jeczenia

spoiler start

i mowie to jako calkowicie trzezwy czlowiek

14.08.2009
21:26
[238]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Oj nie pierdol:D

Jutro rano zbiurka na forumku i czekamy na bombę z asfaltu:D

15.08.2009
00:43
[239]

Miles Dei [ Konsul ]

wu vs. slaughterhouse

będzie ciekawie :D

15.08.2009
00:46
smile
[240]

kobe47 [ essaywhuman ]

chyba Raekwon - Budden, o ile wiem to jeszcze nikt inny się w to nie mieszał

15.08.2009
00:48
[241]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Niech Joe lepiej siedzi w studiu i nie odpierdala bo on się do takiego beefu nie nadaje. Już w pierdol dostał, jeszcze go odjebią:D

15.08.2009
00:49
smile
[242]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Royce by się nadał.

15.08.2009
00:51
[243]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Cała czwórka by rozpierdoliła Wu. Sprawdzone info. Ale nikt nie chce poprzeć Buddena:D

15.08.2009
00:51
[244]

Miles Dei [ Konsul ]

zaczelo sie od budden vs meth a dolaczyli ( jak narazie ;):

rae, inspectah i royce

jak sie rozkreci to dissy beda lataly :)

Cała czwórka by rozpierdoliła Wu

metha moze tak ale za wu sie nie zabiora, nie maja szans. Budden to ciota, nie przewidzial jakie beda konsekwencje.

15.08.2009
00:52
smile
[245]

kobe47 [ essaywhuman ]

dobry beef by się przydał w tych nudnych jak pizda czasach

15.08.2009
00:56
[246]

Wuuuuf [ Generał ]

BRD SRC RSPKT SYNU!

'Nie mam tego', 'Masz Prawo', 'Młoda Foka', 'Wiesz dobra nara' ostatnie jest zajebiste :D

Zobaczymy Piha, 'Kwiaty Zła' na prawdę wpierdzielały w fotel.

15.08.2009
00:57
[247]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wiadomo.

Co jest asfaltową bombą?:D

15.08.2009
00:59
[248]

kobe47 [ essaywhuman ]

Co jest asfaltową bombą?:D
brak koszulek Ortegi w najbliższym czasie :P

15.08.2009
01:00
[249]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

I Stones Throw jak nie było tak nie ma. Też bomba:D

15.08.2009
01:00
[250]

Paul12 [ Buja ]

Cing - skąd żeś się urwał, getto głów śmiga u mnie już od paru ładnych m-cy :) Czekać tylko, aż Smark wyda legala wzorem Teta (możesz być królem podziemia jak Smark i Tetris)...

15.08.2009
01:02
[251]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Brudne Serca plus Epki Jobiksa i Smarka w 2012 będą. Sprawdzone info. Ewentualnie asfaltową bombą będą Brudne Serca na wosku:)

15.08.2009
01:04
smile
[252]

kobe47 [ essaywhuman ]

[251] Brudne Serca plus Epki Jobiksa i Smarka w 2012 będą. Sprawdzone info.
ale wtedy świat się skończy, też sprawdzone info

15.08.2009
01:04
[253]

Miles Dei [ Konsul ]

dobry beef by się przydał w tych nudnych jak pizda czasach

ta, ja chce zeby gza sie dolaczyl i pierdzielna jakiegos dissa ale pewnie zadnego beefu nie bedzie, slaughterhouse nie jest na takim samym poziomie co wu, jeszcze jakby zamiast buddena to byl crooked albo royce to moze cos by sie dzialo ale jako, ze budden jest najslabszy z calej czworki to pewnie skonczy sie na oficjalnym przepraszaniu ;)

15.08.2009
01:59
smile
[254]

kobe47 [ essaywhuman ]

Felt 3
na fejsbuku zrobili ze wskazówki takie coś
i pewna pani znalazła takie coś

czyli pewnie 'A Tribute to Sarah Palin' :)
jeszcze tylko producent

15.08.2009
08:03
smile
[255]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Asfalt Records mają zaszczyt zaprezentować unikatową i bezprecedensową współpracę. Dwupłytowe, dwunastocalowe wydawnictwo Warszafski Deszcz vs. O.S.T.R pod tytułem „Podostrzywszy” pojawi się w sprzedaży już 18 września 2009.

Do stworzenia remiksów płyty Warszafskiego Deszczu „Powrócifszy”, O.S.T.R. przekopał w poszukiwaniu oryginalnego brzmienia 700 płyt analogowych. Uzyskał tym samym nową jakość i zupełnie inne brzmienie całego albumu.

„Takiej akcji jeszcze nie było. Cała płyta legalnie zremiksowana przez innego producenta i wydana na winylu. Marzenie każdego kolekcjonera” – komentuje Tede.

„Numer Raz na mikrofonie, a WFD na winylu. Kupujcie, słuchajcie, a zwariujecie” – dodaje Numer Raz.

Ściśle limitowana edycja obejmująca tylko po 200 egzemplarzy na sklep będzie dostępna tylko za pośrednictwem: Holahola.pl i Asfalt Shop w cenie 213 PLN (z przesyłką).

BEKA! Ide spać:D

15.08.2009
08:58
[256]

Paul12 [ Buja ]

Czyli imo jedna z fajniejszych polskich płyt tego roku zremiksowana przez mojego ulubionego producenta. Tylko ta cena... dobrze, że w pebshopie mam zniżki.

15.08.2009
09:03
[257]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jeszcze bym jakoś zrozumiał 150 złotych ale nie ponad 200:D Do tego słabo wydane, myślałem że będzie to taki picture disc w stylu Shining Jay Dee. Jedna strona miała by znaczek WFD a druga np. Tabasko nagrania:D


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
15.08.2009
10:43
smile
[258]

Cing [ Gang Agi ]

Numer Raz na mikrofonie... w głowie się nie mieści!

15.08.2009
11:10
smile
[259]

kobe47 [ essaywhuman ]

[255]


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - kobe47
15.08.2009
11:49
smile
[260]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Tytus się srał jak by to była epka Evidenca na bitach Ostrego a teraz się dziwi że jest hejting:D Już większą bombą było by 50 serduszek Just Ain't Gonna Work Out. >>>

Ba większą bomba jest dla mnie to że Michał Urbaniak u nich wydaje niż jakieś remixy dla psychofanów Ostrego i WFD.


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
15.08.2009
15:36
[261]

settoGOne [ settogo ]

Tetris, VNM, Paluch, WSRH w Zielonej Górze wczoraj byli na Hip hop kemp before party - byl ktos z was?

15.08.2009
16:28
[262]

PitbullHans [ Legend ]To będzie w Polsce dostępne ?

15.08.2009
16:29
smile
[263]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

[262] Doktorkowi skończyły się pomysły?

15.08.2009
16:33
smile
[264]

PitbullHans [ Legend ]

Mef: A bo ja wiem ;)To mnie zmiażdżyło xD A komentarz jeszcze lepszy ;)

15.08.2009
16:35
[265]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Oba komentarze zajebiste.

przez taka gadke juz nie kupie plyty rycha.

KUPUJCIE TYLKO DOBRE i PRAWDZIWE PŁYTY RAPOWE TAKIE JAK , TEDE , WFD , MEZO , PIĘĆ DWA DĘBIEC , LIROY , i NAWED TEN ELDO , ABRADAB , TRZECI WYMIAR

BTW Tam każdy może newsa napisać?

15.08.2009
16:36
[266]

PitbullHans [ Legend ]

Nie wiem, zaglądam tam od wielkiego święta(np. dzisiaj się tak złożyło:P) ale z tego co widzę to tak.

15.08.2009
16:38
[267]

Cing [ Gang Agi ]

Czillen am grillen

15.08.2009
16:43
smile
[268]

kobe47 [ essaywhuman ]

SMAGALAZ CZŁOWIENIU, WIESZ CO ROBIMY?

chujowo, że bez Kedyfa i Emrata

15.08.2009
17:08
smile
[269]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Kupił ktoś Podostrzywszy?:D

15.08.2009
17:19
smile
[270]

PaulPierce [ Generał ]

Panowie, jutro w końcu będe wiedział "czyj to bit był". Pozdrowię Tedego w Mielnie od Was :P

P.S Chce ktoś numer do Kanye Westa?

15.08.2009
17:20
[271]

PitbullHans [ Legend ]

Ja chyba zamówię na pebszopie ;>

15.08.2009
17:27
[272]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A i jeszcze będzie beef Eldoki z Peją. Sprawdzone info. Do Leszka będą strzelać OSTROM AMUNICJOM:D

15.08.2009
17:28
[273]

raphunder [ Legend ]

Ta, znowu Peja zamiast nagrywać dissa nagra jakiś durnowaty filmik.

15.08.2009
19:16
[274]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

1. Still In Love [feat. Busta Rhymes l prod. by Nick Wiz]
2. Holy Are You [prod. by Nick Wiz]
3. Man Above [prod. by Nick Wiz]
4. Won't Be Long [feat. Pudgee Tha Fat Bastard l prod. by Jake One]
5. Put It All To Music [prod. by Poppa Pillz]
6. I Walk These Streets [feat. Akon l prod. by Needlz]
7. Psychic Love [prod. by Nick Wiz]
8. How To Emcee [prod. by DJ Slyce]
9. Documentary of A Gangsta [feat. I.Q.]
10. Working For You [prod. by Jake One]

Oj ale to będzie gówno:D


HIP-HOP - Spokojne rozmowy cz. 28 - Roland Deschain
15.08.2009
21:20
[275]

Miles Dei [ Konsul ]

6. I Walk These Streets [feat. Akon l prod. by Needlz]

chyba sobie odpuszcze

15.08.2009
21:20
[276]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wiadomo.

15.08.2009
21:28
[277]

Wuuuuf [ Generał ]

Czekamy na zapowiedź video Peji, na dissa.

15.08.2009
21:33
smile
[278]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

I JAK DO ELDO BEDOM STRZELAC OSTROM AMUNICJOM.

15.08.2009
22:59
[279]

settoGOne [ settogo ]

Lubie ten klimaT ! Fajnie grillowanie plaza melanze i laski ! heheh

pozatym ten tshirt... musze sobie go kupic w sam raz na moj brzuch hehe

15.08.2009
23:29
[280]

Wuuuuf [ Generał ]

ODPOWIEDŹ ELDO !!!1PEJA PENER

15.08.2009
23:39
smile
[281]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A dziś Peja i Eldo grają w Człuchowie. Będzie akcja na backstage'u jak z Buddenem. Sprawdzone info.

16.08.2009
00:14
[282]

Miles Dei [ Konsul ]

26k sprzedal razem? cienko sie powodzi raperzynom w polszcze.

16.08.2009
01:06
[283]

Paul12 [ Buja ]

Smagalaza można ściągnąć gdzieś? Fajny wakacyjny track.

Eldo słabizna jeśli chodzi o sprzedaż, sam poleciałem do empiku po premierę "Nie pytaj o nią", ale wolę słuchać 27. Ciężko sprzedać muzykę dla zgredów ;)

16.08.2009
02:29
[284]

kobe47 [ essaywhuman ]

Felt 3
już raczej koniec zagadek

:)

16.08.2009
02:55
[285]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

Do moich kolegów strzelano OSTROM AMUNICJOM! Kurwa całe środowicko writerów w polsce go kurwa nienawidzi... "ja nie pójde kraść" Eldo lamus...pozdrowienia dla wszystkich melanzujących tą późną porą...

16.08.2009
03:07
[286]

Miles Dei [ Konsul ]

Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy maja 2k slow eseju na poniedzialek, wypij/zapal/wciagnij za tych co nie moga ;)

16.08.2009
03:11
[287]

settoGOne [ settogo ]

jakby stan portfela pozwalal to bym pewnie byl teraz grubo nastukany! Ale ze musze sie meczyc na darmowych praktykach zeby miec zawod to juz inna kwestia...;/ :D

Ale! 286 czemu piszesz "OSTROM"? Raczej ostrą ;-) Eldo to lamus, zgadzam się. Bitwa Płocka nigga!

Miles Dei --> Szukaj inspiracji w rapie. Jaki temat?:)

wypij/zapal/wciagnij... dzieki teraz mam w głowie marząc zimnego Żywca 0,33, dobrego packa i yeyo na stoliku :)

16.08.2009
03:14
smile
[288]

kobe47 [ essaywhuman ]

w ogóle on inaczej to powiedział przecież

16.08.2009
03:25
smile
[289]

Miles Dei [ Konsul ]

<emo>
tja narazie mam taka inspiracje :


co do tematu:

To what extent do you believe that recent court decisions have provided a more coherent and equitable framework for the recovery of non-pecuniary losses (e.g. for disappointment/inconvenience) in breach of contract actions?

I jeszcze jeden...
<emo />

o co chodzi z tym strzelaniem?

16.08.2009
10:46
smile
[290]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Poki co przesluchane dokumentnie 247, Jezozwierz, Ortega Cartel oraz Fundacja 1. Zostal Jimson, Pih i Okoliczny Element. Jak narazie najlepiej w moje gusta trafia Jezozwierz, choc tuz za nim Ortega i Fundacja. 247 najslabsza (IMO)

Zobaczymy jak reszta :)

16.08.2009
10:50
smile
[291]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[289]BO TAKOM ONI MOJOM:D

16.08.2009
10:53
smile
[292]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Damn, pierwszy (a wlasciwie drugi, bo pierwszy to cos ala skit) kawalek Jimsona juz mnie rozpieprzyl na kawalki, jak dalej jest podobnie to jest faworyt :)

16.08.2009
10:57
smile
[293]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Poczekaj na Gorącą Ofiarę:)

16.08.2009
11:05
[294]

rogalinho [ Senator ]

[274] - nie wiem kto to jest Nick Wiz, ale sprawdziłem pare jego bitów i ten szczególnie przykuł moją uwagę.

Tak czy inaczej na język nasuwa się pytanie: Gdzie jest kur** Preemo?! o.O Brakuje go na tej playliście.

16.08.2009
11:09
[295]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[295] Czego wy się spodziewaliście. Nie zdziwię się jak to będzie pierdolony autotune tribute:D

16.08.2009
11:37
smile
[296]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Jimson lider, bezsprzecznie. Cala plyta kozak! Obok TeTrisa to kolejny nieznany mi wczesniej raper, ktory sprawil, ze sie krotko mowiac kurewsko jaram :D

16.08.2009
11:39
smile
[297]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Sprawdź jeszcze Jimson & MeHow - Między Słowami. No i czekaj na nową płytę która już jesienią(czyli na wiosne:D)

16.08.2009
11:41
smile
[298]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Haha, akurat gdy czytalem tytul plyty Pih w kawalku Wersy Noca rzucil tekstem Miedzy Slowami :D

Sprawdze oczywiscie, thx.

16.08.2009
11:45
smile
[299]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

A jak nie znasz za bardzo polskiego podziemia to musisz sprawdzić jeszcze:
Smarki Smark - Najebawsze
Dinal - W strefie jarania i w strefie rymowania
Zkibwoy & DJ Ader - Obskurw King

I jedziemy dalej z tym nielegalem:D

16.08.2009
11:48
smile
[300]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nie znam. Szczerze? Za stary jestem i nie mam czasu sledzic sceny tak jak 10 lat temu, bo obowiazki wzywaja :]

Dlatego podbilem tutaj bo mnie nudzilo to co aktualnie znalezc mozna w mainstreamie. I sie nie zawiodlem bo jest kilka(nascie?) trackow obok ktorych nie mozna przejsc obojetnie i jestem pewien ze ta liczba bedzie stale rosla :]]]

16.08.2009
11:57
[301]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Napewno te płyty które podałem Ci w [300] są warte uwagi. To takie podziemne klasyki.

Aktualnie w mainstreamie dzieję się nie wiele. Jest tylko Mes, Pih, Ostry z takich lepszych graczy IMO.Poza nimi tylko WFD nagralo znośną płytę w tym roku. Pozostaję jeszcze Asfalt z Fiszem i Łoną, ale ten drugi już pewnie pozostanie w undergroundowej dystybucji asfaltu bo się słabo sprzedaje:D Eldo dla mnie jest nudny, jeszcze na 27 był znośny ale Nie pytaj o nią to porażka:) Tak więc pozostaje podziemie, no i podziemna ofensywa na legal która jest spodziewana we wrześniu:D Wychodzą Tetris, Laikike1 i Jot więc możę być grubo, ale nie ma co liczyć na jakąś większą sprzedaż.

16.08.2009
12:06
[302]

kobe47 [ essaywhuman ]

Roland, przecież z lasta wynika, że Eldoką było jaranko wchuj :>. ale i tak skończył się on ony na Eterni.

btw, trzeba jakoś promilusa powiadomić, bo nową część chciał :P

16.08.2009
12:08
[303]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

No jaranko było ale skończyło się na 27. Nie pytaj o nia przesłuchałem kilka razy i już nie ma jaranka onego:D

16.08.2009
12:14
[304]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

A Ortega? Nie wiem czy to mainstream, ale na pewno płyta warta uwagi :)

16.08.2009
12:14
smile
[305]

kobe47 [ essaywhuman ]

Ortega skończyła karierę

16.08.2009
12:14
[306]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

No Ortega to wiadomo kozaki:) No i podziemie od tylu lat.

16.08.2009
12:20
smile
[307]

yazz_aka_maish [ Legend ]

"Miedzy Slowami" jest dla mnie za spokojne, choc teksty ciekawe. Ja sie wychowalem na Onyx, starym Wu, potem byl epizod z DMX itp. Za tamtych czasow bylo duzo hardcore`u w typie Dog Eat Dog. Kreci mnie rap energiczny, wrecz agresywny dlatego jara mnie taki Dawaj Respekt TeTrisa. Jimson tez sie nie opierdala na tej nowej plycie.

Za malolata pamietam jeszcze ostra zajawke OST do filmu Judgment Night, kto nie zna polecam sprawdzic, choc wielbicielom czystego rapu moze sie nie podobac bo to pierwsze w historii polaczenie szybko wypluwanych slow i kurewsko ciezkiego brzmienia. Dla mnie jednak wciaz jedna z najlepszych plyt w historii.

16.08.2009
12:30
[308]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Kreci mnie rap energiczny, wrecz agresywny dlatego jara mnie taki Dawaj Respekt TeTrisa.

No to sprawdź Obskurw Kinga w pierwszej kolejności. No i Smarkiego i Dinali też, ale są to tam też troche mocniejsze kawałki(kawałek z Zkibwoyem na Dinalach np.)

16.08.2009
12:57
[309]

Wuuuuf [ Generał ]

Dinal raczej spokojny, jeżeli chodzi o to.

yazz -> a sprawdzałeś nowego Jimsona?

16.08.2009
13:43
smile
[310]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

<- Rakim

Tylko La Coka Nostra się nie stoczyli jeszcze :]

16.08.2009
13:47
smile
[311]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ja jak Molesta wiedziałem że tak będzie:)

16.08.2009
16:28
smile
[312]

Paul12 [ Buja ]

Trailer galerianek -

Słychać fragment nowego tracka Ostrego, nie jest tego za wiele, ale naprawdę fajny bit.

16.08.2009
23:17
[313]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Sage - Flash Mob ft. Smagalaz


Ciekawa akcja z tym numerem, się chłopaki zgrali w dzień i kawalina śmiga.

16.08.2009
23:41
smile
[314]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ten Chillen Am Grillen to wyszedł czy nie? I czy będą Brudne Serca? Jak tak to raczej sprawdze:D

17.08.2009
00:30
[315]

settoGOne [ settogo ]Jarać się podziemiem! Koniecznie przesluchajcie ostatnia zwrotke! Ale ogolnie caly kawalek kot

17.08.2009
01:51
[316]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Skąd można było ściągnąć TeTRock?

17.08.2009
01:53
[317]

kobe47 [ essaywhuman ]


dział Media

17.08.2009
01:55
[318]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

No dzięki.

17.08.2009
09:58
smile
[319]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

nowy kawałek:)

17.08.2009
10:14
[320]

Cing [ Gang Agi ]

stary jak sprawdź stary spoko czyli Pogo

ed.to jest King Bruce Żyt Funk Mistrz Skurwysynu!

17.08.2009
11:45
smile
[321]

Roland Deschain [ Gunslinger ]To by była bomba a nie jakieś remixy:)

17.08.2009
11:54
[322]

Cing [ Gang Agi ]

Ostry skończył się na Kill'em all.

17.08.2009
12:01
[323]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Ostry skończył się na Saturatorze. Sprawdzone info.

17.08.2009
13:20
smile
[324]

PitbullHans [ Legend ]

[321] :O

Strona A:
1.Bałuty
2.Co ty tu robisz
3.Blok
4.Początek
5.Ile jestem w stanie dać
6.Ja i mój lolo
7.To czas dla nas
8.Nie lubię poniedziałków
9.Rap po godzinach
10.Salsa
11.ABC
12.Ból doświadczeń
13.Ziom za ziomem
14.Życie
15,Planeta Jazzu


Strona B:
1.Dym
2.Apacz
3.Jazzurekcja
4.Karambol
5,Komix
6.Świst pocisków
7.Nie ważne
8.Mam plan
9.Bajera
10.Odzyskamy Hip-hop
11.Poszukiwacze Wosku
12.Dla zakochanych
13.Sen
14.Tajemnica Skreczy
15.To jest nasze
16.????
17.Zoom

Trzeba zacząć szukać...

17.08.2009
13:22
[325]

kobe47 [ essaywhuman ]

Trzeba zacząć szukać...
że czego niby?

17.08.2009
13:26
[326]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

Nie musisz, Roland jak sam widzisz dał link do tych płytek. Chyba, że Nie weszłeś, nie weszłeś!

Ale skopiowałeś, więc Wszedłeś!

A do "Początku" uwielbiam nawijać, kozak utworas.

17.08.2009
17:22
smile
[327]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Brother Ali - Fresh Air

17.08.2009
17:27
[328]

PitbullHans [ Legend ]

że czego niby?

Tych instrumentali :P

17.08.2009
17:27
smile
[329]

zapasowy mef (sprawdzone info) [ Generał ]

[328] Za głupotę się płaci.

17.08.2009
18:01
[330]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Dzięki kobe! NASTĘPNA CZĘŚĆ https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9395841&N=1

17.08.2009
18:05
smile
[331]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Haha, ta osoba ktora wystawia winyle OSTRego kupila ode mnie przedwczoraj gre na X360 :D

Przesluchalem ponownie RapAddixa i stwierdzam, ze bardzo dobra plyta, poczulem ja dopiero przy kolejnym odsluchu. Mocny material. Jak to mawiacie - sprawdzone info :D

ED: Aha, ten nowy numer Jimsona [309] mi nie podchodzi. Awangarda pelna geba. Nie lubie takich eksperymentow (choc "Plaza" Eldo daje rade) - wole klasyczne bity.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.