GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy procek sie grzeje ?

04.08.2009
18:38
[1]

RasGringo [ Centurion ]

Czy procek sie grzeje ?

Witam.

Mam procka AMD Athlon(tm) 64X2 Dual 6000+ i grzeje mi sie do 40 stopni. NIe wiem czy to nie jest za duzo i czy mam sie czegos bac : >

z gory dzieki za pomoc.

04.08.2009
18:39
[2]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

40 stopni to dobra temperatura , nie martwiłbym się niczym.

04.08.2009
18:42
[3]

RasGringo [ Centurion ]

A do ilu mam sie nie obawiac ze sie grzeje za bardzo : >

04.08.2009
18:42
[4]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Nie masz się czego bać.

04.08.2009
18:43
[5]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

w windowsie bez pracy do 50-55 stopni .
W stresie do 70 .

04.08.2009
18:44
[6]

Stal_ker [ Chor��y ]

Awaryjna temp. jest od 60

04.08.2009
18:52
[7]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Bardzo mało :P.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.