RasGringo [ Centurion ]
Czy procek sie grzeje ?
Witam.
Mam procka AMD Athlon(tm) 64X2 Dual 6000+ i grzeje mi sie do 40 stopni. NIe wiem czy to nie jest za duzo i czy mam sie czegos bac : >
z gory dzieki za pomoc.
GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
40 stopni to dobra temperatura , nie martwiłbym się niczym.
RasGringo [ Centurion ]
A do ilu mam sie nie obawiac ze sie grzeje za bardzo : >
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Nie masz się czego bać.
GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
w windowsie bez pracy do 50-55 stopni .
W stresie do 70 .
Stal_ker [ Chor��y ]
Awaryjna temp. jest od 60
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Bardzo mało :P.