GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawa Murphy'ego a życie

04.08.2009
17:45
smile
[1]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Prawa Murphy'ego a życie

Gdyby ktoś nie wiedział:



Czy w waszym życiu również natykacie się na takie coś? :

# Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno.

# Nie uda się nawet wtedy, gdy jednak nie powinno się nie udać.

# Wszystko wali się naraz.


# Trudne problemy zostawione same sobie staną się jeszcze trudniejsze.

# Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz.


Wy też mieliście często takie wrażenie jakby ktoś stał nad wami i specjalnie robił wam przykrość albo coś złego ? Na zasadzie: daję ci cukierka, ty się ucieszysz, zabiorę ci go.

Zauważyliście to, że jak chcecie zobaczyć to co chcecie zobaczyć, a nie chcecie zobaczyć tego czego nie chcecie zobaczyć to i tak zobaczycie to czego nie chcecie zobaczyć ?

Albo, że w różnych sytuacjach dzieję się na opak. Jak chcesz by coś się wydarzyło to się nie wydarzy. Za to jak nie chcesz tego w danej chwili to wtedy to się stanie.

Czasami zastanawiam się czy to na pewno przypadek.



Matematyka dłuży się i dłuży bez końca, a informatyka mija szybko, że myślisz: przecież przed chwilą zaczęła się lekcja a już koniec ?

Jak masz coś ważnego do zrobienia i masz wyznaczony konkretny czas, to ten czas mija bardzo szybko, można rzec: nienaturalnie.

Nudzisz się przed kompem to cisza w domu, ale gdy wpadasz na pomysł żeby pooglądać "czerwone strony" to od razu mama bierze się za sprzątanie, albo sprawdza czy okno zamknięte.

Cieszysz się z nowego komputera a tu zaraz się okazuję, że masz problemy z jego uruchomieniem i w ogóle jest zepsuty.

Chcesz pojeździć se na motorze, a tu okazuję się, że nie chce zapalić. Wracasz do domu i widzisz przez okno jak brat jeździ.



04.08.2009
17:46
smile
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Myślisz, że nareszcie jakiś ciekawy wątek, patrzysz... a tu wlodzix.

04.08.2009
17:48
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Co to za pierdoły?

04.08.2009
17:49
smile
[4]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

może nie postać wlodzixa jest tu ciekawa ale Prawa Murphy'ego

04.08.2009
17:51
[5]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Pierdoły ? Takie sytuacje to najbardziej dołujące sytuacje w życiu. Zaplanowałeś coś a tu akurat teraz pół wsi się zjeżdża do ciebie i nie możesz tego zrobić.

Wiem, że to głupie, ale czasami odnoszę takie wrażenie, że światem rządzą istoty, które się nami bawią

04.08.2009
17:53
[6]

PitbullHans [ Legend ]

Wiem, że to głupie, ale czasami odnoszę takie wrażenie, że światem rządzą istoty, które się nami bawią

Znowu nawiązujesz do obcych przybyszów z innej galaktyki?

04.08.2009
17:53
[7]

ppaatt1 [ Trekker ]

Cieszysz się z nowego komputera a tu zaraz się okazuję, że masz problemy z jego uruchomieniem i w ogóle jest zepsuty.
Ile to razy miałem taką sytuację. Człowiek myśli: "inni tego nie mają, mi zawsze się wszystko pierdzieli.". Choć rzeczywistość jest trochę inna, każdemu się coś pierdzieli tyle że wtedy nie zwracamy na to uwagi.

04.08.2009
17:54
[8]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Znowu nawiązujesz do obcych przybyszów z innej galaktyki?

To nie jest żadna moja teoria spiskowa. Takie odnoszę wrażenie

Czy wy nie macie wrażenia, że coś stoi ponad wami i rzuca wam belki pod nogi ?

04.08.2009
17:55
[9]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Przestań ufoków słuchać

04.08.2009
17:55
[10]

Mikami [ Generaďż˝ ]

A wiesz, że prawa Murphy'iego wymyślili UFOle? Specjalnie po to by ukryć swoją obecność wśród nas i zwalić wszystko na przypadek.

04.08.2009
17:56
[11]

PitbullHans [ Legend ]

A ja odnoszę wrażenie, że w 2012 będzie wreszcie koniec świata(Nareszcie!), to co mam iść do banku i wziąć pożyczkę na 1.000.000.000 $ ?


Czy wy nie macie wrażenia, że coś stoi ponad wami i rzuca wam belki pod nogi ?

Nie.

04.08.2009
18:00
[12]

lo0ol [ Jónior ]

Informatyka w szkole wcale nie mija szybko.

04.08.2009
18:00
[13]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

ale poważnie. Zastanówcie się

Informatyka w szkole wcale nie mija szybko.

Chodziło mi o to, że ulubiony ( przykładowo podałem informatykę ) przedmiot mija najszybciej

04.08.2009
18:05
[14]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

" Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno. " i inne "prawa" to jedynie wymowka nieudacznikow usprawiedliwiajaca ich przed samymi soba.

Latwiej jest powiedziec " Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno. Znowu sie sprawdzilo" niz "Jestem nieudacznikiem, nigdy nic nie osiagnalem, wszystko za co sie wezme to sp..... Swiat bylby lepszy jakbym umarl".


Mnie wszystko sie udaje, jedynie czasami udaje sie troche inaczej niz planowalem :)

04.08.2009
18:56
smile
[15]

kęsik [ Legend ]

Czy w waszym życiu również natykacie się na takie coś?

Ja nie.

04.08.2009
18:57
[16]

Stal_ker [ Chor��y ]

Tylko na kacu

05.08.2009
01:35
smile
[17]

KaidAdon [ Konsul ]

Chcesz pojeździć se na motorze, a tu okazuję się, że nie chce zapalić. Wracasz do domu i widzisz przez okno jak brat jeździ.


Hah.
Może kurka nad gaźnikiem nie otworzyłeś?


Prawa Murphy'ego a życie  - KaidAdon
05.08.2009
01:49
smile
[18]

XingYu [ Centurion ]

Jestem pijany :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.